Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki lastiklerin üzerinde yazıyor mu ?52-53 hafta diye? ,
    yazıyor evet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cngzhntrz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    herkese selamlar..
    yaşım 18 ybr 125 esd sahibiyim.. istanbulda oturuyorum.. istanbulda oturan ybr 125 esd kullanıcıları ile tanışabiliriz..
    motosikletime uzun tur camı taktırmak istiyorum fakat olumlu yaklaşan var olumsuz yaklaşan var.. bunun hakkında tecrübesi olan fikirlerini ve görüşlerini beyan etmek isteyenler varsa buyursunlar çünkü ortada kaldım.. kimler uzun camlı kullanıyor neden? kimler orjinal camla devam ediyor neden ?

Alıntı cngzhntrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar..
    yaşım 18 ybr 125 esd sahibiyim.. istanbulda oturuyorum.. istanbulda oturan ybr 125 esd kullanıcıları ile tanışabiliriz..
    motosikletime uzun tur camı taktırmak istiyorum fakat olumlu yaklaşan var olumsuz yaklaşan var.. bunun hakkında tecrübesi olan fikirlerini ve görüşlerini beyan etmek isteyenler varsa buyursunlar çünkü ortada kaldım.. kimler uzun camlı kullanıyor neden? kimler orjinal camla devam ediyor neden ?
    adı üstünde tur camı uzun yola gideceksen rüzgar yemek istemiyorsan takarsın şehir içinde gerek yok eğer yola gideceksen takmanda fayda var rahat edersin

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    burası istanbul bazen bi çıkıyosun günde 60 - 70 km yol yapıyorsun.. rüzgar çok etkiliyor.. taktırma diyenler motorun virajları dönerken uzun camın rüzgarla alakalı denge kaybı olabilir falan dediler? biraz tırstım..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı cngzhntrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası istanbul bazen bi çıkıyosun günde 60 - 70 km yol yapıyorsun.. rüzgar çok etkiliyor.. taktırma diyenler motorun virajları dönerken uzun camın rüzgarla alakalı denge kaybı olabilir falan dediler? biraz tırstım..
    Onlar urafe kardeşim öncam candır...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    bakalım öğrenciyiz durumu toparlıyım bakım geldi 7000 bakımını yaptırdığım zaman ilk iş bi uzun cam alayım .. başka önerisi olan.. sedat_57 sen uzun cam mı kullanıyorsun?

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum uzun cam candır

O kadar pahalıda değil aslında.Şehiriçi şehirler arası ayırt etmeden kullanabilirsin.Göğüsüne gelen rüzgarı büyük bir oranda düşürüyor.

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaşlar nasıl bi ülkedeyiz hayla anlamış degilim yaa koskoca antalya 12-15 tane michelin bayisi var bunların sadece 1 tanesi motor lastigi takıyormuş ve ondada eski lastik var taa 2011 ocak aynın lastigi var yok böyle bişey ya lastikl gelmicek diyor ililaha bunu taktırıcan diyorlar bide takmıyorum lan diyip bastım cıktım tüm michelin leri gezdim ama malesef hiçbirinde yok en son gittigim michelin bayisinde iyi bi adam cıktı boşuna arayıp durma varsa ilk gittigim yeri tarif etti başka hiç bir yerde michelin bulamazsın dedi dogruda söylüyor cünkü hepsini gezdim akşama kadar yagmurun altında sabahtan beri lastik aradım sinir oldum neese konumuza gelelim şimdi kargo ile istanbuldan getirticem güvenli bilgidiniz bi site varmı ? alışveriş yapabilcegim?
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nasıl bi ülkedeyiz hayla anlamış degilim yaa koskoca antalya 12-15 tane michelin bayisi var bunların sadece 1 tanesi motor lastigi takıyormuş ve ondada eski lastik var taa 2011 ocak aynın lastigi var yok böyle bişey ya lastikl gelmicek diyor ililaha bunu taktırıcan diyorlar bide takmıyorum lan diyip bastım cıktım tüm michelin leri gezdim ama malesef hiçbirinde yok en son gittigim michelin bayisinde iyi bi adam cıktı boşuna arayıp durma varsa ilk gittigim yeri tarif etti başka hiç bir yerde michelin bulamazsın dedi dogruda söylüyor cünkü hepsini gezdim akşama kadar yagmurun altında sabahtan beri lastik aradım sinir oldum neese konumuza gelelim şimdi kargo ile istanbuldan getirticem güvenli bilgidiniz bi site varmı ? alışveriş yapabilcegim?

feyizoğlu..

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    başka ? varmı koray abi ? orda lşastik pahalı :D

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bi çok yer var ama, hemen hemen fiyatlar aynı.. çok kafanı takma, çok ucuz bulamazsın.. michelen alıyorsan parayı dert etme.. pirelli falan bak.. ayrıca en kaliteli ve dürüst adres feyizoğlu dur
    ReiZzZ bunu beğendi.

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi çok yer var ama, hemen hemen fiyatlar aynı.. çok kafanı takma, çok ucuz bulamazsın.. michelen alıyorsan parayı dert etme.. pirelli falan bak.. ayrıca en kaliteli ve dürüst adres feyizoğlu dur
    pirelli nerede var abi bence oda iyi onuda alabilirim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    anes motor da var pirelli
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anes motor da var pirelli
    abi seninki pirelliydi nasıl memnun musun bende alacam memnunsan

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    tmm dır koray abi bakalım olmazsa 1-2 ay beklemeye alıcam olmazsa bakalım saglam bi lastikci bulayimde netten getirtip taktırıcam pederle bi konusayimde burda bi adam buldum
    2011 model lastikler :D 2012 dedi 220 liraya takıcak 1 yıl garanti verdi balans aayarını flaanda yaparım verrim dedide 2011 olunca korkutm acıkcası onun için 2012-veya 2013 şipariş vercem bkalım feyizoglu ile bi görüşücem

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    uzun cam hakkında başka düşüncesi olan yokmu ?
    Hayat Özgürlüktür, Özgürlük İse Tek Teker Üzerinde Gidebilmektir...
    Cadde34 Motosiklet Takımı
    C34MT

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi seninki pirelliydi nasıl memnun musun bende alacam memnunsan
    prellinin dura tractıon modelini öneririm. Fatihteki mt 65. Aynısından 2005 titanda var, beğenmiyorum. Yol tutuşu (her şartta) dura tractıon modelinin yarısı kadar bana göre. Dura yı öneririm

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    evet arkadaşlar ybr min zinciri çok bollaşmıştı o-ringli zincir dişli seti aldım ve repsol 10-40 yağ koydum motor kullanma zevkim arttı repsol 10-40 tavsiye ederim daha önce 15-50 koymuştuk ısınınca vitesler zor geçiyordu
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar ybr min zinciri çok bollaşmıştı o-ringli zincir dişli seti aldım ve repsol 10-40 yağ koydum motor kullanma zevkim arttı repsol 10-40 tavsiye ederim daha önce 15-50 koymuştuk ısınınca vitesler zor geçiyordu
    kaça aldın oringli zinciri? ben 70 tl ye almıştım. Dişli setide değiştirmiştim ama ona ne fiyat vermiştim unuttum.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prellinin dura tractıon modelini öneririm. Fatihteki mt 65. Aynısından 2005 titanda var, beğenmiyorum. Yol tutuşu (her şartta) dura tractıon modelinin yarısı kadar bana göre. Dura yı öneririm
    bende ona karar verdim pirelli kötü yolda bozuk asfaltta michelinden iyi diyorlar nisan mayıs gibi alacam inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

ybr esd 2011 in far ampulü h4 mü h7 mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler