Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

evet arkadaşlar honda maceram burada son buluyor hepinize teşekkür ederim
    bizim motor yalan oldu,dün tesadüfen bi sorayım bakalım motor ne zaman geliyormuş diye aradım hondayı ve bu ay ps gelmeyeceğini haziranda geleceğini öğrendim,ve dediklerine göre o da kesin değilmiş.yapılacak bişey yok gittim kaparomu geri aldım siparişi iptal ettim.bayiye gittiğimde sordum sw-t600 istesek ne zaman gelir diye,sw-t600 bu yıl 2 adet gelecekmiş biri satılmış diğeride temmuzda gelecekmiş,dedim shadow 750 alalım,shadowda türkiyeye bu yıl hiç getirilmeyecekmiş.
    yani işin özü honda da bu yıl motor falan yok,ha diyeceksiniz bursa bayisinin kotası sınırlıdır istanbul veya yazlık bölgelerde daha çok kota vardır iyi güzel ama oralarda da müşteri çok,yani bursada bir motorun 10 talibi varsa anatalyada 10 motorun 100 talibi olacaktır,yani yine değişen bişey yok,motor kıtlığı var.
    bu saatten sonra zaten yarı fiyatına verseler almam,motoru almak için bu kadar uğraştım kimbilir servis ve yedek parçada neler çektirecekler diye düşünür oldum.

Tolga bey kusura bakma dün yazamadım,abi bugün kısmetse gidiyorum aprilia bayisine,adresini aldım netten,varsa motoru alacağım ordan yoksada istanbulda göztepede varmış motor,işyerinde kullandığım bir transporter var koltuklarını söküp gidecem istanbula arkaya atıp getirecem bursaya,plakasını ruhsatını burda çıkartacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aprilia bursa bayisinde bulunan bir siyah ve bir beyaz scarabeo'lardan beyaz olanı an itibariyle satın almış bulunuyorum,ruhsat ve plakam yarın veya en geç perşembe günü çıkacak arkadaşlar,artık scarabeo başlığındayım,

saygılar

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aprilia bursa bayisinde bulunan bir siyah ve bir beyaz scarabeo'lardan beyaz olanı an itibariyle satın almış bulunuyorum,ruhsat ve plakam yarın veya en geç perşembe günü çıkacak arkadaşlar,artık scarabeo başlığındayım,

saygılar
    aramıza hoşgeldin movibiker, çok güzel bir motor aldığını gönül rahatlığıyla söylemek isterim,zaten sende motorunu kullandıkça doğru seçim yaptığını anlayacaksın, scarabeo na Allah herzaman kazasız belasız binmeyi nasip etsin,bu sene scarabeo nun patlama yaptığı yıl olacak (honda sayesinde )
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Vay be valla helal olsun.. adamı kızdırdılar en sonunda vazgeçti gitti scarabeo aldı.. nediyelim hayırlı uğurlu olsun kardeşş. kaça aldın sorması ayıp..?

Barış. haftasonu satış olmuyo bildiğim kadarıyla noterler kapalı çünkii. Motor dediğin gibi ise çiziği felan yoksa hiçbiryerinde sen beni ara bi şekilde anlaşırız biz senlen gardaşş
    0 530 345 55 11 benim cep numaram..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Hepinize çok teşekkür ederim 6900 liraya aldım,ruhsat plaka hariç fiyatı bu,ruhsat plaka için 250 lira istediler.

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Hepinize çok teşekkür ederim 6900 liraya aldım,ruhsat plaka hariç fiyatı bu,ruhsat plaka için 250 lira istediler.
    Valla çok sevindim inan hayırlı olsun.. Tekerin düz bassın
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

saygılar
    motorun hayırlı olsun kısmette demekki o varmış sonuna kadarda haklısın güle güle kullan
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun kısmette demekki o varmış sonuna kadarda haklısın güle güle kullan
    kısmet bu işler kimsenin rızkını kimse yiyemiyor. Kaan çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun.

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    evet arkadaşlar honda maceram burada son buluyor hepinize teşekkür ederim
    bizim motor yalan oldu,dün tesadüfen bi sorayım bakalım motor ne zaman geliyormuş diye aradım hondayı ve bu ay ps gelmeyeceğini haziranda geleceğini öğrendim,ve dediklerine göre o da kesin değilmiş.yapılacak bişey yok gittim kaparomu geri aldım siparişi iptal ettim.bayiye gittiğimde sordum sw-t600 istesek ne zaman gelir diye,sw-t600 bu yıl 2 adet gelecekmiş biri satılmış diğeride temmuzda gelecekmiş,dedim shadow 750 alalım,shadowda türkiyeye bu yıl hiç getirilmeyecekmiş.
    yani işin özü honda da bu yıl motor falan yok,ha diyeceksiniz bursa bayisinin kotası sınırlıdır istanbul veya yazlık bölgelerde daha çok kota vardır iyi güzel ama oralarda da müşteri çok,yani bursada bir motorun 10 talibi varsa anatalyada 10 motorun 100 talibi olacaktır,yani yine değişen bişey yok,motor kıtlığı var.
    bu saatten sonra zaten yarı fiyatına verseler almam,motoru almak için bu kadar uğraştım kimbilir servis ve yedek parçada neler çektirecekler diye düşünür oldum.

Tolga bey kusura bakma dün yazamadım,abi bugün kısmetse gidiyorum aprilia bayisine,adresini aldım netten,varsa motoru alacağım ordan yoksada istanbulda göztepede varmış motor,işyerinde kullandığım bir transporter var koltuklarını söküp gidecem istanbula arkaya atıp getirecem bursaya,plakasını ruhsatını burda çıkartacağım.

Hayırlı olsun abi. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Bakalım bizim kaderimize ne düşecek

Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Bakalım bizim kaderimize ne düşecek
    teşekkürler sevgili kardeşim,fazla kasmamak ve gereksiz yere bir markaya bir modele kitlenmemekte gerekiyormuş onu anladım,rahat olacan parayı koyup cebine dolaşacaksın,hangisi işine geliyorsa onu al.

Motosikleti
    valla tamer abi bişeyi anladımki sendede benim huy var he bişeyde haksızlığa uğrayınca kızıp hemen anında o işin üstesinden gelmeye bakıyosun ben olsam bende anında seceneğim neyse onu yapardım
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    teşekkürler sevgili kardeşim,fazla kasmamak ve gereksiz yere bir markaya bir modele kitlenmemekte gerekiyormuş onu anladım,rahat olacan parayı koyup cebine dolaşacaksın,hangisi işine geliyorsa onu al.
    Abi Kısmetse benim de motor almama 24 ile 30 gün arasında birşey kaldı.Şehrime yani Antalya'ya vardığım gün bir Honda bayisine uğrayıp son durum hakkında bir bilgi alacağım.

valla tamer abi bişeyi anladımki sendede benim huy var he bişeyde haksızlığa uğrayınca kızıp hemen anında o işin üstesinden gelmeye bakıyosun ben olsam bende anında seceneğim neyse onu yapardım
    kızılacak pek bişey yok aslında ama mayıs deyipte hazirana belki demeleri biraz haksızlık oldu.mayıs ayı motora binilecek en güzel zaman parayı veriyorsam malı almak isterim sonuçta.

Motosikleti
    evet katılıyorum bu konuda ne desen haklısın..
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Kaan abi Muğla'da Honda bayisi var mıydı ?

Motosikleti
    tabiki var ali hemde kıvrak motor sahibi aynı 3 yerde bayisi var fethiye-marmaris-bodrum burda biyerde motor olmayınca diğer bayiden sorup getiriyolarda malum deniz kıyısı
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    tabiki var ali hemde kıvrak motor sahibi aynı 3 yerde bayisi var fethiye-marmaris-bodrum burda biyerde motor olmayınca diğer bayiden sorup getiriyolarda malum deniz kıyısı
    Alanya'da PS150i bulamazsak Fethiye'ye felan gelebilirim Kaan abi. . . Ama az kaldı okulu sağ salim bir bitireyim de

Motosikleti
    okul biter kardeşim hiç merak etme de gelmeden önce bi telofonla sor bakalım motor varmıymış onlarda:D ben artık korkuyom hahah
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda CBR250R
    okul biter kardeşim hiç merak etme de gelmeden önce bi telofonla sor bakalım motor varmıymış onlarda:D ben artık korkuyom hahah
    Tamam Kaan abi . Tahminin yada en son bilgilerine göre ellerinde var mıydı ? yada varmı dır ?

Motosikleti
    valla burdaki bayide şuan ps 150 yok onu biliyorum pcx gelicek dediler o da hala gelmedi bi türlüxD
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)