Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Motora dikiz videoları mutlaka izleyin http://www.motordelisi.com/forum/mot...est-video.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı m3hm3tozc4n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki arkadaşlar mercekli xenon kullanan var mı hiç? Tavsiye ederler mi aküye sorun oluyor mu?
    Biz korayla okunuyu araştırmıştık çok pahallıya mal oluyor astarı yüzünden pahallı komple fartası alıp ona xenon mercekli koydurtuyorsun çünkü kesiliyor bir çok yeri uydura bilmek için far tası almanın sebebide muayene zamanı komple değiştirmen için yani 250- 300 tl gibi mercekli xenon ve riallide fartası 50 tl gerilere gidersen resimleri vardı sen bilirsin ama benim taktığım sorun teşkil etmiyor montajı çok kolay ...bide sana bir tiyo vereyim mercekli xenon odaklandığı için ileriyi aydınlatıyor ama normal xenon far tasından dolayı havayı ve yanlarıda aydınlattığın için çok karanlık ve ormanlık bölgelerde heryeri daha rahat görebiliyorsun tırsmanı engelliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Alıntı sarikemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.A.cümleten hayırlı sabahlar hayırlı işler beyler .motorun 3000 bakımını yaptırıcam istanbul da adam gibi servis neresi var hem işini düzgün yapacak hemde insanı darlatmıyacak. daha doğrusu servisler varda sizin memnun kaldığınız varmı
    yok ....... ben 9000 bakımı kendim yaptım ama motordan anladığım için yanıltmasın sizi servisten rahatsız oldum 3000 bakım dediğin neki sadece yağ değişiyo zincir gevşemişse geriliyo okadar en önemlisi 9000 bakım benim sıkıntım yamalub koyuyoruz diyerek ne yağın konduğunu görememem
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Arkadaslar arkadasımın motoru daha yeni 2012 model ybr 1 aylık motor 2300 km de fakat 2 gündür benzin göstergesinde sorun var dedi 30 tl lik benzin varmıs içinde fakat depo yarıda motoru yana yatırınca full oluo sonra gaza basınca E bos oluo ne gitmiş servise olur o demişler bide depoyu fulle düzelir demişler ne olmus bu motora ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sedat ın motora bakım yaptık bu gün.. zincir dişli çanta fazlalık kablolar ayaklık müşürü apaçi ledleri.. ama mis oldu mis.... 140 yaptımı sedat...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

m3hm3tozc4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2006)
    Şenol TETİK hocam hazır mercekli farlar var olursa onlardan düşünüyorum. Far tası mercek ayrı ayrı alıp yapamam herhalde. Aslında kasabada yaşıyorum. Bu far güçlendirme işinide zaten sırf bizim ağaçlık yollar yüzünden istiyorum. Belki inanmazsınız ama birkaç sene evvel domuz sürüsü çıkmıştı önüme gecenin 12sinde on kadar vardı. Durmama imkan yoktu iki tanesinin arasından geçeyim dedim ama küçük yavrulardan birisi egsoz tarafından vurdu. Çok şükür düşmedim yalpaladım baya ama topladım. O günden beri geceleri ağaçlık yollardan tırsarım. Çünkü farlar neredeyse hiç aydınlatmıyor bana göre. Önümde iki seçenek var ya hazır mercekli zenon almak ya da led sis farı takmak. Xenonu direk takmak en masrafsız ve basit olanı ama karşıdan gelen adamın yerine kendimi koyunca vazgeçiyorum.
    Yamaha Ybr 125 2006 Kırmızı 40.000 km

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    150 ZCmi bin yüz elli 1.150 tlye sattım... yarın da devrini veriyorum...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar arkadasımın motoru daha yeni 2012 model ybr 1 aylık motor 2300 km de fakat 2 gündür benzin göstergesinde sorun var dedi 30 tl lik benzin varmıs içinde fakat depo yarıda motoru yana yatırınca full oluo sonra gaza basınca E bos oluo ne gitmiş servise olur o demişler bide depoyu fulle düzelir demişler ne olmus bu motora ?
    Yardım edicek yokmu
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    şamandırasi bozulmuştur yada yamahanin dediği gibi olur öyie :D bi kerede duymadim abi gel garantiden değişelim diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat ın motora bakım yaptık bu gün.. zincir dişli çanta fazlalık kablolar ayaklık müşürü apaçi ledleri.. ama mis oldu mis.... 140 yaptımı sedat...
    valla haci yol doluydu 100 e geldim..ama eline bileğine sağlik hiç ses yok benim ayakliktaki titreşim bile gitti zincirdenmiş demekki..akşam babamin yannia götürdüm motoru sökemediğim civatayi ayarli penseyle söktüm aga kız gibi oldu miss :D 15 dişliyş takıca motor kendine geldi ya öbür türlü çok bağiriyo rahatsiz ediyo beni..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı sarikemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.A.cümleten hayırlı sabahlar hayırlı işler beyler .motorun 3000 bakımını yaptırıcam istanbul da adam gibi servis neresi var hem işini düzgün yapacak hemde insanı darlatmıyacak. daha doğrusu servisler varda sizin memnun kaldığınız varmı
    tek teker ramçoya götür yetkili servis değildir ama yetkisi olsa sıfırdan 1000rr toplar
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Şenol TETİK hocam hazır mercekli farlar var olursa onlardan düşünüyorum. Far tası mercek ayrı ayrı alıp yapamam herhalde. Aslında kasabada yaşıyorum. Bu far güçlendirme işinide zaten sırf bizim ağaçlık yollar yüzünden istiyorum. Belki inanmazsınız ama birkaç sene evvel domuz sürüsü çıkmıştı önüme gecenin 12sinde on kadar vardı. Durmama imkan yoktu iki tanesinin arasından geçeyim dedim ama küçük yavrulardan birisi egsoz tarafından vurdu. Çok şükür düşmedim yalpaladım baya ama topladım. O günden beri geceleri ağaçlık yollardan tırsarım. Çünkü farlar neredeyse hiç aydınlatmıyor bana göre. Önümde iki seçenek var ya hazır mercekli zenon almak ya da led sis farı takmak. Xenonu direk takmak en masrafsız ve basit olanı ama karşıdan gelen adamın yerine kendimi koyunca vazgeçiyorum.
    Anlattığına göre her yeri aydınlatsın istiyorsun, Şenol abide dedi zaten her taraf aydınlansın istiyorsan merceksiz olacak, mercek olduğu sadece yol aydınlanır, bence merceksiz taktır sen

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 ZCmi bin yüz elli 1.150 tlye sattım... yarın da devrini veriyorum...
    Maxi yakın olsam alırdım senin motoru kardeşime ama çok uzaksın işte, hayırlısıyla sattın yine.

He arkadaşlar bu arada acemilikte başa bela Bugün ilk vukuatımı düşmeden atlattım yoldan bir sapağa sapacaktım sapak yola çok ters kalıyordu vede çok dikti bende geldim vitesi 4-3-2-1 düşürdüm gazı açtım ama hızım biraz fazlaydı sanırım tamda yatık vaziyetteydim debriyazı bırakınca teker kızakladı ama toparladım Allah'tan yoksa bir yüksek düşüş yaşayacaktım
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    vites düşürdükten sonra debriyajı bırakırken gaz ver. böylece tekeri kilitlemezsin.

bankada az biraz para var. kredi kartlarını kapatacaktımi, ama şeytan dürtüyor. ybryi de satıp büyük bir şey mi baksam diyorum... er6f falan?

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaşlar 2011 Eylül ayında alınan bir ybr(benim) 4900 kmde 5 bin diyelim.çizik yok, bakımıda yapılıyor.Rodajı iyi yapılmış 135(yokuş aşağı ve sadece 1-2 kere 2000-3000 km arası açılması için basıldı) hız yapan , hızını rodajın nasıl yapıldığını söylemek için yazdım...Her neyse uzattım galiba kaç para ederi vardır ortalama? hem ben hemde alıcının memnun olması için? saygılar..

Motosikleti
    selam arkadaşlar nasılsınız.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    sessizlik gibisi yok aga
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    sen gel birde bana sor. Gene hap attım kafam güzel galiba.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bu dünyada bir sendemi olacak zenon ki istanbulda endandik şahinde bile zenon var onlar bana yakıyordu artık bende onlara yakıyorum hahahahaha korkun benden ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardım edicek yokmu
    aküyle ilgili sorun olmasın çünkü elektrikle çalıştığı için voltaj düşerse oda az gösterebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlattığına göre her yeri aydınlatsın istiyorsun, Şenol abide dedi zaten her taraf aydınlansın istiyorsan merceksiz olacak, mercek olduğu sadece yol aydınlanır, bence merceksiz taktır sen

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

Maxi yakın olsam alırdım senin motoru kardeşime ama çok uzaksın işte, hayırlısıyla sattın yine.

He arkadaşlar bu arada acemilikte başa bela Bugün ilk vukuatımı düşmeden atlattım yoldan bir sapağa sapacaktım sapak yola çok ters kalıyordu vede çok dikti bende geldim vitesi 4-3-2-1 düşürdüm gazı açtım ama hızım biraz fazlaydı sanırım tamda yatık vaziyetteydim debriyazı bırakınca teker kızakladı ama toparladım Allah'tan yoksa bir yüksek düşüş yaşayacaktım
    ben vites düşürürken kompresöre bırakıyorum devirsaati istediğim yere gelince düşürüyorum tekrar kompresör devir düşünce tekrar vites düşürüyorum aynı şeyi bende yoğun trafikte yaşamıştım ödüm b.k uma karışmıştı acemilik işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Asıl sen nasıl sın bakıyorum hiç rahat durmuyorsun nezaman dinleneceksin de iyileşip gezilere geleceksin
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi dostum cam işi biraz görsel olsun istiyorum bazı yerlerde 110 euro ya kadar fiyatlar var istanbulda bi yerden fiyat aldım 90 tl ama o cam hoşuma gitmedi
    benim istediğim bu tarz fiyat 110 euro

http://d1205.hizliresim.com/x/j/5ywf3.jpg

bu model de 100tl civarı made in istanbul

rl=http://bit.ly/c25MCx]http://d1205.hizliresim.com/x/j/5ywfk.jpg[/url]
    şenol abi bana bi akıl ver!
    bu givi camın bağlama aparatlarına benzer bi bağlama demiri gerekli ben camın tasarımını yaptım ama bağlama aparatımı ayarlamadan camı kestirmek istemiyorum
    yani aparatlara göre delik vs ayarlayım cnc makina da kestireceğim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi bana bi akıl ver!
    bu givi camın bağlama aparatlarına benzer bi bağlama demiri gerekli ben camın tasarımını yaptım ama bağlama aparatımı ayarlamadan camı kestirmek istemiyorum
    yani aparatlara göre delik vs ayarlayım cnc makina da kestireceğim
    abi aynaların ve camın arasına göre ayarlayacağın iki tane L demiri ile 2 somun pulla halledersin. motosiklet 100ün üstüne fazla çıkmadığından bu demirler sana gayet yeter. givi almak için bence 150 kmden hızlı olmak lazım ki dayanıklı malzeme gereksin...

pulların altına da 2 kat iç lastik takarsan tıkırtı ve kırılma da yaşamazsın. önce demirleri aynaya sabitledikten sonra camı demirlere tutup cam üstündeki delikleri öyle açarsan deneme yanılma yöntemiyle bir kerede monte edersin. sakın ölçüp biçip delikleri deldikten sonra takma. mümkün değil tutmuyor .

Motosikleti
    günaydın millet...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    günaydın millet...
    GÜNAYDIN HERKESE
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

07arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City
    slm arkadaşlar bende 2011 yamaha ybr city var siyah. geçen toprak yolda kaydım dopoda ceviz büyüklüğünde göçük oluştu oturakdada küçük bi delik var. bu göçüğü düzltme imkanımız varmı? oturak içinde döşemicelere sordum kompile değiştirmek gerek diyolar yama olmazmış. Ayrıca depoda çizikler var. ne yapmalıyım iszce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler