Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arkadaşlar bgn kappa çantayı sordum 35 lt dedğiniz gibi 110-130 ytlye falan geliyor ama mont eldiven disk klid alınca cantamız sırt cantası olcak artık bide 35lt bana cok büyük geldi gözümü korkuttu
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Yok aga süper bişi dünyaları alıo valla çokda şık bence al dermm kappa
    Motorize Birlikler K.lığı......

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    hedowich, 35 lt kesinlikle ybr için büyük değil, ondan küçük 25 lt'lik olan da inanılmaz küçük, eğer iş görsün diyorsan 30 küsür lt'lik bir çanta alman lazım yoksa bir işe yaramaz, alacağınız çanta kaskınızı alabiliyor mu ona da mutlaka bakın derim.(35lt'lik kappa alır mesela)...

hakpek, arkadaşım kullandığın sis farlarının daha detaylı resmi var mı? Ben mercekli sis farlarından istiyroum, daha şık görüntüleri var ama nerde satılır bulamadım....

Motosikleti
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı
    hedowich, 35 lt kesinlikle ybr için büyük değil, ondan küçük 25 lt'lik olan da inanılmaz küçük, eğer iş görsün diyorsan 30 küsür lt'lik bir çanta alman lazım yoksa bir işe yaramaz, alacağınız çanta kaskınızı alabiliyor mu ona da mutlaka bakın derim.(35lt'lik kappa alır mesela)...
    teşekkürler abi dediğim gibi bu ay canta zor ama haziranda işallah olur 26 28 lt kask alır dediler gerçi ama denge olayı sorun olmadıktan sonra montuda koymak büyük avantaj 35lt daha iyi gercekten
    Ride your way

bu kappa çantalar her motor satıcısında bulkunurmu yoksa illede sirkeciye uğramakmı lazım acaba? benim geniş hacimli bir çantaya ihtiyacım olacak en büyüğü bumu?
    Kask tak!

Motosikleti
    var olmazmı 35 ltden büyükde çokda ybr ye 35 lt dende büyük olmasın artık yaa

sonunda ufak kazayı yaşadı ybr abim motoru kullanmaya çalışırken 1.vitesde dönerken düştü cok şükür birşey gelmedi başımıza ama benm motorun kafa grenajı çizildi , egzoz korumalıgı ezildi ,ayak koyma pedinin lastiği yırtıldı .küçük çizikler allahtan şimdi kafa grenajı alıcam birde egzoz korumalığını değiştircem arkadaşlar fiyatları hakkında bir bilginiz varmı??
    Ride your way

Efem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    merhaba arkadaşlar burda ybr hakkında yazdıklarınızın hepsini okudum...sizlere sormak istediğim bazı noktalar var.bende yamaha nouvo var.fakat karburatörünü bozdular.servis yapamadı ve karburatör ii çalışmıyor.makina geç düşüyo + ivlenmede motor öksürüyo + kayış ve arka oynar yanak aşınmış yani motor keyif vermez hale geldi...bende çok sinirlendim bunu satıyim dedim bi tane ybr alıyim dedim...ama ybr hiç denemedim...nouvoyu alırken denemiştim çok hoşuma gitmişti... ben şimdi nouvoyu satıpda ybr alırsam PİŞMAN olurmuyum...yada nouvoyu satmayıpda bu saydıklarımı yapıtırıp kullanayım mı bi türlü işin içinden çıkamadım...bana tatmin edici kimse açıklayıcı anlatamadı.karburatörümü kimse yapamadı... bu servisler yok mu..al birini vu ötekine... neyse çok konuştum sizlerden yardım bekliyorum... belkide bende sizin aranıza katılabilirim... ybr team e...

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arkadaşım vitesli motor kullanmak hoşuna gidiyorsa ybr yi al.hoşuna gitme garantisini ben veriyorum(ama vitesli kullanmak hoşuma gitmez diyosan başka).eğer motorununu gerçekten çok seviyorsan bana bu çok uygun diyosan başka bi servis bul yaptır derim sonuçta oda bir yamaha.onu satıp üstüne baya bi para eklemek zorunda kalacaksın ybr almak için.ondan çok daha az harcayarak motorunu tamir ettir derim...
    B rh +(pozitif)

Efem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    ama az para değil ki

tahrik bilyaları 5 ytl den * 6 =30 ytl
    v-kayış =65 ytl
    oynar yanaklar var.bunların fiyatlarını almadım bi de bu var...
    karburatöre de =500 ytl fiyat biçiyolar
    offffffff offffffffffff ne yapcam ben...

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    godfather + insane ==> öncelikle herkese günaydın...Haftanın ilk günü bu gün ..godfather sorularını cevaplayayım...Benim motoruma taktıgım sis lambalarının camları mercekli camlar odugundan ışıgı dagıtmayıp toplayıp yansıtıyor..Bu farları sıslı havalarda kullanamadım bizim buralarda(adana) sis pek olmadıgından..Daha yakın çekilmiş resimlerin varmı demişsim şu an için elimde yok ama yarın çekip getiririm... Bir de bu sislerin fotograflarını çektim ama fotolarda pek bellideğildi sislerin aydınlattıgı alanlar bende foto. mak.ile video çekimi yaptım..bu çekimde sislerin aydınlattıgı alanlar daha belirgin...bu videoyu siteye ekleyebilirmiyim.?ve nasıl ekleyebilirim..
    Sisleri herhangi bir oto aksesuar satıcısından temın edebilirsin..benim motoruma taktıklarımın cifti 11 ytl idi..üzerinde ne marka veya neresi olduğu yazmıyordu ama şimdilik benim işimi görüyor, gerçekten diyorum..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    hakpek, videolar için hemenpaylas.com sitesini kullanabilirsiniz. Benim bahsettiğim sis farları daha farklı, böyle ince uzun gövdesi daha dar çapları var...

Alıntı hakpek adlı üyeden alıntı
    godfather + insane ==> öncelikle herkese günaydın...Haftanın ilk günü bu gün ..godfather sorularını cevaplayayım...Benim motoruma taktıgım sis lambalarının camları mercekli camlar odugundan ışıgı dagıtmayıp toplayıp yansıtıyor..Bu farları sıslı havalarda kullanamadım bizim buralarda(adana) sis pek olmadıgından..Daha yakın çekilmiş resimlerin varmı demişsim şu an için elimde yok ama yarın çekip getiririm... Bir de bu sislerin fotograflarını çektim ama fotolarda pek bellideğildi sislerin aydınlattıgı alanlar bende foto. mak.ile video çekimi yaptım..bu çekimde sislerin aydınlattıgı alanlar daha belirgin...bu videoyu siteye ekleyebilirmiyim.?ve nasıl ekleyebilirim..
    Sisleri herhangi bir oto aksesuar satıcısından temın edebilirsin..benim motoruma
    taktıklarımın cifti 11 ytl idi..üzerinde ne marka veya neresi olduğu yazmıyordu ama şimdilik benim işimi görüyor, gerçekten diyorum..

valla sorularımı cevapladığın için sağol öncelikle video eklemek istediğini söylemişsin istersen nasıl yapacağıunı gene maddelendiriyim

www.rapidshare.de

adresine bi gir

- aynı şekilde gözat butonundan dosyayı şeç

-upload butonuna tıkla

-upload ederken yukarıda ne kadarını yüklediğinle ilgili çubuk çıkacak buradan takip edebilirisn

-yükleme tamamlandığında sakın sayfayı kapama

-sayfayı aşağıya indir orada "download link , kill upload link" adları yanlış olabilir en azından biride çıkabilir önemli değil sen " download linkini kopyala foruma yapıştır

-bu sitenin özelliği dosya arşivi olması başkaları sneşn dosyana ulaşamıyor ama yanlış anlaşılmasın bu siteye her giren ulaşamıyor yani senin vericeğin linke tıklayanlar ulaşabilecek

-insane hemen palşaı kullan demiş bu olabilir yani ben site reklamı yapmıyorum yardım etmeye çalışıyorum ama rapidshare bence diğerlerinden kaliteli çok download yaptığım için bu siteyi kullanıyorum

neyse indirmek isteyenlere gelince

-arkadaşımızın verdiği linke tıklıyorsunuz

-karşınıza çıkan sayfadan "free" yazılı butona basıyorsunuz

-sonra yeni bir sayfaya yönlendiriliyor sayfanın ortasında bi sayaç var geriye doğru sayıyor bu sayacın bitmesini bekliyorsunuz tahminen en fazla 60 saniye sürer

-geri sayım bitince sayfada o bahsettiğim sayacın olduğu yerde 3 harfli bir kod çıkıyor o gördüğünüz kodu aynı satırdaki yaninda bulunan kutucuğa giriyorsunuz

-ve downbload botanuna basıyorsunuz burda önemli olan o kodu doğru girmek sanırım bu kod reklam ajanlarını önlemek için yapılmış orası bizi pek ilgilendirmiyor ama kodu doğru yazın

-dosyayı indirebiliyorsunuz(download butonuna tılayarak tabi o kodu girdikten sonra)

not: tekrar hatırlatmakmişstiyorum ben site reklamı yapmak amacvıyla bu siteyi tavsiye etmiyorum ben kullanıyorum ve memnunum bu yüzden bu siteyi tavsiye ettim .
    yalnız hatırlatmak istiyorum bu sitede farklı dosyaları aynı anda indiremiyorsunuz( üyeliğiniz yoksa)

ve insanların bu sitenin sevmediği yanına gelince : mesela bir dosyayı yüklediniz ve başka bir dosya yüklemek istiyorsunuz bir saat beklemenizi söylüyor bu durumdan kurtulmak için internet tarayıcınızın " cookie" (çerez) lerini siliyorsunuz modeminize reset atıyorsunuz ve tekrar deniyorsunuz bu çok geçerli bir yöntem diğer yollar var ama ben tavsiye etmiyorum

site yönetimi başka bir başlıkta sneırım resimli olarak anlatmış o sayfaya ulaşablirsen belki daha yardımı olur
    Kask tak!

Motosikleti
    bgn serviste egzoz korumalığı için 35 ytl ayak pedalı lastiği içinde 5 ytl verdim motor için branda 55 ytl dediler toplam 80ytl ödedim arkadaşlar kafa grenajının kesin fiyatını bilen varmı bi yerde 75 demişlerdi sanki şimdi 80-90 ytl arası olabilir diyorlar
    Ride your way

gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arakadaslar..
    4-5 gunden berı gıremıyodum foruma hareketlenme olmus bıraz.Arkadaslar hem komık hemde acı verıcı bı kaza gecırdım motosıkletımle palasıyım dedım sızlerde mutlaka dıkkatlı olun dıye.Dun saat 19:00 cıvarlarında motosıkletle bıraz tulıyım cıkacaktım.MOntumu gıydım motosıkletımın yanına geldım bahceye jıkleyı actım kontagı cevırdım bastım marsa Tabı burada ben ustunde degılım motorum sag tarafındayım yan ayaklıkta duruyor motor.Bıde ne olsun fırttt dedı motor fırlıyıverdı dustu yere arkasından bende ustune dustum
    Ayaga kalkım dedım kalkamadım basamıyom bılegın ustune.Sağ ayagımda doku ezılmesı olmus yarım alcıya aldılar,çıkartcaklar 1-2 gune.Dikkatımı ceken bıse oldu motosıkletı kaldırdıgımda bırde baktım vıtes bosta gozukuyo MOtosıklette ıse ufak tefek hasarlar oldu sol arka sınyal kırıldı elcıkler ıcerı kaydı,sınyal role sı seslı calısıyo sınyaller yanarken once tırrrrtttt dıye bı ses gelıyo,bıde motor devrıldıgınde yere bı sıvı dokuldu benzınmı dıye kokladım kokmuyo sanırımm aku suyu dokuldu.Alçı cıkınca servıse gıdıp yaptırcam..

İşte boyle arkadaslar cok dıkatlı olun ufacık bı hata buyuk sorunlarda cıkartabılıyo.Keninize ıyı bakın kazasız belasız surusler dılıyorum tum motosıklet tutkunlarına

Motosikleti
    geçmiş olsun gotti
    Ride your way

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    geçmiş olsun arkadasım..aceba motor viteste iken mi çalıştırdın dicem ama,bu motorlar sanırım viteste iken marşa basmaz diye biliyorum çok geçmiş olsun ayagının bir an önce ileşmesi dilegiyle..kal sağlıcakla..

geçmiş olsun arkadasım..aceba motor viteste iken mi çalıştırdın dicem ama,bu motorlar sanırım viteste iken marşa basmaz diye biliyorum çok geçmiş olsun ayagının bir an önce ileşmesi dilegiyle..kal sağlıcakla..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

gotti çok geçmiş olsun yani motoru yeni alamadın daha hevesini alamadın ehliyat yok diye üzünütünü anlıyorum ancak daha kötü bişeyde olabilirdi sana önemli olan senin durumun kardeş iyiki kırılmadı veya başka birşey olmadı çok geçmiş olsun ancak ben bu olayın nasıl olduğunu halen anlıyamadım bende vitesteyken marş basmaz diye biliyordum ilginç bir durum ne olduğunu bizede söyle iyileşince çok üzülme sen iyisinya boşver gerisini tamir edilir yaptırılır geçmiş olsun
    Kask tak!

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    gotti;
    arkadaşım geçmiş olsun. İlginç bir kaza. Bir an önce sağlığına kavuşmanı diliyorum.

gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar cok saolun
    Şu vıteste ıken mars basmama olayını bana tam acıklarmısınız.Mesela vıtes 1de debrıyajı sıkmadıgındamı mars almıyo yoksa ben 1de debrıyaj sıkılıyken calıstırıyom motoru.Tam olarak nası oldugunu acıklarmısınız bende ona gore servısle aramdakı ılıskıye dıkat edeyım nası ıstır bu yaaa

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    gotti;
    motoru stop ettiğinde eğer 1.2.3. fark etmez viteste unuttuysan, debriyajı sıkmadan marş düğmesine istediğin kadar bas, sanki kontak kapalıymış gibi hiç bir şekilde ateşleme yapmaz.
    Doğru olan, vitesin boşta olduğunu gösteren içinde "N" yazan ışığa bak eğer boşta ise o ışık yanar. Motosikletini her zaman vites boşta iken ve üzerine oturduktan sonra çalıştır. Yoksa başına gelen gibi debriyaj elinden pırtarsa kendi başına gider ve..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler