Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Arabadaki adam sanki kapıyı açacakmış gibi davranın temkinli olun demek istediniz heralde
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soruya ben cvp vermek istiyorum cünkü olayda bizde vardık bende gördüm 2 motor 4 kişi gidiyoruz yol tek gidiş veya geliş yol vermeli diyelim stad cünkü solda park edilen yer biz gectik arkadan gökalp ler geliyor park halinde (Honda Civic) Solda Pickup var Su işleri arabası 2 side Karı-Koca kadın kocasıyla konusuyor gökalp ler gelirken kornaya basıyor hızları cok yavas neyse yolu yarılıyorlar kadın kapıyı acıyor egzos'tan itibaren + gökalp kardesimin ayagı sıkısıyor motor ileri gidiyor ve gökalp demiş sakın gaza basma ayagı teker mi amasör emi ne sıkısmıs hemen hastaneye kaldırdık doku zedenlemesi vardı adam kabul etti hanım suclu bakmadan kapı acıyor dedi arası yarım metreydi kadın diyor araba gelmez diye düşündüm motoru düşünemedim !!!...

2-2.5 Metremi ? Araba duruyor calısmıyor park halinde kapı acıyor
    "Baba balık yavrularını hem gezdiriyor hem sudaki tehlikeleri gösterip öğretiyormuş biraz yüzmüşler bi olta kancası sallanıyor ucunda ise yem durun demiş baba balık buna olta derler dokunmayın buna dokunduğunuz anda suyun üzerindeki mantar kımıldar ve insanoğlu oltayı yukarı çekerek kancanın size takılmasını sağlar ve suyun dışına alır sizi.Az daha yüzmüşler germe ağ ile karşılamışlar baba balık tekrar durun demiş o ilerdeki ağ dır eğer görmezde takılırsanız ağ sizin her yanınıza dolanır ve bir daha asla kurtulamazsınız insanoğluda gelir ağı toplar ve sizi yakalar, derken bir anda üzerlerine güppp diye bi serpme ağı inmiş ve baba balıkta yavrularıda hepsi yakalanmışlar yavru balıklar hep bir ağızdan sormuşlar -baba bu ne peki?? baba balık cevap vermiş Buna tepeden inme derler yavrularım BUNA YAPILACAK Bİ ŞEY YOK eğer yakalanacaksanız bunla yakalanırsınız "
    Fıkradaki hesap sizin durumada yapacak bi şey yokmuş o halde aynaya bakmayıp kapıyı açan zihniyet utansın napalım.Bende sandımki araba gidiyordu aniden durdu ve mal kadın kapıyı açtı o yüzden ş.içinde pek iyice sağdan gitmeyi sevmem
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Baba balık yavrularını hem gezdiriyor hem sudaki tehlikeleri gösterip öğretiyormuş biraz yüzmüşler bi olta kancası sallanıyor ucunda ise yem durun demiş baba balık buna olta derler dokunmayın buna dokunduğunuz anda suyun üzerindeki mantar kımıldar ve insanoğlu oltayı yukarı çekerek kancanın size takılmasını sağlar ve suyun dışına alır sizi.Az daha yüzmüşler germe ağ ile karşılamışlar baba balık tekrar durun demiş o ilerdeki ağ dır eğer görmezde takılırsanız ağ sizin her yanınıza dolanır ve bir daha asla kurtulamazsınız insanoğluda gelir ağı toplar ve sizi yakalar, derken bir anda üzerlerine güppp diye bi serpme ağı inmiş ve baba balıkta yavrularıda hepsi yakalanmışlar yavru balıklar hep bir ağızdan sormuşlar -baba bu ne peki?? baba balık cevap vermiş Buna tepeden inme derler yavrularım BUNA YAPILACAK Bİ ŞEY YOK eğer yakalanacaksanız bunla yakalanırsınız "
    Fıkradaki hesap sizin durumada yapacak bi şey yokmuş o halde aynaya bakmayıp kapıyı açan zihniyet utansın napalım.Bende sandımki araba gidiyordu aniden durdu ve mal kadın kapıyı açtı o yüzden ş.içinde pek iyice sağdan gitmeyi sevmem

cok haklsıın sag şeritler cok tehlikeli nerde kıro varsa nerde sacma sapan hareket yapan adamlar flan varsa orada kaçç sefer sag şeritte kaza tehlikesi atlattım :s artık sol şeritten gidiyorum sıkıntı yok gaza biraz basıyoz ama kafam rahat en azından

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr

Sag deyil sol sürücü actı bu kapıyı kafasıda dısarıdaydı kocasıyla konusuyordu zaten 1 sn önce acmıs olsa 20 km ile hem araba kapısı 3 yerden yamuldu motorun 4 yeri parcalandı 1 sn önce acılmıs olsa o hızla ne motor kalırdı ne kapı nede sürücü+artcı

O motorda ben vardım fakat gökalp ona bindi okuldan cıkarken eger ben binseydim bana olucaktı...

Gökalp in durumu iyimiş bu tesellimiz motordan gelen haber ise egsoz kapakları alınmıs tek arka sag kanat ve sag sinyal de cizikler var bu yüzden (Kadın actı fakat kocası üstlendi ben yaptım niyetine o ugrasıyor herseyi ile) Motora boya koruma+pasta cila atıcaklar adam kendisi attırıyor
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şamriyelden bi conta kesip uydurabilirsin veya bi depo kapağı kaç liraki? Yenisini alırsın. Aldığın ybr 12.5 hp. Diğerlerinden farklı. Kıymetini bil

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Üçüde olabilir arkadaşım. Baktın çok kayıyo değiştir gitsin. Uğraşma. Markasını ve kaç km de olduğunu yazmamışsın lastiğin.
    Ybr ciler firar, artık biz bakar olduk sorulara
    400 km de daha ve orijinal lastikleri üstündekiler.

2004 bendede vardı (ahh Raficim ahhh ) sattık bi şey var gibi kıymetini bil yakıtından korkma mondial 100 KH cubla aynı yakıyordu benimki Mondim şu an 10 kuruş yakıyor

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:05 ----------

Büyük ihtimalle sensin sebebi bence çok sert basıyosun frene Lastiklerin orjinalmi? orjinalse değiştir derim

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:07 ----------

Azıcık sizdede kabahat var gibi bence gençler 20-25 km hızla gidiyorsanız önünüzdeki arabayla 2-2.5 m takip mesafesi koymanız gerek bu mesafedende mal karı kapıyı açınca sizin 20-25 km ile zart diye durmanız lazım yani ya takip mesafesi yoktu yada fren refleksiniz zayıf bence Neyse bunla gelmiş geçmiş olsun aman dikkat edin
    Art temel başlangıç paketinde kurs gördüm frene nasıl bascağımı biliyorum.Lastiklerim orijinal nedeninin bu olduğnu düşünüyorum ne taktırmamı tavsiye edersin?

Motosikleti
    Sag deyil sol sürücü actı bu kapıyı kafasıda dısarıdaydı kocasıyla konusuyordu zaten 1 sn önce acmıs olsa 20 km ile hem araba kapısı 3 yerden yamuldu motorun 4 yeri parcalandı 1 sn önce acılmıs olsa o hızla ne motor kalırdı ne kapı nede sürücü+artcı

O motorda ben vardım fakat gökalp ona bindi okuldan cıkarken eger ben binseydim bana olucaktı...

Gökalp in durumu iyimiş bu tesellimiz motordan gelen haber ise egsoz kapakları alınmıs tek arka sag kanat ve sag sinyal de cizikler var bu yüzden (Kadın actı fakat kocası üstlendi ben yaptım niyetine o ugrasıyor herseyi ile) Motora boya koruma+pasta cila atıcaklar adam kendisi attırıyor
    Tekrardan geçmiş olsun neyseki adam dürüstmüş masraflarınızı üstlenip uğraşıyor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Tekrardan geçmiş olsun neyseki adam dürüstmüş masraflarınızı üstlenip uğraşıyor

İsterse ugrasmasın ben burda 1-2 konu okudugum için dedim polis cagıralım zaten 4 kişi saitiz plaka+ruhsat+ehliyet hersey var soldan kapı acan suclu sürücü bu bakarak acması lazım ..TKS EDERİM
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 km de daha ve orijinal lastikleri üstündekiler.

Art temel başlangıç paketinde kurs gördüm frene nasıl bascağımı biliyorum.Lastiklerim orijinal nedeninin bu olduğnu düşünüyorum ne taktırmamı tavsiye edersin?
    Kendim birebir kullanmamakla birlikte arkadaşların tavsiyeleri olarak michelin pilot sporty (bende almayı düşünüyorum), yada Pirelli MT-50

---------- Post added at 15:31 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

İsterse ugrasmasın ben burda 1-2 konu okudugum için dedim polis cagıralım zaten 4 kişi saitiz plaka+ruhsat+ehliyet hersey var soldan kapı acan suclu sürücü bu bakarak acması lazım ..TKS EDERİM
    Uğraşmayan uğraşmaz öRNEK: polis çağırırdınız gelirdi yazardı çizerdi kaza raporunu hepinize geçmiş olsun dileyip çeker giderdi sonrasında siz kaza raporlarıyla adamın sigortasına başvururdunuz sigortadan eksperin gelmesini beklerdiniz-ki sezon biterdi bu arada- eksper gelirdi motorunuz gene yaptırılırdı.Adam hiç uğraşmazdı yani istese

Motosikleti
    Kendim birebir kullanmamakla birlikte arkadaşların tavsiyeleri olarak michelin pilot sporty (bende almayı düşünüyorum), yada Pirelli MT-50

Uğraşmayan uğraşmaz öRNEK: polis çağırırdınız gelirdi yazardı çizerdi kaza raporunu hepinize geçmiş olsun dileyip çeker giderdi sonrasında siz kaza raporlarıyla adamın sigortasına başvururdunuz sigortadan eksperin gelmesini beklerdiniz-ki sezon biterdi bu arada- eksper gelirdi motorunuz gene yaptırılırdı.Adam hiç uğraşmazdı yani istese

Adam dedi sigorta cok uzun sürer cepten vericem parayı

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd

aynı zamanda expertiz ne kadarını yaptırıcagı belli bile olmazdı bırak pasta cila attırmayı adam gibi bişey ypıldıgına sükredersiniz adam gene iyi biriymiş hella olsun demek lazım

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    2004 bendede vardı (ahh Raficim ahhh ) sattık bi şey var gibi kıymetini bil yakıtından korkma mondial 100 KH cubla aynı yakıyordu benimki Mondim şu an 10 kuruş yakıyor

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:05 ----------

Büyük ihtimalle sensin sebebi bence çok sert basıyosun frene Lastiklerin orjinalmi? orjinalse değiştir derim

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:07 ----------

Azıcık sizdede kabahat var gibi bence gençler 20-25 km hızla gidiyorsanız önünüzdeki arabayla 2-2.5 m takip mesafesi koymanız gerek bu mesafedende mal karı kapıyı açınca sizin 20-25 km ile zart diye durmanız lazım yani ya takip mesafesi yoktu yada fren refleksiniz zayıf bence Neyse bunla gelmiş geçmiş olsun aman dikkat edin
    Takip mesafelik alan yok ki abicim bak özeyleyeyim solda bir araba durmuş sağda da bir araba durmuş park edik halde ikiside bizde ortadan kendi şeridimizden gidiyoruz önde araba falan yok 20 km hızla sağda duran arabanın sürücüsü o bayan kapıyor bi açıyor sonra sonuç işte...

denyzmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89506911/detay
    bu motorda gözüme çarpan bi kusur buldum bakalım sizin dikkatinizi çekecek mi?
    yedek depoda benzin onu mu diyorsunuz?

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi motora ne ediyon da 2 litre yakıyon abi 100 km de üstelik 100-110 gidiyorum diyorsun ?
    meslek sırrı söylenmez öyle herkeze

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 5. vites 9000 devir 103 km. benim ön dişli 13 olabilir mi? 120 görmem imkansız çünkü 10 000 küsür devirde daha 115e anca geliyorum. o da uzun bir yokuşta bu hıza çıkabiliyorum ve 200 kmde 27.5 tl yaktı motor. benzin 4.38. 100 km 3.14 litre. üstelik uzun yolda yaptım bunu elazığ-malatya arası.

Durmuş abi bana Ankara'daki ustanın adını adresini ver. ben bu nalet olası yerde usta bulamıyorum.
    ya hakikaten sen üşenmeyip şu senin ön ve arka dişlilerin dişlerini bi saysana dediğin gibi satan bir mallık yapmış olabilir
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takip mesafelik alan yok ki abicim bak özeyleyeyim solda bir araba durmuş sağda da bir araba durmuş park edik halde ikiside bizde ortadan kendi şeridimizden gidiyoruz önde araba falan yok 20 km hızla sağda duran arabanın sürücüsü o bayan kapıyor bi açıyor sonra sonuç işte...
    Yukarıdada dediğim gibi ! Tepeden inme gelmiş sizin başınıza geçmiş olsun

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefon ekranından pek belli olmuyor ama 11500 den fazla yol yürümüş gibi ayaklıklar eskimis boyaları sökülmüş..
    kmsi bana kalırsa orjinal fakat motor çok şehir içi kullanılmış bana kalırsa o yüzden bide herif eşinmiş sanki peglerin üzerinde..esas benim dikkatimi çeken zincirin düz olmayışı yani zinciri bana göre bitmiş...arka dişlide simsiyah kömür gibi nedense benimkide öyle ama bende aldıktan kısa bir süre sonra zincirini değiştirdim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Alıntı denyzmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek depoda benzin onu mu diyorsunuz?
    yok o değil zincirden kıllandım adamın motorunada b.k atiyomuş gibi oluyorumda şunu belirtmek isterim o adaımn arka dişlisi gibi benimkiside kararmış... yamahada kalite problemimi yaşıyorum yohsam benim motorun eski sahibi tazzikli suyla çok yıkamış ve yakın mesafeden tutmuş bazı yerlerinde boya atmış mesela arka maşa kısmında..dişlide o yüzden kararmış binevi paslanmış olabilir..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı sos112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buldum o yağdan koycam bide gaz yağı satan neresi var aldınmı hiç istanbulda ben baktım 2009 yılından gönderiler var maslakta bi petrol ofisi varmış hala varmı bilmiyorum tabi bide yalovada bi aktar sitesinde var.
    beykozda var gaz yağı satan yer ben soba için alıyorum ama litresi çok pahallı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim koyacak yerim yok yoksa büyük teneke ile alıp koyarım eve dursun bir yıllık yağ ihtiyacımı karşılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

koray xenonu dün gece bağladım da sonradan aklıma geldi kapasıtor koymam lazımdı araya ondan geri söktüm kanka..öyle dandik iş ve işçilik yapamam motoruma ben senin gibi
    OOPPPPSSS ağır olda molla desinler o zenonun montajını ben yaptım akıllı ol bak bi git kafamı bozma hazır benzin ucuzlamışkende şu benim benzini getiriver bir zahmet ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

O.Ç biri dün akşam benim tekli sisleri araklamış heralde hoşuna gitti biyerine sokacak O.Ç.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Geçmiş olsun Şenol abi muhterem annesinin uygun bi yerine montalayacaktır belki

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Bu gün motoruma uzun süredir kafamda tasarladığım yan çanta modelini hayata geçirdim sonunda mini tourıng gibi oldu kendileri bi ara koltuğu söküp altına yerleştirmek kaldı sadece Yan çantalar (ikisi) 15 TL araya hatıl dikilmesi 5 TL verdiği keyif 10000000000000000000000000000000000000000000000000 000000......... TL
    V@R@D£R0 bunu beğendi.

39nn600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşlar iyi akşamlar yarın kısmetse iskenderun kırklareli yolculuğuna başlıycam 1700km toplayacak tahminime göre izmir üzerinden gidicem
    görüşmek üzere motor ybr 125 2006

Motosikleti
    Hayırlı yolculuk kazasız belasız git gel inş. Dönüşte foto isteriz paylaşım isteriz

39nn600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bende de 2004 ybr vardı 40000km kullandık sattık sonra yakıtı 2006 modellerle aynı pek fark yok yani güzel sağlam motordur hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler