Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    evet tekrar dinledim bir sorun yok zannedersem eksozu performans eksozu ile değişmiş alttaki yorumlardada eksozla ilgili bir sorun olmadığını yazıyorlar hatta mükemmel ses diyen var
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    ne farkı var bu kasaların resimlerde yalnızca bir kaç parçada renk farkı vardı..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    maşa ve depo kapakları siyah olmuş...
    başka fark yok....

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu yeni kasanın fotolarını atabilirmisiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşa ve depo kapakları siyah olmuş...
    başka fark yok....
    istanbulda bi parçaci zaten esdnın hiçbir yerde olmayan siyah renkte grenajlarini epey zamandir satıyor peki siyahini getirmisler mi kı motorun?

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Yeni Depo Karenajları berbat olmuş o nedir öyle yav o yazının şekilsizliği hele bu mühendisler hangi akla hizmet ediyorlar.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    beyler herkese iyi akşamlar...
    yeni kasa ybr yi inceleyen oldumu aranızda?
    olmadıysa da hiç zahmet etmesin, eski kasa çok daha iyi duruyor...
    şekil bakımından haberiniz olsun....
    yeni kasdan kastın 2010 mu
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu yeni kasanın fotolarını atabilirmisiniz?
    makyajli kasaya burdan bakabilirsin http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4748738/detay/

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    ya arkadaşım siz yeni kasa yeni kasa diye nereden bulupta uyduruyorsunuz kendi sitesinde böyle bir duyurum yokken http://www.yamaha-motor.eu/tr/produc...les/index.aspx

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makyajli kasaya burdan bakabilirsin http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4748738/detay/
    eyvallah sağol da ya bu motora ne yapmışlar böyle ya güzelim mavi grenajı niye siyah yaptılar anlamadım ki

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    sen sahibinden.com amı inanıyorsun yamahanın kendi sitesine millet ordan burdan bulduğu resmi koyuyo milleti gaza getirmek için inanmayın yok öyle bişey

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

istanbulda bi parçaci zaten esdnın hiçbir yerde olmayan siyah renkte grenajlarini epey zamandir satıyor peki siyahini getirmisler mi kı motorun?
    ay deli olacağımya bensana demedimmi geçengün yamaha bayii yıldız ticarete gittim simsiyah ybr orada duruyordu satmadıysa gidince resmini çekerim demedimmi ben sana dön bir iki sayfa geriye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen sahibinden.com amı inanıyorsun yamahanın kendi sitesine millet ordan burdan bulduğu resmi koyuyo milleti gaza getirmek için inanmayın yok öyle bişey
    buna bak istersen abi image.cdn.sahibinden.com/photos/06/51/86/750651865rf.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

ay deli olacağımya bensana demedimmi geçengün yamaha bayii yıldız ticarete gittim simsiyah ybr orada duruyordu satmadıysa gidince resmini çekerim demedimmi ben sana dön bir iki sayfa geriye
    dedin ama resim nerede hani abi : )

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rota sende abi, bak buradan foto koymakla olmuyor.. icraat lazım
    yarın hava çok güzel güneşli ve 10 derece kameranı kap gel poyrada a. fenerine gidelim

---------- Mesajlar birleştirildi 23-02-2012 - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22-02-2012 23:58 ----------

buna bak istersen abi image.cdn.sahibinden.com/photos/06/51/86/750651865rf.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

dedin ama resim nerede hani abi : )
    ya ogün kafam karışıktı ümraniyeye çıkmadım hatta oradan anahtarda alacaktım zaten kamerayıda evde unutmuşum SSK ya gidecektim sinirliydim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

hadi bakalım alın size cbf 125 sayfada aşağıya doğru ini biraz göreceksiniz http://forum.donanimhaber.com/m_37845260/tm.htm

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

alın size mükemmel tarafsız bir yazı http://motosikletliyasam.wordpress.c...m-izlenimleri/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

iyigeceler

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    arkadaşlar yan çantaları bitirdim sayılır. bugün gidip kilit ve boya aldım. yarın işteyken kilitleri takıp sprey plastik astarı ve sprey boya ile boyayacağım. arka yolcu oturunca sıkıntı da olmuyor. hayvan gibi ek bagajım oldu. abartmıyorum clio hatchback bagajından fazla bagajım var şu an .

arka çantamı yaptırınca anfiyi sabitleyip kapak yapma, boş, uzun, sinyal lambalarını da ledlerle değişme, mp3çalar için tutucuyu göstergeye sabitleme, ses ayar düğmesini aynaya sabitleme ve en son da lastiği değişme haricinde pek bir işim kalmıyor. benim yapacaklarımın bir gece işi var. sonrasında gelsin yollar .

bu arada bi tamponcu buldum. benim cox çantayı tamir edecek 30 lira istiyor??

sizce yine cox 52 lt çanta mı alsam yoksa olan 52 ltlik çantayı tamir mi ettirsem??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yan çantaları bitirdim sayılır. bugün gidip kilit ve boya aldım. yarın işteyken kilitleri takıp sprey plastik astarı ve sprey boya ile boyayacağım. arka yolcu oturunca sıkıntı da olmuyor. hayvan gibi ek bagajım oldu. abartmıyorum clio hatchback bagajından fazla bagajım var şu an .

arka çantamı yaptırınca anfiyi sabitleyip kapak yapma, boş, uzun, sinyal lambalarını da ledlerle değişme, mp3çalar için tutucuyu göstergeye sabitleme, ses ayar düğmesini aynaya sabitleme ve en son da lastiği değişme haricinde pek bir işim kalmıyor. benim yapacaklarımın bir gece işi var. sonrasında gelsin yollar .

bu arada bi tamponcu buldum. benim cox çantayı tamir edecek 30 lira istiyor??

sizce yine cox 52 lt çanta mı alsam yoksa olan 52 ltlik çantayı tamir mi ettirsem??
    cox u ne kadara alacaksin? bu arada bence yeni çanta da alma çantani da tamponcuya tamir ettirme çünkü 30 lira çok büyük bi para yapacağı iş için..müsait olunca bana bana pmden mesaj atarsan sana o çantayi tamponcununkınden daha sağlam olarak tamir edebilirsin onu anlatayim..çünkü ben de vakti zamanında bi süre far tampon tamiri yapan bi yerde çalışmıştim..üstelik para bile çıkmayacak cebinden..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    iyide canlar bugün bayiide inceledim motoru...
    yeni kasa diye satılıyor bu motor...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yarın hava çok güzel güneşli ve 10 derece kameranı kap gel poyrada a. fenerine gidelim[COLOR="Silver"]
    Abi ne benzin var ne para var .. inşallah önümüzdeki günlerde gelirim

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    iyide canlar bugün bayiide inceledim motoru...
    yeni kasa diye satılıyor bu motor...
    ebubekir abi honda cbf i makyajladı yeni dedi sürdü piyasaya ybrde aynını yaptı demek biz hondaya laf ederken ben yamahaya yakıştıramadım anladık ki en iyi işi çinliler yapıyor en azından her yeri değişik modeller geliyor yeni yeni tip var birde kalite olsa yemede yanında yatçinlileri
    ReiZzZ bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    şenol abi bi tane timsah ağzı düşün kırmızı renk daha dün gibi aklımda..timsah ağzının ucunda bi kablo..kabloda bir tane kara kutuya giriyor..bu kutunun içinde ne varsa artık önünde bi ekran var..bu timsah ağzını buji kablosunun üstüne kıstırdı usta..çalıştırdı motoru hiç gaz bile vermedi yav ınsan hava ayarı yaparken nasıl gaz koluna elini sürmez şok oldum..başladı hava ayarını kutunun üstündekı rakamlara bakarak ayarlamaya..hava ayarıyla oynadıkca sanırım ateşleme sayısıydı ekranda yazan..o da değişti en son 1650 yazacak şekilde hava ayarını yaptı timsah ağzını söktü en fazla 15 saniyede yaptı bunları..tamam hava ayarını da yaptım dedi..ben de dayanamayip koca ustaya bre amma hızlıymıssın moruk dedim..sen bide beni gençliğimde görecektın dedi : ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

sen adana da bulamiyorum deme bari..tamircilere sor onlar hangi parçaci ne satıyor hepsi bilir hala bulamazsan ankara bayraktar ticaretten kargoyla iste

1-2 yere sordum yok dediler nerde bulurum dedim zor bulursun diyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler