Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok valla hiç bisey hissetmedim panpiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    koray abi sen ıslatalım de abi ne zman istersen ben hazırım her zaman motorda sürekli bi sıkıntı cıkıyor bakalım nasip yaa bu ay alıcam artık gibi abi 30-31 mayısta alıcak gibiyim bakalım işalalh bi problem cıkmazz

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla yol yapmasan gezi neye yarar...

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

Biraz önce PELÛŞ ile birlikte idim... Eşme sahil... sapanca gölü kıyıları... Sohbet ettik dertleştik... Artık balık avı işine sarıyoruz...
    Buradan tuttuğumuz balıkların resminide paylaşırım...

http://img61.resimup.net/di/HXZV.jpg
    Maşallah iyi geziyorsunuz bakıyorum da
    Bende şu sınavı bir atlatayım başlayacağım turlara
    Bu taraflara doğruda bekleriz haa
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    slm ybr ciler.benim motorun egsozda ara ara sanki üzerindeki sac gevşekmiş gibi şıkırtı geliyor.vidalarını kontrol ettim bi problem yok.çıkışından çocuklar küçük taş parçası falan atmışlardır dedim söktüm egsozu salladım hiç bi ses yok.ama orta ayaktan indirdiğimde orta ayak egsoza vurduğunda birde boş viteste gaz verince o şıkırtı oluyo.başına böyle bi olay gelen oldumu.bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun.degilse egsozu komple değiştirecem.şimdiden epinize teşekkürler

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam dostlar. Gezi fotolarım yüklendi gezi bölümüne. Yorumlar beklenir

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    taksime gelemeyenler bakında teselli olun http://www.focushaber.com/videogaler...-cikti-v-20233
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motoru yokuş aşağı boşa atınca garip bir uğultu oluyor vuuuuvt vuuuvt gibi motoru sanki biri tutuyormuş gibi akmıyor zorlanarak hızlanıyor neden olabilir?

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    5 dakka önce burada misket büyüklüğünde dolu yağdı doğanında dengesi bozuldu bu gün çok çok sıcaktı ...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

burda fırtına yağmur boran ihtiyar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ybr ciler.benim motorun egsozda ara ara sanki üzerindeki sac gevşekmiş gibi şıkırtı geliyor.vidalarını kontrol ettim bi problem yok.çıkışından çocuklar küçük taş parçası falan atmışlardır dedim söktüm egsozu salladım hiç bi ses yok.ama orta ayaktan indirdiğimde orta ayak egsoza vurduğunda birde boş viteste gaz verince o şıkırtı oluyo.başına böyle bi olay gelen oldumu.bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun.degilse egsozu komple değiştirecem.şimdiden epinize teşekkürler
    arkadaşım eksoz un içi kırılmıştır bi saç vidası attır sıkıntı kalmaz
    motorcu ya git durumu anlat o nereye vida atacağını bilir...

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maximuzZz bak canım benim bu alet senin istediğın işi fazlasıyla gören bir alet hatta daha ucuzlari da var buyur http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...86455664/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

tüüü tüüü maşallah kız çocukları ne güzel çıkmışsınız siz öyle
    kanka bi sen eksiktin bizde verdik ayarı sana
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

iyi yapmışınız pelùş bol bol sallasaydinız arkamdan

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hadi bakalım bugün ne tartışalım? Mesela ben castrol 15 w 40 aldım 2 tane. Malum motur iki tane. Yarı sentetik galiba. 16 lira tanesi. Bikaç kere önceden koymuştum iyi performance veriyodu benim usta illa 20 w 50 koy senin moturun yağı o diyor. 20 w 50 de biraz kasıyor. max performance hangi yağı koyarsak alırız? Pelüüüşş, ekmengarasııı? Ve saygı değer arkadaşlarım?

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ooooo cemaat çoktan dağılmış :(

Evet arkadaşlar asker uğurlamadan geldim şimdi, yolda benzin bitti yedeğe geçtim ve sonra doldurdum depoyu, motorum şu an 740 kmde ve 100kmde 2,42 Litre benzin tüketmişim
    Nasıl ne diyorsunuz bu konuda?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet arkadaşlar asker uğurlamadan geldim şimdi, yolda benzin bitti yedeğe geçtim ve sonra doldurdum depoyu, motorum şu an 740 kmde ve 100kmde 2,42 Litre benzin tüketmişim
    benim moturun 125 cc iken yaktığı değer. Şimdi 150 cc 3 litreye yakın yakıyor 2.4 iyi . Pelüşünki 1 litre ile 100 km gidiyomuş durmuşunki 1 lt ile 125 km

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    nasıl gençler ^^ arkadasın bu kendı motorumun resımlerınıde atıyom az sonra

Uploaded with ImageShack.us
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim moturun 125 cc iken yaktığı değer. Şimdi 150 cc 3 litreye yakın yakıyor 2.4 iyi . Pelüşünki 1 litre ile 100 km gidiyomuş durmuşunki 1 lt ile 125 km
    O zaman benim 1 litre ile 47335282km gitmem lazım

---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 00:34 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 dakka önce burada misket büyüklüğünde dolu yağdı doğanında dengesi bozuldu bu gün çok çok sıcaktı ...
    Evet iklimler bile şaşırdı, karadeniz bölgesindeyiz ama bu mevsimde yağmur yağmıyor bir aydır hava hep bulutlu ama yağmur yok

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:39 ----------

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl gençler ^^ arkadasın bu kendı motorumun resımlerınıde atıyom az sonra http://img88.imageshack.us/img88/746...5420512910.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Beyaz koltuk açmış, güzel olmuş.
    Alt sakalda güzel ama keskin hatlı ve yere paralel olsa 10 numara olurdu, ucu havaya doğru durmuş, motorla pek bütünlük sağlamamış.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray abi sen ıslatalım de abi ne zman istersen ben hazırım her zaman motorda sürekli bi sıkıntı cıkıyor bakalım nasip yaa bu ay alıcam artık gibi abi 30-31 mayısta alıcak gibiyim bakalım işalalh bi problem cıkmazz
    inaşllah gökanım, geç olsun temiz olsun.. acele etme..ama içindeki o adrenelini anlayabiliyorum.. bizde sabırsızlıkla bekliyoruz..camia ya bi ybr daha katılacak

---------- Post added at 01:09 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Maşallah iyi geziyorsunuz bakıyorum da
    Bende şu sınavı bir atlatayım başlayacağım turlara
    Bu taraflara doğruda bekleriz haa
    behçet ben aslen tokatlıyım ve yakın zaman da ne zaman olur bilmiyorumda bi o tarafa geleceğim.. gelirsem kesin uğrarım..
    gk070 bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla yol yapmasan gezi neye yarar...

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

Biraz önce PELÛŞ ile birlikte idim... Eşme sahil... sapanca gölü kıyıları... Sohbet ettik dertleştik... Artık balık avı işine sarıyoruz...
    Buradan tuttuğumuz balıkların resminide paylaşırım...

http://img61.resimup.net/di/HXZV.jpg
    eyvallah abi, ayarımı aldım sustum oturuyorum

maximuzZz bak canım benim bu alet senin istediğın işi fazlasıyla gören bir alet hatta daha ucuzlari da var buyur http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...86455664/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

tüüü tüüü maşallah kız çocukları ne güzel çıkmışsınız siz öyle
    abi benim anfi var, hoparlör de var. sıkıntım telefonu anfiye bağlamak . neyse onu da hallettim. bu ay gene param kalmadı, ben de sürekli kırılan 3.5luk jakla çivi jakı kestim, kablo normalde kalın duruyor ama içinde resmen 4-5 ince bakır tel varmış o yüzden sürekli kopuyormuş. ben de en kalın otomobil için kullanılan çift telli bakır kabloyu (1.5 milim vardır) bu jaklara lehimledim. eskiden 4. tıktan sonra boğulan ses 6ya bana mısın demiyor. koca polis okuluna djlik yaptım resmen. bu arada bizim polis okulu öğrencilerinin hepsinin içinde apaçilik varmış .

bana pioneerin küçük twitırları lazım. ayna saplarının dik kısmının üstündeki yere vidalamayı düşünüyorum.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru yokuş aşağı boşa atınca garip bir uğultu oluyor vuuuuvt vuuuvt gibi motoru sanki biri tutuyormuş gibi akmıyor zorlanarak hızlanıyor neden olabilir?
    Zaten akmaması lazım Reis ; çünkü komresöre giriyor..

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

iyi yapmışınız pelùş bol bol sallasaydinız arkamdan
    sen rahat ol kanka, o görev bana aitti ve layıkı ile yaptım.. Sen şimdi rahatça uyu sıvacı malası seni...

---------- Post added at 01:16 ---------- Previous post was at 01:14 ----------

0,10 kr yakıyor behçet ...gayet muntazam..

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah abi, ayarımı aldım sustum oturuyorum

aman estağfurullah maxi; motorsuz hayat kadınsız kalmaya benzer ..vericen kırbacı.. işin püf noktası burası

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    günaydın panpişler... pardon minnoşlar

---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:25 ----------

ulem karaktersiz durmuş öldün mü boğlum
    hayret benden sonra çadır kurmayı bırakmışın buralarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler