Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün motoruma tur camı ile gündüz farı taktım. Yapmak isteyen arkadaşlara fikir olması açısından paylaşıyorum

http://imageshack.us/a/img856/8162/1000811q.jpg

http://imageshack.us/a/img577/4015/1000813rs.jpg
    selamunaleykum bı sey soracaktım egzozu kendınmı kaplattın eger sen yaptysan nerde ve kaca yaptırdın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imkanlar kısıtlı ise bu cam ben burdan almıştım tekrar alacağım çok işlevsel

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5380103/detay/

imkan var sa da bu cam ı tavsiye ederim gram sallanma yapmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...4953488/detay/
    Abi benim baktıgımda buydu

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...27297057/detay

Senin verdiğin ilk ilandaki ile benzer gibi,ama givi kafamı karıştırdı. Sağlamlığı nasıl,yüksek hızlarda sallanma,sürüş kalitesini bozma gibi durumlar var mı senin kullandığında?

Scooter konusunda yamaha xenter benim cok hosuma gidiyor,ama sıfırıda çok para. Sym hd evo güzel tercih olabilir. Allah hakkında hayırlısını versin abi...

selam aleykum hayırlı cumalar. .bu servisler yağ degışımı buji hava fılıtresı icın kaÇ para alıyo .kazıklıyolar mı. .ışcılık cok mu alıyolar. .

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

bende yenı aldım 2.el garantısı dEwam edıyo ybr min .servıse gotursem mı goturmesem mı dıyorum

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Emircan kardes ben enson 5 ay once yag hava ve buji degisimini yaptirdim pendik gecit motorda 60 tl aldilar.

Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emircan kardes ben enson 5 ay once yag hava ve buji degisimini yaptirdim pendik gecit motorda 60 tl aldilar.
    anladım murat kardşm ben izmirdeyım yamaha servisi 2 tane war burda 1 i çok uzakta öburude iflas etmiş snrada taşınmış. .benim dewir gostergesi pır pır yapıyo yanıp sönuyo km ninde zayıf yanıyo ışıgı. ÇARşıdn ampul aldım 2 tane takması zor gbi ince iş . .ben denıyecem takmayı beceremessem 1000 km snra servise gderım artık . .saol fıyat knusunda bılgılendırdıgn için. .servis knusunda hondanın ızmır servısı çok iyi burda yamahanın yok dogru durust ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

[QUOTE=emircanizmir;3057455]anladım murat kardşm ben izmirdeyım yamaha servisi 2 tane war burda 1 i çok uzakta öburude iflas etmiş snrada taşınmış. .benim dewir gostergesi pır pır yapıyo yanıp sönuyo km ninde zayıf yanıyo ışıgı. ÇARşıdn ampul aldım 2 tane takması zor gbi ince iş . .ben denıyecem takmayı beceremessem 1000 km snra servise gderım artık . .saol fıyat knusunda bılgılendırdıgn için. .servis knusunda hondanın ızmır servısı çok iyi burda yamahanın yok dogru durust ya .murat dostm İYİ fiyata yaptırmışsın bakımı ben yeni aldım 7.400 kmde merak ettgmden sordum ¤saol :@

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı muhammet55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum bı sey soracaktım egzozu kendınmı kaplattın eger sen yaptysan nerde ve kaca yaptırdın
    Nerden gördünüz kaplamayı nikelajlı bunlar bilmiyormussunuz ?

selamlar arkadaşlar ben dizlik almak ıstiyorum ama benim kuryecı arkadaşım war depo yu çizersin dızlık takarsan diyo. Çızmemek içın ne yapmak lazım . .tavsıye edıceğınız pahalı olmuyan dızlık war mı şımdıden teşekkurler

Motosikleti
    Depo kılıfı alırsanız birsey olmaz.

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo kılıfı alırsanız birsey olmaz.
    aklıma gelmemişti hç teşekkurler
    TATLIHIZ bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    selam bu motosiklet hakkında bilgisi olan var mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7609862/detay/

Motosikleti
    Direksiyon yamuk duruyor, Km net kac ? Bir bilgim yok malesef.
    fz6_fazer bunu beğendi.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2013 ybrm daha 400 km de özellikle ilk çalıştırdıgım zamanlarda 4000 devir civarında gaz yememe tekleme gibi oluyor ama devir yükselince düzeliyor...
    Ustaya sordum bi 1000 km yap olmazsa garantiye veririz dedi

Okuduklarıma göre bu olayı yaşayanlar olmuş karbüratörün degişimi ile halletmişler ne yapayım motorun açılmasını bekleyeyim mi 1000 km den sonra yoksa şimdi garantiye vereyim mi

Bazen böyle yapınca hiç hoşuma gitmiyor motor stop edecekmiş gibi oluyor ve kendini sonra topluyor

Yok mu yorumu olan arkadaşlar

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar ben dizlik almak ıstiyorum ama benim kuryecı arkadaşım war depo yu çizersin dızlık takarsan diyo. Çızmemek içın ne yapmak lazım . .tavsıye edıceğınız pahalı olmuyan dızlık war mı şımdıden teşekkurler
    Dizini çizmekten/çatlatmaktan/kırmaktan iyidir deponun çizilmesi

nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    PİERZİG arkadaşım ben 6000 km bekledim ama senin gibi sorun geçmedi karbüratörü değiştirdim sorun gitti dertler bitti yani motorun zevkini alır oldum yani

mustafa.buda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu yorumu olan arkadaşlar
    kardeş benim ki de aynen öyle .1500 km oldu halen aynı dediğin gibi devam ediyor.bende karbürator değiştirenlerin bu sorundan kurtulduğunu öğrendim ancak değiştirmeden mevcut karbürator üzerinde oynama yaptııp ayarlatmak mümkün değil mi bunu öğrensek aslında sorun çözülebilir.Serviste ki ustalar da değilde firma da bu suç
    Yaşamak için Sür, Sürdükçe keyif al.

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden gördünüz kaplamayı nikelajlı bunlar bilmiyormussunuz ?
    yok bılmıyrm nıkelajı nerde yaptırabılırım bılgınız varmı yenı kasaların egzoz boruları sıyah hos gozukmuyr bence

Motosikleti
    yok bılmıyrm nıkelajı nerde yaptırabılırım bılgınız varmı yenı kasaların egzoz boruları sıyah hos gozukmuyr bence
    2010 a kadar böyle cıktı nikelajlı,Esd lerin, Siyah + üstünde korumaları var, Yaptırabilceginiz yeri bilmiyorum ama ucuz olmayacagı asikar,Eski kasa ekzozu takabilirsiniz.

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tur camını sahibinden.com dan aldım.sis farlarıda powerled.Kendim yaptım.hazırları çok pahalı
    selam fiyatı ne kadar tur camının kardşım kaça aldın

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizini çizmekten/çatlatmaktan/kırmaktan iyidir deponun çizilmesi
    nexcom haklısın geçenlerde bi arkadaşım dızının ustne duşmuş amelyat oldu. .çok haklısın

selamunaleykum arkadaslar yenı kasa ybrlerın ana depoyu asagımı yukarımı gosterıyr yada yedek depo asagı mı yukarımı ya hangısı asagısı hangısı yukarsı benzınkolunjum

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Nexcon ve mustafa.buda. Col teşekkürler ustaya soyledim garantiye yollarız 1000 km bekleyelim dedi ama motosikletten zırnık zevk almıyorum
    s.elamunaleykum arkadaslar yenı kasa 'ybrlerın ana depoyu asagımı yukarımı gosterıyr yada yedek depo asagı mı yukarımı ya hangısı asagısı hangısı yukarsı benzınkolunjum
    Yukarı doğru yedek oluyor kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler