Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı oguzkaan_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ikinci el bir ybr125 aldım 2006 model istanbuldan duzceye yolda sıkınıtı çıkarırmı yanıma ne alıyım hiç uzun yol yapmadım
    Hayırlı olsun.kaca malettiniz motoru ayrıntılı yazarmısınız.Bende 2. el Ybr 125 motor arıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar ikinci el bir ybr125 aldım 2006 model istanbuldan duzceye yolda sıkınıtı çıkarırmı yanıma ne alıyım hiç uzun yol yapmadım
    Efendi efendi 80-90 sürersen hiçbir sorun çıkarmaz motor gönül rahatlığı ile gidebilirsin.Hayırlı olsun.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Arkadaşlar yakıtımı ölçtüm 100 km de 2.5 tüketimim var çok mu sizce?

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.kaca malettiniz motoru ayrıntılı yazarmısınız.Bende 2. el Ybr 125 motor arıyorum.
    ben arkadasımdan aldım şimid gidicem istanbula 1500 dedi bıraktı motor makine kısmı hiç açılmadı adam iş sağa sola gitmeye kullanıyordu yeni sigorta fiyatlarından haberim
    yok p.tesi devir+sigorta ne tutucak burda yazarım

teşekkürler sanırım yakında izne çıkıcam 1 ay kadar bolca resim görürüsünüz artık

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yakıtımı ölçtüm 100 km de 2.5 tüketimim var çok mu sizce?
    Gayet güzel tüketimi.

ben arkadasımdan aldım şimid gidicem istanbula 1500 dedi bıraktı motor makine kısmı hiç açılmadı adam iş sağa sola gitmeye kullanıyordu yeni sigorta fiyatlarından haberim
    yok p.tesi devir+sigorta ne tutucak burda yazarım

teşekkürler sanırım yakında izne çıkıcam 1 ay kadar bolca resim görürüsünüz artık
    96 Tl küsür civarı noter satışı tutuyor. Sigortada plakaya göre değişiyor. Şimdiden hayırlı olsun,Allah kazasız,belasız kullanmayı nasip etsin.

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel tüketimi.
    Eyvallah hocam. İlk depomda bu şekilde yaktı artçı var sürekli,bakalım bu sefer yakacak.

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    Arkadaşlar,
    Elimde 3-4 aylık ve az kullanılmış YBR jant ve IRC NR-47 Tubeless lastik var, Fren diski ve dişli dahil vereceğim. İhtiyacı olan varsa benimle irtibata geçsin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-ybr-jant-lastik-disk-ve-disli-dahil-119895010

Ayrıca MT üyelerine 300 TL. Takım olarak vereceğim tek tek istemeyiniz.
    Selamlar..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene"

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    gayet iyi bence yakıtın benim motor bile sürkli artcı ile 3.5 litre yakıyor malesef :((
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    Hocam senin motor gerçekten çok yakıyormuş. Bir baktır istersen.Bujileri falan bir göster bence. Bu arada ben çok sakin kullanıyorum 60'ı çok geçmiyorum genelde 5.000 devirde kullanıyorum onu da hesaba katmak gerek.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Ybr esd güncel benzin fiyatlarıyla full depo ile kaç km gidiyor deneyen varmı hiç? Uzun yola çıkıcam o yüzden soruyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

hafta sonu 900 km yol yaptım. 120 TL lik benzin harcadım ve 90 üzerine sadece sollamalarda çıktım. keyifli ve rahat bir yolculuk geçirdim izmir antalya arası.
    dogrusukru bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Arkadaşlar iyi haftalar,

Ybr ön dişli keçesine ait numaraları bilen yardımcı olabilecek arakdaşımız var mıdır acaba?Keçeciler numarasız veremiyor, Yamaha servisi numarasını vermiyor sadece orada yaptırabileyim diye.Kendim değiştirmek istiyorum.Bilgisi olan var ise yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi haftalar,

Ybr ön dişli keçesine ait numaraları bilen yardımcı olabilecek arakdaşımız var mıdır acaba?Keçeciler numarasız veremiyor, Yamaha servisi numarasını vermiyor sadece orada yaptırabileyim diye.Kendim değiştirmek istiyorum.Bilgisi olan var ise yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
    Muratcım merhaba ;

Yamaha türkiyeye mail at ( info@yamaha-motor.com.tr ) ve ybr 125 keçe numarasını öğrenmek istediğini ve bunu kendinin yapmak istediğini belirt , yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Ben Kanuni'ye benim motosikletin subap ayarı için kaç numaralı sentil kullanıldığını , karbüratör hava ayarının değerlerini vs vs. mail attığımda 2-3 gün içinde cevabını alıyorum . Yamaha'nında bu konuda yardımcı olacağını düşünüyorum

Saygı ve sevgilerimle
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muratcım merhaba ;

Yamaha türkiyeye mail at ( info@yamaha-motor.com.tr ) ve ybr 125 keçe numarasını öğrenmek istediğini ve bunu kendinin yapmak istediğini belirt , yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Ben Kanuni'ye benim motosikletin subap ayarı için kaç numaralı sentil kullanıldığını , karbüratör hava ayarının değerlerini vs vs. mail attığımda 2-3 gün içinde cevabını alıyorum . Yamaha'nında bu konuda yardımcı olacağını düşünüyorum

Saygı ve sevgilerimle
    Teşekkürler Celal Abi hemen atıyorum maili.
    cesur509 bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senin motor gerçekten çok yakıyormuş. Bir baktır istersen.Bujileri falan bir göster bence. Bu arada ben çok sakin kullanıyorum 60'ı çok geçmiyorum genelde 5.000 devirde kullanıyorum onu da hesaba katmak gerek.
    malesef daha yeni serwise bakıma götürdüm motoru lanet olasıca serwis sadece 1 tane yamahanın serwisi var antalyada motoruma dogru dürüst bakmadılar bile zaten kapalı alana alıyorlar iletişim kesiliyor resmen dedim hava ayarı falan yapılcak dedim ama hiç bişeyi yok diyip gectiler ypaar daha yeni motor dediler bu havada bile motor zor calışıyor kısın canım cıkıyordu bunu serwise söyledim bu motorlar yapıyor bunu dedi gectiler her şeye bi bahane buldualr cok yakıyor dedim sibobların suan gevsek onları 6000 bin bakımında sıkılaştırcaz o zmana yakıtın azılır dediler gectiler malesef antalyada başka serwiste yok ne yapcam kara kara onu düşünoyrum motoru yıkadım serwise götürdüm cumartresi günü ondan beri arka frene basınca ciyak ciyak ses yapıyor neden yapabilir onu cumartesi tekrar serwise götüreyimmi? acaba arkadaşlar
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Rüzgarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SİYAH YAMAHA YBR 125
    slm herkese. Benim ybr nin ilk deposu ve 463 km yaptım motor stop etti yakıt bitti ve yedek depoyu açtım. sonuna kadar gideceğim bakalım kaç km 13 litre ile. yedek deponun da hepsini yani 3lt kurutabilecek miyim yoksa kalacak mı içinde bugün itibari ile yedekten devam ediyorum. yakıt 10 kuruş ve altını göreceğim gibi lt 4.51 buralarda benzin fiyatı. tamamen bitince 100km / lt hesabı tam çıkar şu an 100 km de 2.15 lt civarında. Tabi ben çok nadir 80 90 yapıyorum genelde 5 te devir 5000 hız 60 civarı . Rodaj bitince ne olur onu bilmiyorum.

Ybr ilk çalışmada sıkça durup 3 5 marş çalıştır susuyor falan ama kontağı çevirip vitesi boşa atıp jikleyi açıyorum ilk marşta hiç sorunsuz devam 2. dakika kapatıyorum jikleyi sorunsuz devam ediyor.
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef daha yeni serwise bakıma götürdüm motoru lanet olasıca serwis sadece 1 tane yamahanın serwisi var antalyada motoruma dogru dürüst bakmadılar bile zaten kapalı alana alıyorlar iletişim kesiliyor resmen dedim hava ayarı falan yapılcak dedim ama hiç bişeyi yok diyip gectiler ypaar daha yeni motor dediler bu havada bile motor zor calışıyor kısın canım cıkıyordu bunu serwise söyledim bu motorlar yapıyor bunu dedi gectiler her şeye bi bahane buldualr cok yakıyor dedim sibobların suan gevsek onları 6000 bin bakımında sıkılaştırcaz o zmana yakıtın azılır dediler gectiler malesef antalyada başka serwiste yok ne yapcam kara kara onu düşünoyrum motoru yıkadım serwise götürdüm cumartresi günü ondan beri arka frene basınca ciyak ciyak ses yapıyor neden yapabilir onu cumartesi tekrar serwise götüreyimmi? acaba arkadaşlar
    Hocam garanti işi olmasa servisler aç kalır. Böyle soğutuyorlar insanı. O ses benim motorda da var hem de baya ötüyor beni fark etmememk imkansız yani

nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    Arkadaşım senin çok işin var bee benim 5 ay oldu alalı motorumu ama daha teni zevkini alır oldum kendi ustam toparladı motorumu o servis dediğin yer beş para etmez yani ben 400 km de firen balatasını değiştirdim yani düşün artık daha neler neler ama şimdi tadını çıkarıyorum motorumun

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Üstad bende yamahamdan bu konularda şikayetçiyim. Yamahanın garanti belgesinde şu ifade geçer. Görmüş olduğunuz problemleri hem yamaha servisine hemde yamaha türkiyeye (bu ifadeye tam bakmam lazım ) yazılı bir şekilde gönderin. aynı problemler bende de var. Hatta geçenlerde, motosiklet çalışmıyor diye Polisler beni hırsız sandı. çok zoruma gitti. Yamahanın böyle bir eksiği olduğunu bilseydim almazdım şahsen. Çin malı motsikletler bile bir kontakta çalışıp gidiyor, yamahada jikle çelili 2-3 dakika ısınmasını bekliyoruz...
    yamaha ybr 125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler