Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih abicim senin kuyruk da kopuk hep geziyon maşallah
    valla durmuş abi 4-5 haftadır hiç durmuyorum boş durmayı allah sevmez hava güzel oldumu değerlendirmek gerek :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    hepsini yazaydın moruk pozitif ayrımcılık yapma ayıp oluyo yani yolda üstüne üstüne sürerim motoru bak şenol abi demiştir bu manyak napiyo kanka ön lastiğin girdiği heryere motoru sokarım hiç acımam yani
    koray sen duaet bu adam bugün yoktu yoksa yanmıştın sen senin öyle kağnı gibi sürdüğünü görünce kimbilir sana ne yapardı ha buarada sen nereye kayboldun birden bire okadar gazladık bulamadık seni!
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

---------- Post added at 22:22 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar nasılsınızın bakalım bugün bende ıspartadaydım işte resimler arkadaş atmış sağolsun :D

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2622762
    fatih tekerinize sağlık kardeşim.. bugün bizde gazladık.. iznik yaptık.. güzel oldu.. motosikletle gezinin en güzel kanıtı biraz yorulmaktır... o tatlı yorgunluk sana huzur verir.. ben şahsen geçen hafta ve bu hafta öyle oldum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kıçım ağrıyo demiyon da tatlı yorgunluk diyon panpiş

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    şenol abi nasıldı yollar bi aksilik yaşamadın inş istanbula dönerken
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi nasıldı yollar bi aksilik yaşamadın inş istanbula dönerken
    trafik çevirmiş... halk uçan daire sanmış...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    olum dikiz aynasında o kadar ışığı gören direksiyon başında tavşan gibi kalıyo zaten

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim büyük takarsan pizzacı gibi gezersin.. küçük tak benimkide 32 l
    alınıyorum abi .

gösterge lambalarına şerit led dizince uzun yolda karanlıkta göz alıyor. görüntü on numara ama sorun oluyor. 150 zcde bunu çok yaşadım. oysa 20 cm led koymuştum.

ybrde direk küçük led lambaları taktım.

sınavlar başladı. halen daha kafayı söküp ek elektrik tesiatını izole edemedim .

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yaw bizim uçan daire bi türlü konuyu açamadı ...

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    olum dikiz aynasında o kadar ışığı gören direksiyon başında tavşan gibi kalıyo zaten
    harbiden ya ben bile tanıdığım halde ilk önce ne geldiğini anlamıyorum gs1200 geliyo zannediyorum

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    harbiden ya ben bile tanıdığım halde ilk önce ne geldiğini anlamıyorum gs1200 geliyo zannediyorum
    kanka sen onu bunu bırakta , senin motor yağ yakmış mı 250 km gezdik daaa , ihmal etme bak ona

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    kanka sen onu bunu bırakta , senin motor yağ yakmış mı 250 km gezdik daaa , ihmal etme bak ona
    ya kanka konforla yaptığım yolculuklar sonrası hiç aklıma gelmiyo ya biliyomusun bugün ybr ye tekrar bindiğimde bunu bir kez daha anladım TORKU iyi TORKU

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ya kanka konforla yaptığım yolculuklar sonrası hiç aklıma gelmiyo ya biliyomusun bugün ybr ye tekrar bindiğimde bunu bir kez daha anladım TORKU iyi TORKU
    kanka haftaya nereye gidiyoz.. bu sefer istanbul mu yapacaz...

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    kanka haftaya nereye gidiyoz.. bu sefer istanbul mu yapacaz...
    kanki ağva sile olabilir... eski istanbul yolundan yardırırız... koray kanki benim motora arka dişliyi 42 yapmak istiyorum nerde taktırabiliriz onun için servise gitmeyim diyorum.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    evet sabah namazdan sonra düştüm yollara ve tabiiki sabah ayazında TEMde kavacık çıkışından sonra sise yakalandım daha sonra dil ovası çıkışında sis ve manzaraya hasta oldum ve dur ve resim çek dedim Bismillah deyip yollara revan oluyoruz Nihatla buluşuyoruz İlk durak bir pınarbaşıYola devamNihayet uzun virajlı yer yer bozuk yollardan sonra dinlenebileceğimiz yakıt merkezine ulaştık Yakıt merkezinin tabelasıİŞTE Yakıtımızda gelmişDpoları fulledikYola devamİznik gölüne inişGezilecek görülecek yerleri soruyoruz Gölkenarında mendirekte Bizimkiler amcayla kaynaşmışlar hemen bize çay ısmarlıyor amca Sohbet derinleşiyor yorgunuzda bizde kalkmak istemiyoruz tabiiİzniğe hakim bir tepe nihat türbe lafını duyunca dua etmeye çıkalım abi diyo Türbenin adını unuturuz bari resimleyelinde hemde herkezi bilgilendirmiş oluruz tekrar aşağıya iniyoruz
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şenol abi konuyu buraya değil gezi etkinliklere açacaksın

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

kanki ağva sile olabilir... eski istanbul yolundan yardırırız... koray kanki benim motora arka dişliyi 42 yapmak istiyorum nerde taktırabiliriz onun için servise gitmeyim diyorum.
    sanırım gebzede servisin.. orada yaptırmalısın... ben senin yerinde olsam burada yamaha da veya herhangi bir motorcusa yaptırırım... altı üstü dişli değişimi..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Devam gölkenarından orhangazi tarafına iniyoruz piknik alanına Buda bugün yaptığım kilometre iznik müzesi resimleri daha sonra hepsini upload etseydim daha bitmemişti!

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şenol abi konuyu buraya değil gezi etkinliklere açacaksın

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

sanırım gebzede servisin.. orada yaptırmalısın... ben senin yerinde olsam burada yamaha da veya herhangi bir motorcusa yaptırırım... altı üstü dişli değişimi..
    valla çok yorgunum onuda artık yarın hallederim şuan inan ki gözlerim yanıyor heryerim ağrıyo hatta son eve yaklaştıkça oturamaz oldum koltuğa bacaklarıma kramp girdi gelişimi sonra anlatacağım tam maceraydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

kilometre çıkmamış

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

allah allah kilometre saati çıkmıyo ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=wWdVg...ature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

ya bilgisayarmı sapıttı benmi sapıttım anlamadım ilk yüklediğim 44 tane resimdi hepsi çıkmadı artık yarın hallederim ya kusura bakmayın

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok güzel bir gezi olmuş
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    şenol abi ellerinie sağlık resimler çok güzel ancak boyutları çok yüksekmiş zor açılıyor ve bilgisayarı kasıyor :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler