Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. hayırlı cumalar arkadaşlar

Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın selamlar millett..
    a.s. kardeş
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    slm arkadaşlar bugün motorsikletin sigortasını yeniledim fakat ücret olarak 67 tl ödedim. geçen sene sadece 28 tl iken şimdi neden bukadar diyince sigortacı motosikletler için bu zam bekleniyordu artık başka sigortacıyada sormadım. Acaba yakın zamanda sigortasını yeniliyen arkadaşlar varmı.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    49 lira. Aksigorta. Mayıs ayı.

kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    ybr nizde hangi lastiği kullanıyorsunuz ? yaz kış kullanabilceğimiz sağlam oturaklı bir lastik önerebilir misiniz ?
    2011-2012 (yamaha Crypton)--( 2012-∞∞ Yamaha Ybr )

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı kaizeN188 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr nizde hangi lastiği kullanıyorsunuz ? yaz kış kullanabilceğimiz sağlam oturaklı bir lastik önerebilir misiniz ?
    ben pirelli duraction kullanıyorum dişli şimdilik bir sorun yok 4 mevsim kullanılabilir bir lastik
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    [QUOTE=fat280;2738978]ben pirelli duraction kullanıyorum dişli şimdilik bir sorun yok 4 mevsim kullanılabilir bir lastik[/QUOTE

Asfaltı tutuşu nasıl virajlarda yapışıyor mu asfalta

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Pirelli mt 65 tavsiye ederim gayet güzel
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha
    Beyler buradan hariç 1-2 foruma daha soracağım bu soruyu. Özellikle 2. resimdeki sorum hakkında inşallah bilgili birilerini bulabilirim.

Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz. İlk defa resim ekliyorum. Yanlışım olduysa kusuruma bakmayın.

Arkadaşlar bu direksiyonu bu hale nasıl getiriyorlar? Direksiyon M direksiyon o tamam ama uzun demirler çıkmış o nasıl oluyor? Direksiyonu aşağımı kaydırıyorlar? Yapıcak değilim sadece merakımdan soruyorum. Bu direksiyonla zaten ne trafikte gezilir ne boş arazide.

Ama bu jantlara bayıldım. Bu jantlardan nerden bulabilirim. Nikelaj olup olmaması önemli değil. Sadece bu jantların aynısından yada daha sık telli olanından. Keçe ile nikelaj işi halledilir. Lastiklerin duruşu bile bir hoş

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    [QUOTE=schmarık;2739221]Beyler buradan hariç 1-2 foruma daha soracağım bu soruyu. Özellikle 2. resimdeki sorum hakkında inşallah bilgili birilerini bulabilirim.

Resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz. İlk defa resim ekliyorum. Yanlışım olduysa kusuruma bakmayın.
    http://img24.resimup.net/dm/265K.jpg
    Arkadaşlar bu direksiyonu bu hale nasıl getiriyorlar? Direksiyon M direksiyon o tamam ama uzun demirler çıkmış o nasıl oluyor? Direksiyonu aşağımı kaydırıyorlar? Yapıcak değilim sadece merakımdan soruyorum. Bu direksiyonla zaten ne trafikte gezilir ne boş arazide.

kardeşim o resimdeki motorun amortisörler indirildiği için o demirler çıkmış yani sireksyonla bi ilgisi yok
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sadece 1 tane titan resmi 1 de ybr resmi koyucam gerisi sizde..

Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://g1207.hizliresim.com/z/6/9ff2m.jpg

http://g1207.hizliresim.com/z/6/9ff36.jpg
    İşte bende bu resimdeki jantlardan arıyorum. Nereden bulabilirim? Aşağı yukarı tahmini fiyatları yada net fiyatı ne kadardır? Mümkünse beyaz ybr'de olan jantlardan Yada benim paylaştığım kırmızı siyah titan'da olanlardan.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://g1207.hizliresim.com/z/6/9ff2m.jpg

http://g1207.hizliresim.com/z/6/9ff36.jpg
    Titanın ön ve arka fren disk, ybrler kampana

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirelli mt 65 tavsiye ederim gayet güzel
    yaz kış kullanabilir miyiz ?

Ayrıca bide arkadaşlar bu yanda kapak gibi bir şey var anahtar gircek yer var o kapak nasıl çıkıyor motorda ruhsat koycak yer yok mu cebimizde mi taşıcaz bi yardım edin ya ?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yaz kış kullanabilir miyiz ?

Ayrıca bide arkadaşlar bu yanda kapak gibi bir şey var anahtar gircek yer var o kapak nasıl çıkıyor motorda ruhsat koycak yer yok mu cebimizde mi taşıcaz bi yardım edin ya ?
    ruhsatı hiç bir zaman motorda bırakma..
    kapağı açmak için, anahtarı sok (kontak anahtarı) kilidi aç, sol üst taraftan kendine çek..Biraz sert olabilir.. Lastik yuvaya giren fitil var onu çıkaracaksın.. Bu kapağın altında akü ve avadanlık var

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsatı hiç bir zaman motorda bırakma..
    kapağı açmak için, anahtarı sok (kontak anahtarı) kilidi aç, sol üst taraftan kendine çek..Biraz sert olabilir.. Lastik yuvaya giren fitil var onu çıkaracaksın.. Bu kapağın altında akü ve avadanlık var
    ruhsat sığar mı oraya :D garajda duruyo motor bişey olmaz allahın izniyle ya cepte yazıları siliniyor nasıl muhafaza etcez ? Ben biraz zorlıcaktım arkadaş tırnakları var çıkarmayı bilmiyosan uğraşma kırarsınn dedi bende bıraktım

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

Arkadaşlar daha motoru yeni yeni keşfediyorum 100 km daha yeni yaptım ön süspansiyon çok iyi arkada biraz sıkıntı var bana göre tabi.. Ön taraf geçiyor kuş gibi bir tıss sesi geliyor arkaya geldi mi hopluyorum biraz :D bunun bir çözümü var mıdır ayarı var mıdır ?

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar bi el atında şu nu kullanıyım

şimdi benim sormak istediğim bunu diğer şampuanlar gibi kullanabilirmiyim yoksa grenajlara ve plastik aksama kullanmamam mı gerekir ? kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
    herkese iyi günler
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi el atında şu nu kullanıyım

http://c1207.hizliresim.com/z/7/9g5gm.jpg

şimdi benim sormak istediğim bunu diğer şampuanlar gibi kullanabilirmiyim yoksa grenajlara ve plastik aksama kullanmamam mı gerekir ? kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
    herkese iyi günler
    kaç paraymış bu ? linki var mı ?

Motosikleti
    CBR 125R
    kaç paraymış bu ? linki var mı ?
    demin aldım daha kardeşim koçtaşta var 16.90 17 değil ama nasıl kullanmam hakkında bilgi verecek yokmu

Motosikleti
    pulsar 200ns
    arkadslar merhaba aranıza yenı katıldım motorlarla ılgılı pek bılgım yok bende bu motorlardan almak ıstıyorum vıteslı motor hıc kullanmadım scooter kullana bılıyorum yenı olmama ragmen surdum ama trafıge cıkmadım tabıı ybr ler saglam mıdır ısten eve evden ıse bısey dusunuyorum ybr nın son hızı kactır arkadaslar 120 bulurmu yakında alıcam onun ıcın yorumlarınıza ıhtıyacım var sıfır alıcam yalnız hanı hız yapmak ıcın acmak lazım falan dersenız pek onlardan anlamam motor zorlanmadan son hız ne yapar kolay kolay arıza verırmı bılgılerınıze gore hareket edıcem sımdıden saolun..

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadslar merhaba aranıza yenı katıldım motorlarla ılgılı pek bılgım yok bende bu motorlardan almak ıstıyorum vıteslı motor hıc kullanmadım scooter kullana bılıyorum yenı olmama ragmen surdum ama trafıge cıkmadım tabıı ybr ler saglam mıdır ısten eve evden ıse bısey dusunuyorum ybr nın son hızı kactır arkadaslar 120 bulurmu yakında alıcam onun ıcın yorumlarınıza ıhtıyacım var sıfır alıcam yalnız hanı hız yapmak ıcın acmak lazım falan dersenız pek onlardan anlamam motor zorlanmadan son hız ne yapar kolay kolay arıza verırmı bılgılerınıze gore hareket edıcem sımdıden saolun..
    sağlamlık konusunda şüphen olmasın son hız düz yolda 110 yapar. tabi arkadan rüzgar eserse rampa aşağı olursa bu hız baya bi artar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler