Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav varya herkes kırmızı beyaz gezecek ben soliyim size.baska renkte yok hint fakiri gibi..
    MOTOSİKLETİ ALACAKLARIN DİKKATİNE: motosikleti kullanmadan sakın almayın ,sonra buyuk tatminsizlige yol acabilir.kimisi alıo ,ilk deneyimini ustunde yasıo .eve giderken, parasını falan vermiş,hersey bitmiş,sonra aklından gecer adamın acaba ...... SAKA SAKA hehe(ama olabilirde dogru

neyse arkadaslar.geyigi birakalım..sey dicem ya.bende zs 200 gs alacam da almasına.nasıl sizcede bayii guven verio mu.yada servisi.ozellikle servisi.
    artık bunu hepimiz bilioruz bilmeyen vardır diye bi daha soliyim ozellikle çin mallarında almakla bitmio sonrasi gercekten cok onemli.servis yedek parca durumları falan.umarım sizlerde benle ayni dusunceleri paylasıosunuzdur.

yani sonuc; hadi makine iyi o paraya o guc ,sekil falan super ,ok de.ya otobanda giderkene vidasi duserse,eksoz cıkarsa yada baska bi parcası.ya ne biliyim 15 gunde bir servise gitmek zorunda kalırsak.
    biraz gercekci olalım.hep seklini meklini tartısıozda ,hiç bu konulara degineni gormedim acıkcası.yada varda ben gormedim.o yuzden hanginiz makina dısında servislerini de arastırdı.içine sindimii..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paradayz,
    dostum ben yaklasik 3-4 aydir zealsun zs 200 gs,kanuni racer, cbr 125 ve cbx 250 twister'le alakali yazilari takip ediyorum..ilk olarak cbr ve kanuniyi eledim, son olarak twistere karar verdim..neden mi? cin mallari,zealsun,goruntu olarak bence twisterden daha guzel, ama gercekten sansa birakmis olacaktim isimi!..sitesine bakiyorsun cok dandik,yetersiz bilgiler var,ve hatta yanlis bilgiler var( 14kw/r=max. guc, demisler ki bu yanlis,bu 18,5 hp'ye denktir ama motor 15hp!) sonra servislerine bakiyorsun cok cok az, ornegin ben edirnedeyim burda motor satiliyor ama servis yok..konustugum tum motor tamircileri cin mallarindan uzak durmami soylediler, is goruntuyle bitmiyor arkadaslar, bence en onemli olan sey guvenlik!.. bu yazdiklarim belki biraz hevesinizi kıracaktir arkadaslar,bunun icin cok ozur dilerim ama bunlar benim sahsi dusuncelerim, kesinligi ve dogrulugu olmayabilir..umarım hepimiz icin en hayırlısı ne ise o olur, saygılar...

tesekkurler bulosele yazdıgın izlenimlerinden dolayı.madalyonun gorunen bir kısmı birde gorunmeyen bi okadarı ,belki daha fazlası var.bence bu baslik altında bunları da tartısmalıyız ..sayın ZS 200 GS kullanıcıları ve kullanacakları

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    paradayz,
    dostum ben yaklasik 3-4 aydir zealsun zs 200 gs,kanuni racer, cbr 125 ve cbx 250 twister'le alakali yazilari takip ediyorum..ilk olarak cbr ve kanuniyi eledim, son olarak twistere karar verdim..neden mi? cin mallari,zealsun,goruntu olarak bence twisterden daha guzel, ama gercekten sansa birakmis olacaktim isimi!..sitesine bakiyorsun cok dandik,yetersiz bilgiler var,ve hatta yanlis bilgiler var( 14kw/r=max. guc, demisler ki bu yanlis,bu 18,5 hp'ye denktir ama motor 15hp!) sonra servislerine bakiyorsun cok cok az, ornegin ben edirnedeyim burda motor satiliyor ama servis yok..konustugum tum motor tamircileri cin mallarindan uzak durmami soylediler, is goruntuyle bitmiyor arkadaslar, bence en onemli olan sey guvenlik!.. bu yazdiklarim belki biraz hevesinizi kıracaktir arkadaslar,bunun icin cok ozur dilerim ama bunlar benim sahsi dusuncelerim, kesinligi ve dogrulugu olmayabilir..umarım hepimiz icin en hayırlısı ne ise o olur, saygılar...
    bulosele ve paradays a kesinlikle katılıyorum. bu motoru bu belirsizlikte almak aslında riske girmek demek. Ama ben yine de alma fikrimden vazgeçmiş değilim. Bir rus atasözü der ki.. Riske giren şampanya içer
    baki selam ve dua ile..

Arkadaşlar Neyin tartışmasını yapıyoruz Zaten daha motor bayilere gelmedi.. Gelir gelmez de alıp binip gidecek halimiz yok ilk bi test edecez heralde motorun server , yedek parça tamamıyla bilgi aldıktan sonra alacaz....

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar önceden yazıdığım soruya bir türlü cevap yada bir açıklamama alamadım tekrar yazıyorum yorumlarınızı belkiyorum
    Bu makina 100 km hıza kaç saniyede ulaşır ?

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    Alıntı paradayz adlı üyeden alıntı

neyse arkadaslar.geyigi birakalım..sey dicem ya.bende zs 200 gs alacam da almasına.nasıl sizcede bayii guven verio mu.yada servisi.ozellikle servisi.
    artık bunu hepimiz bilioruz bilmeyen vardır diye bi daha soliyim ozellikle çin mallarında almakla bitmio sonrasi gercekten cok onemli.servis yedek parca durumları falan.umarım sizlerde benle ayni dusunceleri paylasıosunuzdur.

yani sonuc; hadi makine iyi o paraya o guc ,sekil falan super ,ok de.ya otobanda giderkene vidasi duserse,eksoz cıkarsa yada baska bi parcası.ya ne biliyim 15 gunde bir servise gitmek zorunda kalırsak.
    biraz gercekci olalım.hep seklini meklini tartısıozda ,hiç bu konulara degineni gormedim acıkcası.yada varda ben gormedim.o yuzden hanginiz makina dısında servislerini de arastırdı.içine sindimii..
    slm arkadaşlar:ben POLEN MOTOR (ZEALSUN)MUTLU MOTOSİKLET KASTAMONU/CİDE BAYİSİYİM ,izliyorumda herkes çin şöyle, çin böyle vs. konuşuyor.peki soruyorum sizlere herşeyiyle TÜRK patentli bir motor ,araba vs.MARKA adı verin ben ticareti bırakayım .yani her arkadaşımızın maddi açıdan imkanı yok olanlar zaten en kaliteli makina neyse onu alıyor, ama çin malı alınmazdiyeye birşey yok bence yalnız dikkatli alacaksınız şöyle istediğiniz çin malını almaya gittiğiniz BAYİYE sorun kardeşim ben bu makinayı alacam servisini senin gösterdiğin yer varmı 24 garantisini sağlayabilecekmisin,yedek parçasını ekstra istediğim zaman temin edecekmisin diye konuşun bunların tamamını yapabilirim diyorsa bu güveni veriyorsa alabilirsiniz arkadaşlar onun dışında bir türk vatandaşı olarak ister çin malı , ister japon malı bizim başka bir menfatimiz varmı bizim paramızı çin almassa jopon,almanya,italya almıyormu sonuçta ewet ben bulunduğum yerde bu garantiyi ve güveni sattığım müşlerime veriyorum neden diğer il ve ilçedeki arkadaşlar vermesinki bu bahsettiğim satış sonrası hizmeti sağlamayan arkadaşlar daha fazla para kazanmak için yapacakları hizmetten kısıyor olabilirler(buda onların ayıpları)yani sonuçta beş parmağın beşide bir değil sizde bu hizmetleri sağlayan size en yakın firmaları bulup oralardan bağlantı kurun alışverişlerinizi yapın derim.herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.saygılar..

200 gs alıcıları ,arkadaslar modeller hala gumrukte ,bu aksam yola cıkıolar.sanırım yarın ogleye dogru bayii de olurlar. ALACAK arkadaslar benim tahmin ettigim kadarıyla 4 kişi benle beraber 5 eger bi organizasyon yapıp ayni saatte bayii ye gidersek ZS 200 GS modeli hakkinda daha cok bilgi edinebiliriz..hepimiz için iyi bir fırsat yaratmıs oluruz.super olur..
    ok mi?
    LUTFEN KİMLER ALICAK ya simdi konussun yada sonsuza kadar sussun ????

BEN BEN BEN BEN :d

Bugü kısmet olursa, seyrantepede ki mor gıda ya gidicem tekrar, orda satıcının kendisinin kullandığı bi 200 gs var onunla tur atıcaz, tabi büyük ihtimalle o kullanıcak biz artçı olcaz :D ama ossun ossun düşman değiliizzzz biz zaten bunları anı olsun diye yaşıozzzz, gerçeğini kısmetse kendimiz yaşıcaz

ben motoru beğendim, tek düşüncem şu; motor alınca bu sene 4-5 kere istanbul*ankara yapmam gerekecek, acaba uzun yolda nasıl olucak bu alet biri çıkıp bi anlatabilse şu işi o zaman içim daha rahat olucak...

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı es83tr adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar önceden yazıdığım soruya bir türlü cevap yada bir açıklamama alamadım tekrar yazıyorum yorumlarınızı belkiyorum
    Bu makina 100 km hıza kaç saniyede ulaşır ?
    dostum sen bu soruna cevap alabilmek icin bir sure daha beklemen gerekecek sanirim, cunku motora sahip olan 1 kisi var forumda ve o da duzenli takip edemiyor anladigim kadarıyla, artik yeni alan arkadaslar da bunu denemek icin biraz sure gecmesi gerekiyor!

Motosikleti
    Zealsun GS200
    Arkadaşlar inanması zor ama motorlar bayiye gelmiş. Birazdan teslim almaya gidiyorum. Bilginize..
    baki selam ve dua ile..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ahada gelmiş
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

aless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şu taksit işleriyle konuşan bilgi alan arkadaş varmi yardimci olabilrmi
    isterseniz msn den konuşalim alan varsa

bu arada bende alım için bekliyorum eğer toplu alım meselesini biri takip edecekse ok yok etmicekse ben edebilirim pazarlıkta çenede iyiyimdir...

Alıntı not_fear adlı üyeden alıntı
    bu arada bende alım için bekliyorum eğer toplu alım meselesini biri takip edecekse ok yok etmicekse ben edebilirim pazarlıkta çenede iyiyimdir...
    beraber takip edebiliriz fark etmez..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı zsara adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar inanması zor ama motorlar bayiye gelmiş. Birazdan teslim almaya gidiyorum. Bilginize..
    ulan ne motormuş be şükür kavuşturana yarın bi uğrayayım bende burdaki bayiye belki gelmiştir.
    kendimi daha motor almamış bu motoru bekler halde düşünüyorum tam delirmiş olurdum herhalde. 15 nisanda gelir bidaha dediklerinde 1. şartel atmıştı zati bide zamanında gelmedi ozaman ana şartelde atardı bugüne kadar

öle olmaz ama dostum yani tam olarak koordine ve organizasyon sağlanmalı, kimin ne ile sorumlu olacağı ne konuda çalışacağı belli olmalı, katılımcı diğer arkadaşların iletişim bilgileri alınmalı, ticari alım için taktik belirlenmeli ki herkese uysun vesaire.
    Şimdi kafam uygun değil, ancak yarın bi ara planlamada katkım olur burada.

çok ilginç yaa bi an nası yani oldum, her iki resimdeki motorda 200 gs, cocuğun kıza göre vücudunun iriliği motora yansıyor

biri kucuk kız da o yuzden
    ama bilmiyorum artık bizim boyda var 1 doksan...at .......kelebek gibi mi oluruz acaba...bilmiomki...

Motosikleti
    Zealsun GS200
    Arkadaşlar selam.. bi kaç saat evvel gs200 motorumu teslim aldım. İlk izlenimlerim şunlar:
    - öncelikle motor görünüm olarak son derece hoş. işcilik ve kalite de olukça tatmin edici.
    - servis konusunda ilerde sıkıntı olabileceği hissi iyice belirginleşmeye başladı bende. ümraniye güçlü motor un servisinde montaj yapılırken bulundum. Adamlar ön tekeri nasıl takacaklarını 10 dakika tartışma yaptıktan sonra çözebildiler. Yani ilk intiba olarak; servis hizmeti son derece amatör olacağa banziyor.
    -Motorün sürüşü gayet keyifli. Lastiklerin kalın olması güven uyandırıyor. frenler de cidden beklentilerimin üstünde.
    -Motorun sesi oldukça gür ama derinden gelen ve kulağı okşayan bir sesten bahsetmek mümkün değil.
    - motorun ağırlığı 150 kg dan fazla.bu ağırlıktaki bir motorun inanılmaz atak olmasını beklemek haksızlık olur elbette ancak şunu söylemek mümkün; motor 70-80 km lere çok kısa sürede ulaşıyor.
    Sorunlar..
    -Motorun direksyon kilidi ilk etapta çalışmadı. ancak daha sonra denediğimde herşey yolundaydı. İlk etapta kilidin neden takıldığına dair bir fikrim yok.
    -Benzin ibresi çalışmıyor. muhtemelen şamandıra da bir sorun var. sıfır bir motorda rastlanabilecek bi durum olduğundan bunu çok önemsemedim.
    - montajdan sonra ilk deneme turunu yaptığımda, arka fren neredeysehiç tutmuyordu. Servisteki insanların teslim öncesi kontrol etmeleri gereken çok önemli bir detayı atlayabildiklerini görmüş oldum böylece.

yani sözün özü.. motor ilk etapta ödenen parayı fazlasıyla hak ediyor imajı verirken servis kalitesi konusundaki soru işareti artarak varlığını sürdürüyor.
    baki selam ve dua ile..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler