Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çarşamba sabahı depoyu fulleyip ispartadan çıkıyorum. Bakalım 200km'de ne kadar yakacak? 30Tl yi geçerse kanuni nin benden çekeceği var...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S
    Alıntı acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir yol gösterir misiniz... Bu yakıtla bu motora binilir mi? Bir depoyla daha deneme yapayım mı?..
    merhaba kardeşim bende yeni windy s aldım 30 tl lik benzin koydum. şu an 135 kmde ama yedeğe bile düşmedi.toplam 7 litre ediyor. 2.5 litre yedek ise 4.5 litre kalır.fabrika verilerine göre 2.7 litre 100 km de buna göre benim motor 4.5 litreyle 160 km gitmesi lazım ki gideceğine eminim daha yedeğe düşmedi.düşünce sana net rakam veririm.ama sen servise bir danış büyük ihtimal siboblarda bir sorun var.yada hava ayarlarını bir kontrol ettir.iyi günler.

TEKNİSYEN arkadaşım sen de bir dene bakalım, sabah depoyu fulleyip bakcm, antalya'ya kadar ne kadar yakacak, yakıt fişleriyle beraber servise gitcm başka çözüm kalmadı...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEKNİSYEN arkadaşım sen de bir dene bakalım, sabah depoyu fulleyip bakcm, antalya'ya kadar ne kadar yakacak, yakıt fişleriyle beraber servise gitcm başka çözüm kalmadı...
    çubukbelini çıktığınıda unutmamak lazım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    racer 200
    inşaallah problem yoktur

Motosikleti
    Alıntı legolas07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşaallah problem yoktur
    bakalım sonuç ne bende merak ediyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kanuni Windy S 2010
    mrb arkadaşlar bence yanlış hesap yapıyorsunuz , tl hesabı yerine litre hesabı yaparsanız daha net sonuçlar elde edersiniz. mesela benim motor 100 km de 3 litre benzin yakıyor bizzat ben kendim ölçtüm yakıtı tamamen bitirdikten sonra 3 litre koydum tam 99 km yol yaptım tabi bu kullanmaya görede degişir. düz rampa vs.

Motosikleti
    Alıntı HaMMeT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar bence yanlış hesap yapıyorsunuz , tl hesabı yerine litre hesabı yaparsanız daha net sonuçlar elde edersiniz. mesela benim motor 100 km de 3 litre benzin yakıyor bizzat ben kendim ölçtüm yakıtı tamamen bitirdikten sonra 3 litre koydum tam 99 km yol yaptım tabi bu kullanmaya görede degişir. düz rampa vs.
    demekki seninki düzgünmüşi ,ayrıca bu hesap gerçekten en doğrusu

bende 2lt koyacağım acaba 100km gidecekmi (sanmıyorum)

Motosikleti
    Kanuni Windy S 2010
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki seninki düzgünmüşi ,ayrıca bu hesap gerçekten en doğrusu

bende 2lt koyacağım acaba 100km gidecekmi (sanmıyorum)
    yanına bi şişede benzin almayıda unutma yalnız yoksa yolda kalırsın
    ayrıca hiç sanmıyorum 100 km yapacagını en fazla 80 oda giderse gene dene bi şansını bakalım
    herşey deneyim ve tecrübeye dayanır saygılar.

Motosikleti
    yanına bi şişede benzin almayıda unutma yalnız yoksa yolda kalırsın
    ayrıca hiç sanmıyorum 100 km yapacagını en fazla 80 oda giderse gene dene bi şansını bakalım
    herşey deneyim ve tecrübeye dayanır saygılar.
    burada deneyim ve tecrübeni fazla belli etme yoksa insanlar senden uzaklaşıyor

Motosikleti
    Kanuni Windy S 2010
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada deneyim ve tecrübeni fazla belli etme yoksa insanlar senden uzaklaşıyor
    yok yok yanlış anladın sen işin birazda espiri tarafına bak kendimi övmek gibi birşey söz konusu bile degil yani sevmemde zaten.

Motosikleti
    yok yok yanlış anladın sen işin birazda espiri tarafına bak kendimi övmek gibi birşey söz konusu bile degil yani sevmemde zaten.
    aynen eyvallah

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S
    [QUOTE=HaMMeT;2031938]mrb arkadaşlar bence yanlış hesap yapıyorsunuz , tl hesabı yerine litre hesabı yaparsanız daha net sonuçlar elde edersiniz. mesela benim motor 100 km de 3 litre benzin yakıyor bizzat ben kendim ölçtüm yakıtı tamamen bitirdikten sonra 3 litre koydum tam 99 km yol yaptım tabi bu kullanmaya görede degişir. düz rampa vs.[/QUO
    bende denedim.2.6 litreyle 85 km gitti. fabrika verilerine göre 100 km de 2.8 tüketim yazmışlar.yani normal değerlerde.aldığım benzinin litresi 3750 idi.km de 117 kuruş yakıyor.(şehir içi)

Arkadaşlar Antalya yolculuğu bitti!
    Gidişte 5 Dk Dip Gaz gittim, Ortalama 95km/h mesafe 158 km 16TL (100kmde2,68Lt)
    Manavgat dönüşünde, Ortalama95 km/h NET 200 km'de 20TL (100kmde2,67Lt)

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    motoru inceledim güzel bence görüntüsü okadarda kötü değil ve en şaşırtıcı olan adam bi depoyla 500 km gdersin dedi inanmadım :D
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    vıbrasyon olayı nasıl arkdaslar oncekı sayfaları okumadım kusura bakmayın

Vibrasyon olmadığı için bu motoru tercih ettim ve Çok memnunum. Durmadan 200 km gittim, hiç yolculuk yapmamış gibiydim...

Motosikleti
    Arkadaşlar Antalya yolculuğu bitti!
    Gidişte 5 Dk Dip Gaz gittim, Ortalama 95km/h mesafe 158 km 16TL (100kmde2,68Lt)
    Manavgat dönüşünde, Ortalama95 km/h NET 200 km'de 20TL (100kmde2,67Lt)
    eee ne oldu yani şimdi

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Bende de windy s var 2200 km de. Agresif kullanımda ortalama 100 km 3.3lt civarı yakıyo . Ama motor uzun yolda filan sıkmıyo zewkli yanlız benim motor 100 km hızı rahat görüyo 110 km biraz zorluyo yani 100-110 arası bi hızı var saygılar ...Kazasız sürüşler)))

Motosikleti
    İnş yaza.....
    Arkadaşlar 2. el ybr 2500 tl civarı yoksa kanuni windy s 125 mi hangisini tercih ederdiniz??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler