Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Max yeni AKü koy yedeğe
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max yeni AKü koy yedeğe
    yeni akü aldım abi, jel akü. şu an sıkıntı yok.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni akü aldım abi, jel akü. şu an sıkıntı yok.
    maxi xenon takacağın zaman mercek modifiyeside yaparsan süper olur

Motosikleti
    pulsar 200ns
    arkadaslar ben kullandıgım kaskla ılgılı sıkayetcıyım kaskım Ls2 ff 370 easy ceneden acılır kask yolda gıderken butun ruzgarı ıcerı alıyo sızdede boyle bı problem varmı veya bunun bı cozumu varmıdır yardımcı olursanız sevınırım...

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben kullandıgım kaskla ılgılı sıkayetcıyım kaskım Ls2 ff 370 easy ceneden acılır kask yolda gıderken butun ruzgarı ıcerı alıyo sızdede boyle bı problem varmı veya bunun bı cozumu varmıdır yardımcı olursanız sevınırım...
    cenesi tam kapalimi acaba?

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cenesi tam kapalimi acaba?
    heryerı kapalı hava delıklerı bıle ama kaskın ıcınde muthıs bı ruzgar ugultusu oluyo kulaklarım sagır olcak bu yuzden nerdeyse motor sesını cok az duyabılıyorum oda cok dıkatlı dınlersem kaskımda daha yenı 2.5-3 aylık kask herhangı darbe dusurme falanda yasanmadı...

Motosikleti
    Geri gotur, at saticinin kucagina, al parani gel arkadasim.

Geri gotur, at saticinin kucagina, al parani gel arkadasim.
    Senin yaşadığın yer neresi bilmiyorum ama bizim buralarda öyle birşey mümkün değil.Satıcı o kaskı kafanda kırabilir

Motosikleti
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yaşadığın yer neresi bilmiyorum ama bizim buralarda öyle birşey mümkün değil.Satıcı o kaskı kafanda kırabilir
    resmimin altinda yaziyor yasadigim yer.

Gecen sene tr deydim, geri iade olayi Turkiyede var.

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    [QUOTE=TheAzReaL07;2882504]
    Alıntı xVaLeNx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'ya çok geliyorum ben Mazıdağında ev var, zaten motoru da Nebioğullarından aldım bir ara görüşürüz kardeş. Dişli meselesinde birşey diyemem __@hmet bilirsin arkayı 37 yaptık iyi oldu diyordu. Orjinal dişli bulsam bende yapacaktım ama nasip değilmiş. Bizde önü 16 yaptık oldu düz yolda biz iki kişi Mondiş Driftci tek arkasından gelip yetiştim ve 5-6 metre fark açıp bıraktım.[COLOR="Silver"]

havalar düzelsin de bi görüşelim 16 dişli silkeleme yapıyor mu ? bir de rampalarda 2 kişi nasıl oluyor? almadan önce sorayım herşeyi
    1. vitesde hafif silkeleme yapıyor. Rampada 2 kişi 3 ile genelde 70-80 le cikiyorum zaten oda 7 bin 8 bin devire tekamül ediyor. Bugün kepez-hayvanat bahcesinin oradan ışıklara kadar 3. vitesde 80 le cıktım virajlar cok sert 60lara düştüğüm de oldu tabi :D Sanayinin ordaki kırmızıda beklerken motor istop etti neden bilmiyorum 5 saniye felan calısmadı arkadaki araç nasıl korna calıyor.. zaten sarı yanmadan başlamıştı calmaya :D :D
    tam beni sollayacakken ne var manasında baktım yüzüne kenara cekti bende durdum. Üstume geliyor 50-60 yasında dayı bir küfürler bir küfürler dövecek beni Arkadaş sakinlestirdi allahtan ''Motor çalışmadı amcacım'' felan. Bu devirde kız olmak varmış aga :D:D

resmimin altinda yaziyor yasadigim yer.

Gecen sene tr deydim, geri iade olayi Turkiyede var.
    Arkadaş 2.5-3 aydır kullandığını söylemiş.Aldığı zamanda bu şikayetini dile getirseydi iade edebilirdi ancak 3 ay kullandıktan sonra hiçbir satıcı geri almaz

Motosikleti
    Arkadaş 2.5-3 aydır kullandığını söylemiş.Aldığı zamanda bu şikayetini dile getirseydi iade edebilirdi ancak 3 ay kullandıktan sonra hiçbir satıcı geri almaz
    3 kullanildiktan sonra zor. haklisin.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    [QUOTE=xVaLeNx;2883775]
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. vitesde hafif silkeleme yapıyor. Rampada 2 kişi 3 ile genelde 70-80 le cikiyorum zaten oda 7 bin 8 bin devire tekamül ediyor. Bugün kepez-hayvanat bahcesinin oradan ışıklara kadar 3. vitesde 80 le cıktım virajlar cok sert 60lara düştüğüm de oldu tabi :D Sanayinin ordaki kırmızıda beklerken motor istop etti neden bilmiyorum 5 saniye felan calısmadı arkadaki araç nasıl korna calıyor.. zaten sarı yanmadan başlamıştı calmaya :D :D
    tam beni sollayacakken ne var manasında baktım yüzüne kenara cekti bende durdum. Üstume geliyor 50-60 yasında dayı bir küfürler bir küfürler dövecek beni Arkadaş sakinlestirdi allahtan ''Motor çalışmadı amcacım'' felan. Bu devirde kız olmak varmış aga :D:D
    silkeleme yapması iyi olmadı bide rampalarda 2 kişi kullanıyorum zor olcak bana olursa 15 dişli takıcam öne geçmiş olsun amcadan kurtulduysanız iyi bikere başıma geldi öyle aman tanrım gitmek bilmiyo başladı bide küfür etmeye hayır gelmiş 60 yaşına bi ayağı çukurda diğerini de ben ittirecem ama yakışı kalmaz bişey de diyemdik en son ayırdılar da kurtuldum
    yaşlıysa artık bulaşmıyorum genç olsa git kavga et çok olsa dayak yersin
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    [QUOTE=TheAzReaL07;2883814]

silkeleme yapması iyi olmadı bide rampalarda 2 kişi kullanıyorum zor olcak bana olursa 15 dişli takıcam öne geçmiş olsun amcadan kurtulduysanız iyi bikere başıma geldi öyle aman tanrım gitmek bilmiyo başladı bide küfür etmeye hayır gelmiş 60 yaşına bi ayağı çukurda diğerini de ben ittirecem ama yakışı kalmaz bişey de diyemdik en son ayırdılar da kurtuldum
    Caksaydin iki tane, 60 yasinda adamin oyle sabirsiz olup kufur eetmesi hic guzel degil.
    o gibi durumlar da boynun her hangi bir yerine karete hareketi gibi bir sekilde, elin dis tarafi ile hafif vurursan adam hemen oracikta bayilir, hem onu incitmemis olursun hemde sag salim yoluna devam edersin.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    maxi xenon takacağın zaman mercek modifiyeside yaparsan süper olur
    bizim far aynası on numara kesme yapıyor. benim lambanın dibinde bi demir var. oraya bi modifiye yaptım ve ışık dağılmıyor.

Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çeneden açılırlar hem ses hem rüzgar alır. normal.

ls2 zaten ses alıyor. bende ff384 moby var o da hayvan gibi ses alıyor.

xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    [QUOTE=TheAzReaL07;2883814]

Kendine göre ayarlattırırsın ya iyi anlayan bir tamirciye sor Antalya'da o kadar apaci ybrci var ben 16lıyı beğendim hep uzun yol yapıyorum zaten iyi gidiyor.
    2 haftada 1600 km oldu. Amcaya hiç bulaşmadım kaskı bile çıkarmadım kafamdan

braingulp (Caksaydin iki tane, 60 yasinda adamin oyle sabirsiz olup kufur eetmesi hic guzel degil.
    o gibi durumlar da boynun her hangi bir yerine karete hareketi gibi bir sekilde, elin dis tarafi ile hafif vurursan adam hemen oracikta bayilir, hem onu incitmemis olursun hemde sag salim yoluna devam edersin.)

Usta Arkadaşımın yanında saçma sapan küfür etmesi benimde moralimi bozdu ama yaşlılara el kalkmaz aga. TheAzReaL07'in dediği gibi genç olsa zaten yapılacak hareket çok ''Yop-Chagi'' daha iyi oluyor uzaktan boynuna ayağın üst tarafıyla oturtdummu yıkılıyor bayılmazsa bile cık ustune bağla olay biter biraz Taekwondo yapmışlığım var. Ama bugünkü amca vurmaya kalksaydı izin verecektim zaten üzerimde elbise vardı kollarımla gard aldımmı istediği kadar vursun hep dirsekliklere kum torbası gibi calısır stres atardı :D xD

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 renk jant şeridi almayı düşünüyorum kullanan varsa memnun mu fiyat ne kadar
    Ben yapalı 1.5 hafta oluyor uygulaması gayet kolay ve sağlamda Feyizoğlu'ndan 25 tlye aldım.
    bak fotolar burada var.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-6.html
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Herkese Günaydın. ybrye bugün yarın 6 bin k xenon alıcam . Fakat karşıdan geleni rahatsız etmemek için mercekli yapmak-yaptrımak istiyorum. Acaba mercek yapan varmı yada yapan birilerini tanıyor musunuz?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    düzce dadaş ta yapıyorlar 250 tl civarı montaj dahil
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düzce dadaş ta yapıyorlar 250 tl civarı montaj dahil
    İstanbul çevresinde olursa daha iyi olur.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cümleten Selamın Aleyküm...

250-300 liralık bir bütçem var. Kask almayı düşünüyorum. Bir kaç tane kask arasında kararsız kaldım. Kimileri nolan almamı söylüyor. Nolan'ın 3-4 yıldız almış olan kaskları bile 250-500 arasında değişiyor. Aklımda bulunan kasklar bunlar. Fikirlerinizi bilgili kişilerin yorumlarını bekliyorum.

KASKLAR;
    1)- Marushin Shivan Dragon
    2)- Agv K-3, K series ve Airtech
    3)- Nitro Akido
    4)- Nolan n61, n62, n63, n84
    5)- Suomy Trek

Bu kasklar arasında kaldım. Kriterlerimi aşağıda belirttim yardımcı olursanız çok sevinirim.

*Aradığım Kriterler;
    1)- Rüzgâr sesinin en az olması
    2)- Kask'ın rahat ve konforlu olması.
    3)- Vizörünün buhu yapmaması, yada kolay çizilir bir malzemeden olmaması.
    4)- Vizör ve diğer ihtiyacım olabilicek parçalar konusunda çabuk parça bulunabilmesi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler