Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    vespa gts 250
    Ben Vespa 250 GTS i.e. sahibiyim. Motorum henüz 900 km. de. Bu benim ilk motorum olduğu için diğer marka ve modellerle karşılaştırma yapamıyorum. Ancak, ben motorun gücünden, gazı verdiğiniz zaman anında tepki vermesinden ve manevra kolaylığından memnunum.

Yaptığım en uzun yol Riva üzerinden sahil yolundan Şile oldu ve herhangi bir sorun yaşamadım. Dönüşte ana yoldan geldim ve 110-120 km/saat hıza rahat çıktı.Henüz rodaj tamamlanmadığı için daha fazla hızlanmadım. Tekerleklerin 12" olması daha yüksek hızlarda veya yoldaki çukur ve tümseklerde sorun yaratır mı bilmiyorum.

Bu motorla ilgili bilgi ve tecrübesi olanların paylaşımlarını bekliyorum.

Herkesin yeni yılını ve bayramını kutluyorum.

Halil Ergür
    Vespa 250 GTS i.e.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Selamlar Halil

Tüm scooter ailesi içinde en seçkin ve klasik olanı almışsın, üstelik bu 250 lik olan müthiş de süratli. Aynı motor benim Beverly de var. Ben daha fazlasını gördüm ama burada söylersem polemik olur

12" lastik ve Vespa'nın kenar kısımları virajlarda biraz dikkatli olmanı gerektirir. Tabii çukur ve tümseklerde de...

Bunun dışında söylecek tek şey, istersen 20-30 yıl kullanabileceğin bir motorunun olması...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    herkese slm 1 senedir honda beat kullanıyordum motorumu dün gilera runner la takasa verdim pazartesi siyah runner ımı alıcam darısı alamayanların başına
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    Gilera Runner 180 almak istiyorum..
    arkadaşlar herkese selam..
    az önce üye oldum.. aranıza motor sahibi olarak katılmak isterdim.. fakat honda shadow 600 ümü daha bu gün sattım.. şimdi de gilera runner 180 almak istiyorum.. şöle az kullanılmışından.. fakat yakıt olayı beni düşündürüyor biraz..
    çok yakar diyolar.. birde eski msjlarda bi arkadaş 2 zamanlı 4 zamanlı die bahsetmiş.. bu konuda ayrıntı verebilecek bi arkadaşımız var mı..? 180 lik runnerların hangisi 2 hangisi 4 zamanlı..? 4 zamanlının daha az yakacağından bahsetmiş arkadaş.. 4 zamanlı bulabilirmiyim merak ediyorum.. ilan sitelerinde biraz bakındım.. ama tabi insan çekinio.. bir de ben inegöldeyim.. en fazla istanbula gidip alabilirim.. de.. işte insan bilemio.. alıp gelicez motoru bir de bakıcaz sorunları var.. acaba çevrenizde bilindik temis bir runner 180 var mıdır..? ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..
    [FONT="Verdana"][SIZE="1"][COLOR="Black"]Ya hayır söyle, ya sus..![/COLOR][/SIZE][/FONT]

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    arkadaşlar ben ve yeni motorum
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım,99 model(2001 trafiğe çıkış) 18000km de Runner 180 ve 2001 12000km'de aprilia 50 sahibiyim,bu konu başlığının bana faydalı olacağına inanıyorum,çünkü forumlarda her model için her kafadan farklı ses çıkıyor,bence bir motoru en iyi kullananlar bilir bu başlıkta bize onu sağlayacak

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    çok iyi ..herkese kazasız sürüşler
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    Şu motorlarda da ( Piaggio ailesi ) ne bir sorun çıkıyor, ne de eksik bir şey var.

Bizim başlık ta, sürekli kaybolup gidiyor

Yok mu arkadaşlar, bi sorunu olan ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

arkadaslar bana bırı piaggiıo x9 yedek parca fiyat listesını nerden bulacağımı sölesın bı zahmet

helkeeper linkini verdiğim sayfadan harf sırasına göre aradığınız parçayı ve fiyatını bulabilirsin. Bulamazsan 0212 286 20 40 nolu telefondan ulaşabilirsin servise.

http://www.vespaturkiye.com/vespa/ad...07_1752_43.htm

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım... 1993 vespa px 200 e sahibiyim ve bu aralar motoruma bakım yapmak istiyorum çoğu parçasını nikelaj yaptırıcam ve gereken parçaları alıcam fakat nereden alıcam bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar tam bir vespa hastasıyım 2 aydır internetten resimler indiriyorum ve zevkime uyanları kayıt ediyorum hayallerimin vespasını yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhaba arkadaslar. Ben de aranıza katılıcam bir süre sonra arkadaslar ben piaggio x8 200 yada x9 250 almak istilorum. x9 250 icin bir sürü şey söylüyorlar su anda 24 modelleri var bana uygun olan önerirmisiniz x9 250'yi mesela şasesinde sorunvarmıs motor dengesizmis falan diyorlar. öylemidir.Birde x9 250 nin yakıt durumu nedir. Biraz bilgi verirmisiniz
    Burada satacak arkadas varsa konusalım
    msn mbasargan@hotmail.com

dogasom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Merhabalar,
    bir önceki sayfada bulunan far probleminin aynısı bende var. 2006 Model Gilera Nexus 500 var, şu an 2023kilometrede. Yalnız bende kısa far buğu yapıyor, motomax gayet normal diyor. Ayrıca sağ sinyal verdiğim zaman gösterge panelinde flaşör ışığı sinyalle birkilte yanıyor ama gerçek hayatta sadece sinyal yanıyor. Şu an için başka bir problemim yok. Aslında var, yolda giderken çok dikkat çekiyorsun )

Arkadaşlar x9 500 almak üzereyim. Görüşlerinizi bekliyorum. özellikle yakıt ekonomisi konusunda

cunuvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorlarda da ( Piaggio ailesi ) ne bir sorun çıkıyor, ne de eksik bir şey var.

Bizim başlık ta, sürekli kaybolup gidiyor

Yok mu arkadaşlar, bi sorunu olan ?
    Piaggio da bence tek sıkıntı aksesuarlarda, beverly 250 yi alalı 1 yıl oldu hala
    arka çanta stoklara giremedi nedense:( Bunun dışında bizi yaşlandırıyor kendi maaşallah turp gibi)

Motosikleti
    Alıntı cunuvar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piaggio da bence tek sıkıntı aksesuarlarda, beverly 250 yi alalı 1 yıl oldu hala
    arka çanta stoklara giremedi nedense:( Bunun dışında bizi yaşlandırıyor kendi maaşallah turp gibi)
    çok enteresan, ben hiç sorunsuz taktırdım. Ferco ya sordunmu, ya da sipariş ettinmi ?

umutkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250
    x9 250 için bir ön çamurluk 165 ytl olurmu parçaları anormal pahalı

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhaba arkadaslar x8 200 alıcam herkez parcaların pahalılığından şikayetci parcaların fiyat listesini nasıl bulabilirim.

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Alıntı mbasargan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar x8 200 alıcam herkez parcaların pahalılığından şikayetci parcaların fiyat listesini nasıl bulabilirim.
    Ferco motor'un merkez servisi İstinye den fiyat alabilirsin.
    0 212 286 20 40

www.vespaturkiye.com.tr sitesinden satış sonrasına gidersen mevcut stoğu ve fiyat ları öğrenebilirsin.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    www.vespaturkiye.com.tr sitesinden satış sonrasına gidersen mevcut stoğu ve fiyat ları öğrenebilirsin.[/QUOTE]

valla dediğini yaptım ama açılan dosyalardan hiç bişey anlamadım fiyatları yazmıyor yada ben bulamıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler