Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr-125
    kullanım klavuzları bölümünü de koydum bir de buraya atayım dedim linki. hatırı sayılır bir arkadaşımdan istedim gönderdi. ben de bende kalmasın dedim sadece. ybr'nin kullanım klavuzu hem de türkçe. isteyenler indirebilir.

http://rapidshare.com/files/59837289/YBR125E.pdf.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    YBR 125 kullanan veya bu motosiklete sempati duyan -benim gibi- tüm arkadaşlara merhaba. Bir haftadır YBR 125 ile ilgili yazdıklarınızın tamamını okuyorum ve detayları kaçırmak istemediğimden ancak bitirebildim. Yazdıklarınızdan, genel olarak motosiklet kültürü ve tekniğine ait özellikle de YBR 125'e ait çok şey öğrendim, teşekkür ederim. Bu esnada yazdıklarından insane, babaçi, sonix, hayati, morrigan, godfather... ve isimlerini şu an hatırlayamadığım diğer üyeler hakkında da biraz da olsa fikir sahibi oldum. Ben, şu an çok yeniyim, ehliyetimi aldım ve ikinci el Ramzey 100 Cub kullanıyorum. İleride fırsatım olur da değiştirmek istediğim zaman, YBR 125'i tercih etmemde sizlerin katkısı çok büyük olacak. Şimdilik, bir acemi olarak forumu ve bu topiği takip etmeye devam edeceğim. Tüm arkadaşlara kazasız ve zevkli sürüşler diliyorum, ayrıca kaza yapan arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum. Görüşmek üzere, hoşçakalın.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR 125 kullanan veya bu motosiklete sempati duyan -benim gibi- tüm arkadaşlara merhaba. Bir haftadır YBR 125 ile ilgili yazdıklarınızın tamamını okuyorum ve detayları kaçırmak istemediğimden ancak bitirebildim. Yazdıklarınızdan, genel olarak motosiklet kültürü ve tekniğine ait özellikle de YBR 125'e ait çok şey öğrendim, teşekkür ederim. Bu esnada yazdıklarından insane, babaçi, sonix, hayati, morrigan, godfather... ve isimlerini şu an hatırlayamadığım diğer üyeler hakkında da biraz da olsa fikir sahibi oldum. Ben, şu an çok yeniyim, ehliyetimi aldım ve ikinci el Ramzey 100 Cub kullanıyorum. İleride fırsatım olur da değiştirmek istediğim zaman, YBR 125'i tercih etmemde sizlerin katkısı çok büyük olacak. Şimdilik, bir acemi olarak forumu ve bu topiği takip etmeye devam edeceğim. Tüm arkadaşlara kazasız ve zevkli sürüşler diliyorum, ayrıca kaza yapan arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum. Görüşmek üzere, hoşçakalın.
    al abicim yakıt olarak sağlamlık olarak şekil olarak hiçbir zaman pişman olmayacağın bir motosiklettir.yetinmesini bilene uzun yıllar hizmet edebilir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bahara bi fazer olurmu ki acaba ?? : )
    Alıntı VIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanım klavuzları bölümünü de koydum bir de buraya atayım dedim linki. hatırı sayılır bir arkadaşımdan istedim gönderdi. ben de bende kalmasın dedim sadece. ybr'nin kullanım klavuzu hem de türkçe. isteyenler indirebilir.

paylaşımın için sagol...arsivime ekledim hemen ..

Motosikleti
    Comet

dostum eline sağlık epey işimize yarayacaktır
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    gelmiş geçmiş en iyi motorlardan birisi

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer

teşekkürler .

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Yeni motor veya başka herhangi bir ürün alacak arkadaşlar, ürünü alırken satıcının size Türkçe kullanma klavuzu vermesi yasa gereğidir.Buna rağmen vermiyorsa kendisinden bunu talep ediniz.Yine de sorun çıkarıyorsa Tüketici hakem heyetine hiç çekinmeden müracaat ediniz.Ben motorumu geçen kış aldım.YBR.Edirne'de böyle bir sorunla da karşılaşmadım.Hiç histemeden kullanma klavuzunun hem Türkçesini, hem de İngilizcesini verdiler.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Merhaba arkadaşlar.Ben yaklaşık bir senelik ybr kullanıcısı ve yeni bir mt üyesi olarak aranıza katıldım.Selamlar.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Ben yaklaşık bir senelik ybr kullanıcısı ve yeni bir mt üyesi olarak aranıza katıldım.Selamlar.
    arkadaşım hoş geldin
    doğru yerdesin

Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    hoşbulduk babaçi kardeşim.Motorum hakkında nerdeyse herşeyi burdan öğrendim.Ve üye oldum.
    Ben geçenlerde kaza yaptım.Motorun kafa grenajı çizildi,ayak koyulan yerdeki plastik yırtıldı,ön sinyallarin ikiside kırıldı,aynalarda arka sinyallerde çizikler var ve direksiyonun uç tarafları çizildi bir de baya gevşedi.Uzun oldu ama yaklaşık ne kadar masraf çıkar?

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk babaçi kardeşim.Motorum hakkında nerdeyse herşeyi burdan öğrendim.Ve üye oldum.
    Ben geçenlerde kaza yaptım.Motorun kafa grenajı çizildi,ayak koyulan yerdeki plastik yırtıldı,ön sinyallarin ikiside kırıldı,aynalarda arka sinyallerde çizikler var ve direksiyonun uç tarafları çizildi bir de baya gevşedi.Uzun oldu ama yaklaşık ne kadar masraf çıkar?
    Öncelikle geçmiş olsun...
    Kafa grenajını bence hiç değiştirme, en fazla boya çünkü yine düşse yine çizilecek. Masrafa gerek yok.
    Peglerin plastiği 5 ytl,
    Sinyal kapakları kırıldıysa 5-10 ytl arası,
    direksiyon ucu topuzları yine 5 ytl,
    Aynalara da dokunmazsın herhalde...

Bu arada eğer bir sorun olmazsa yarın elcik koruma takılmış YBR'min fotoğraflarını siteye koyucam...

Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Sağolasın insane.Zaten grenaja alevli bi süs yapıştırdım Fiyatı da öğrendim 50 ytl dediler.En kısa zamanda bende fotolarını koyucam ybr'min.

Motosikleti
    roadracer
    gokhan_307 hoşgeldin .

Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Hoşbulduk.Bu arada hayati abi senin ön camı da baya beğendim.Onun gibi bişey düşünüyorum.Hem görüntüyü bozmasın hemde çeneye kadar rüzgarı engellesin istiyorum.Sonrasını zaten kask engelliyo.

Motosikleti
    roadracer
    Beğendiğine sevindim.Bu ara koyu gri film çektirmeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    artık bir motosikletim yok
    bencede ybr 125 ama sizce cbr 125 r daha hafif degilmi
    [COLOR="Red"][I][B][U]BÜTÜN AŞKLAR SAHTE KİMSEYE GÜVENMİYORUM ARTIK[/U][/B][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Comet
    Alıntı fevzican_dostum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede ybr 125 ama sizce cbr 125 r daha hafif degilmi
    hafif derken kilo olarakmı görüntü olarak mı?

Herkese selamlar.. Ybr 125'in son hızı kaç. Yani ş. arası uzun süre 90-100 gidermi? Bir de rampalarda nasıl? Cbf 150 ile çok fark varmıdır? Tork beni düşündürüyor. Cbf 150'yi sorunlu olarak düşünüyorum ama onun torku daha fazla performansta çok farkeder mi ?

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Son hız 110-120 Ş. arası 5-6 saat 100le gider 8-10 saatte gider sen ne kadar gidersin?? Rampalarda yükün ne kadarsa?? tek kişi 90dan düşmez,2 kişi 80le çıkar.. İzmir sabuncubeli rampasını diyosan o ayrı yükün ne rampan ne uzunyolun ne???
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler