Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    hava filtresi k&n temizleyip takıyorum 3 hafta bir
    aresce, benim motor kadar yakıyor senin alet. K&N hava filtresi demişsin, yani hypercharger mı var? Eğer öyleyse zaten onu takarken re-jett kitleri oluyor onunla doğru ayarı yapmak lazım. Bu kitlerde 3 tane meme oluyor ve bu 3 memeden 2 farklı kombinasyon yapılıyor. Eğer sadece hypercharger varsa 1. kademe, hem hypercharger hem de performans egsoz varsa 2. kademe kombinasyon yapılması lazım olabiliyor. Sende ya bu re-jett işlemi hiç yapılmamış ya da hatalı yapılmış olabilir, aşırı zengin karışım gidiyor olabilir. Çalışma anında benzin kokusu duyuyor musun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deyisdevran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Merhaba. Ocak ayında yaşadığım kaza sonrası Dragstar'ım 4ay 4 gün sonra bu hale gelerek sorunsuz şekilde yollardayım. Bodrum taraflarındayım yolunuz düşerse facebook tan Deyiş Devran olarak ekleyin beklerim arkadaşlar...

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:45 ----------

bu arada... geçen gün Bodrum - Söke arası yolculuk yaparken km telim koptu ve akabinde sarı ikaz ışığı sürekli yandı. Korktum ama sonrasında Söke de km teli takınca söndü arkadaş. Km teli kopunca anladık ki ışık yanıyormuş )
    polo34 ve İlker41 bunu beğendiler.

Iyi akşamlar. Arkadaşın 99 model dragstarı için diyafram ihtiyacımız var. Yurt içi veya yurt dışı uygun fiyatlı temin edebileceğimiz bir tavsiyeniz var mı?

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    karbüratör diyaframı mı?

Evet. Mobilden resim atamıyorum. Lavabo ppompasına benzeyen

aresce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS DRAGSTAR 650A
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aresce, benim motor kadar yakıyor senin alet. K&N hava filtresi demişsin, yani hypercharger mı var? Eğer öyleyse zaten onu takarken re-jett kitleri oluyor onunla doğru ayarı yapmak lazım. Bu kitlerde 3 tane meme oluyor ve bu 3 memeden 2 farklı kombinasyon yapılıyor. Eğer sadece hypercharger varsa 1. kademe, hem hypercharger hem de performans egsoz varsa 2. kademe kombinasyon yapılması lazım olabiliyor. Sende ya bu re-jett işlemi hiç yapılmamış ya da hatalı yapılmış olabilir, aşırı zengin karışım gidiyor olabilir. Çalışma anında benzin kokusu duyuyor musun?
    benim makinede sadece kn hava filt var hyoercharger yada perf ekzoz yok egzozun ilk iki susturucusu alınmış benden once bugün ustaya gideceğim sübap ayarı senkron ayarı yapılcsk bakalım inş düzelir 😥

Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yol aptıktan sonra durduğumda benzin kokusu geliyor(aşırı olmamakla birlikte) bir sorun arz eder mi ?

Motosikleti
    Dragstar 650
    ayarsız sa ondandır.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Arkadaslar dragstar xvs 650 custom kullanıcısıyım .Ön sinyallerin baglı oldugu plastik kelepceler artık dagıldı , nerede bulabilirim yardımlar için teşekkürler

Motosikleti
    Dragstar 650
    Özelden adresini gönder, hafta içi gönderirim.
    Alıntı ERKT09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar dragstar xvs 650 custom kullanıcısıyım .Ön sinyallerin baglı oldugu plastik kelepceler artık dagıldı , nerede bulabilirim yardımlar için teşekkürler

Motosikleti
    Dragstar 650
    Eyvallah hocam,çok teşekkürler.özelden yazdım

2002 model ama 2008 cikisli nasil oluyo 6 yil nasil beklemis olabilir yardimci olur musun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Draggy mrb nasil girysebilirz adres mail

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı dmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2002 model ama 2008 cikisli nasil oluyo 6 yil nasil beklemis olabilir yardimci olur musun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Draggy mrb nasil girysebilirz adres mail
    benimki de 2005 model 2007 çıkışlı. Ama bunun sebebi 2005 te %8 olan ÖTV nin %37 ye çıkarılması idi. Bir anda tüm 250 cc üstü motorlar %30 zamlandı.. Ve bu dönem deki motorların çoğu uzun süre bayilerde alıcı beklediler.

Ama 2002 modelin 2008 çıkışlı olmasına aklım ermedi açıkçası, 6 yıl satılmadan nasıl beklemiş! Aklıma 2 şey geliyor ya plaka değişikliği oldu, ya da gümrükten alındı.

Ama sonuçta yılına bakma, evladiyelik motor bunlar. Fiyatı uygunsa, motor temiz se alınır.

Servis expertizi yaptırtabilirsin, evladiyelik makinalar ama, karbüratör manifoldu en ucuz 250, şaft 2500, debriyaj değişimi 400. Bunları da hesabına kat derim.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Draggy cvplarin icin cok tes edrim birebir nasil gorusebilir miyiz sana resimleri videosunu gonderim makinanin ilk motorsiklet im olacak bir hafta icinde alacam ozelden falan bilmiyorum nasil irtibata gececigimi

Motosikleti
    Dragstar 650
    ilk motorsa tavsiye etmiyorum hocam, biraz tecrübe et daha düşük cc ler de ondan sonra büyük hacime geç.

Draggy choopper olarak alacagim ilk makina yoksa 1000 rr honda vardi kullandim bide simdiki alacagim cok temiz kacrmak istemiyorum 60 binde km si gormeni isterim

Motosikleti
    Dragstar 650
    Hocam ben kullanıcı olarak görürüm ama servislerin yaptırdığı expertizler gibi olmaz. Ben bile başka Dragstar alacak olsam (7 senedir kullanıyorum bu makinayı)servise gösteririm.

Draggy yani diyorsun ki illa servise goster oyle mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Bide servise pek guvenmioyorum sen daha iyi anliyorsun bana oyle gelio

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Bide draggy adana da mutlu kaya diye iyi bi usta tamirci varmis sen taniyir musun bu modellerden iyi anliyirmus yada tanidigin usta var mi bu bolgelerde tavsiye edecegin

Motosikleti
    Dragstar 650
    maalesef ben hep İstanbul

Hocam tes ediyorum ben yine de size resimleri gonderecem bi bakmanizi istyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler