Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Arkadaşlar baya bakındım ama motorun sıfır fiyatını bulamadım resmi sitede de fiyat listesi gibi bi olay yok acaba aranızda 2008 derbi gpr 125 lerin fiyatını bilen var mı yardımcı olabilir mi?
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    ikibinsekizmodel varmi yahu ? yani en azindan bana gormek nasip olmadi.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    bende 2008 model 0 fiyatı arıyorum deli gibi.

Motor çok güzel motorda illa 2.el mi alcaz şimdi biz bu motoru almaya kalksak??
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    ben nude modelini sıfır aldım. Orhanko da sıfır aldı. Bayilerde hala sıfırı mevcut diye biliyorum.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Cosa 200
    Erdemcim arkadaslar 2008 0 Km istiyorlar bayii'lerde olanlar 2007'dir kesinlik'le
    First Day Of My Life

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    2008 yılı ıcın Ferco Derbi GPR125 getırmedı. 2008 de Sattıkları '0' motorlar 2007den ellerınde kalanlar.
    Ben tel actıgımda Ferco motor 2008 yılı ıcın Derbi gpr125 getırmıyoruz onun yerıne Aprillia RS125 getırecegız demıstı zaten.

Motosikleti
    Cosa 200
    Hah agzina saglik Cihancim bende bunu anlatmak istemisdim
    First Day Of My Life

Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Slm Arkadaslar Nasılsınız Yıllık Izindeym Erzincanda Nezamandır Giremiyordum Formu Ve Sizleri özlemişim 28 I Orda Olcam Geziye Yetişirim Inşallah Grsmk üzere

Motosikleti
    yok beabi, 2008 var demedim ben de zaten =) yani illa ikinci el almak zorunda değilsiniz, stokta sıfırlar mevcut demek istemiştim =) bir cümlelik bilgiyi 6 mesajda vermişiz =)

arada sırada boş yolda panik fren denemeleri yapardım ve frenlerin iyi olduğunu söylüyordum. bugün gerçekten zor durumda kaldım ve panik frenin kralını gerçekleştirdim. 60km hızla giderken yere çivilenmiş gibi durdum. çok hafif makine, zınk diye duruyor. bir de ses yapmasa...

bahriyeli selamlarr! keyfine bak, benim yerime de dinlen =) 28'inden sonra görüşmek üzere!

Motosikleti
    Cosa 200
    Erdem , voonggg vrong voonnnggg

Bahriyelicim tatilin keyfini cikart yorucaklardir seni gelince bol bol dinle.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    arkadaslar bugun cuma.Pazar gunu ıcın rotamızı belırleyelım yavas yavas ne dersiniz. En azından aklımızın bı kosesınde bı yer belırleyelım bulusunca sonrası ıcın karar verırız.Bildigim kadarıyla orhan durusu ıcın bılgı edınıyordu.Herkes bıyerler dusunsun ıyı onerıler gelecegınden emınım.

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Selam arkadaşlar. 3 gün mesaj yazmadım, şimdi herkese bir çift lafım olacak

Erdem, şüphen mi vardı koçum duman konusunda dediklerimden Tabi ki dediğim gibi 157 çok iyi hız ama sürekli gidilecek hız değil bizim motorlarla. Bizim motorun çevreyolunda rahat yolculuk hızı 135-140 k/h bana göre.

Uğur, yağın hayırlı olsun. Kötü koku ve sürekli duman yoksa sorun yok demektir. Zaten üzerinde tamsentetik yazdıktan sonra sorun yok. En son Motula verdiğim 35 ytl fena oturdu içime. Neyse, denemiş olduk, aklımızda soru işareti kalmadı. Bundan sonra forza Castrol yine.

Juba, GPR125 iyi tercih, memnun kalacağından eminim. Yalnız Ferco bu motoru bırakın 2008'i, 2007'de dahi getirmedi. Ben 2007 Kasım'da Ferco İstinye'de vitrinde duran 2006 model makinayı almıştım. Erdem de bildiğim kadarıyla TR'deki son sıfır nude'u aldı. Başka sıfır GPR kaldı mı bilmiyorum. Ben aldığım zaman sıfır R'lar 6.500 YTL idi.

Bahriyeli kardeşim, şükür kavuşturana. Buluşmalarda görmek isteriz yine seni.

Cihan ve herkes, Pazar gezisi için Durusu diyorum ben. Kimler katılabiliyor bu pazar?

1) Cihan
    2) Orhanko
    3) ??

Motosikleti
    Alıntı Orhanko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. 3 gün mesaj yazmadım, şimdi herkese bir çift lafım olacak

Erdem, şüphen mi vardı koçum duman konusunda dediklerimden Tabi ki dediğim gibi 157 çok iyi hız ama sürekli gidilecek hız değil bizim motorlarla. Bizim motorun çevreyolunda rahat yolculuk hızı 135-140 k/h bana göre.

Uğur, yağın hayırlı olsun. Kötü koku ve sürekli duman yoksa sorun yok demektir. Zaten üzerinde tamsentetik yazdıktan sonra sorun yok. En son Motula verdiğim 35 ytl fena oturdu içime. Neyse, denemiş olduk, aklımızda soru işareti kalmadı. Bundan sonra forza Castrol yine.

Juba, GPR125 iyi tercih, memnun kalacağından eminim. Yalnız Ferco bu motoru bırakın 2008'i, 2007'de dahi getirmedi. Ben 2007 Kasım'da Ferco İstinye'de vitrinde duran 2006 model makinayı almıştım. Erdem de bildiğim kadarıyla TR'deki son sıfır nude'u aldı. Başka sıfır GPR kaldı mı bilmiyorum. Ben aldığım zaman sıfır R'lar 6.500 YTL idi.

Bahriyeli kardeşim, şükür kavuşturana. Buluşmalarda görmek isteriz yine seni.

Cihan ve herkes, Pazar gezisi için Durusu diyorum ben. Kimler katılabiliyor bu pazar?

1) Cihan
    2) Orhanko
    3) ??

Ben varım pazar günü için.Beyler özleştik yaa. Şartları zorlayın pazar günü biraz stres atalım.

Motosikleti
    Derbi Gpr 125 R
    Alıntı koromako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam doruk. Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan. Bu arada dün saat 19:40'da E5 Göztepe mevkiinde Ankara istikametine doğru seyrüsefer yapan bir GPR gördüm. Sen miydin?? Bizden biri mi?

Evet bendim doğru görmüşsün

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doruk hoşgeldin. motorun hayırlı olsun. senin ve motorun resimlerini bekliyoruz
    en yakın zamanda yuklucem.

Tmrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi GPR 125 R (2006)
    Merhaba arkadaşlar, yazmayalı uzun süre oldu galiba.. Motovizyonda 2006 model '0' Nude var, 6.490YTL anahtar teslim fiyatıyla hemnde. Ben R almayı düşündüğüm için hiç soruşturmadım, bunu tercih etmek isteyen olursa buyrun linki.

http://www.sahibinden.com/derbi_nude...XQQdisplayitem
    OXYGEN

Motosikleti
    Arkadaslar kımsenın sesı solugu cıkmıyo beyler canlanın bıraz yaa.

Yarın ıcın lıste;

1)cihantavuz
    2)Jonturk
    3)Orhanko
    4)Ketchup
    5)???

Motosikleti
    hahaha tam adımı yazdırmak için foruma girdim ki cihan sağolsun yazmış. telefonda da komik bi diyalog oldu cihan kusura bakma abi ya boş anıma denk geldi, trafikteydim =))) bu arada ben çok erken gelemeyebilirim. sabah arkadaşımı evine bırakıp öyle gelicem, çok erken buluşursak gelemem o yüzden =) hele bi saat mevzusu konuşulsun da ona göre bişi sölerim =) bugün arabayla anadolu kavağına gittik. daha önce de motorla gitmiştim, motor için güzel bir yol. ama durusu'yu hiç görmemiştim, netten bikaç resme baktım güzel gözüküyor. Sinem de habire değişik biyere gidelim deyip duruyodu, durusu'yu göreyim, güzelse sonra onunla giderim =) bunun gibi değişik mekan fikirleri için kime teşekkür ediyoruz?

Motosikleti
    Cosa 200
    Bana tesekkur ediyorsun erdemcim Arkadaslar uzulerek bu hafta gelemiyecegimi soylemek istiyorum , ama ilerliyen saatlerde planlar degisebilir malum yaz geldi es dost gezmek istiyor ama araba ile Firsat bulursam hemen degerlendiricem , saygilar sevgiler cicekler bocekler.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    Orhan'a ulasamıyoruz.Sabah saat 8-9 arası kalkıp bakıcam foruma gezıyle ılgılı belırlı bır zaman yoksa ıptal oldu olarak kabul edıcem. ıyı geceler

suan ıcın 1 kısı opsıyonlu toplam 4 kısıyız

orhanko,cihantavuz,erdem(geç katılacak),koromako(sabahkı durumuna gore)

Motosikleti
    Derbi Gpr 125 R
    forumda hıc ön kecesi patlayan arkdasımız varmı??

Bu arada bir kaç soran arkdaşımız oldu bakırkoydekı gpr ı ben aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler