Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    günaydın millet...
    mesailerden bi türlü giremiyordum.. bugün rahat bir gün çünkü 6 gün izinliyim
    -CBX250- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bir şey kalmamış sayılı gün geçer hayırlı tezkereler şimdiden sana abi
    inşallah..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın millet...
    mesailerden bi türlü giremiyordum.. bugün rahat bir gün çünkü 6 gün izinliyim
    o koray abi sen de mi burdaydın
    maşallah 6 gün izni kaptın abi bol bol gezersin artık
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    neyle gezcek sattı pisikleti..ama gangam arasın bi telefonda kapısındayım ybr 250 kapında paşam her yere giderik
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyle gezcek sattı pisikleti..ama gangam arasın bi telefonda kapısındayım ybr 250 kapında paşam her yere giderik
    canım o sattıysa bak senin gibi iyi arkadaşları sağolsun gezdirir

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün motorumla giderken köpek saldırdı. 2011km de
    ybrde far ve siperlik far koruma kırıldı. derin çizikler oluştu. koruma demiri olmasa motor çöp olmuştu.koruma demiri ayagımı da korudu elimde ufak çizikler var....birde tetanoz inesi ayaktan bir kaç filim.sizler köpek saldırılarında ne gibi önlem alıyorsunuz.
    103 hp

Motosikleti
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybrde far ve siperlik far koruma kırıldı. derin çizikler oluştu. koruma demiri olmasa motor çöp olmuştu.koruma demiri ayagımı da korudu elimde ufak çizikler var....birde tetanoz inesi ayaktan bir kaç filim.sizler köpek saldırılarında ne gibi önlem alıyorsunuz.
    geçmiş olsun köpekleri hiç sevmiyorum zaten bu yüzden böyle bende 2 sefer köpek yüzünden kaza yaptım allah bir daha göstermesin

Motosikleti
    2000 ford
    öncelikle soğuk kanlı oluyoruz en önemlisi bu o kadar köpek saldırısına uğradım daha hiç biri ısıramadı onlar beni ısırmaya kalktıkça bende onları tekmelemeye çalışıyorum ne ben onlara vurabildim ne onlar beni ısırabildi her defasında sallıyorum ama denk gelmiyor bide artık her köpek görüşümde saldıracakmış gibi siper alıyorum.. geçmiş olsun..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Köpekten kaçma, üstüne sür o kaçsın. Köpek saldırınca 1 gram yolundan sapma. Dosdoğru git. Hatta ben motoru durdurup köpeği kovalıyorum. Pitbul hariç

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sagolun arkadaşlar sizlerede kazasız köpeksiz günler köpek beni yere düşürdü tskrar kaçtı gitti ALLAH dan çok büyük çoban köpegi idi.
    103 hp

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    geçmiş olsun kardeşim, köpek saldırdığı zaman ne hızını arttır nede sağa sola hamle yap.. motoru ısıracak hali yok.. en önemlisi panik yapma.. seni köpek değil, panik yere düşürdü.. tekrardan geçmiş olsun

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 12:18 ----------

vallahi motorsuz kaldık fatihim.. emirvaki yapmak için matoru sattım ama kimse yemedi.. er6 n i alamadım..
    bakalım inazumayı bekliyorum.. ona bişey diyen yok.. küçük ya ondan dolayı.. suzukide biranönce getirse bizde motorlansak

eyvallah yavrum.. sezon kışa dönüyo cbf 500 fiyatları fena değil.. kanka evleniyorum bana kimse motor aldırmaz.. durum fena yani.. her kafadan bi ses var.. bu dönemde
    alacağım motor heralde evladiyelik olur.. o yüzden inceeleyip sık dokuyorum.. ınazuma gelmeyecek olsaydı o zaman işim yaştı.. şimdi beni bağlayan bu motor

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim, köpek saldırdığı zaman ne hızını arttır nede sağa sola hamle yap.. motoru ısıracak hali yok.. en önemlisi panik yapma.. seni köpek değil, panik yere düşürdü.. tekrardan geçmiş olsun

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 12:18 ----------

vallahi motorsuz kaldık fatihim.. emirvaki yapmak için matoru sattım ama kimse yemedi.. er6 n i alamadım..
    bakalım inazumayı bekliyorum.. ona bişey diyen yok.. küçük ya ondan dolayı.. suzukide biranönce getirse bizde motorlansak

eyvallah yavrum.. sezon kışa dönüyo cbf 500 fiyatları fena değil.. kanka evleniyorum bana kimse motor aldırmaz.. durum fena yani.. her kafadan bi ses var.. bu dönemde
    alacağım motor heralde evladiyelik olur.. o yüzden inceeleyip sık dokuyorum.. ınazuma gelmeyecek olsaydı o zaman işim yaştı.. şimdi beni bağlayan bu motor
    kanka gider ayak 3 modele göz koydıun gene her gün fikri değişen gangam..Senin aldığın tüm motorlar evladiyelik oluyor zaten ama hiç biri sende kalmıyor neyse hayırlısı olsun artık..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulem mangal stil...
    izmit, istanbul trafiğini yollarını biliyorsun.. commuter bu işe uygun değil... en az 250cc olacak.. yoksa hep tehlike..
    ben yapamadım kanka.. ama yapana sürene helal olsun.. yada keşke daha önce yüksek cc kullanmasaydım.. aklım hep onlarda..
    neyse ınazumayı bekliyorum inşallah en geç fuara kadar beklemeyi düşünüyorum.. 28 şubat fuar başlangıç tarihi .. kesin geleceğinden adım gibi
    eminim hatta iş yerinde bi arkadaş sipariş edip ismini yazdırmış.. para vermiş... ama ben başka modelde olabilir diye para bağlamıyorum..

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Banada saldırdı bi kaç kere hafif gaz açarak üzerine yürüyerek bağırdım hoşt moşt kaçtım Çok panik olmamaya çalıştım taşlı bi köy yolundaydım. aynı yerde 3 kere tecrübem oldu allahtan hiç birşey olmadı sadece korktuğumla kaldım. İlk tecrübemden sonra aynı yolda arkamda olan kişiye taş aldırdım yerden kalın arkadaş iyi nişancı, köpek ilk gördü gitti sandım ağaçların arasından ağır ağır gidiyorum bi sıçradı yandan yedi kafasına taşları

BENCE cepte bi 14 lü taşımak lazım, beleşe havlıyor sıkıcan iki tane ya aklı gider, ya canı..
    Geçmiş olsun, ne olur ne olmaz koy beline bi makina

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Sgortayı bende 125 te 34 plaka 22 yaşındayım 120 liraya halk sigortadan zar zor yaptırdım..250 yi annemin adına yaptık plakada 77 olunca 76 liraya yaptırdık axa sigorta oldu oda nasıl sevindim nasıl sevindim tarifsiz bişey Tarfiktede saygı görüyorum 77 oo bu yalova gaymakamı diye düşünebilirler..
    bende axa ya yaptırdım . baya pahalıya yaptırmısım demekki. acelem olmasa arastırırdım. gerçi plaka cıkartmadım harf grubunu begenmedıgımden bayram sonrasına bıraktım. yani sıgortada plaka yazmıyor . Acaba iptal ettirip paramıgeri alabilir miyim?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende axa ya yaptırdım . baya pahalıya yaptırmısım demekki. acelem olmasa arastırırdım. gerçi plaka cıkartmadım harf grubunu begenmedıgımden bayram sonrasına bıraktım. yani sıgortada plaka yazmıyor . Acaba iptal ettirip paramıgeri alabilir miyim?
    Bence vermezler paranı geri alabilrisinde noter satışı yapman lazım bu seferde astarı yüzünü geçer yani..artık yapilmiş yapilmiştir..hayırlı olsun tekrardan kaç bin km oldu

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakımlı ve oynanmamış ise alınır. Ben 32 binde 2009 salcano wolf aldım. Kaç lira vercen 2006 modele?
    2.000-2.500 arasi olacak büyük ihtimal peki sıfır mondial drift dqga iyi değilimidir?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Herkesin Kurban bayramını kutlar esenlikler dilerim arkadaşlar
    badircik, haojin2005 ve -CBX250- bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı a.akın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.000-2.500 arasi olacak büyük ihtimal peki sıfır mondial drift dqga iyi değilimidir?
    dağda demek istedin galiba. 100 lük cub bile çeker. Ybr de çeker, drift de çeker. Yanlız biri yavaş, biri hızlı çeker. Sonuç olarak mobilet değilya hepsi çeker. Dağda kullanacaksan 150 cc kros bak derim.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    ben köpek havlayarak üzerime koşunca duruyorum. Durunca oda duruyor ve arkasına bakmadan gidiyor. Tabi kuduz bir köpek olursa durmayabilirde .
    Bence vermezler paranı geri alabilrisinde noter satışı yapman lazım bu seferde astarı yüzünü geçer yani..artık yapilmiş yapilmiştir..hayırlı olsun tekrardan kaç bin km oldu
    haklısın . Şuan motorum 50 km de daha ilk yüze bile girmedi.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler