Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    aynen öyle 600 rr şekli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fejolerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 150
    Çok güzel yapıyo honda aletleri yaa makinete dokundu bağajı adam anahtarla kontaktan açtı sonra birde radyötör fanı birde eşek kadar bağaj prelli lastik gizli ayakçak küçük japon amcam neler düşünmüş yaa ben bu motorun daha binmeden hastası oldum keşke şu çunliye 800 den fazla verseler.
    ESKİDEN KARAŞİMŞEK İZLERDİK

Motosikleti
    valla ps teknoloji harikası bir scooter ama kimse bilmiyor bilmeden gidip daha fazla paraya daha kötü scooterleri tercih ediyorlar görüntü olsun diye ah birde 2 el olsaydı şunun:(

Motosikleti
    pcx 150
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaliteli motosiklette göstergeye bakmazsan 130-140 gittiğinin farkında bile olmazsın,kalite farkı..Fakat sen yine de max 100 km yi geçme
    bu doğru geçen önden az yağ geldi sonra iki patlama duydum sağa zor attım kendimi ne oldu sizce tam çakmak köprüsü altında durdum buji kapağı fırlamış ohaa dedim 10 tl ye yaptılar ama arkadaki arçlar beni eze bilirdi valla 10 bırak 90 abi sırf bu yüzden atıcam bu çanliyi ama ah ah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 PM ----------

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ps teknoloji harikası bir scooter ama kimse bilmiyor bilmeden gidip daha fazla paraya daha kötü scooterleri tercih ediyorlar görüntü olsun diye ah birde 2 el olsaydı şunun:(
    valla 8 kişi satıyo onlarda daha 6000 km değil alan kişi sayısı satış rakamlarına bakınca memnun kalmayan sayısı yüzde 10 süper

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı fejolerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu doğru geçen önden az yağ geldi sonra iki patlama duydum sağa zor attım kendimi ne oldu sizce tam çakmak köprüsü altında durdum buji kapağı fırlamış ohaa dedim 10 tl ye yaptılar ama arkadaki arçlar beni eze bilirdi valla 10 bırak 90 abi sırf bu yüzden atıcam bu çanliyi ama ah ah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 PM ----------

valla 8 kişi satıyo onlarda daha 6000 km değil alan kişi sayısı satış rakamlarına bakınca memnun kalmayan sayısı yüzde 10 süper
    Sıfır almak zorunda değilsin ikinci el temiz modeller var,nakitin varsa uygun fiyata alırsın
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    pcx 150
    Arkadaşlar yemiyor içmiyor bu parayı biriktiriyorum alıyorum . son nokta saygılar.

Motosikleti
    Honda PS150i
    Bizim burda bi lastikçi abide de varmış PS. geçen gittim tanışmaya. önüne araba çıkmış grenajı çatlamış. sgiorta yaptırmış. ondan sonra bi arkadaşı istemiş motoru. 2000km de ki motoru 3600 e vermiş :S. bende 2. el aldım motoru. 4800'e. o yüzden bence acele etme sıkışan biri filan olur alırsın. bi de dün sahibinden'de gördüm izmirde 2850 ye bi tane gri dylan var. onu alabilirsin mesela.
    http://www.sahibinden.com/honda_dyla...XQQdisplayitem

Arkadaşlar PS kullanıcısı olarak şunlarıda siz söyleyeyim.

Uzun yolda Dylan'lar daha hızlı gidio PS'den. çünkü enjeksiyon kesiyo 110 dan sonra. sonra bilmiyoduk buraya yazmamışlar filan demeyin;) biz hergün dylan'la birlikte gezioruz neredeyse. Sonra gidip malossi kit filan alıp daha hızlı gitmeye çalışacaksınız. sonra alıp takınca pek bi fark olmadığını görünce sinir olabilirsiniz;)

eğer benim son hızım 130 filan olsun derseniz DYLAN alın!!
    ama ben %80 ş. içi hafta sonlarıda ş. dışında 100-110 sabit giderim diyosanız PS alın!!!

Motosikleti
    ne yani hani ps 130 vuruyordu bayır aşşağıd 140 görüyordu yalanmı yani bunlar:(:(

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Aynen Apo kardesim dogrudur. 110'u saniyede gorursun fakat 120ye cikmasi kastirir. ben bir kez 125 gordum. daha sonra 120'yi zor bulduk. ama dylan kullananlar da bilir konfor bir numara.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:02 AM ----------

BU arada arkadaslar ben de ilk 250 kmyi bitirdim. kilometrede 10 kurus yaktik. su ana kadar oldukca memnunum. 1000 kmyi bekliyoruz bakalim neler degisecek rodajdan sonra.

Motosikleti
    ohoo sen git abi 6500 para ver:D 0 al 100 km hız yapsın o zaman alıncak motor değil psden soğudm yaa:(:(:(:(:(:(

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Benim kilometre gostergem demek bozukmuş'ki 130km goruyordum PS ile
    Birdaha asla turkiyeye ilk gelen parti motor almayacagım

ohoo sen git abi 6500 para ver:D 0 al 100 km hız yapsın o zaman alıncak motor değil psden soğudm yaa:(:(:(:(:(:(
    mevlut, bak bu ps sana gitmez sen hız istiyormuşsun bunu anladım, zaten 2.el bakıyorsun sana onerim gilera runner 180sp ama yok bu 2 zamanlı model cok yakar dersen runner vxr200 modelini alman bu 2 modelde seni ucurur

Motosikleti
    Honda PS 150i
    hic 98 oktan denediniz mi PS'de. belki biraz fark yaratabilir.

Motosikleti
    runner buldum prooto diye bir yerde 6.500 istiyor 2 ele de ona vermeye değmez 1 daha koysam ninja 250 r alınır 2 el:D:D bu motor işi çok kötü bişi yaa: insan çok kararsız kalıyor 3 koy şunu al 5 koy şnu al:D o zaman cbr 125 ps yi geçer yani 130 filan görüyor

Motosikleti
    Honda PS150i
    runner buldum prooto diye bir yerde 6.500 istiyor 2 ele de ona vermeye değmez 1 daha koysam ninja 250 r alınır 2 el:D:D bu motor işi çok kötü bişi yaa: insan çok kararsız kalıyor 3 koy şunu al 5 koy şnu al:D o zaman cbr 125 ps yi geçer yani 130 filan görüyor

Abicim sen hız istiyosan niye scooter bakıyosun? manuel şanzımanlı bi motosiklet al o zaman. CıBıR zaten geçer uzun yolda benim aleti çünkü manuel şanzıman var. scooterlar ş.içi için tasarlanmış motorlardır zaten. illaki scooter istioyosan maxi scooter bakacaksın....
    kymco'nun 500 lükleri var 5bin-6bin'e. 40hp. 180 i de direk görürsün. ama km de bizimkiler 10 kuruş yakarken sen 18-20 kuruş yakarsın...

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    honda PS150 i den şehir içinde ve dışında şaşmayın.

Motosikleti
    haklısın aposentr abicimm durum git gide cbr 125 dönüyor şu hızınıda duyunca hepten cbr dedim çk teşekkür ederim bilgileriniz için

Motosikleti
    pcx 150
    Arkadaşlar şimdi açık konuşalım ben çunlim le 130 km hızla giderken honda beat 90 ile 100 km arası yani sona dayamıştı demekki ps 150i de 110 km hız mükemmel bir hız çünki bu sabahları kapıştığımız adam ya benim motoru ikiye bölecek ya yakacak artık dayanamıyoru m otobanda 2000 mt yeri hız için kullanıyorum.orayada o adam denk geliyo resmini koyarım bi gün 150 kg adam beat le beni tokatlıyo çok aşalayıcı şimdi dylan alsam uzun yola gider mi yaa ? mesela tekirdağ erikli hafta sonları gitmek istiyorum.iki kişi
    dylan hızlı ps hızlı ve ekonomik ne yapcaz yaa bu kararsızılık sohbet edersek ben bu sorunu aşacağımı biliyorum çünki sizin sayenizde 2. el alacağım bu garanti oldu şimdide ps dylan arasındayım 1200 yaptım ve yükseliyo hergün biriksin bakalım 800 de çunliye veriyolar 2000 hazır sayılır.

Motosikleti
    dylanla her yere gidersin bu kanıtlanmış belgeli resimli pslede öyle abimiz var ist-angaraya gidip geliyor ama ps 110 vuruyor diyorlar yani 6 milyar para veriyorsun ve 100 km hız alıyorsun bana biraz saçma geldi ben sıf bu yüzden cbr 125 alacağım dylan uzun yolda yapıştırır 130 u am ateknolojik dersin ps al 20 km içinde değmez kafdan rahat olur CBS sistemi var ehjeksiyon var euro3 varda var:D dylan alırsan 2 3 sene sonra satamazsın elden çıkaramazsın

Motosikleti
    pcx 150
    dylanla her yere gidersin bu kanıtlanmış belgeli resimli pslede öyle abimiz var ist-angaraya gidip geliyor ama ps 110 vuruyor diyorlar yani 6 milyar para veriyorsun ve 100 km hız alıyorsun bana biraz saçma geldi ben sıf bu yüzden cbr 125 alacağım dylan uzun yolda yapıştırır 130 u am ateknolojik dersin ps al 20 km içinde değmez kafdan rahat olur CBS sistemi var ehjeksiyon var euro3 varda var:D dylan alırsan 2 3 sene sonra satamazsın elden çıkaramazsın
    bu üstüne bastığın konu güzel ve mantıklı 3 sene pat diye geçiyor doğru. sonra satarken pişmanlık durumu var keşke dememek iin 2. el bir ps almak lazım güzel motor.hakkınıvermek lazım ama açık olan bişi 110 kısıtlaması bu motorun puanını düşürüyormu yoksa yükseltiyormu tekirdağa giderken 110 yetermi yoksa 20 km hız için dediğin gibi varda var olan bir motoru, dylan için yok haklısın abi ben ne yapıp bir ps alacağım bıktım hakkaten çunliden ama 16000 km yaptım toplam 500 ytl masraf açmadı bu bir gerçek şişiyo yazın çok ısınıyo plastiği çıtır çıtır kraker gibi abi honda başka biniyorum beat var burda gaz kesince çıkardığı ses beni mest ediyor.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye ettiklerimin ikiside satılmış
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)