Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    gaz tellerini değiştirdim tekleme sorunu kendiliğinden yok oldu nasıl düzeldi anlamadım heralde bi pislik felan çekmişti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Arora 150-50 chopper
    @Draggy abi rahatsız etmek istemezdim fakat yardımcı olmanı bekliyorum abi. 2008 dragstar 650A classic var bende 1 ay kadar motor yattı garajda .dün bindim yolda giderken gazı bırakınca ince ıslık sesi gibi bir ses çıkıyor gaz verince geçiyor.acaba bu neden oluyor bilgin var mı abi. Birde motor ısınınca aşırı bir şıngırtı sesi oluyor bu sibop ayarından mı yoksa eksantrik zinciri sesi mi. Motorum 45 binde bana bir yol göster abi sana zahmet. Teşekkür ederim şimdiden

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    öm ne bak, ordan da yazmışsın

Bende nihayet bir drag star 650 alabildim.Bazı ufak tefek bakımları var eksoz conta sı ve bu ekzantrik zincirinin bakıldığı bölmenin oringi bulmam gerekiyor nereden temin edebilirim bilen vvarsa çok makbule geçer.Birde bulamadığımız contanın yerine yüksek ısıya dayanıklı sıvı conta yada slikon kullanmak sağlıklı olurmu bunu öğrenmek istiyorum bilen varsa.

Motosikleti
    Dragstar 650
    sıvı, slikon kesinlikle kullanma. sanayilerde conta oring satan yerler var, ısıya dayanıklı oringleri hep oralardan aldım ben 2-3 tl lik şeyletr..

Oringleri bulurum belkide bu eksozun bakır contaları bulamam sanırım

Motosikleti
    Dragstar 650
    hangi şehirdesin?

Arkadaşlar hepinize merabalar , aranıza yeni katıldım dün dragstarımı aldım 2008 model 14.000 km de bakımı 15 binde imiş ne yapılıyor bu bakımda bilgisi olan varmı ayrıca motoru ilk 1.vitese takarken çok az ileri sıçrama yapıyor gibi ama aşırı hissedilir bir ölçüde değil debriyajmı ayırmıyor yoksa öylemi şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Dragstar 650
    debriyAJ Kaçırıyor, manet telinden biraz ayarlamayı dene

draggy samsundayım bu bakır contayı yabancı sitelerde buldum fakat türkiye gönderimi yok.Normal statör contasını kestiricem artık mecburende bakır conta yı illaki sanayide aynı ölçülerde satan vardır ama ben şimdi kumpacla neye göre ölçü alacamda adama diyecem bu ölçülerde ver.Elinde hali hazırda bulunupda ölçü verebilecek olsa bir dua alır :D öyle böyle değil

Motosikleti
    Dragstar 650
    bakayım bir eve, çıkarsa gönderirim sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:33 ----------

ebay.co.uk ta varmış hem bakır hemde alu

http://www.ebay.co.uk/itm/EXHAUST-GA...item519ecbcf64

http://www.ebay.co.uk/itm/COPPER-EXH...item27fdbf7195

Sherno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar herkese

Arkadaşlar motorumu satmaya karar verdim arayan, ilgilenen varsa detaylı açıklama ilan linkinde. Fiyatı piyasaya göre uygun tuttum.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ml#post3719142

Arkadaşlar elektrik proje çizimi elinde olan varmı. Motorun bakım bitti herşey tmm otomatik benzin pompası çalışmıyor bağlantı jackında elktrik yok.yada benzin pompası elektriği nerden alıyor söyleyebilecek varsa çok yardımcı olmuş olurw

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Leonz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elektrik proje çizimi elinde olan varmı. Motorun bakım bitti herşey tmm otomatik benzin pompası çalışmıyor bağlantı jackında elktrik yok.yada benzin pompası elektriği nerden alıyor söyleyebilecek varsa çok yardımcı olmuş olurw
    https://www.facebook.com/download/pr...95182427344289
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Draggy hocam link boş.şimdi bu akü arkasında bir röle var oradan alıyor enerjisini bu rölenin görevi nedir acaba.birde köprüyle röleyi es geçsem bir zararı dpkunurmu

Motosikleti
    Dragstar 650
    teknik konu, ama o röle bozuksa motor çalışmaz onu biliyorum, link için sayfaya katıl.

Mrb arkadaşlar günaydın 2002 model classic dragsatrm bi haftadır bazen calisio bazen calismio marş güçlü basıyor ama calismiyor. Akü sağlam elektrik aksami iyi beyin olabilir diolar ne yapmalıyım burda Yamaha servisi yok neden olabilir ne onerirsiniz

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı dmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar günaydın 2002 model classic dragsatrm bi haftadır bazen calisio bazen calismio marş güçlü basıyor ama calismiyor. Akü sağlam elektrik aksami iyi beyin olabilir diolar ne yapmalıyım burda Yamaha servisi yok neden olabilir ne onerirsiniz
    beyinden olduğunu sanmıyorum. akü ile arka çamurluk arasında bir röle var, temizleyip yerine tak bakalım bi.

Sorun beyinse, hele immobilizerli ise pahalıya patlar. immobilizerli değilse de 100 dolara çıkma bulursun ebaydan.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Draggy kardeşim konu açıldığından beri herkese yardım ediyorsun, öncelikle bunun için herkes adına tekrar teşekkür
    ederim.. Yakın zamanda dragstar alacağım 2004 model. Fiyatları 13-17 arası. Fiyatlar düşer mi yoksa bu şekilde devammı eder?

Motosikleti
    Dragstar 650
    16-17 altına temiz dragstar zor.. Hatta şu fiyatlarla bile Almanya dan bile ucuz TR de

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler