Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    + farın orasını burasını kesmenede gerek yok ya bişey soracağım bu sayfayı nasıl yeniliyorsunuz siz ben F5 yapıyorum yukardakı sayfanın üzerine tıklayıp sayfayı tazele diyorum yok arkadaş olmuyor yani yapıyorda aynı sayfayı açıyor yada ikide birde sayfayı terket sayfada kal diye pencere açıyor sonra anasayfaya dönüp yeniden geldiğimde yazdıklarınızı görebiliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abi sık kullanılanlara motosiklet.net i ekle sayfa yenilemek için sürekli oradan giriş yap..bazen F5 yapınca çıkmıyo..oradan en garantisi

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sık kullanılanlara motosiklet.net i ekle sayfa yenilemek için sürekli oradan giriş yap..bazen F5 yapınca çıkmıyo..oradan en garantisi
    zaten orada kayıtlı ama ben en üzte dönüp anasayfaya tıklıyorum ana sayfaya atıyor oradan yamaha ybr125 kullanıcılarına sonrada sonsayfaya tıklıyorum

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    bu arada arkadaşlar ben motora hiç acımıyorum gezilerde 90-100 den aşağıya inmiyorum gaz kolu devamlı sonda gidiyorum desem olur yakında ondan biraz yakıt arttı

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten orada kayıtlı ama ben en üzte dönüp anasayfaya tıklıyorum ana sayfaya atıyor oradan yamaha ybr125 kullanıcılarına sonrada sonsayfaya tıklıyorum
    abi ben google cromdan giriyorum siteye ve mausun sağına basıp yeniden yükle diyorum sıkıntı yok
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen abi bende öy yapıyorum.. garanti oluyor.. evet şu xenon ve beyaz osram hakkında görüşlerini alalım.. 1-2 sayfa önce fotolar attım baktın mı onlara abi

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Yahu far olayından dem vurmuşunuz da bende sıkıntılıyım gece kör halde kullanıyorum dün yol ayrımında tarlaya giriyordum az kalsın gerçekten çok yetersiz..

Şimdi çıkıp motorcuya gideceğim hem sohbet etmeye hemde şu far olayını halletmeye ne önerirsizin xenon dışında şöyle makul önümüzü gösterebilcek kapasitede bir ampül varmıdır ?
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu far olayından dem vurmuşunuz da bende sıkıntılıyım gece kör halde kullanıyorum dün yol ayrımında tarlaya giriyordum az kalsın gerçekten çok yetersiz..

Şimdi çıkıp motorcuya gideceğim hem sohbet etmeye hemde şu far olayını halletmeye ne önerirsizin xenon dışında şöyle makul önümüzü gösterebilcek kapasitede bir ampül varmıdır ?
    bizim motorların üstünde osramlar var ama 55W ..onlarda far tasını eritiyor.. bende bilmiyorum nasıl yapacağım..
    gittim power led sis aldım ..bu ay sonu gelecek.. en garantisi merceksiz xenon olarak görünüyor

Motosikleti
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster

senin motor 2008 de galiba yuvarlak far ve gerçekten hiç aydınlatmıyorlar h4 osram yada phılıps 35wlık ampul tak orjinalinden az daha iyi aydınlatır ancak oda yetersiz biraz paran varsa far tasını değiştir başka bir motorun far tasını tak derim yada benim gibi araba farı uydur

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah beyler...
    bakalım bugün biri aradı, akşam hava müsayit olursa gelip bakacak motora...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah beyler...
    hadi bakalım hayırlısı..inşallah iyi olur.. zaten beğenilmeyek bir motor değil.. gerçekten alıcı ise motor gider

Motosikleti
    eyvallah beyler...
    ebubekir abi motoru satar büyütürsen artık seni burada göremeyecez desene

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    xenonu direkt takınca dağıttığı ve karşıdakinin gözünü aldığına dair yazılar var.. kimseyi rahatsız etmeye gerek yok.. milletten küfür yemeyelim
    benim city'nin farı mercek gibi keskin şekilde ışık çizgisi belli. esdde öyle değil mi?

motorla uğraşmayı seviyorum..aklımda böyle bişey var ama olmasada olur..dediğin gibi farın aydınlarması çok iyi..led sislerde gelecek daha iyi olur.. ama led sisleri sarı almak istemiyorum..
    8000 k almak istiyorum..farımda ona uygun olsun dedim.. beyaz ampulde yok bize göre..
    o kadar yazdım buraya; gidip de 2 wattlık sislere 150 lira verdim deme?

ben sana aynı paraya 30wlık uzunlı kısalı yapardım :(. xenonla yarışan bi ışık kapasitesi olurdu... yazın istanbul'a ybrm ile gelince sis farlarımın merceklerini 30 ve 60 derecelik lenslerle değişme planım var.

eski motordan xenonla sisleri söktüm. 1 saat sürdü... birazdan resimleri do ıt yourself forumunda yayınlayacağım.

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şenol abi hoş geldin sizin kadar kaynatamıyoruz malesef

abi ben önceki fara 55wlık far takmıştım navra marka alman eritti içini tabi hemen değil çok sıcaklık veriyor ama aydınlatma çok iyiydi şuan içi saç farımın isterse 100wlık takayım hiç erimez
    osram nightbreaker 55wyı xenondan önce mondial 150 zcye takmıştım. h4 için en iyi lambaydı. 5 ayda üst ayna kısmını az biraz sarartmıştı. sonra ebubekir abimden kendi yaptığı xenon farı kendisi mercekliğe geçtiği için bana göndermişti.

eyvallah beyler...
    hayırlı olsun abi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o kadar yazdım buraya; gidip de 2 wattlık sislere 150 lira verdim deme?

ben sana aynı paraya 30wlık uzunlı kısalı yapardım :(. xenonla yarışan bi ışık kapasitesi olurdu... yazın istanbul'a ybrm ile gelince sis farlarımın merceklerini 30 ve 60 derecelik lenslerle değişme planım var.

eski motordan xenonla sisleri söktüm. 1 saat sürdü... birazdan resimleri do ıt yourself forumunda yayınlayacağım.

daha siparişi vermedim ama benim için en iyi çözüm.. olmadı merceksiz 35W xenon takarız..ama uzun kısa olayı yok.. onuna sislere bağlarım..uzun- kısa yapınca sisler patlar..

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar ben motora hiç acımıyorum gezilerde 90-100 den aşağıya inmiyorum gaz kolu devamlı sonda gidiyorum desem olur yakında ondan biraz yakıt arttı

abi ben google cromdan giriyorum siteye ve mausun sağına basıp yeniden yükle diyorum sıkıntı yok
    ben googledan başka oynadığım oyun var ona giriyorum firefoxdan da buna giriyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

aynen abi bende öy yapıyorum.. garanti oluyor.. evet şu xenon ve beyaz osram hakkında görüşlerini alalım.. 1-2 sayfa önce fotolar attım baktın mı onlara abi
    evet baktım ve sana power ledlerle ilgili bir yazı yazdım okudunmu bir önceki sayfada
    ben bi aşağıya kadar gidiyorum bankaya lapa lapa kar yağıyor dönünce görüşürüz

Motosikleti
    daha siparişi vermedim ama benim için en iyi çözüm.. olmadı merceksiz 35W xenon takarız..ama uzun kısa olayı yok.. onuna sislere bağlarım..uzun- kısa yapınca sisler patlar..

http://imageshack.us/photo/my-images...mg0491gbl.jpg/

http://img709.imageshack.us/img709/6924/img0491gbl.jpg

şu lambanın maliyeti 10 lira. 3w power led.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah kardeşler saolun...
    fatih hep buralardayız kardeşim, burda olmasak feysbuktan ulaşırsın(:

Motosikleti
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...ml#post2564794

sonunda eski motorumdaki malzemeleri sökmeye başladım. başlığıma beklerim . hem benim kar canavarını görürsünüz

Motosikleti
    YBR 125

2011 ybr 125 koltuk

450 km gittim yazın rahatsız etmedi.
    eşimle 250 km urfa seferinde koltuk rahatsızlık verdi.
    acaba koltukta negibi değişiklik yapabilirim.
    herkese selamlar

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Yahya Kaptan değil mi burası, orada oturuyorum da çok tanıdık geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

fatih hayatında kar gördün mü... seni şekerli su motorcusu seni

http://img394.yukle.tc/images/6168P1310003.JPG
    yahya kaptan değil mi burası, orada oturuyorum da birden çok tanıdık geldi

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    S.a beyler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler