Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı aposentr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim PS 8750km ye geldi diğerleri ne alemdeler acaba;)

Evet apo bir video koyda gözümüzün pası silinsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bildiğimiz ayar çin...
    Olmadı sen koy ''nedym'' abi.

Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı bdllh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmadı sen koy ''nedym'' abi.

Enkısa zamanda bdllh

PS 150i ruhsatta kac kisilik gozukuyor? Genelde maxi scooter'larda ne yaziyor bilmiyorum ama bu motor maxi-scooter sinifina da girmez herhalde. Ornegin Yamaha cygnus RS'de 1 kisi yaziyor? Konu ile ilgili bilgisi olan?

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı alikaanny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PS 150i ruhsatta kac kisilik gozukuyor? Genelde maxi scooter'larda ne yaziyor bilmiyorum ama ornegin Yamaha cygnus RS'de 1 kisi yaziyor? Konu ile ilgili bilgisi olan?
    Çoğu modelde bir kişilik yazar..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

125 sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    innova ve tvs jupiter zx
    bütün modeller ruhsatta tek kişiliktir.

Motosikleti
    Alıcım
    sürücü hariç bir kişi olması gerekir.... olması gerekende budur isterse 10.000 cc lik mtor olsun.

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    sımdı baktım koltuk sayısı 2 dıyor.satısı subat ayında yapmıstım,yenı ruhsatlardan.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar artık son noktayı koydumm ps de alıyorum 2.500 lira eksiğim var 2 el alıcamm bugün honda güngör de çok iyi inceledim ustalarlada konuşdum ps ps diyorlar cbr 125 den vazgeçdim 2 el alımsatımda ruhsat parası ne kadar tutuyor

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar artık son noktayı koydumm ps de alıyorum 2.500 lira eksiğim var 2 el alıcamm bugün honda güngör de çok iyi inceledim ustalarlada konuşdum ps ps diyorlar cbr 125 den vazgeçdim 2 el alımsatımda ruhsat parası ne kadar tutuyor
    Haydi hayırlı olsun şimdiden sana, tam hatırlamıyorum ama 300 kusur tl galiba

Alıntı sero35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sımdı baktım koltuk sayısı 2 dıyor.satısı subat ayında yapmıstım,yenı ruhsatlardan.
    Suzuki burgman 400 sahibi arkadaşımın bile ruhsatında 1 kişi yazıyor, senin ruhsatta 2 kişi yazması garip...

Motosikleti
    Honda PS150i
    en kısa zamanda koyacağım inşallah arkadaşlar... motor şu 9300 km ye geldi;) siz bir adet çamurlu fotoğraf hediye ediyorum:p

aslann2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda ps modeli için internet sitesinde ötv indirimi ile birlikte 5 küsür yapmıştı fiyatı aradan bir hafta geçti geçmedi tekrar 6 küsür oldu.Halbuki Ötv indirimi 3 ay sürüyor bu haksızlığı siteye yazmama rağmen cevap bile yazmadı honda yetkilileri. Buradan anladım ki Honda nın müşteri umurunda bile değil.

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı aslann2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda ps modeli için internet sitesinde ötv indirimi ile birlikte 5 küsür yapmıştı fiyatı aradan bir hafta geçti geçmedi tekrar 6 küsür oldu.Halbuki Ötv indirimi 3 ay sürüyor bu haksızlığı siteye yazmama rağmen cevap bile yazmadı honda yetkilileri. Buradan anladım ki Honda nın müşteri umurunda bile değil.
    Yaza 7.500tl olacak demişlerdi, zam gelmiş ve otv indirimli hali plaka haric 6.150tl ye satıyorlar şimdi. birde otv indirimi bitince bakalım ne olacak fiyatı

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Suzuki burgman 400 sahibi arkadaşımın bile ruhsatında 1 kişi yazıyor, senin ruhsatta 2 kişi yazması garip...[/QUOTE]

valla ruhsatı aldıgımdan berı hıc bakmamıstım,konu gecınce bakayım dedım surucu dahıl 2 dıyor.garıplık bızım sıstemlerımızde olsa gerek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 PM ----------

noter masrafı benden 166tl aldılar.[10-20 oynayabılıyor]ruhsatın tek yapragı degısırse 35tl[plaka degısmıyorsa,vıze gecık degılse tek yaprak degısıyor],10tlde ıvr zıvırlar.eger kendın halledersen.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaza 7.500tl olacak demişlerdi, zam gelmiş ve otv indirimli hali plaka haric 6.150tl ye satıyorlar şimdi. birde otv indirimi bitince bakalım ne olacak fiyatı
    Evet bu zamlı fiyat. Honda Ötv indirimi gelince tekrar fiyatlara zam yaptı. Bunun sebebi de ucuza Honda olmaz mesajı vermek. Kaliteli motor alıyorsunuz bedelini ödeyin diyor. Devletin alacağı parayı da ben alırım ve siz yine benim motorlarımı almaya devam edersiniz...

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Bravo Honda boyle gitmeye devam et

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    demeyin yaa 7.500 mü üff 2 el kawa nnija 250 parası benme yapıp edip 1 2 ay içinde almam lazım 2 el ps arıyorum arkadaşlar bilginize 10 bin km geçmemiş

Motosikleti
    Honda PS150i
    benimkini vereyim sana 9400 km de:p şaka şaka motorumu çok seviyorum kolay kolay satacağımı zannetmiyorum...

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    demeyin yaa 7.500 mü üff 2 el kawa nnija 250 parası benme yapıp edip 1 2 ay içinde almam lazım 2 el ps arıyorum arkadaşlar bilginize 10 bin km geçmemiş
    5500km de ps'mi 5000tl ye verseydim şimdi alırmıydın?

Uzun zamandır takip ediyorum fiyatları; Ötv indirimini hiç bir firma yansıtmadı yeni fiyatlara ama bir tanesi hariç! adı bende saklı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)