Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mustinho_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2. el ybr 2500 tl civarı yoksa kanuni windy s 125 mi hangisini tercih ederdiniz??
    Cesur arkadaşım, motorun garantisi varsa göstergeleri değiştirmeni tavsiye ederim, benim gösterge arızalıydı arnı 100-110 gidiyordu, ama belliydi daha hızlı gittiği.
    Gösterge yenilendi, devamlı 120 gidebiliyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee ne oldu yani şimdi
    SATOYAMA arkadaşım, sonuç iyi!.. demek ki motorun ortalama yakıtı 2,6 Lt. ama motoru sürekli Dip gaz sıkıştırırsak 100 km'de 4,25Lt yakabiliyormuş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    doğrudur! sürekli 9-10bin rpm de seyreden 2 valfli 125cc 11hp bir motor un 4 litreyi geçmesi bencede normal..

hayırlı sürüşler
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    arkadaşlar uzunca bir sürenin sonunda tekrar merhaba demek istedim..(yaklaşık 1 yıl veya daha fazla..)
    2008 in yazında almıştım motorumu ve o zamandan bu zamana defalarca uzun yol ve bir o kadar da şehir gördü..kız gibi motor..motorunuzu sevin..o da sizi sever...

bu arada 10000 km de..siz de maşallah deyin..

Maşallah!..

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    hay maaşallah
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Antalya yolculuğu bitti!
    Gidişte 5 Dk Dip Gaz gittim, Ortalama 95km/h mesafe 158 km 16TL (100kmde2,68Lt)
    Manavgat dönüşünde, Ortalama95 km/h NET 200 km'de 20TL (100kmde2,67Lt)

DOĞRU FABRİKA VERİLERİDE 2.8 LİTRE DİYOR. O ZAMAN NORMAL KARDEŞİM.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 2010
    slm arkadaşlar ben arka lastigimi degiştirmek istiyorum bu performans lastikleri varmış bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi.
    ( piyasada olan lastiklere baktım yalnız lastigin daire alanı küçük yani çapı küçük oldugu için bi fark olacagını sanmıyorum ) şimdiden tşk

Alıntı mustafa01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125km/s
    1 Aylık windy S'im var 125 RAHAT yapıyor, devamlı 115 km/h de gidebiliyor

bunlar mz in ureticisi bence kanuniyi hafife almayın yaptıkları motorlar hala piyasada ve ilk günkü gibi sağlam bence bu şartlarda dahi iyiler bu arada windy iyi gözüküyo

Aslında çok da düşünmeye gerek yok. Motor almadan önce servislerin önünde bekleyen motorlara şöyle bir bakmak lazım....
    Bir yıldır kullanan arkadaşım var, onun referansı ile aldım ve motoru sürekli gözmün önünde idi; hiç anahtar değmedi desem yeridir.
    Dediğim gibi, Motor almadan önce Tamircilerin önüne Bir bakın, ben hala "Dökülmüş" bir Windy S GÖRMEDİM...

uzun yola gelirmi arkadaşlar bu motor ?

Alıntı ozgurkurdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yola gelirmi arkadaşlar bu motor ?
    Motoru alalı 27gün oldu ve Km 3600de defalarca durmadan 200km gittim ve No-problem.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 2010
    slm arkadaşlar ben arka lastigimi degiştirmek istiyorum performans lastikleri varmış bi bilginiz varmı acaba...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreşim olmadıktan ve ortalama bir kaliteyi tutturduktan sonra motor dökülmez merak etmeyin.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    bi kanunici olarak motoşumu degiştirme aşamasındayım,150 c kullandım kardeşimindi,titreşim var ancak uzun yolda oturaklı fazla yormuyor,şekil olarakta albenisi var ve uzun zamandır müşteri yapmış bi model,şimdi windy s e bir defa bindim ama sadece bindim sürmedim,çokta hoş motor ama uzun yolu nasıldır oturuş pozüsyonu bana yorucu olur gibi geliyo,titreşim olmadıgını sölüyolar bi el atın şu mevzuya arada kaldım...
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    az daha ybr olacakmışşş yawww

Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kanunici olarak motoşumu degiştirme aşamasındayım,150 c kullandım kardeşimindi,titreşim var ancak uzun yolda oturaklı fazla yormuyor,şekil olarakta albenisi var ve uzun zamandır müşteri yapmış bi model,şimdi windy s e bir defa bindim ama sadece bindim sürmedim,çokta hoş motor ama uzun yolu nasıldır oturuş pozüsyonu bana yorucu olur gibi geliyo,titreşim olmadıgını sölüyolar bi el atın şu mevzuya arada kaldım...
    Arkadaşım uzun yolu bana sorun
    İşimle evim arasında 238 km var. Windy S ile gidip geliyorum, sadece 100. km'de ihtiyaç molası veriyorum. oturuş pozisyonu spor, ellere yük binmiyor desem yalan olur ama sırt-bel ağrısı falan yapmıyor. Titreşim olmadığı konusu doğru, Bu da yorgunluk olmaması için yeterli bir sebep.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:15 ----------

Daha dün arkadaşa KUBA150-9 motor aldık, 90km/h de titreşimden ayaklarımı uyuşturdu, ilk fırsatta kendi motoruma geçtim:D

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    260 km lik yol gidip geliyorum ben de ayda 1 ya da 2 ayda bir..3 saat 10 dk. sürüyor hemen hemen..sigara kullandığım için mutlaka 2 kez durma ihtiyacım oluyor..titreşim yok değil aslında..çünkü 90 km/sa uzun yolda gitmek için devir saati 8000 de oluyor sürekli..8000 devir demek mutlaka ki birazda titreşim demek...

yav ne diyorsun o laf attığınız motorun ibresi 140 benm arkadaşımda var 140 dayandı ibre bilmiyonuz laf atıyonuz bence o fiyata tipide gayet güzel

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:32 ----------

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:35 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:37 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:39 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:41 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:44 ----------

N103 Kaskıma N-Com+Bluetoolh kiti taktım Artık sadece Fotoğraf çekmek için duruyorum
    112ciyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler