Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    motor güzelde o fiyata xmax 250 ye binerim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pişman oldum artık satıyorum motoru yok pahalı yok 150cc yok şu yok bu şaka maka valla kim nederse desin vız gelir tırs gider ben motorumdan memnun olmasaydım burda oturum kimseyle sohbet etmez satmış olurdum motoru zaten...
    En güzeli dostum.Bakma sen kimseye.Ama o motoru alan akılsızdır, şöyle böyle diye konuşanlara da ağzının payını ver.En basitinden "Senden para istedim de onunla mı aldım, sanane" de

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    evet arkadaşlar egzoz koruma kapagı hakkında aradılar. sonuc biz nerden bilelim motorun parcasının duştugunu yada calınmadıgını, belki vurdunuz belkide soktunuz biz bunu bilemeyiz cunki honda hata yapmaz herşey kontrol edilir dedi ve ben birde danışma hattında şok yedim tebrik ederim honda gercekten sorunsuz hata yapmayan bir markaymış dakka 1 gol 1 3. haftasında duşen parca kullanıcı hatası tebrikler hondaya

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya pokemoncuğum kusura bakma ama ben o kapağın düştüğüne inanamıyorum.Ya bunu çaldılar, ya da sen farkında olmadan kırıldı düştü gitti.Durduk yerde düşüp kaybolacak bir parça değil bu sonuçta.Dediğim gibi ya bu iki ihtimal var ya da şimdiye kadar Dylan'larda böyle bir problem duymadığıma göre ps150i çok dandik, dökülüyor

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya pokemoncuğum kusura bakma ama ben o kapağın düştüğüne inanamıyorum.Ya bunu çaldılar, ya da sen farkında olmadan kırıldı düştü gitti.Durduk yerde düşüp kaybolacak bir parça değil bu sonuçta.Dediğim gibi ya bu iki ihtimal var ya da şimdiye kadar Dylan'larda böyle bir problem duymadığıma göre ps150i çok dandik, dökülüyor
    ya nasıl calabilirler şirkette guvenlik gorevlisinin yanında duruyor benim ve arkadaşlarımın motorları akşam cıkarken birşey yoktu ama yola cıktıgımda ufak tefek cukurlarda çan sesi gibi ses gelmeye başlayınca inip baktım vidalar yok buyuk krom parca oynuyor eve geldigimdede aklıma geldi o ince parcada yok (tabi vidalar tutuyor o parcayı) o zaman ben carptım motoru o parca parcalandı gitti ben de hicbirşey farketmedim oyle guzel carpmışımki cizik bile yok sizin başınıza aynı durum gelse ne dersiniz kesin calmışlardır diyemi duşunursunuz?

zaten aman motora dokunmayın diyen usta benim gozumde bitmiştir daha dun akşam butun grenaj vidalarını kontrol edeyim dedim yarım gevşek hepsini sıktım heryerini kontrol ettim bircok tam sıkı olmayan (yada gevşemiş olabilir) vidalar cıktı peki bunlar normalmi ben normal olduguna inanmıyorum kıcı kırık cin malının bile grenaj vidaları tam sıkıydı be ne şans varmış bendede yarım yamalak aldım motoru yeni aldıkları cıraklara sıktırmışlardır vidaları

ayriyeten duşen, kaybolan, bozulan her parcayı periyodik olarak buraya yazacagımki herkez bilsin. atasozu harbi gercek cıktı "sakınan goze cop batarmış" dogru

ama yinede motorumu cok seviyorum (okadar para verince motora sorun cıktıkca daha cok sevecegim kesin)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Pokemon dostum sana hak veriyorum ama Honda bu ya.Parçaları nasıl dökülür diye de düşünmüyor değil insan?Sen bundan sonra bakımlar için olsun sorunlar için olsun servisini değiştirmeni tavsiye ediyorum.Belki de dediğin gibi o parçayı hiç sıkmadılar.Servis olaraktan bir gün D&B motora gidersen seninle ilgilenirler, sorununu da anlatırsın.En azından senin gittiğin adamlar gibi değil bunlar...

Motosikleti
    Honda Activa 08 / Mondial 100 kh 06
    pokemon uzun zamndır uğrayıp soramadım. ( bu arada başına gelen benimde canımı sıktı )

motorun rodajı bittimi. şu hız meselesini merka ediyorumda.

ben ışıklardan kalkışta bu motorla focusun eline verebilirmiyim.

o araba kalkışlarda beni deli ediyo. merakımdan soruyorum
    Arkadan vuran suçludur...
    Bedeli Öteki tarafta ödemek kaydıyla kabul edilmiştir.

Motosikleti
    mutlu kardeş geçmiş olsun benimde geçen mahallede innovamın aynalarını çalmışlar ayrıca gerçekten bu motorun 2 kişi ile yaptığı hız bana az geldi nerdeyse benim innvao ile aynı diyebilirim hatta 2 kişi 125 gördüm düzde bence hızı bilerek kısılmış yakıt avantajı için
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

DYLAN77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Selam arkadaşlar.Uzun zmandır foruma yazamıyordum.2006 dylan sahibiyim.2500 km de 1 yıl önce aldığım motorum şuanda 17000 de.Önce ki forumlarda yapılan kıyaslamaların( cbr 125-ybr 125 yada cbf 150) son derece yanlış buluyorum.Dylan bahsi geçen tüm motorlardan ( kanımca) her bakımdan üstün bir motor.Düz yolda rüzgarsız havada 135 km/h sürate çıktığım oldu.Yokuş aşağı 140 km'yi çok rahat görebiliyorum.Ps 150 de bence dizayn olarak olmasada enjeksiyonlu olması sebebiyle tercih edilebilir.Ancak şimdilik beklenen satış başarısını gösteremedi.Kısaca Dylan bence gerçek bir efsane.150 cc ile neredeyse 250 cc scooter performansı veriyor.Performansına görede yakıt tüketimi gayet normal.İnşallah 14 temmuz günü bir arkadaşımla Altınoluk-Ayvalık ve çevre yerlere birgezi yapıcaz.(2 Dylan)Böylelikle uzun yolda da Dylan'ların nasıl bir tecrübe olduklarını görmüş olucaz.Herkese kazasız sürüşler dilerim...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Ticaretisyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pokemon uzun zamndır uğrayıp soramadım. ( bu arada başına gelen benimde canımı sıktı )

motorun rodajı bittimi. şu hız meselesini merka ediyorumda.

ben ışıklardan kalkışta bu motorla focusun eline verebilirmiyim.

o araba kalkışlarda beni deli ediyo. merakımdan soruyorum
    Benim Dylan ile senin anlayacağın şekilde söylemek gerekirse eline vermediğim araba yok.Şimdiye kadar ışıklarda beni geçen bir araba ile daha karşılaşmadım.Her seferinde tam gaz ile de kalkmıyorum bunu da söyleyeyim

Alıntı DYLAN77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.Uzun zmandır foruma yazamıyordum.2006 dylan sahibiyim.2500 km de 1 yıl önce aldığım motorum şuanda 17000 de.Önce ki forumlarda yapılan kıyaslamaların( cbr 125-ybr 125 yada cbf 150) son derece yanlış buluyorum.Dylan bahsi geçen tüm motorlardan ( kanımca) her bakımdan üstün bir motor.Düz yolda rüzgarsız havada 135 km/h sürate çıktığım oldu.Yokuş aşağı 140 km'yi çok rahat görebiliyorum.Ps 150 de bence dizayn olarak olmasada enjeksiyonlu olması sebebiyle tercih edilebilir.Ancak şimdilik beklenen satış başarısını gösteremedi.Kısaca Dylan bence gerçek bir efsane.150 cc ile neredeyse 250 cc scooter performansı veriyor.Performansına görede yakıt tüketimi gayet normal.İnşallah 14 temmuz günü bir arkadaşımla Altınoluk-Ayvalık ve çevre yerlere birgezi yapıcaz.(2 Dylan)Böylelikle uzun yolda da Dylan'ların nasıl bir tecrübe olduklarını görmüş olucaz.Herkese kazasız sürüşler dilerim...
    Sana katılıyorum dostum.Dylan gerçekten tam bir efsane.Gerek performansı olsun, gerek hızı, gerek yakıtı ile dört dörtlük bir motor kesinlikle.Şimdiye kadar istediğim gibi hız yapabileceğim bir yol bulamadım ve de korumalarım yoktu.Dün montumu da hallettikten sonra ilk fırsatta 125+ yaptım.Heleki yokuş aşağı olursa kendiliğinden 135+ oluyor bu hız ki tam gaz da değildim

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler bugün bayide gördüm ps in beyaz rengi gelmiş çok hoş resmini çekebilirsem koyarım

mutlu,

işin ilginç yanı bende böle bi sorun yaşadım bende innova var ayaklık bölümündeki eksozt korumanın vidalarının gevşediğini farketmiştim sıktım ama bütün vidalar 20-30 km sonra döküldü anlamadım hondanın montaj bölümündemi sorun var....

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    arkadaşlar d&b bayiiyle konuştum ilgilendiler hemen bakalım o kısımlarda bir vurma carpma falan yoksa vidalar gevşemiş ve düşmüştür dedi getirin bakalım dedi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Büyük geçmiş olsun pokemon'cuğum.Buraya yazabildiğine göre durumun çok şükür iyi.Artçınla sana bir şey olmaması sevindirici.Allah daha beterlerinden korusun.Ama tavsiyem bundan sonra çok daha fazla dikkatli olman.Hele hele Mecidiyeköy gibi bir yerde aman ha diyeyim
    Bu arada senin motor da bayağı nazara geldi.Nazarboncuğu tak bir tane.Ayrıca motoru almadan önce adak adadıysan da yerine getir derim
    Tekrardan geçmiş olsun dostum.Allah beterinden saklasın

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    teşşekkur ederim. ben en cok, benim sucum yokken adamın beni gormemesi ve hala surmesi sonucu sag taraf kaldırım, sol tarafta vincin yaptıkları canımı cok sıktı arkadaşlar yoksa sucum olsa, hala sol şeritte kalıpta bunlar olsa gam yemiyecem sucluyum benim hatam diyecem ama şeritime girdikten sonra oluyor bunlar hayvan gibi makine bende sinek gibi kalıyorum makinenin yanında neyse olan oldu ayagımı kurtardıgıma dua ediyorum şu an adam yarım metre daha gelseydi ayagım tuzbuz olacaktı

dedigin gibi goz ve cekemeyen birileri var ben bunları biliyorum tanıyorumda o şahısları ama ne yapmam lazım nazar boncugunu aldıgımın 2. gunu koydum bir tutsu kaldı yapmadıgım (gelsin iyilik gitsin kemlik) ilk aldıgım motorla ne kazalar gecirdim yine fulya mahallesi benim oturdugum yerler burası, aha bir actım gozumu hastanedeyim 6 gun gecmiş kaburgalar kırılmış bobrek kanaması kulak kemik zinciri falan bakın ustunden 2 sene gecti hala hatırlamıyorum ne oldugunu sokakta oluyor bunlar ara sıra gecen arabalar var işlek değil. 2. ise iş icin şirketime gittim yarım saat sonra guvenlik cagırdı motorun ezildi diye aha bir baktım bizim tırlardan biri geri geri gelerek motoru altına almış yuh dedim alarmı acık bunlar neden oldu motoruma aman cizilmesin aman pis kalmasın aman aman diye oldu anası agladı motorun motor haric her parcasını değiştirdim ve sattım artık...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Pokemon umarım motordaki tehlikeleri iyice görmüşsündür.Adamlar seni görmüyor işte.O anda öyle panik oluyorsun ki.Ben de geçende E-5'te en son şeritte bir aracın arkasından 120 ile giderken baktım koca bir minibüs beni görmeden sinyal vermiş önüme geçmeye çalışıyor.Ben de asıldım kornaya.Adam gördü de özür dilerim mahiyetinde bir el işareti yaptı.Demem o ki motorda iken yürürkenkinden çok çok fazla dikkat göstermek ve de tabiki en kötü ihtimalle de korumasız çıkmamamız şart

kenny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar d&b bayiiyle konuştum ilgilendiler hemen bakalım o kısımlarda bir vurma carpma falan yoksa vidalar gevşemiş ve düşmüştür dedi getirin bakalım dedi ama artık gec kaldım. şu an canım cok sıkkın cunki olumden dondum artcımla dun akşam, yol calışması yapan vinc turktelekom altyapısı yapıyormuş bende sokak arası (mecidiyekoy ortaklar cad.)trafikte sıkışınca arabaların soluna gecerek (bu durum sol şerite girme oluyor) devam ederken vinc geri geri hızla gelmeye başlayınca durdum 10 metre kala full korna bagırma fayda etmedi adam 30 tonluk aleti ustume suruyor hemen kaldırıma ister istemez sıfır girip motoru kaldırıma yatırdım ama ayagımı kurtaramadım o an, devasa demir, motor arasına sıkıştırdı bayagı ezmiş allaha şukur kırıl catlar yok ama liflerim deforme oldu gerci bu gun biraz daha iyi ama fazla oynatamıyorum. motoruma bebek gibi baktıkca başıma gelenlere bakın yaaa. resimleri upload edip gondericegim az sonra...
    dostum çok geçmiş olsun, sana önemli bişey olmaması sevindirici. geçende ışıklarda bekliyorum yanıma araba yanaştı hooop kapıyı direk üzerime açtı, hadi ben sonra gelsem beni görmese falan anlayacağımda, ben zaten ordayım

Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pokemon umarım motordaki tehlikeleri iyice görmüşsündür.Adamlar seni görmüyor işte.O anda öyle panik oluyorsun ki.Ben de geçende E-5'te en son şeritte bir aracın arkasından 120 ile giderken baktım koca bir minibüs beni görmeden sinyal vermiş önüme geçmeye çalışıyor.Ben de asıldım kornaya.Adam gördü de özür dilerim mahiyetinde bir el işareti yaptı.Demem o ki motorda iken yürürkenkinden çok çok fazla dikkat göstermek ve de tabiki en kötü ihtimalle de korumasız çıkmamamız şart
    bu gune kadar korumasız cıksaydım heralde 2 sene once vefat etmiş olurdum arkadaşlar yemin ederimki cok goruyorum kask takmıyorlar mont giymiyorlar tamam bende bazen mont giymeden cıktıgım oldu ama kask okadar onemliki 2sene once kazada kask olmasaydı kafamda ben orda can vermiştim ama kask sayesinde kulak zinciri hasar aldı herkez kask taksın 30ytllik olmasında 90ytl olsun 2005 ten beri 125ytl ye aldıgım held kaskımı boyuyorum bakıyorum kullanıyorum...

Motosikleti
    kardeş bence sen git bi sadaka ver

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    evet bence de bu motor sana yaramadı başından dert eksik olmuyor

Motosikleti
    honda titan
    abi bunlar super motorda yalnız sunların fıyatlarınada bısey yapsalar motor alıyosun socuta abı sımdı renault sprıngler 3500-4500 arası be en ıyısı 5000 :d
    motosikleti honda titan :bounce:

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)