Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    len pis ybrciler... napıyonuz bakim topoşlar... adem yumurtası ,nerelerdesin bakim...
    hain zargana seni kızdırdı mı? aa unutmadan durmuşa dürüm yedirme saatim gelmiş....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gel ben sana kuru fasulye pilav ısmarlıyayım da köye gidince herkese anlat toto

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel ben sana kuru fasulye pilav ısmarlıyayım da köye gidince herkese anlat toto
    kanka kendini ayarla, bu ay sonuna yanına geliyorum ..haberin olsun.. sonra şöyle böyle deme..özledim seni vallahi..

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    günaydınlar herkese bugün benim kirli ile 40gidiş 40 dönüş toplamda 80km yolculuğumuz var.gittiğim yerde de bıraz gezsem 100km garanti bugün.Depoyu dolduralım bakalım ne yakacak
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınlar herkese bugün benim kirli ile 40gidiş 40 dönüş toplamda 80km yolculuğumuz var.gittiğim yerde de bıraz gezsem 100km garanti bugün.Depoyu dolduralım bakalım ne yakacak
    hadi hayırlı gezmeler.. annem ekmek almaya gönderdiğinde beni, 150 km garanti oluyor..

gel öpüşelim kanka gelirken de folyo al gel egzosu kaplayalım senin pek dadlı olur siyah yakışır

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

ihtiyar nerede adama borcum var gel al diyorum almaya bile gelmiyor ne garip adam yahu

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Beyler herkese hayırlı carsambalar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    gel öpüşelim kanka gelirken de folyo al gel egzosu kaplayalım senin pek dadlı olur siyah yakışır

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

ihtiyar nerede adama borcum var gel al diyorum almaya bile gelmiyor ne garip adam yahu
    folyoyu falan boşver gangaleyta... ben sana gelirim, fatihide alırım yanıma

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler herkese hayırlı carsambalar
    saol abisi... çapraz nasıldı

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ne çaprazı abisi ben salı çarşamba Perşembe izinliym

al al onu da al kol böreği ısmarlıyım size..bi firmada ödeme vardı onu almaya motorla gideyim dedim tshirtle bindim motora kollar amele yanığı oldu 20 dkda

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    al al onu da al kol böreği ısmarlıyım size..bi firmada ödeme vardı onu almaya motorla gideyim dedim tshirtle bindim motora kollar amele yanığı oldu 20 dkda
    lan oglum sen zaten amele değilmisin.. tam layıkını bulmuşun işte kanka bu zargana benzine kıyıpta gelmez.. bakalım ne diyecek ses seda yok..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ben ist gidemem abisi yolları bilmiyorum kgs yok sana uysarsam da kaybolurum o dandik navigatore uyarsak isimiz var
    ghostcorc bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ben ist gidemem abisi yolları bilmiyorum kgs yok sana uysarsam da kaybolurum o dandik navigatore uyarsak isimiz var
    ah abi ah... sen ne kadar üç kağıtçı adamsın.. bu navi. beni nerelere götürdü nerelere... sen evin bahçesinden çıkmadığın için bilemezsin...
    yeni yapılan kuş cenneti yolunu bilem hemen yükleyip götürdü.. yasin bile şaşırdı.. abi bu yol çok yeni bunuda mı çıkardı diye..

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler beyler... Benim ybr'nin benzini bitti bitecek.6gün içinde 220km yol yapmışım. Kafamı kurcalayan bişey var. teknik verilerde 3lt yedek benzin kapasitesi olduğu bilgisi verilmiş.Bu doğrumu yahu? öyleyseyedek depoyla 100km daha yaparım rahatıkla?
    Arkadaşım o bilginin doğrusu şöyle YBR125 in deposu 13lt bunun 10,4 litresi ana 2,6 litresi de yedek(rezerve)dir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah abi ah... sen ne kadar üç kağıtçı adamsın.. bu navi. beni nerelere götürdü nerelere... sen evin bahçesinden çıkmadığın için bilemezsin...
    yeni yapılan kuş cenneti yolunu bilem hemen yükleyip götürdü.. yasin bile şaşırdı.. abi bu yol çok yeni bunuda mı çıkardı diye..
    Birileri kaybola kaybola doğru yolu bulmayı öğrenmiş !
    dftuzlu bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım o bilginin doğrusu şöyle YBR125 in deposu 13lt bunun 10,4 litresi ana 2,6 litresi de yedek(rezerve)dir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

Birileri kaybola kaybola doğru yolu bulmayı öğrenmiş !
    kaybolma diye bişey yok, sapağı kaçırma diye bişey var... ondan sonra lanet makina yeni yollar bulup tekrar o istikamete götürüyor..
    ama sana dargınım yani , insan bi arayıp sormazmı.. sen iyi bilirsin konuyu.. bak fatih gangamla durmuş gangamdan örnek al.. senlede yedik içtik ihtiyar

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ağlama kız cocuğu Koray azcik delikanlı ol

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ağlama kız cocuğu Koray azcik delikanlı ol
    konuşma leyn hain zargana.. iki dakka insan ol, olamıyorsan taklit yap.. pis herif

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Abisi ben ınsanım zaten sen bende ki insanı göremiyorsan hata yi kendinde ara

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çoğu bilmeden orjinal japon diyor.benim sıfır alacak imkanım vardı gecen sene 6500 km de 2004 aldım.benim araştırdıgım kadarıyla;
    türkiyeye gelen ybr lerin hiç birisi japan değil 2001-2003 arası tel jantlılar brasil daha sonrakiler china
    ama bu 2004 lerde ön amrtisör ve kovanı arkamörtisor gibi bi kaç yerinde japan yazıyoor.parça japonyada imal edilmiş olabilir ama china montajlı..
    motor gücü kafa karenajı,amortisördeki reflektör, renk ve sticker gibi bazı farklar dışında 2004 le 2005-2008 aynı
    gerçek japan bildiğim kadarıyla rx 115 ler ve yb100 ,yb125 serileri bunlarda eski model olduğu için 2 zamanlı..
    rx115 lerin motor bloğundan jantına kadar her parçasında made in japan yazılı ama sonuçta hepsi yamaha mamülü
    bizim ESD lerde katalitik konvertör var eskilerinde ise yok o yüzden eskiler daha bir güçlü beygir olarak yani avrupa birliği normlarına göre güçte biraz kısılma var ama çözümüde üzerinde bizde kontrol olmadığından eksozun üzerindeki ince boruyu lastik kısmına şişe mantarı tıkayaraz iptal ederseniz beygirde artış oluyor muş bana gelen bilgi bu yönde elime bir şişe mantarı geçsin operasyon yapacağım ))))))))))))))))))
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çoğu bilmeden orjinal japon diyor.benim sıfır alacak imkanım vardı gecen sene 6500 km de 2004 aldım.benim araştırdıgım kadarıyla;
    türkiyeye gelen ybr lerin hiç birisi japan değil 2001-2003 arası tel jantlılar brasil daha sonrakiler china
    ama bu 2004 lerde ön amrtisör ve kovanı arkamörtisor gibi bi kaç yerinde japan yazıyoor.parça japonyada imal edilmiş olabilir ama china montajlı..
    motor gücü kafa karenajı,amortisördeki reflektör, renk ve sticker gibi bazı farklar dışında 2004 le 2005-2008 aynı
    gerçek japan bildiğim kadarıyla rx 115 ler ve yb100 ,yb125 serileri bunlarda eski model olduğu için 2 zamanlı..
    rx115 lerin motor bloğundan jantına kadar her parçasında made in japan yazılı ama sonuçta hepsi yamaha mamülü
    Benim motorun da. Bazı yerlerinde japon yaziyo zincir dişli arka amortisor de falan ama üretim yeri janse bende 2004 model alacaktım 16000 km de 2009 çıkışlı gayet temiz di ama servistE ustA bası olarak çalışan bi arkadas hiç fark yok o kadar eski model ybr 2000 den fazla etmez dedi satan da 3000 den 2700 e düştü bende al
    Almadım gittim 2008 aldım km ler aynı idi hatta 2008 olan 3000 km daha az di daha genc olsun dedim ybr ybr dir olusu gider banamisin demez sıkıntı olmaz yani ybr den şaşmam arkadas tekrar
    Motor alacak olsam ybr yi tek gecerim bu cc de ötekiler hikaye 7000 km oldu aldığım zincir bile gevşemedi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler