Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Sende baya bi niyetlisin benim gibi movibiker.. Fiyat araştırması yaptınmı..? Kaça veriyolar sıfırını.. plaka dahil fiyatmı hariç fiyatmı..?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 ----------

Bu saatten sonra taş da yağsa şaşırmamak lazım zaten

Kaan sen arkaya çanta ney düşünmüyomusun.. Bide motara binerkene ki fotoğrafın yokmu yaa hep ps'yi çekmişin.. Kendi resminide koy
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    yakında gelicek şükrü abi yoldalar:D
    çanta sportifliği bozuyo motor süper sportya tarzı bozulmasın ehe
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende baya bi niyetlisin benim gibi movibiker.. Fiyat araştırması yaptınmı..? Kaça veriyolar sıfırını.. plaka dahil fiyatmı hariç fiyatmı..?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 ----------

Bu saatten sonra taş da yağsa şaşırmamak lazım zaten

Kaan sen arkaya çanta ney düşünmüyomusun.. Bide motara binerkene ki fotoğrafın yokmu yaa hep ps'yi çekmişin.. Kendi resminide koy
    iki ay önce rr spyder 350mi sattım daha öncede jinlun 250 vardı,anlayacağın bıktım çinlilerden,japon olsun çamurdan olsun diyorum,bir ay önce kaanla burda baya konuştuk ps150 alacaktım tam o sırada cbr 250 çıktı,hemen ona yöneldim hondada sıraya bile girdim bu motor için ama daha bir tane bile gelen olmadı trye.mayıs haziran gibi diyorlar ben beklemem o kadar,ps 150 alacam büyük ihtimal haftaya.fiyatta bir indirim falan oluyor mu bilmiyorum,liste fiyatı neyse o olur herhalde,gerçi ben nakit alacağım belki bir sakal bırakırlar.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bence iyi araştır.. keşş paraya hepsi bi indirim yapıyo.. ben ist. maltepe bayisi koşun'dan 5500 tl plakasız fiyat aldım haberin olsun..

Sabah işe gidecem uşaklar.. Hadi bi kaç mesaj daha yazın yatcam yaaa
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki ay önce rr spyder 350mi sattım daha öncede jinlun 250 vardı,anlayacağın bıktım çinlilerden,japon olsun çamurdan olsun diyorum,bir ay önce kaanla burda baya konuştuk ps150 alacaktım tam o sırada cbr 250 çıktı,hemen ona yöneldim hondada sıraya bile girdim bu motor için ama daha bir tane bile gelen olmadı trye.mayıs haziran gibi diyorlar ben beklemem o kadar,ps 150 alacam büyük ihtimal haftaya.fiyatta bir indirim falan oluyor mu bilmiyorum,liste fiyatı neyse o olur herhalde,gerçi ben nakit alacağım belki bir sakal bırakırlar.
    herzaman diyorum gönlünde ne varsa o olsun sonra pişman oldum deme ama sonuçta bi scooter bu cbr sa vitesli kasası da çok hoş ve güçlü .. bak bu gazla şimdi rahat uyuyamazsın ahahahah

Bence iyi araştır.. keşş paraya hepsi bi indirim yapıyo.. ben ist. maltepe bayisi koşun'dan 5500 tl plakasız fiyat aldım haberin olsun..

şükrü abi bence sen yat uyu ne işin var burda lak laka
    yarın devam ederiz
    Mustafa Kemal Atatürk

en son alım aşamasına geldiğimde mutlaka telefonla bütün istanbul ve kocaeli bayilerini telefonla arayıp teklif alacağım zaten,hangisi ucuz verirse ondan alırım,sonuçta istanbul her hafta gittiğim yer,regalide istanbuldan almıştım,o konuda sorun yok ama uyarın için teşekkür ederim,5500 iyiymiş 380 lira bize kalır kumkapıda güzel bir balık yeriz

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Valla haklısınn.. Ama bu akşam aklım karıştı yine Scarabeo 200 i.e ve ps150i arasında kaldım şimdide yanii.. Ne zor işmiş bu yaaa.. Kaan ben en iyisi yatayım..
    Herkese iyigeceler diyorum.. Boş bırakmayın forumu bakın hareketlendik

Yaniiii dostum 380 lira az paramı ne günahı var şimdi demi.. Buranında balığı güzeldir haaa.. Hem o paraya ist. yediğin balıktan daha çok balık yeriz.. Denize sıfır hemde yanii Sen bunuda bi düşün.. Zonguldak/Ereğli

Saygılaaarr..

ZZZZzzzzzzzzzzz...... yattım bennn...

yok be Kaan yaş gelmiş 30a,artık eski heyecanlarım yok.motor işine 5 ile 10 bin arası bir bütçe ayırmıştım,cbr 250,gt250,gv250,cbr125,evo250,ps150 farketmez benim için,motor ayırmam alayını sürerim onun için fazla takmıyorum,nikah kıymam hiçbir makinayla büyük ihtimalde yaz sonu satarım.

Motosikleti
    hüseyin abi iyi geceler dilerim..
    tamer abi senin yasında iyimiş ya sende benden buyuk çıktın bencede o zaman ps 150 al bak keyfine ama satma burdada bi polis abimiz alıcak bu motoru sürdü etti ömürlük motor dedi zorda kalmadıktan sonra satma üzülürüm burda kimle konuşucaz yoksaxD
    Mustafa Kemal Atatürk

ihtiyaçları karşılarsa satmam tabiki,14 yaşımda babamın bana aldığı peugeot panter marka mopedim hala garajda duruyor,yanlız bırakmam baya ahpaplık ederiz seninle burda,sizin oralara doğru uzanırsam geliriz ailecek bir kahveni içmeye,arabayla gelirim ama o kadar yol ps ile yemez

Motosikleti
    ayıpsın bi acı kahvenin lafımı olur)
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Kaan sen ne diyosun bu Aprilia Scarabeo 200 i.e modeline.. Benide baya bi sarmaya başladıda..

bugün bursa honda bayisine gittim,cbr 250nin durumunu sordum,benim 6. sırada olduğumu ve motoru en erken 4 ay sonra teslim alabileceğimi söylediler.söylediğine göre her ay bir tane motor gelecekmiş.tamam dedim o zaman ps 150 sarıver bana bitane şurdan,o da en geç mayıs başı gibi gelirmiş.hey güzel Allah'ım dedim bu yıl binemeyecez ağız tadıyla bir motora,(ikinci ellerin neden bu kadar pahallı olduğunu anladım,çünkü bayide fiyat var ama motor yok)
    iyi tamam getir o zaman en beyazından bir tane dedim mayıs başı,ve şuan itibari ile kaparomu havale ettim.vatana millete hayırlı olsun.
    profilime ps 150i yazabilirim artık.
    ha bu arada mayıs diyorsun ama haziran temmuz olursa almam motor dedim,bayinin sahibi mayıs kesin olmasa zaten kaparo almam kesin dedi.cbr 250 için kaparo versende almıyoruz dedi.hayırlısı bakalım yaptık bir seçim.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Hayırlı olsun arkadaşım.. Bende ps ile scarabeo200 arasında gibip geliyorum.
    Napacam bilmiyorum.Kaça anlaştın sen bu arada..? Scarabeo200'e 5880 tl fiyat aldım plakasız.. siz olsanız ne yaparsınız..?

Motosikleti
    Kaan sen ne diyosun bu Aprilia Scarabeo 200 i.e modeline.. Benide baya bi sarmaya başladıda..
    ben genede ps alırdım markasını parçalarını göz önunde bulundurarak ama o motorda fena değil

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bursa honda bayisine gittim,cbr 250nin durumunu sordum,benim 6. sırada olduğumu ve motoru en erken 4 ay sonra teslim alabileceğimi söylediler.söylediğine göre her ay bir tane motor gelecekmiş.tamam dedim o zaman ps 150 sarıver bana bitane şurdan,o da en geç mayıs başı gibi gelirmiş.hey güzel Allah'ım dedim bu yıl binemeyecez ağız tadıyla bir motora,(ikinci ellerin neden bu kadar pahallı olduğunu anladım,çünkü bayide fiyat var ama motor yok)
    iyi tamam getir o zaman en beyazından bir tane dedim mayıs başı,ve şuan itibari ile kaparomu havale ettim.vatana millete hayırlı olsun.
    profilime ps 150i yazabilirim artık.
    ha bu arada mayıs diyorsun ama haziran temmuz olursa almam motor dedim,bayinin sahibi mayıs kesin olmasa zaten kaparo almam kesin dedi.cbr 250 için kaparo versende almıyoruz dedi.hayırlısı bakalım yaptık bir seçim.
    işte bu günün haberiydi bee
    vatana millete hayırlı uğurlu olsun artık bu topik sessiz sedasız kalmıcak demektir birde almadan önce bana sorman etmen dolayısıyla o motoru alırken az da olsa fikir maksatından benimde tuzumun olması beni çok mutlu etti
    insallah motor da bende pişman etmiş olmam
    şimdiden güle güle kullan valla bende çok sevindim peki ne renk ayırttın?

Napacam bilmiyorum.Kaça anlaştın sen bu arada..? Scarabeo200'e 5880 tl fiyat aldım plakasız.. siz olsanız ne yaparsınız..?
    ps ile aynı fiyat
    Mustafa Kemal Atatürk

teşekkür ederim,5700 liraya plakasız aldım plaka+sigorta+ilk vergi 300 liraymış yani anahtar teslim 6000e geldi.istanbul fiyatlarından 200 lira pahallıya geldi,e okadar olur,burası bursa.şimdi istanbuldan alıpta 200 lira için burdaki bayiyi üzmenin alemi yok serviste yüz yüze bakacaz sonra

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:58 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben genede ps alırdım markasını parçalarını göz önunde bulundurarak ama o motorda fena değil

işte bu günün haberiydi bee
    vatana millete hayırlı uğurlu olsun artık bu topik sessiz sedasız kalmıcak demektir birde almadan önce bana sorman etmen dolayısıyla o motoru alırken az da olsa fikir maksatından benimde tuzumun olması beni çok mutlu etti
    insallah motor da bende pişman etmiş olmam
    şimdiden güle güle kullan valla bende çok sevindim peki ne renk ayırttın?

ps ile aynı fiyat
    çok teşekkürler kaan,sonunda benimde başımı yaktın valla renk olarak beyaz istedim zaten başka renk olsa almam,çok yakışıyor bu motora beyaz.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    İyi geceler Beylerr ben geldim..

Kaan yinede ps diyosun yani şimdi sen öylemi..? Ama bak 19.5 bg scarabeo ve fiyat aynı nerdeyse yanii..

İyi geceler Beylerr ben geldim..

Kaan yinede ps diyosun yani şimdi sen öylemi..? Ama bak 19.5 bg scarabeo ve fiyat aynı nerdeyse yanii..
    kaan bize motorları aldırıp kendi satacakmış motorunu

Motosikleti
    tamer abii en iyi renk seçimini yapmışsın nekadar yıkarsan yıka güneşte motora baktığında çizik izi görmezsin ve cilası çok güzel duruyo rengi yakışıyo hayırlısı olsun biz hondayla anlaşmalıyız bilmiyomusun hem ne kadar sattırırsam komisyon alıyorum ismini yazdık bile listeme

şükrü abi o motor güzel de ben olsam yani göreceli bi unsur:D performans konusundada 140 kmhz çıkabiliyormuş diyorlar forumda
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Kaan sürati geçtim 140 yapıyo diye 140 la gidecek değilim dee.. Benim için önemli olan unsur konfor.. Genişlik oturma yüzeyi vs. yani ps'den dahamı rahat acaba scarabeo yoksa bi fark yokmudur o kadar.. Budur benim için önemli olan.. Sen hiç yan yana geldinmi bu motorla..?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)