Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

oooo bu başlığa neler oluyor böyle
    kaan'da gelmiş bir an yanlış başlığa girdim sandım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bazen bende şaşırıyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    İyi akşamlar Beyler.. nasılsınız bakalım..

Kaan dün akşam geç katıldın pek konuşamadık..
    Bu arada sana bi telefon numarasını ver dedim geçen hala vermedin.. cık cık cık
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    YBR 125 Esd 2012
    selam arkadaşlar. sitede yeni motor aleminde genç bir arkadaşım. bende sym hd evo 200 var. ama ben honda ps 150 almayı düşünüyorum. fikrini danışmak istedim.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı talhaturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. sitede yeni motor aleminde genç bir arkadaşım. bende sym hd evo 200 var. ama ben honda ps 150 almayı düşünüyorum. fikrini danışmak istedim.
    Hoşgeldin Talha ,

Peki neden ps almayı düşünüyorsun...? sym evo 200 de eksik olan ne sana göre..?
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    YBR 125 Esd 2012
    Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Talha ,

Peki neden ps almayı düşünüyorsun...? sym evo 200 de eksik olan ne sana göre..?
    aslında başta sym'yi satmadan alacam daha sonra değerlendirecem. sym evo 200 motorum daha 3000 km de kısa mesafede güzel ivme kazanıyor ama son süratı yok. düz yolda tek kişi 105-110 ancak görüyor. iki kişi ile çekiş süper düşüyor. ben zaten japan destekçisiyim. bu biraz aceleye geldi diye sym evo 200 ü aldım. bu yüzden ps 150 yi de denemek istiyorum. ama kullanan arkadaşların görüşleri benim için çok önemli.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Anladım sende bizim gibi ps aşığısın yani.. Valla bende öle ama.. Paramızla motor bulamıyoruz alacak.. ne ilginçtir.. Bugün bana en yakın bayiyi aradım haziranda gelcek dedi.. Ee öteki bayilerde baya bi uzak kalıyo bana.. Naapcam bilmiyorum..

honda bu işte sınıfta kaldı bana göre,millet motor bekliyor ortada motor yok,ben 15 gün daha beklerim sonra gider kaparomu geri alır parayı cebime koyar başlarım dolaşmaya,aprilladan başlayarak dolaşırım bursadaki bütün motor bayilerini dişime göre mutlaka bişey bulurum hemen bastırıp parayı alırım motoru atarım minibüsün arkasına doğru eve götürürüm kimse kapmasın diye sonra plakası çıkıncada plakayı takar gezmeye başlarım.başka çaremiz kalmadı

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Aynen öyle valla..

Bu arada millet nerde yaaww.. Kurtlar Vadisi de bitti..

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hala bekliyorum gelecek hafta içerisinde Honda bayisi'ne gidecek babam umarım güzel müjdelerle döner :D

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Forum duruşta herhalde..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda bu işte sınıfta kaldı bana göre,millet motor bekliyor ortada motor yok,ben 15 gün daha beklerim sonra gider kaparomu geri alır parayı cebime koyar başlarım dolaşmaya,aprilladan başlayarak dolaşırım bursadaki bütün motor bayilerini dişime göre mutlaka bişey bulurum hemen bastırıp parayı alırım motoru atarım minibüsün arkasına doğru eve götürürüm kimse kapmasın diye sonra plakası çıkıncada plakayı takar gezmeye başlarım.başka çaremiz kalmadı
    yüksek cc li pahalı modeller hariç bütün honda başlıklarında şuan aynı muhabbet var,herkes kaporaları yatırmış haftalardır hatta aylardır motor bekliyor,ortada motorda yok,sipariş iptalleri üst üste,keyifler kaçmış herkes honda ile papaz durumda,bu seneki ötv indiriminin gazı ile herkes motosiklet alma yarışına girdi ve bu şekilde giderse aprilia yayıda bulamıcaksınız sanırım,dün bir aprilia bayisiyle telefonda konuştum,arkadaşıma motor sorduk ellerinde 1 tane scarabeo kalmıştı,adamın söylediğine göre 2011 de 4 ay içinde 150 scarabeo satılmış,ikinci partiyi beklediklerini söyledi,bu seneki satış rakamının 500 ve üzeri olacağını tahmin ediyorlar.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Valla aynı dediğin gibi durum.. Neolcak bilmiyorum.. Ama çok kızıyorum

aprilla olmazsa,başka bakarız,o da olmadı yüksek cc alırım ne yapalım,artık sırayla gezerim honda shadow,sw-t600 yamaha fazer valla bulamazsam honda cbr 600 rr ye kadar yolu var,maddi sorun yok sorun kendimle ilgili,yüksek cclerden korkuyorum arkadaş,ben hız manyağı biriyim,üç araba pert ettim hepsinden mucize eseri sağ çıktım,eğer altımda canavar motor olursa kendime hakim olamam basarım gaza,üç kuruşluk keyif içinde arkada yetim bırakmak istemiyorum,
    inşallah honda getirir şu sevimli ps150mi,
    çarşı karışacak yoksa

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Valla bende x-city lere bakıyorum.. Ama tipi hoşuma gitmiyo abicimm yaaaa...
    Ne günlere kaldık yaa paramız var motor bulamıyoruz alacak..

evet tamamen vizyonsuzluktur bu yapılan,talep var arz edemiyorlar yazık,trde motosiklet işi neden tutmuyor şimdi daha iyi anlıyorum,millet bu aleti vasıta olarak göremiyorki,motoru bulup alması bir dert,kasko yaptırması ayrı dert(gerçekten çok pahallı kaskosu var motorun)bir tarafı bozulur hadiii 3 ay parça bekle(bazı markalar istisna olabilir) velhasıl bir hobi bir oyuncak olmaktan öteye geçemiyor insanların gözünde.halbuki bursa gibi yerde ben eminim güzel ekipman aldıktan sonra(gerçi trde onlarda ateş pahası) yılın 9 ayı rahat motora binilir.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bayi bile yok ki her şehirde.. Honda mesela ne var yani araba servisi motor servisi olarak da hizmet verebilmeli pekihala..

evet kesinlikle çok doğru,araba ve motor diye ayırmamaları gerek aslında,bursada honda servisi denilen yer küçücük bir dükkan dediğin gibi bu koca honda araba servisinde motosikletede küçük bir birim ayrılıp başınada işi bilen usta bir eleman konulabilir.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Yani öyle değilmi..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aprilla olmazsa,başka bakarız,o da olmadı yüksek cc alırım ne yapalım,artık sırayla gezerim honda shadow,sw-t600 yamaha fazer valla bulamazsam honda cbr 600 rr ye kadar yolu var,maddi sorun yok sorun kendimle ilgili,yüksek cclerden korkuyorum arkadaş,ben hız manyağı biriyim,üç araba pert ettim hepsinden mucize eseri sağ çıktım,eğer altımda canavar motor olursa kendime hakim olamam basarım gaza,üç kuruşluk keyif içinde arkada yetim bırakmak istemiyorum,
    inşallah honda getirir şu sevimli ps150mi,
    çarşı karışacak yoksa
    gel senide alalım scarabeo başlığına bak wand kardeşim aldı, huzur scarabeo da ,bursada serviside var satıcısıda,git motoru incele gör ,ha kafana yatmazsa elbette al ps150 ni bin yine,ps150 gördükten sonra scarabeo yu görüp inceleyip almadan geri giden çok nadir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 ----------

Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayi bile yok ki her şehirde.. Honda mesela ne var yani araba servisi motor servisi olarak da hizmet verebilmeli pekihala..
    sana scarabeo tavsie etmiom,senin orda serviste satanda yok ,senin sonun yine kymco olcak gibi gelio bana,agility city 200i yi bir incele derim güzel motor üzmez
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)