Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bilmiyorum ama red line var leventte onlara bi telefon ac sor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

yaparsin ufak ufak idare et simdilik..benn herseyi yaptim sonra da sattim ;) eski kasa ybr alayim dedim saga sola gitmeye sonra bi teknosa magazasina girdim su note 2ye baktim ulen dedim bosver motoru zaten havalar soguk binmeden duramam telefonu alayim bari en azindan sogukta binip hasta olmam..sonra cikarken hanim gonul koyar dedim ona da s3 aldim..bi baktim yeni kasa ybr parasi harcayip cikmisim artik bi kaç ay bekleyecegim motor almak icin;-)
    hayırlısı abi bende motoru satacaktım midline plus yerine comfortlıne alayım diye satılmadı motor bende vaz geçtim yoksa gidiyordu ybr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bilmiyorum ama red line var leventte onlara bi telefon ac sor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

yaparsin ufak ufak idare et simdilik..benn herseyi yaptim sonra da sattim ;) eski kasa ybr alayim dedim saga sola gitmeye sonra bi teknosa magazasina girdim su note 2ye baktim ulen dedim bosver motoru zaten havalar soguk binmeden duramam telefonu alayim bari en azindan sogukta binip hasta olmam..sonra cikarken hanim gonul koyar dedim ona da s3 aldim..bi baktim yeni kasa ybr parasi harcayip cikmisim artik bi kaç ay bekleyecegim motor almak icin;-)
    artık o telden mesaj yazarsın buraya lolipop
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yzaiyorum pelus zaten kepab askerlik yapiyyorum telefon elde dolasiyorum

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    evelsi gün sirkeci sürat motordan ybr ye uzun cam ve elcik koruma aldım. kafa koruma demırı oldugundan orada takamadım. ertesi gün kafa dmeırını sokmek için malum amortısorleri tutan vidalarıda cıkartmam gerektı. Fazla uğrasmadan soktum. Ardından kafa karenajını söktüm. Sıra geldi uzun camı takmaya.

Ama evdeki hesap malesef çarsıya uymadı. yan kulakları karenaja oturtana kadar bi canım cıktı. yan vidaları zar zor tutturmusken bu sfeerrde ortadaki 2 vida yerını tutturamadım.

bıraz zorladım bu sefer garc gurc ses gelmeye baslayınca uzun cam patlayacak dedim ve bıraktım. Bi çözüm bulamazsam aldığım yere geri götürücam.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evelsi gün sirkeci sürat motordan ybr ye uzun cam ve elcik koruma aldım. kafa koruma demırı oldugundan orada takamadım. ertesi gün kafa dmeırını sokmek için malum amortısorleri tutan vidalarıda cıkartmam gerektı. Fazla uğrasmadan soktum. Ardından kafa karenajını söktüm. Sıra geldi uzun camı takmaya.

Ama evdeki hesap malesef çarsıya uymadı. yan kulakları karenaja oturtana kadar bi canım cıktı. yan vidaları zar zor tutturmusken bu sfeerrde ortadaki 2 vida yerını tutturamadım.

bıraz zorladım bu sefer garc gurc ses gelmeye baslayınca uzun cam patlayacak dedim ve bıraktım. Bi çözüm bulamazsam aldığım yere geri götürücam.
    sırf kafayı sökmek sıkıntı olduğundan muayeneden 5 aydır kaçıyorum. xenonu iptal edip h4 takmak gerekmiş.

geçen günlerde yaptım ki bu ay muayeneyi yapabileyim.

sonra 1 daha sökmem gerekecek :(

bu arada normal lamba ile önünüzü nasıl görüyorsunuz?

bende 55w osram nightbreaker var gene de önümü göremiyorum...

siz 35w normal ampülle nasıl görüyorsunuz?

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf kafayı sökmek sıkıntı olduğundan muayeneden 5 aydır kaçıyorum. xenonu iptal edip h4 takmak gerekmiş.

abi zamanında bir çoban varmış adam sürekli soğan ekmek yermiş başka yiyecek bir şeyi yokmuş bir gün şehirdeki akrabasının yanına gitmiş oradada helva yemiş ondan sonra köye dönünce soğan ekmeği beğenmez yiyemez olmuş bizimkide böyle xenon görmediğimiz için far seni ettiği kadar rahatsız etmiyor

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    [QUOTE=xVaLeNx;2882099]Antalya'ya çok geliyorum ben Mazıdağında ev var, zaten motoru da Nebioğullarından aldım bir ara görüşürüz kardeş. Dişli meselesinde birşey diyemem __@hmet bilirsin arkayı 37 yaptık iyi oldu diyordu. Orjinal dişli bulsam bende yapacaktım ama nasip değilmiş. Bizde önü 16 yaptık oldu düz yolda biz iki kişi Mondiş Driftci tek arkasından gelip yetiştim ve 5-6 metre fark açıp bıraktım.[COLOR="Silver"]

havalar düzelsin de bi görüşelim 16 dişli silkeleme yapıyor mu ? bir de rampalarda 2 kişi nasıl oluyor? almadan önce sorayım herşeyi
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    crf 1000L + dio

Max bende armut vardı 1 yılda h4 zor döndüm 1 yılda bunu kullanırım motoru satmazsam zenon takarız artık
    Gittiğim yollara hep ışık takmış ampül patlasa bile sıkıntı yok

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah su para ah su imkan varya :D orjinal dediginiz hangisi bumu http://www.rialli.com/urunler/yamaha...8-arka-ms2307/ yoksa fabrika cikisi gelen cant mi ?
    riallideki parçalar orjinal mi bilmiyorum en güzeli iskenderunda sanayi vardır bi uğrayın motor parçası satanlara ordan alın ama nasıl orjinal olduğunu anlıyacağım derseniz onu ben de bilmiyorum
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max bende armut vardı 1 yılda h4 zor döndüm 1 yılda bunu kullanırım motoru satmazsam zenon takarız artık
    Gittiğim yollara hep ışık takmış ampül patlasa bile sıkıntı yok
    Abi sabah 8de uyanıyorum üniversiteye gidiyorum. Akşam 5te karanlık oluyor ve 25 kmnin 15 kmsi şehirlerarasi karanlık yol. Gece 1de işten çıkıyorum gene her yer karanlık.

Bazen de Canim sıkıldığında 120 km ötedeki memleketime, Elazığ'a geçiyorum.

Xenon benim için aksesuvar değil ihtiyaç.

Performans cdi ve bobin siparişi haftaya. 100 tl bunlara, 100 tl de muayeneye gidecek.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Max paran var ki alıyorsun ya olmasa ne yapardın benim iş yerine giderken sadece 1 km karanlık aslında Enon güzel bende Temmuz'da muayene yaptıracak belki ondan sonra takarım belki de o zaman a kadar satar gt250 alırım her an herşey olabilir yani

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    S.a
    Ybr 125 için branda arıyorum. Yada her motosiklete olucak türden bir branda. Aşağı yukarı fiyatları nedir? Yardımcı olabilirmisiniz?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a
    Ybr 125 için branda arıyorum. Yada her motosiklete olucak türden bir branda. Aşağı yukarı fiyatları nedir? Yardımcı olabilirmisiniz?
    25 30 35 bu civarda
    Twin bunu beğendi.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Abi sabah 8de uyanıyorum üniversiteye gidiyorum. Akşam 5te karanlık oluyor ve 25 kmnin 15 kmsi şehirlerarasi karanlık yol. Gece 1de işten çıkıyorum gene her yer karanlık.

Bazen de Canim sıkıldığında 120 km ötedeki memleketime, Elazığ'a geçiyorum.

Xenon benim için aksesuvar değil ihtiyaç.

Performans cdi ve bobin siparişi haftaya. 100 tl bunlara, 100 tl de muayeneye gidecek.
    Allah emeklerini bosa cikarmasin arkadasim.

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    S.a
    a.s üstad bende yeni branda aldım 70 liraya baya memlunum adam hatta 1-2 saat yagmur yagarsa içerisine su alır ama 15-20 dk lık yagmurlarda almaz demişti
    antalyada biliyorsanız bilmiyorum ama fırtına var bugun dün akşamdan beri neredeyse kesintisiz ssaganak yagıs var az önce indim baktım yagmur baya ıslattıysa motoru kenara cekeyim diye içerde su diye bişey yok şaşırdım ben motomaxtan almıştım tavsiye ederim
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s üstad bende yeni branda aldım 70 liraya baya memlunum adam hatta 1-2 saat yagmur yagarsa içerisine su alır ama 15-20 dk lık yagmurlarda almaz demişti
    antalyada biliyorsanız bilmiyorum ama fırtına var bugun dün akşamdan beri neredeyse kesintisiz ssaganak yagıs var az önce indim baktım yagmur baya ıslattıysa motoru kenara cekeyim diye içerde su diye bişey yok şaşırdım ben motomaxtan almıştım tavsiye ederim
    brandacidan yaptirmak daha ucuza gelmezmiydi?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende internette buldum bir tane. 70 lira %100 su geçirmez paraşüt malzemesinden yapılmış. Fakat bunların da, motosikletlet için bedenleri varmış. Bizim ybr'lere hangi beden olur?

Birde bu kadar para vermeye değer mi acaba? 30-35 lirayada var ama olmuşken kaliteli olsun istiyorum. Birde yağmurlarda başladı. Allah korusun sağı solu pas tutmaya başlar, sonra pasın önünede geçilmez. Nasıl yapacağıma karar veremedim
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brandacidan yaptirmak daha ucuza gelmezmiydi?
    brandacıda yaptırmak daha ucuza gelebilrdi ama motora göre yaptırmak flaan sıkıntı olurdu veya motorun boyasına zarar verebilrdi

Bende internette buldum bir tane. 70 lira %100 su geçirmez paraşüt malzemesinden yapılmış. Fakat bunların da, motosikletlet için bedenleri varmış. Bizim ybr'lere hangi beden olur?

Birde bu kadar para vermeye değer mi acaba? 30-35 lirayada var ama olmuşken kaliteli olsun istiyorum. Birde yağmurlarda başladı. Allah korusun sağı solu pas tutmaya başlar, sonra pasın önünede geçilmez. Nasıl yapacağıma karar veremedim

kardeşim onu alıcagın kişiye ybrem var diye söyledin mi o sana uygun olanını verir zaten bunu kafana takmana gerek yok ben piyasada 10 lirayada bulmuştum ama arada 2 sinde bakttımı arada fark oldugu cok ent ortaya cıkıyor biri bildigin plastik biri elyaflı kaliteli bir mazeme 30-35 liralık mazemelerden alıcagımda adama soruyorum abi motorla gezip gelsem üstüne örtsem yanar mı eksozun sıcaklıgından diye adam tabikide yanar abim deli msiin plastik bu yanmayan plastik olur mu diyor su gecirrimmi diye soruyorum su gecirmeyen branda yoktur diyor ee benim branda gecirmiyor satan adam bide gecirir demesine ragmen yani ne kadar para verirsen o kadar kalitelisi oluyor ben şimdi 4-5 saat gezip geliyorum ve direk örtüyorum motoruu yanar mı ısınırmı derdim yok su gecirirmi diye derdim yok motor dışarıda yatıyor üstü acık alanda antalyada fırtına var ama benim motor su bile görmemiş biraz yani biraz para ver kaliteli olsyn

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

istersen linkini bulup vereyim bi bak tavsiye ederim
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

camyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb250r
    arkadaşlar ybr 125 akü tavsiyesi

ben 35 tl ye aldım sel gibi yağmur yağmasına rağmen motor ıslanmadı tek kötü yanı bir yerinin dikişi 5 cm kadar açıldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler