Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    devir saati başka nereye bağlanıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet siz biraz pinpiriklisiniz yoksa ybr böyle zırt pırt ayar isteyen bi motor değil koy benzini devam yani istediğin yere git
    ama benzin almayı unutma
    Benzin bitincede gidiyor test edildi onaylandı

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

Alıntı eko29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir saati başka nereye bağlanıyor
    Ybr lerde bobine bağlanıyor.Benim bildiğim başka yere takılmıyor.
    HONDA

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    [IMG]Fgagag[/IMG]idbxnbbxdbndmsmss

aynen kardeş motor benim
    [B][I]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.180823948733527.1073741826.100004177691924&type=1
    Koray Kasapoğlu [/I][/B]

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Arkadaşlar debriyaj balatası değişirken motorun yağıda değişiyordu demi ? daha yağı 2 gün önce koydular şimdi boşamı gidicek o yağ

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar debriyaj balatası değişirken motorun yağıda değişiyordu demi ? daha yağı 2 gün önce koydular şimdi boşamı gidicek o yağ
    Evet hacım maalesef
    HONDA

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Hayır arkadaşım olur mu hiç öyle şey, boşa israf etme yağı, temiz bi kaba boşalt, en son işin bitince tekrar doldur neden boşa gitsin.
    hatta süz bi tülbentle daha garanti olsun.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır arkadaşım olur mu hiç öyle şey, boşa israf etme yağı, temiz bi kaba boşalt, en son işin bitince tekrar doldur neden boşa gitsin.
    hatta süz bi tülbentle daha garanti olsun.
    Aynen.. Kız gibi yağı ziyan etmeyin hocam!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Ben motor işini unutmuşum valla, arkadaşa verdim onunda ybr'si var bindi 2 üfledi ayarladı motor gene eskisi gibi oldu debriyajda sorun yok muş

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ben motor işini unutmuşum valla, arkadaşa verdim onunda ybr'si var bindi 2 üfledi ayarladı motor gene eskisi gibi oldu debriyajda sorun yok muş
    Ulen ne adamsın :D Ne yaparsan yap debrıyajı kolay bitiremiyorsun benim yaptıklarıma göre senin sadece aragazın debriyajı bitirmez :D Birde benim debriyajım bitmemişti sadece kalkıştaki titremeden dolayı değiştirttim ben + debriyajlara baktım öyle ahım şahım bitikte değildi.
    HONDA

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Bir sorum da benim olacak
    zincir dişli daha yeni, herhangi bir bollaşma falan da yok, fakat tak tak diye ses geliyo, zincirin her bir turunda bi tak sesi... ne yaptıysam bulamadım, baklalar sağlam, eksik bi halka yuvarlakfalan yok, değiştirmek de istemiyorum, başınıza böyle bişey geldi mi? sorunu çözebildiniz mi?
    zincir o-ringli D.İ.D. marka.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorum da benim olacak
    zincir dişli daha yeni, herhangi bir bollaşma falan da yok, fakat tak tak diye ses geliyo, zincirin her bir turunda bi tak sesi... ne yaptıysam bulamadım, baklalar sağlam, eksik bi halka yuvarlakfalan yok, değiştirmek de istemiyorum, başınıza böyle bişey geldi mi? sorunu çözebildiniz mi?
    zincir o-ringli D.İ.D. marka.
    Baklalar sağlam gibi görünse de demek ki aralarında bi çürük elma varmış her turda yaptığına göre... bence zinciri sök, bir kabın içinde benzin ile güzelce temizle, benzin içinde çok fazla tutma zinciri. Her baklayı tek tek hareket ettir, içlerinden birinin diğerlerine göre belirgin bir şekilde daha sıkı olduğunu göreceksin... temizlikten sonra sıkışma olan bakla varsa yine mesaj yaz..

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    SELAMLAR;

dün itibariyle motorumu almış bulunmaktayım.çorumdan sıfır alıp uzun ve zahmetli bir yolculuktan sonra bursaya getirdim.
    öncelikler yan çanta demiri nereden bulabilirim.cbf lerde olduğu gibi 30 lt lik topcase takılabilir mi yanlara.birde bugün dikkatimi çekti 40 km sürat civarında bir ötme sesi geliyor.ben önce fren balataları sandım ama değilmiş.nereden geldiğini çözemedim.fikri olan varmı acaba
    teşekkürler şimdiden yardımlarınız için
    engin

çorumdan bursaya motor üstünde mi gittin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

ben de sıfır aldım şu an 40 km de ancak herhangi bir ses sorunu yaşamadım 5000 devirde en fazla 65 km/h gördüm 5. viteste. hızı görmek için 7000 devirlere çıkardım 10 saniyeliğine o da anca 85'e çıktı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ee sana dedik ya reco bu motor öyle zırt pırt masraf çıkartmaz
    ben 20 ay oldu alalı bana ekstra bi masraf çıkardı oda 70 tl onuda masraftan saymıyorum bile ne yolda bıraktı ne çok benzin yaktı
    bi günde 800km de yol yaptım tık demedi maşallah ama yaz a satabilirim sukıtıra geçeceğim sürekli şehir içi geziyorum sene de bi gün 500 km yapıyorum onun içinde vitesli motorla uğraşmak istemiyorum
    seçenekler biraz fazla aslında en önemli istediğim ayak koyma yeri boş olması ve biraz güçlü olması bütçe 7000 civarı
    seçenekler ise
    başta kymco agilitiy 125, like 200, city 200..
    honda fizy 125,ps 150 de olabilir
    yamaha center150 veya cygnus x aslında city250 de olabilir ama ayak koyma yeri dolu diye eledik
    sym joride 200evo
    ve son olarakta bütçemin yettiği aslında bana göre en güçlü karizmatik olan aprilla sacorebo ama yedek parça servis ateş pahası
    bakalım ne olacak aslında bekar olsam alırım bi vespa hem şekil hemde sağlam ama malesef onunda servis yedek parça ateş pahası
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çorumdan bursaya motor üstünde mi gittin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

ben de sıfır aldım şu an 40 km de ancak herhangi bir ses sorunu yaşamadım 5000 devirde en fazla 65 km/h gördüm 5. viteste. hızı görmek için 7000 devirlere çıkardım 10 saniyeliğine o da anca 85'e çıktı.
    evet motor ile gittim.soguk hava ve karanlıgı saymassak iyi geçti 12 saat kadar yok akıl karı iş değilmiş.bu kadar soğuk olacağını hesaba katmamışım
    engin

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 R
    arkadaşlar merhaba 2motor arasında kaldım ybr 125 ve lifan discovery 150 acaba hangisini tavsiye edersiniz teşekkürler

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    merhaba arkadaşlar iki gün önce bende bi ybr aldım size bir sorum olcak motorun deposunda iki yerde hafif bi çökük var tam deponun orta yerinde benim çok kafama takılıyor nasıl düzeltebiliriz veya ne yapabiliriz ----------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Slm Kardeş ufak birşeyse eğer düzelme sansı var kaportacıya git sıcak silikon sıkıyor biaparatı var onun üstünede onu yapıştırıyor kuruyunca cektiriyor bozmadan bi gösterderim....
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    BuLuT61

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Kaportacı cekiyor..Cekince damarlanmalar oluyor..Macun atıyor..Zımpara yiyor birazdaha boya kalkıyor..Lokal atılılıyor.. Pasta cila yiyor..Bence ellesmeyin.. Depo kılıfı takın..

Her ybr de var bu depo vurugu bu ne yaa
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaportacı cekiyor..Cekince damarlanmalar oluyor..Macun atıyor..Zımpara yiyor birazdaha boya kalkıyor..Lokal atılılıyor.. Pasta cila yiyor..Bence ellesmeyin.. Depo kılıfı takın..

Her ybr de var bu depo vurugu bu ne yaa
    yok ya öle şeyler olmuyor benim dedigim pıratikbir sistem macun falan gerek yok ama gene kendisi bilir
    Resimdeki aparat..
    BuLuT61

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler