Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    motoru sattığım için elimde kalan orjinal egzos satılıktır arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/zealsun_gs...XQQdisplayitem

burada da tiger egzos ile çıkan ses. (çok kaliteli değil,üzgünüm)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    HERKEZE SLMMM NASILSINIZ BAKALIM MİLLET BAKIYORUM DA BULUŞMALAR FALAN NE İŞ BİZ AVZIMIZ CIKTIGI KADAR BAGIRDIK TOPLANALIM DEDİK KİMSE ORALI OLMADI 1 LT BENZİNE KIYAMIYORMUSUNUZ YAAA NEYSE BAKARSINIZ BİR GÜN OLUR BUDA HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN BU RESİM İŞİNİ NASIL YAPICAZ YAAA BİLEN YOKMU HADİ BEN KACTIM GORÜŞMEK DİLEGİYLE BYSSS

Motosikleti
    belli değil...
    Arkadaşlar zealsun 200 gs Öneren var mı hala aramızda acaba

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı yakuza42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşım ben cbr 125 e tercih ederim hala tabii zevk meselesi bu
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla postayı koydular sen en iyisi ozune don ve cbr al
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    postayı koydular derken fatihcim para varda anasını satayım biz mi almıyoruz
    Cbr 3.500 ytl
    Zealsun 2.500 ytl ( o kadar kötü motor da sayılmaz..

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Arkadaşlar şu yedek parça işiyle ilgilenen Orhan Beyin tel nosunu bilen varsa acillll buraya yazabilirmi özelden birkaç kişiye sordum cevap veren yok bileniniz varsa yazarsa sevinirim teşekkürler...
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav ben cbr a o parayı vermektense 200gs alınır demek istemiştim.(tabiki sıfırından bahsediyorum) bende onun bir üstü 250 gs var ufak tefek benim yarattıgıım sorunlar dışında kronik bir sorun yok.cbr kötü demiyorum ama bende boy 1.85 kilo 85 kg oyüzden yani birazda bütçe işi bunlar benimde hayalim fazer s2 ama para yok işte .posta mosta yok arkadaşlar.olurmu öyleşey

Alıntı alpero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu yedek parça işiyle ilgilenen Orhan Beyin tel nosunu bilen varsa acillll buraya yazabilirmi özelden birkaç kişiye sordum cevap veren yok bileniniz varsa yazarsa sevinirim teşekkürler...
    selam kardeş orhan bey e bu numaradan ulaşabilirsin=0322 346 46 82
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    belli değil...
    ya benimde önceden Cin motorlarına karşı bir hassasiyetim vardı ama..
    Hata yapmışım her şey kullanıcı da Fabrikadan hata olmazsa tabi
    Motoruna bakmıyor adam Motora yapmadığı kalmıyor..Sonra cin motoru..

Motosikleti
    GT 250RR
    yakuza42 kardeşim fabrikasyon hatalı makinalar olabiliyor çok nadirde olsa.birazda şans işi türkiyede garanti olayına ben hiç inanmıyorum kardeşim.herzaman sen suçlusundur hep kullanıcı hatasıdır.şimdi 3000 tlye sport görünümlü 200 cc bir motor alıpta 600rr gibi olmasını beklemeyeceksin zaten.bu hevesini bastırmak için yapılmış ortadirek motoru eski dostumuz çinliler bizim için yapmışlar.bu motoru üzmezsen oda seni üzmez merak etme 60.000 kmde çinli motorlar var arkadaşlarımda.bir arkadaşımdada 200 gs vardı benden 10 km fazla yapıcam diye kalkışta redline soka soka grank kırdı.yatak dagıttı.sonrada bu motor yaramaz diye ahkam kesti
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    belli değil...
    yakuza42 kardeşim fabrikasyon hatalı makinalar olabiliyor çok nadirde olsa.birazda şans işi türkiyede garanti olayına ben hiç inanmıyorum kardeşim.herzaman sen suçlusundur hep kullanıcı hatasıdır.şimdi 3000 tlye sport görünümlü 200 cc bir motor alıpta 600rr gibi olmasını beklemeyeceksin zaten.bu hevesini bastırmak için yapılmış ortadirek motoru eski dostumuz çinliler bizim için yapmışlar.bu motoru üzmezsen oda seni üzmez merak etme 60.000 kmde çinli motorlar var arkadaşlarımda.bir arkadaşımdada 200 gs vardı benden 10 km fazla yapıcam diye kalkışta redline soka soka grank kırdı.yatak dagıttı.sonrada bu motor yaramaz diye ahkam kesti
    haklısın herşey ortada ama işte bir de şu yani var Örneğin Japonlar daha dayanıklı
    yani 200 gs de redline sokarsın 2 kere ayvayı yer Cbr'de 10 kere sokarsın etkilemez hesabı...

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bende 2 yildir zs 200 kullanicisiyim.motor canavar.su sese bi care bulucam ilerleyen bi zamanlarda biraz daha tok ciksin deye.biraz da modifiye yapabilirim.varsa bu konularda bilgisi olan ve de yapmıs olan konusalım paylasalım

Alıntı SERDAR YILDIRIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HERKEZE SLMMM NASILSINIZ BAKALIM MİLLET BAKIYORUM DA BULUŞMALAR FALAN NE İŞ BİZ AVZIMIZ CIKTIGI KADAR BAGIRDIK TOPLANALIM DEDİK KİMSE ORALI OLMADI 1 LT BENZİNE KIYAMIYORMUSUNUZ YAAA NEYSE BAKARSINIZ BİR GÜN OLUR BUDA HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN BU RESİM İŞİNİ NASIL YAPICAZ YAAA BİLEN YOKMU HADİ BEN KACTIM GORÜŞMEK DİLEGİYLE BYSSS
    mutlaka soyle bir 200 gs turu yapalım arkadaslar herkes davetli olsun

Alıntı yakuza42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz mı motor canavar.2 yıldır kullanıyorum banamısın demedi kereta,tu tu tu masallah

cbr 1.80 uzeri arkadaslara pek tavsiye edilebilen bir motor degil aslinda.komik durabilir.200 gs daha heybetlidir cbr dan.ben 1.88 im.kucuk gerci bana ama cbr olsaydi birde altımdaki trajikomik olurdum bu sefer

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    SLM MİLLET ARKADAŞIMIZ paradayz DEDİGİ GİBİ HAVAALR İYİ OLUNCA BİR ARA CIKALIM YAAA ORTAK BİR YERDE BULUŞALIM YUZ YUE GORUŞELİM BUNLARI NE DERSİNİZ EGER BOYLE BİR DÜŞÜNCESİ OLAN VARSA ULAŞSIN BANA ORGANIZE EDELİM VE BULUŞALIM OK 0534 461 91 46 0554 259 59 25 HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN HOŞCAKLIN BYSSS

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    arkadaşlar siz bunun zs200gs olduğuna inanabilir misiniz ?

Motosikleti
    GT 250RR
    evet trabzonlu bir arkadaşda yapmıştı.çok güzel oluyor bende istanbulda yaptırabilecegim bir yer varmı diye çok aradım ama bulamadım bildiginiz bir yer varsa paylaşırsanız sevinirim
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

arkadaşlar 2400 e gri siyah olan renginden almak üzereyim ybr ile bunun arasında seçim yapmam lazım ne dersiniz?

Motosikleti
    Zealsun ZS-200
    Alıntı escocem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2400 e gri siyah olan renginden almak üzereyim ybr ile bunun arasında seçim yapmam lazım ne dersiniz?
    o dediğiin 250 cc olması büyük ihtimal ve o fiyata bulmuşsan kaçırma sakın! derim.
    ::offtp::
    [B][B][COLOR="Red"]Sevgi[/COLOR]de kusur işlediysek affola..[/B][/B]

ilanda 200 gs diye geciyor sıfırını nebioğullarında görmüştüm tek sıkıntının titreme oldupğunu sölemişti satıcı arkadaş..başka olumsuz yorumu olan varmı...alıp yaz sonu tekrar satacağım fikri olan varmı?resim aşağıda motorun:

arkadaşlar motor 250 cc imiş b8u gün gittim baktım.ön fara yakınbi çatlak var hafif birde manifoldda kaçırma varmış yenisi gelmiş takılcakmış yarın sonra bana gelicek makine bakalım nsl bir izlenimim olucak mrk ediyorum..hımm birde aküsünde probem varmış değişcek yarın..

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı escocem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanda 200 gs diye geciyor sıfırını nebioğullarında görmüştüm tek sıkıntının titreme oldupğunu sölemişti satıcı arkadaş..başka olumsuz yorumu olan varmı...alıp yaz sonu tekrar satacağım fikri olan varmı?resim aşağıda motorun:

arkadaşlar motor 250 cc imiş b8u gün gittim baktım.ön fara yakınbi çatlak var hafif birde manifoldda kaçırma varmış yenisi gelmiş takılcakmış yarın sonra bana gelicek makine bakalım nsl bir izlenimim olucak mrk ediyorum..hımm birde aküsünde probem varmış değişcek yarın..
    selam kardeşim bu motordan bendede var.şu anda 8500 kmde.titreme dedigin vibrasyon galiba valla bende yok denecek kadar az 5.ci vitesde 120 km gibi hızlarda oluyor sag ayaklık peginde birazda arka fren pedalında ve bu da 2000 km önce arka fren balatasını degiştirdikden sonra ortaya çıktı.öyle dandik çinlilerle bir tutulacak bir motor degil.zincirim çok uzadı .uygunbir oringli zincir bulamadım şimdilik bakla eksilttim.üzerinde gelen akü dandik gerçekten bende 12v 12 amper kuru akü aldım.bu sezon başında biraz sorun çıkardı bana ilk çalıştırma bayagı zordu.aydınlatma zayıf oldugu için ampulumü 55 watlık halojenle degiştirmiştim.ve bütün gün farım açık gittigim için akü yetmiyordu servis ateşleme bobini bozulmuş dedi degiştirdik iki gün sonra yolda ateşleme kesildi buji ateşleme bobini derken statörün bozuldugunu anladık statörü degiştirdik motor acayip degişti. motor ilk aldıgım günden beri tek marşda çalışmamıştı şimdi tak diye çalışıyor.benim motorda blok ortasıdan yag kaçırmaya başladı servisdeki arkadaşlar yagı çok koydular rampa çıkarken motor bir bayıldı bir zıpladı havafiltresinden üst kapaktan yağ attı hemde bayagı bir yag pacam bile yaglanmıştı ve hala yag fazlaydı.alacagın motorun elektrik sistemini iyice kontrol et yada ettir.bence en nazik yeri burası motorda korkunç bir statör var ben hiç bukadar büyük statör görmemiştim üstünde 15 tane sargı var.ben iridyum buji aldım ateşleme düzenli ama öyle aman aman bir fark hissetmedim.milletin gazına gelipde 140 km yapacam diye ugraşma 135 km yaptıgını söyleyenler var ama ben inanmıyorum.en iyidurum 5.ci vites düz yolda 7000 devir 120 kmh bundan fazla zorlama.bunun dışında şu anda aklıma bşiey gelmiyor haa en önemlisi lastikler motorun en berbat yeri lastikleri ben 500km de degiştirdim en ufak su birikintisinde salavat getirirsin bunun dışında valla ben memnunum işimi görüyor çok fazla bir beklentin varsa bişey diyemem.ama satarmısın desen ben o fiyata vermezdim sormak istedigin bişey olursa beklerim + ybr ile ben kıyaslamam bile tamam yamaha falan ama benim için bisiklet ten öteye geçmez.arka lastigi 160 /70/17 olabiliyor modifiyeye açık bir makina 600 ss gibi birkasa var.birde bazı forumlarda yedek parça sorunundan bahsedilmiş ben hiç yaşamadım cumaertesi sabahdan sipariş verip parasını posta çekiyle yolladım pazartesi öglen elimdeydi statörüm.gecikme servislerin ve bayilerin vurdum duymazlıgından kaynaklanıyor direk adana polen motorla muhatap olmalısın
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

dostum çok sağol içimi ferahlattın acil motor almam lazım ve doğru yoldamıyım değilmiuyim bunu anlayamamıştım.cemocan17@hotmail.com msn adresim mahsuru yoksa eklermisin biraz laflayalım.görüşürüz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler