Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı küheylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X9 un diz mesafesi X7 den de X8 den de daha geniştir.
    boyun 1.90 ın üzerinde değilse yeterli gelmesi lazım X9 un.
    ayrıca koltukta ayar mekanizması var en arkadaki ayarda kullanabilirsin.
    anladım. evet boyum 1.90
    x7 ye bindiğimde dizlerimle ön konsol arasında 3-4 parmak mesafe kalıyor.
    tabiki bu şekildede kullanılır ama daha rahat bi pozisyon arıyorum. X8 ve X9 da bu mesafe büyüyorsa gerçekten çok iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pit1082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 250 2005
    abi x9 250 ile bilgi isteyen olursa yardımcı olurum kendimde kullanıyorum fiyat ve performans olarrak guzel motor tek eksi si parcası pahalı

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı pit1082 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi x9 250 ile bilgi isteyen olursa yardımcı olurum kendimde kullanıyorum fiyat ve performans olarrak guzel motor tek eksi si parcası pahalı
    Hoşgeldin her güzelin bi kusuru olur
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Alıntı hiaxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım. evet boyum 1.90
    x7 ye bindiğimde dizlerimle ön konsol arasında 3-4 parmak mesafe kalıyor.
    tabiki bu şekildede kullanılır ama daha rahat bi pozisyon arıyorum. X8 ve X9 da bu mesafe büyüyorsa gerçekten çok iyi olur.
    selam dostum,
    2004 11000 kmde temiz bir x9 500 motorumu fazer aldığım için satıyorum.ilgilenirsen bilgine.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhaba. Bu Siteye Yeni Kayıt Oldum.Önümüzdeki Günlerde Bende Bir Piaggio Sahibi Olmayı Düşünüyorum.Yanlız Bi Konuda Karar Vermiyorum.Özellikle MP3 modeliyle İlgileniyorum.Ancak 250'likmi Yoksa 400'lükmü Alsam Diye İkilemde Kaldım.Fikirlerinizi Benimle Paylaşırsanız Sevinirim.

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    Alıntı Borhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhaba. Bu Siteye Yeni Kayıt Oldum.Önümüzdeki Günlerde Bende Bir Piaggio Sahibi Olmayı Düşünüyorum.Yanlız Bi Konuda Karar Vermiyorum.Özellikle MP3 modeliyle İlgileniyorum.Ancak 250'likmi Yoksa 400'lükmü Alsam Diye İkilemde Kaldım.Fikirlerinizi Benimle Paylaşırsanız Sevinirim.
    selam borhan hoşgeldin aramıza, ben olsam 400'lük olanını alırıdm. uzun yolda rahat edersin, araç sollarken zorlanmazsın. tabiki son karar senin.

bu arada motorumu satıyorum, ilgilenen olur ise mesaj atabilir.
    http://www.sahibinden.com/---race_sc...XQQdisplayitem

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Borhan, ben 2 gün önce piaggio mp3 250 aldım ve 68 km kadarda yol yaptım eve gidiş geliş senin çelişkinin aynısını ben motoru aldıktan sonra yaşadım acaba 400 lük mü alsaydım diye... ve allahtan plakasını cıkartmadan gittim geri verdim ve 400 lüğünü aldım (bugün) yani her ikisinide kullanmış birisi olarak kesinlikle 400 lüğünü almanı tavsiye ediyorum ve şuan kampanyada 2si arasındaki farkta sadece 2 milyar küsür... 400 lükle 250 lik arasında cok fark var evimin rampasını 250yle cıkarken motor altımda bayılıyodu fakat 400le cıkınca baygınlık olmadı ve ufak motor daha cok yakıt harcıyo ayrıca 400de tok bir ses alıyosun ufak tefek ayrıntıları var, ben daha önceden de motosiklet geçmişi olan biri olarak yüksek cc li motorlarımda oldu ve birçok motoruda kullandım 1000lik 1300lük ler vs... çarşı pazar rahat kullanabileceğim bi scooter almak isteyince değişiklikte olsun diyip mp3 aldım ve kesinlikle 400 diyorum çok keyifli.

Motosikleti
    İlginize Çok Teşekkür Ederim. Çok Sağolun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:18 AM ----------

Ha Buarada Sormaya Unuttum.Glock- Acaba Bu Kampanya Daha Ne Kadar Sürecek Bi Bilgin Varmı Acaba ???

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı salina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    castrol un ne dediği beni hiç ilgilendirmez , üreticisinin motor bloğuna bile kazıyarak belirtiği 5W-40 yerine 10W-40 kullanılabileceğini Ferco söylediyse ona da şaşarım . .
    arkadaşıın verdiği cevabı şimdi ben vericektim bi alt satırda gördümki arkadaş vermiş servisin koyduğu yağ için olmaz demiyorum ama castrol müşteri hizmetleri piaggo nun önerilerini göz önünde bulunduruyo yani bu makinayı üreten mühendislerin demesi 10w-40 servisin önerdiğimi fabrikanın önerisimi. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    yani fabrika verilerine pek takılmayın derim. burası türkiye, bişey olmaz. 2 yağ arasında çok az bir fark vardır. bu da motoru etkileyecek bişey değil. 10W-40 biraz daha kalın bir yağdır.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    kapagı açılmadıktan sonra yagların raf ömrü ne kadar?

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapagı açılmadıktan sonra yagların raf ömrü ne kadar?
    Bozulmaz diye biliyorum..Süre ne kadar ?

divxmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-STROM DL 1000

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    arkadaşlar merhaba
    beverly 500 kullanan arkadaşlardan ricam olacak. standar servis ücreti ne kadardır (yağ, filtre işçilik vs)
    kısmet olursa bir adet beverly 500 almayı düşünüyorum, uygun sayılabilecek bir motor buldum gibi. çok fazla motor değiştirmediğimden aldığımda en azından 3-4 sene bende kalacak.
    bakım maliyetleri konusu kafamı biraz kurcalıyor hatta 100 km de ne yakıt tüketir yazan olursa sevinirim.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı meharis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba
    beverly 500 kullanan arkadaşlardan ricam olacak. standar servis ücreti ne kadardır (yağ, filtre işçilik vs)
    kısmet olursa bir adet beverly 500 almayı düşünüyorum, uygun sayılabilecek bir motor buldum gibi. çok fazla motor değiştirmediğimden aldığımda en azından 3-4 sene bende kalacak.
    bakım maliyetleri konusu kafamı biraz kurcalıyor hatta 100 km de ne yakıt tüketir yazan olursa sevinirim.
    Senin uygun bulduğun beverly başına iş açmasın ?

http://www.motopit.net/ parça fiyatları hakkında buradan fikir sahibi olabilirsin..

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @meharis,
    ferco'nun bakım masrafları gereksiz pahalı. ferco'da yagın litresi 30-35 TL arası bir şey yag filtresi de aynı şekilde. bir de motor indirmiş gibi işçilik ücreti alırlar. zaten maslaktaki servis ana baba günü gibi. oradaki çalışanın da işi yetiştirmek için acele edip eksik şeyler yapması gayet normal.

ben sana kabaca şöyle soyleyeyim; ferco'ya gidersen 10, saga sola herhangi bir tamirciye gidersen 7-8, kendin ugraşırsan 4-5 verirsin.

parçaları kendin alıp tamirciye gitmek gibi bir şey yapmanı ben sana tavsiye etmem. tamirci sana kıl kapabilir.

kendin ugraşmayı düşünrsen önceki sayfalarda gerekli bilgiler var (ekonomik yontemler, ucuz parçalar).

@tasarslan,
    1 sene

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:51 PM ----------

@ meharis,
    500cc'yi şehir içinde kullanacaksan fazla yakarsın.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bilgiler için teşekkür ederim. seçimi tekrar gözden geçireceğim zira rutin bakım masrafları ve parçalar olası gerekenden daha pahalı duruyor. motoru almak bir dert yürütmesi ayrı bir dert.
    tekrar teşekkürler
    can't be worried about that shit. life goes on man.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Borhan kardesim, piaggio mp3 lerin kampanyası sanırım stoklar bitene kadar, benim aldığım bayiide 400 lük 1 adet kalmış (gri renk) fakat diğer bayiilerden de temin edilebilir.

Motosikleti
    Tamamdır. Çok Teşekkürler.

merhaba.
    ben motor alacagım fakat gilera GP800 ve Xevo 400 arasında kaldım yardımcı olabilirmisnz heryonden hangisini onerisisnz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler