Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250cc
    x9 180'i en fazla 3000 ytl fiyata alabilirim diyorum.
    evolution ile ne farklar vardır acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı pursue adlı üyeden alıntı
    bir maxi scooter bilgi topici açsak. Zamanla gelişse, güzelleşse, sorular orada toplansa diye düşünüyordum.

O yüzden başkalarına önerdiğiniz gibi ayrı bir topic açmak yerine çin malı dışında tüm maxi scooterları toplasak burada sorun olur mu acaba? Honda Silver wing'in 400'lüğünü yeni keşfetmiş ve kafaya takmış biri olarak ben de en azından bilgi alırım birilerinden değil mi? Burgman UH 150yi merak edenlere de bilgi verebilirim. Ne dersin? Bu arada topicin 14 sayfasının yalnızca birkaçını okuyabildim. Umarım böyle bir tartışma geçmemiştir daha önce.
    Yoo böyle bir tartışma geçmedi, ancak burada ki amaç bu tür motorları kullananların, ortak sorunlarını, soruları, servisi, yedek parçayı vs. vs. konuşacak bir çatı toplamaktı.

Bahsettiğin türde birçok topikte açıldı zaten. Ben sana bir tanesi ile ilgili bir link veriyim aşağıda, fakat ne kadar istemesek de, dediğin gibi "o iyidir. bu kötüdür" veya " şu markadan başkasını tanımamam" vs. gibi birçok mesaj atılıyor maalesef...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8146

Alıntı perseus adlı üyeden alıntı
    evolution ile ne farklar vardır acaba?
    evo geliştirilmiş bir model, sen yine de ferco ile görüş derim. Onlar sana detaylı bilgi verirler.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Perseus sana katılmamak elde değil, biz maxiscooter kullanıcıları ya bu sitede çok azız yada sesimizi çıkartmıyoruz. Sonuçta her ne kadar genel bir site olsada maxiscooter kullanan arkadaşların deneyimleri görüşleri benim gibi motorunu yeni almış arkadaşlar için çok önemli olabilir. Sonuçta biz motorumuzu bacaklarımızın arasına almıyoruz ve eminim ki buda bizi diğerlerinden farklı kılıyor. Sonuçta tecrübeli arkadaşların bizi maxi scooter sürüş teknikleri ile ilgili aydınlatması, veya motorlarla ilgili ufak da olsa bilgilendirmeleri bizim için çok faydalı olacaktır.
    Ledo umarım bu ricamızı kırmazsın, bizden daha eski bir üye olarak bize yardımcı olursan çok seviniriz.
    Herkese kazasız sürüşler diliyorum

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Yoo böyle bir tartışma geçmedi, ancak burada ki amaç bu tür motorları kullananların, ortak sorunlarını, soruları, servisi, yedek parçayı vs. vs. konuşacak bir çatı toplamaktı.

Bahsettiğin türde birçok topikte açıldı zaten. Ben sana bir tanesi ile ilgili bir link veriyim aşağıda, fakat ne kadar istemesek de, dediğin gibi "o iyidir. bu kötüdür" veya " şu markadan başkasını tanımamam" vs. gibi birçok mesaj atılıyor maalesef...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8146

evo geliştirilmiş bir model, sen yine de ferco ile görüş derim. Onlar sana detaylı bilgi verirler.
    evet ledo abi ya. bi konu açtık bilen bilmeyen mesaj attı. ilk mesajını açtığım konuya atıp bu iyidir bu kötüdür diyenler var

bilmiyosunuz bari insanları yanıltmayın

Motosikleti
    vespa px 150
    Selam arkadaşlar umarım iyi gidiyordur.Ben de artık elimden geldiğince uğrarım buraya.Benim 1998 model vespam var şu hani klasik modellerden,çok memnunun ve italyan motorlarını çok başarılı buluyorum.Zaten herkesin de bildiği gibi artık bi yaşam tarzı haline geldi vespalar.Ben bu konuda duyarlı olduğumu düşünüyorum çünkü vespama çok ii bakıyorm hiç bi kusuru yok açıkçası)) Ayrıca Bzimde anasayfada gözükmemiz gerçekten ii düşünce destekliyorum.Yanlız bişi istiyorum litfen çin motorlarını katmayalım,bunlar hızla yayılmaya başladılar hatta motorsiklet fuarında sürüsüne bereket vardı hiç zevk alamadım yahu...bye

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    yeşilköyde ki fuarda 62 model klasik bir vespa olacak, ilgililere duyurulur.

pursue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400
    Ledo, beni yönelndirdiğin topici daha önce de incelemiştim. Ama dediğim gibi aslında benim derdim "en güzeli" öğrenmek değil. İstiyorum ki herkes maxi scooterlarla ilgili mevcut bilgi ve deneyimlerini paylaşsın. Mesela ben bir piaggio X8 alacaksam bu topice baktığımda en azından kimseye sormasam bile biraz fikir sahibi olaibleyim. Herkes zaten kendi motorunu seviyordur. O yüzden birileri sürekli "en iyi"nin "şu ya da bu" motor olduğunu söyleyecektir. Söylesinler! En azından bir şekilde fikir sahibi oluruz. Ha bana "iyi de sen neden böyle bir topic açmıyor da bu topicte ısrar ediyorsun?" diye sorarsan (ki sorduğunu hissediyorum ) ona da cevabım şu: Burada güzel bir topic açmış bilgilerinizi paylaşıyorsunuz. Yine italyan motorlarına ağırlık verin sorun değil ama mesela herkes bende piaggio ... var ya da yamaha tmax var ve şu kadar yakıt tüketiyor. Virajda, kaygan zeminde şuna dikkat ediyorum falan yazsa. Yani bilgi topici olsa ne olur di mi? Neyse, işim yoğun çok uzatamayacağım. Ama umarım böyle birşey yaparız. Maxiscooterlar böyle bir topici hak ediyor Mesela Honda'nın 400 CC'lik silver wing'i ile ilgili fuar sonrası izlenimlerimizi de paylaşırız falan, hı ne dersiniz?
    Bulaştın mı bırakamıyorsun motosikleti!

Motosikleti
    vespa px 150
    Selam millet,nasılsınız.geçen bişiler yazmıştım ama bulamadım nedense.Neyse benim vespam px150,çok memnunum şahsen.(Bu linkin açılması ii olmuş bu arada).Ben derimki italyan motorlarını tercih edin çok ii ve hep farklı tasarımlar deneniyor.Mesela yeni vespa da ön süspansiyon sistemi için farklı bişiler düşünülmüştü.Bence 0km çin motorları yerine 2.el scooterlar daha iiyi olur.İtalyanları rahtalıkla tercih edebilirsiniz.Benim vespam mesela yuvarlak far eski modellerden gerçi daha 1998 model fakat son derece sağlam ve bana bu güne kadar her hangi bir arıza çıkarmadı.Daha sapasağlam neyse hadi byes

Motosikleti
    vespa px 150
    fuarda klasik vespa olacakmış sağolun.Bu arada ben motorsiklet fuarında bulundum hiç memnun kalmadım hep çinler vardı.Buna da gitmeye çalışacam zaten.gittiimde 3-4vespa vardı biri hoşuma gitti.Gidenler bilir hani şu kırmızı olan eski nostaljik modellerdendi.

Motosikleti
    Sevgili arkadaşlar, (pursue,nurkan ve mostwanted 57)

maxiscooterlerın konuşulduğu genel bir başlık açalım, mesela "Maxiscooter Forumu" veya "Tüm Maxiscooter Kullanıcıları Buraya" gibi...

Önüne de bir açıklama yazalım. bu başlıktaki amacın ne olduğunu anlatan. Böylece bizim bu başlık gibi, tüm markalar için ortak bir platform olur. Tabii çin motorlarının kendi başlıkları zaten mevcut olduğundan, kibarca onları hariç tutmak lazım. Yoksa başlık fena şişer.

Aslında birisi yapsa, çok memnun olacağım çünkü benim zaten bu başlık var
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yapiim kardeşiim...ama sen açılış yazısını bana hazırla..

Motosikleti
    armut piş ağzıma düş dimi.
    Neyse bu başlık yakışır sana, arkadaşların söylediklerini okursan, güzelce toparlarsın diye düşünüyürum. Bence Maxiscooter Kullanıcıları Forumu da güzel bi başlık.
    Hadi Zühtücüğüm kim tutar seni, sen aslansın....

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    yaw 15 sayfa yapma bee..fuar üstü yorgun argın..

pursue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400
    Ledo ve Zuhtupasa, ben böyle bir başlık için birşeyler yazabilirim size. Ama o başlığı nasıl kontrol ederim bilmiyorum. Bir sürü sızma olacaktır O kadar sık giremiyorum foruma. Ama bilgi ve deneyim paylaşımı süper olur! Bekliyorum sizi!
    Bulaştın mı bırakamıyorsun motosikleti!

Motosikleti
    vespa px 150
    Bişi dicem bu piaggio link olarak eklendi heralde ama ben ona nasıl ulaşacağım kısa yoldan.Anasayfada göremedim de

Motosikleti
    Alıntı pursue adlı üyeden alıntı
    Ledo ve Zuhtupasa, ben böyle bir başlık için birşeyler yazabilirim size. Ama o başlığı nasıl kontrol ederim bilmiyorum. Bir sürü sızma olacaktır O kadar sık giremiyorum foruma. Ama bilgi ve deneyim paylaşımı süper olur! Bekliyorum sizi!
    Hadi o zaman

gokalpbolukbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150 (comingsoon)
    Arkadaşlar vespa lx 150 almayı düşünüyorum, bu makineye sahip kimse yokmu biraz bilgi versin yaw!

Motosikleti
    vespa px 150
    bu forumlar neye göre düzenleniyor.Yeni gelenler başta olsa daha güzel olmazmı ama ilk sayfada hala ilk günkü mesaj var.

Motosikleti
    vespa px 150
    bende px150 var.Ben derim ki gözün kapalı al.Hiç bişi olmaz arkana bile bakmazsın.Zaten plastik değil bildiğin gibi alet metalden.1998model benimki fakat daha hiç motor sorunu yaşamadım.Ayrıca kısa mesafelerde çok kıvrak ve düşük hızlarda çok seri benimki 4vites işte manuel onlar bildiğin gibi

Motosikleti
    vespa px 150
    gokalpolukbasi bu yazı sanaydı

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler