Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ne yapalım işte bizde etrafdan bulmaya çalışıyoz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar pahalı değil ama kart yok işte bende birde hemde güvenmiyorum sitelere.

http://www.motogiyim.com/main/metzel...593-91-21.html

60 tl lastik.Kargoda en fazla 10 tutsa 70 işte

Gene senin antalya merkezde vardır burda merkezde yok.
    uniqe yarın sanayi yapıcam motora sticker yaptırıcam bakarım eski sanayide istemediğin kadar lastik vardır ayıp ettin biz ne güne duruyoruz

Metzeler ME 22 90/90 - 18 Lastik not ettim fiyatını öğrenirim başka bi ihtiyacın varsa araştırayım

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Tamam teşekkürler recai aynen dediğin lastik burdaki lastiklerin markası bile yok

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Tamam teşekkürler recai aynen dediğin lastik burdaki lastiklerin markası bile yok
    tamamdır yarın haber veririm ben yatıyorum herkese iyi geceler..

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İyi geceler.Birde benim motorun karbüratörü şöyle açıp kapamıştım.Kapatıp 2,5 tur açdım kullanma kılavuzundaki gibi motor 500 devirde bile sayıyordu soğuk olmasına rağmen.İşte video:

http://www.izlesene.com/video/ybr-so...stirma/3054779

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı kardeş en çok sevmediğim şey işte bu aradığını bulamamak çok şey arıyorum ama Alanya da bir türlü bulamıyorum Konya da olmak istiyorum bu aradığını bulma konusunda :(
    fat280 kardeş ben konyadayım motordan fazla anlamam eee dolayısıyla lastikten de anlamam ama konyadan bişey lazımsa bi sağa sola sorar gerekirse sana bi 2 tel. numarası filan bulur gönderirim işini görürse sen arar konuşursun kendi aranızda kargo ödeme filan anlaşırsınız artık,yardımcı olmaya çalışalım

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkardım beyler ybr'mi 43 Lira park parası ödedim çekici + 1 gün konaklama üstüne bide mangal sucuk partisi yaptım Kafayı satıyorum yuvarlak angel eye far dan alıcam uğur şeritler böyle satılıyor..
    geçmiş olsun, poliste toplaya toplaya mobylette puch peugeot toplamaz,apaçilere komançilere siyulara laf etmez, gider yamaha honda mı toplar,aman abi polisi gördünüz mü uzak oynayın haklı bile olsanız,iyi sadece motoru almış üzerine seni de paket ambalaj yapıp götürmemiş

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İyi geceler.Birde benim motorun karbüratörü şöyle açıp kapamıştım.Kapatıp 2,5 tur açdım kullanma kılavuzundaki gibi motor 500 devirde bile sayıyordu soğuk olmasına rağmen.İşte video:

http://www.izlesene.com/video/ybr-so...stirma/3054779

Burda biraz saçma yazmışım kafa iyiydi heralde benim Yeniden yazayım

Benim motorun karbüratörünü söküp temizleyip takmıştım.Hava ayarını orjinali yani service manualındekı yazana gore tam sıkıp 2,5 tur açdım motoru soguk çalıştırdım jikle ile sonra hemen kapattım motor 500 devirlerde bile sayıyo valla Videoda belli zaten 1000 devirde far yanar daha farlar yanmamıs

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Burda biraz saçma yazmışım kafa iyiydi heralde benim Yeniden yazayım

Benim motorun karbüratörünü söküp temizleyip takmıştım.Hava ayarını orjinali yani service manualındekı yazana gore tam sıkıp 2,5 tur açdım motoru soguk çalıştırdım jikle ile sonra hemen kapattım motor 500 devirlerde bile sayıyo valla Videoda belli zaten 1000 devirde far yanar daha farlar yanmamıs
    unige kardeş benim motor her zaman 500-750 arası çalışıyor hiç 1000 e bile çıkmadı rolantisi videosunu koyarım yani çalışması normal soğukda da aynı ybr yi küçümsememek lazım :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Azcık Resim Atim De Forum Canlansın Yav

www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    abi resimler için teşekkürler ancak bir dahaki resim yüklemenizde 800x600 boyutunda yüklerseniz daha iyi olur resimler açılırken bilgisayarı çok kasıyor boyutu çok yüksek olduğundan iyi sürüşler

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    YBR de en çok tutulan renk
    SİYAH
    BOrdo

mavi ve gri bence hiç yakışmıyor ve göstermiyor
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR de en çok tutulan renk
    SİYAH
    BOrdo

mavi ve gri bence hiç yakışmıyor ve göstermiyor
    zevkler ve renkler tartışılmazmış ama

bence senin dediğinin hiçte alakası yok belki o senin bulunduğun yerde öyledir tarsusta benim makineye hayran olmayan yok gören dönüp mutlaka 2. kez bakıyor bu kirli hali ile bile hiç farketmiyor ybrye her renk yakışıyor ve hepside çok güzel
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    unige kardeş benim motor her zaman 500-750 arası çalışıyor hiç 1000 e bile çıkmadı rolantisi videosunu koyarım yani çalışması normal soğukda da aynı ybr yi küçümsememek lazım :D
    Motor ısınıncada 500 750 arasında çalışıyorsa sıkıntı var.Benim ısınınca 1,300 oluyor.Olmasıda lazım zaten aküye yük biner o zaman şarz etmez.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah

Motoru çıkardım bi güzelde yıkadım plakayıda söktüm mis gibi oldu sanayiye gidicem şimdi her yerine sticker için beyler öneriniz var mı ne yazdırayım ? veya sticker önerisi olan

Motosikleti
    Motor ısınıncada 500 750 arasında çalışıyorsa sıkıntı var.Benim ısınınca 1,300 oluyor.Olmasıda lazım zaten aküye yük biner o zaman şarz etmez.
    benimkinde aküye yük binmiyorki zaten gündüz farlar kapalı oluyor benim sizin gibi motor çalıştığnda lambası yanmıyor 2004 model ybrlerin far ve sinyal kolları var bende aküyede şu ana kadar hiç bir şey omadı 1.5 senedir Allah a şükür

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    benimkinde aküye yük binmiyorki zaten gündüz farlar kapalı oluyor benim sizin gibi motor çalıştığnda lambası yanmıyor 2004 model ybrlerin far ve sinyal kolları var bende aküyede şu ana kadar hiç bir şey omadı 1.5 senedir Allah a şükür
    Hmm tamam o zaman sorun yok.

Recai yandaki motor daha güzelmiş Böyle güzel aslında ellemesen iyi olur

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Hmm tamam o zaman sorun yok.

Recai yandaki motor daha güzelmiş Böyle güzel aslında ellemesen iyi olur
    Sana bişi beğendiremiyoz zaten hacı o motoru cebimden çıkartırım benn fikir ver ne yaptırayım motora sticker ve yazı yazdırıcam ? Yok mutlaka yaptırmam lazım polis dur durursa yarışa gidiyorum(slaloma ) dicem bundan sonra

Motosikleti
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bişi beğendiremiyoz zaten hacı o motoru cebimden çıkartırım benn fikir ver ne yaptırayım motora sticker ve yazı yazdırıcam ? Yok mutlaka yaptırmam lazım polis dur durursa yarışa gidiyorum(slaloma ) dicem bundan sonra
    recai kardeş unigenin de dediği gibi böyle güzel motorun fazlada üzerine birşey yapmamak daha iyi derim ben tabi motor senin istediğini yapabilirsin :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    recai kardeş unigenin de dediği gibi böyle güzel motorun fazlada üzerine birşey yapmamak daha iyi derim ben tabi motor senin istediğini yapabilirsin :D
    İnat olsun diye yapıyorum ya ön çamurluğu tamamen sticker la doldurucam beğenmezsem sökeriz kalıcı değil ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler