Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo aleykum selam kız çocuğu ulen bebeler ben bu aksam eve gelirken bi pbxle yarıştım kösele ayakkabılı beyaz çorapli bi herif sürüyordu az daha kafama vuruyordu gecemıyecem diye bi ara korktum ama sağolsun 15dişli sayesinde 5e takınca son düzlükte yanından ufak ufak uzadım deli oldu ağa küçücük tekerleklerle bir viraja girişi var ben zaten eski lastikler olsa bol virajli yolda yarıştik hayatta yakalayamazdım onu
    ulem durmuş şu 15 dişi bana çok övdün .. tamam lan alıyorum .. yanına geliyorum birlikte takıyoruz.. sonra izmite kadar deneyecem.. otobandan....
    beğenmezsem burada çıkarırım... ok .. anlaştık..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulem durmuş şu 15 dişi bana çok övdün .. tamam lan alıyorum .. yanına geliyorum birlikte takıyoruz.. sonra izmite kadar deneyecem.. otobandan....
    kanka bak eğer 15 dişli takarsan seni bolu dağı rampasında öyle bi geçerim ki 3km fark atarım
    bence hiç değiştirme orj den şaşma

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

Alıntı sos112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kasko hala araştıranlar varsa ben 2 yerden fiyat aldım ANADOLU 1.400 tl dedi Koç ALLİANZ 700 tl aklım dışarda kalıcağına yaptırdım 200 peşin verdim gerisini 100 tl olarak 5 taksit çok mu sizce ?
    sos ne yaptın dostum bence 700 çok değil ama bizim motor kaç tl ki bence kapalı otoparka bıraksan daha ucuz a gelirdi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm nasılsınız ne var ne yok... ybr parçalrı yolda... yakında resimler geliyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka haftasonu ankara yolcusuyum..sen al dişliyi ben kocaelinden geçerken sana uğrar takarım..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm nasılsınız ne var ne yok... ybr parçalrı yolda... yakında resimler geliyor...
    hayırdır rambo...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    selamın aleyküm yumoşlar...
    Aleykümselam
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır rambo...
    ön amortisör borusunu değiştireceğim ...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Touring
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet orası buralıyım abi sen nerelisin[COLOR="Silver"]
    evet kardeşim bende buralıyım 19 aralık spor salonu var orda ikamet ediyorum..kısmetse birgün tanışırız

Motosikleti
    Z800
    Benim motorun spotları bunlarda. Fotoğraflarda iyi gözükmüyor çok daha güzel ışık veriyor. Görünülebilirlik açısından çok iyi tavsiye ederim.. Henüz tam bitmedi suya ve yağmura karşı dayanıklı olmasını sağlıcam.

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------
    ghostcorc bunu beğendi.

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamun aleyküm hayırlı geceler arkadaşlar.lastik hakkındaki fikirlerimi yazamamıştım onları paylaşıyım sizinle.mıchelin lastikler.gerçekten çok memnunum arkadaşlar.viraj olsun frenleme olsun süper.ben gerçekten çok fark hissettim. isteyene bi kullanıcı olarak, tavsiye ederim

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    @superaytek, güzel olmuş eline sağlık. ümitle sen benden kopyaladınız helal olsun

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo aleykum selam kız çocuğu ulen bebeler ben bu aksam eve gelirken bi pbxle yarıştım kösele ayakkabılı beyaz çorapli bi herif sürüyordu az daha kafama vuruyordu gecemıyecem diye bi ara korktum ama sağolsun 15dişli sayesinde 5e takınca son düzlükte yanından ufak ufak uzadım deli oldu ağa küçücük tekerleklerle bir viraja girişi var ben zaten eski lastikler olsa bol virajli yolda yarıştik hayatta yakalayamazdım onu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

ben o paraya önce gidip bi takım lastik güzel bir alarm ve gemi zinciri gibi de kalın bi kilit alırdım..tabi peşinata yani
    evet haklısın valla ama lastikleri alıcam kasko evdekilerin hediyesi oldu 1 kere çaldırdım 0 motoru 4 yıl oluyo yok hala keske onada yaptırsaydım paraya kıyıp diyorum

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bak eğer 15 dişli takarsan seni bolu dağı rampasında öyle bi geçerim ki 3km fark atarım
    bence hiç değiştirme orj den şaşma

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

sos ne yaptın dostum bence 700 çok değil ama bizim motor kaç tl ki bence kapalı otoparka bıraksan daha ucuz a gelirdi
    doğru ama okadar lanet biyerki burası bi, otopark bile yok :(

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok değilde ona güvenip motoru salarsan dışarı sonrada başına bir şey geldiğinde aynısını yerine koyabileceklermi..önce eşşeği sağlam kazığa bağlayacaksın sonra kaskoya emanet edeceksin aga ..
    koycaklar galba aga 4.300 tl kasko bedeli anahtarlı çalınmayıda kapsıyor ama ben yinede elektrik direğine bağlıyorum disk kilidi ve kaplo kilitle eşşek sağlamda çok şükür ama aylık 60 tl ye geliyo aslında istanbul gibi biyerde yazık günah çalsalar bidaha zor zaten 2. bu birincisini kamyona yüklediler kilidi kırıp
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    S.a beyler günaydın bu 2012 ybreleri satarken enjeksiyonlu diyip satıyorlar millet inanıyor desem enjeksiyonlu diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alın size hızlı ybr http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bBw8sYq0qjM ama sesinden anladığım kadarıyla operasyon yapılmış
    öndeki motorun rüzgarına giriyor yoksa çok zor 160

Motosikleti
    günaydın beyler nasılsınız... bu gün kargom gelecektir konu baya şenlenecek...

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    günaydın beyler nasılsınız... bu gün kargom gelecektir konu baya şenlenecek...
    günaydın ne kargosu geliyor kısmetse
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

Motosikleti
    Alıntı sos112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın ne kargosu geliyor kısmetse

süpriz... resimleyince görürsünüz....

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    süpriz... resimleyince görürsünüz....
    hayırlısı olsun ozaman resmi bekliyoruz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a beyler günaydın bu 2012 ybreleri satarken enjeksiyonlu diyip satıyorlar millet inanıyor desem enjeksiyonlu diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

öndeki motorun rüzgarına giriyor yoksa çok zor 160
    Bende bikaç yerde okudum yakıt enjeksiyonlu diye ama bilmiyorum

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    yok abi 2012 ye bindim inceledim enjeksiyonlu motorda karbüratör ün işine hem enjeksiyondan hemde karbüratör den mi yakıt çekiyor bu motor :D

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    yakıt çekmiyo bu motor acaba karbüratördemi yok şaka tabi satarken bi kahve yapmıyo işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler