Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi maşallah aynı yoldan gidiyoruz sanırım gerçi benim arka lastik 4 defa değişti de ön lastik orjinal sakura sadece :D
    ben o lastiği bitirmeden değişt.rmem...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Benim lastiklerde artık miadını doldurmaya başladı. Gelsin sonbarda mişlenler...

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ihtiyar nerdesin bakim sen? Ince beyin 8bin buçuk xenon bağladım c aksam daha doğrusu az önce..geri söktüm..beyaz ampule devam xenonu da gece lambası yapacam eve

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar nerdesin bakim sen? Ince beyin 8bin buçuk xenon bağladım c aksam daha doğrusu az önce..geri söktüm..beyaz ampule devam xenonu da gece lambası yapacam eve
    lan oğlum ne ayaksın sen ya... ne oldu da söktün.. ben işe gider hadi herkese iyi geceler...

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim lastiklerde artık miadını doldurmaya başladı. Gelsin sonbarda mişlenler...
    lan akıllı bi adam olsan lafımızı dinlersin zaten yumuşak şeker koribo

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

lan oğlum ne ayaksın sen ya... ne oldu da söktün.. ben işe gider hadi herkese iyi geceler...
    taktım baktım güzel aydınlatıyor hatta epey güzel aydınlatıyor sonra geri söktüm işte.. kolay gelsin patates çuvalı korayım kankam pampam

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a arkadaslar ben geldim malesef denize gidemedik Carsamba attıgımız 30 tl lik benzin sabah bitti :D ne oldu bilmioz bitmiş :D gez gez bizde 10 tl daha atıp aksama kadar gezdik oturduk ettik gene cıktık 15 dk fln motor sürdüm dönüşleri artık daha iyi yapıyorum viteslerde tek sorun 2 den bosa atarken 1 e gecio asagıdan atarken bos gelio yukardan atamıom onuda sökücem inş 60 a kadar cıktım
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tatlı sağlamsın yani? Düşmedin demi motordan? Bak düştüysen açık açık söyle. Korkma. Mucize gerçekleşti

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ybrciler uyku nedir bilmiyor yahu
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı sağlamsın yani? Düşmedin demi motordan? Bak düştüysen açık açık söyle. Korkma. Mucize gerçekleşti
    Yok düşmedi birlikteydik bende bugün ilk kez arkadaşın arora YEBERE'sini kullandım ilk kez hayatımda debriyajlı kullandım fakat izzet'den daha çabuk kaptım bu işi :D

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam arkadaşlar. Yeni öğrenenler bıraz daha dikkat. Aman haa. Bizim gibi düşe kalka değil,düşmeden kapın şu işi.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    tamam arkadaşlar. Yeni öğrenenler bıraz daha dikkat. Aman haa. Bizim gibi düşe kalka değil,düşmeden kapın şu işi.
    Zaten uzun zamandır cup kullandığım için pek bir sorun olmadı benim açımdan direkt oturdum ve 1. vitese taktık kavramayı bulup kalktım hatta arkadaş sen daha önce kullandın mı dedi yoo dedim :D

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bende gelsin mişlenler diyorumda şimdimi gelsin 1 ay sonramı gelsin kararsızım üzerinde Unılı diye ön arka lastik takılı orjinal lastikleriymiş -gerçi fat280- fatih sonradan takılmıştır diyor ama 13800 de motor arkada 2 fitil var önümde bi kuşadası-bodrum turu var yaklaşık 1200 km orayı atlatsa sağ salim 1 ay sonra Karadeniz turu var nasipse 3-4 bin km oraya çıkarken mecburen değiştirmem lazım @ varadero sağol kardeşim teşekkür ederim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan akıllı bi adam olsan lafımızı dinlersin zaten yumuşak şeker koribo

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

taktım baktım güzel aydınlatıyor hatta epey güzel aydınlatıyor sonra geri söktüm işte.. kolay gelsin patates çuvalı korayım kankam pampam
    abi benim akü dandik. gösterge lambalarını ledlerle değişmeden önce 10 kmde 2-3 kere lambayı kapatıyordu. sonra bu lambaları değişince xenon çok nadir kesiyor. sisleri ve mp3çaları çalıştırdığımda kesiyor diyeyim. keşke değişmeseydin, xenon gibisi yok. benim far ayarı kaçmış geçen söktüğümde. öndeki aracın tamponunu bile göstermiyor. onu kafayı sökmeden bızıklamam lazım, kafayı sökmek uğraştırıyor...

85 km gezdim, benzin hala görünürde. boğazdan 1-2 parmak aşağıda doldurmuştum. bakalım bu depo kaç km gidecek..

senin Ankara'daki ustanın adresini versene abi.
    buradaki son ustaya bi bakım yaptıracağım. eski istanbul honda serviscisiymiş. işçiliğini seviyorum. bursa motosiklet festivaline geçerken eğer tüketim Ankara'ya kadar gene düzelmezse senin ustanın yanına uğrarım.

ToxiCx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150C - Yamaha Ybr 125 (Şuan)
    Arkadaşlar bu düşük devirlerde tekleme sorununu çözen var mı? Pek kabiliyetli değilim, elim anahtar tutamıyor, başka yoldan karbüratörü temizleme imkanı yok mu?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Saglamım abi olurmu öyle sey Düşmedim dönüşlerde sorun vardı fakat onlarıda hallettim bugun gene calısıcam hergün belli bi süre Ybr le alısıyorum artık kalkıslarımda gayet iyi oluyor.

Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok düşmedi birlikteydik bende bugün ilk kez arkadaşın arora YEBERE'sini kullandım ilk kez hayatımda debriyajlı kullandım fakat izzet'den daha çabuk kaptım bu işi :D

Kaparsın tabi len köyde cub sürüon sen debrajlıda sorun yok daha kolay geldi bana Arora YEBERE diye gecme ama cıldırıyor motor gaz da arkaya yatıyoruz ... Dönüşlerde sende benim gibisin :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar
    günaydın fatih abi sanada hayırlı cumalar

herkese günaydın
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar benim motorun ayak koyduğum yerde titrme var motorun çalışmasıyla alakası yok stop edip boşta giderkende alt tarafta titreme var vidalarda gevşeklik yok 2-3 defa kontrol ettim başka neyden olabilir?
    zincir ve dişliden yapar o titremeyı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim akü dandik. gösterge lambalarını ledlerle değişmeden önce 10 kmde 2-3 kere lambayı kapatıyordu. sonra bu lambaları değişince xenon çok nadir kesiyor. sisleri ve mp3çaları çalıştırdığımda kesiyor diyeyim. keşke değişmeseydin, xenon gibisi yok. benim far ayarı kaçmış geçen söktüğümde. öndeki aracın tamponunu bile göstermiyor. onu kafayı sökmeden bızıklamam lazım, kafayı sökmek uğraştırıyor...

85 km gezdim, benzin hala görünürde. boğazdan 1-2 parmak aşağıda doldurmuştum. bakalım bu depo kaç km gidecek..

senin Ankara'daki ustanın adresini versene abi.
    buradaki son ustaya bi bakım yaptıracağım. eski istanbul honda serviscisiymiş. işçiliğini seviyorum. bursa motosiklet festivaline geçerken eğer tüketim Ankara'ya kadar gene düzelmezse senin ustanın yanına uğrarım.
    sen ankara geçince bana haber ver sana yerini tarif ederim numarasını yollarım
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    selam arkadaşlar.. dürüm dayı 1000 bakımını yaptırdım seyrantepe redline motorda 30 TL sadece yağ parası alıyoruz dediler yamalube die bi yağ koydular .
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

kim ne tutturursa dedim zaten sana iyi yine az ödemişsin ama yamalube dan sonra shell koydum ben motor çok değişiyor bir daha kı bakıma kendi yağını alıp gıt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler