Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostlar nasılsınız...................
    iyidir usta senden naber ???

Bayram boyunca giremedim o yüzden geçmiş bayramınız mübarek ola...
    By Hirkil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buji kablosunun bas tarafı oksit yapmişta olabilir...pipodada sorun olabilir.. Git dadaşa en fazla 20 lira

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 PM ----------

hacı o linkteki aküyü hiç kaçirma bedava fiyatı...Hatta iki tane al gezide alırım senden heaplaşiriz... bi daha başka yerde böyle akü bulmazsinnnn
    gittim gene dadaşa.bu aralar çok gidiyorum

buji başlağını değiştirdi ama gne çalışmaı.meğere orun kontak dymış,birşeyler yaptı şimi çalışmamazlık yapmıyor.

gezi işi n oldu aksaklık feln varmı?
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyidir usta senden naber ???

Bayram boyunca giremedim o yüzden geçmiş bayramınız mübarek ola...
    eyvallah sağol.. bende bayram boyunda otobüs koltuğunda olduğumdan giremiyordum... forumu şöyle bir gözden geçireyim dedim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    eyv arkadaşlar bayram boyunca bende uzak kaldım maalesef.sıkıntı yoktur kimsede umarım.evt gezi işi nooldu ya plan değişikliği yok dimi 4 ünde hava iyiyse gidiyoruz değilmi düzceye
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    YBR istiyor..
    para nerden bulcaz yaaa off alamadık hala ehliyet cepte yatışş..

Motosikleti
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyv arkadaşlar bayram boyunca bende uzak kaldım maalesef.sıkıntı yoktur kimsede umarım.evt gezi işi nooldu ya plan değişikliği yok dimi 4 ünde hava iyiyse gidiyoruz değilmi düzceye
    gidiyoruz tabi gitmezmiyiz düzceye.. farımızda yolumuzda açık olacak...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    eyv ramçokeyifler iyimi nasıl gidiyor?

Motosikleti
    eyv ramçokeyifler iyimi nasıl gidiyor?
    bayram da yapttığım 5 günlük şöförlüğün çilesini çekiyorum.... gömlek altında 5 gün 12 derece araç sıcaklığında iken 4 saatlik buz gibi bağaj uykusu bana iyi gelmedi.... travegonun üstün gaz yeme kabiliyetinden sonra ne doblodan nede ybrden bir süre zevk alamıyacağım galiba....

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gittim gene dadaşa.bu aralar çok gidiyorum

buji başlağını değiştirdi ama gne çalışmaı.meğere orun kontak dymış,birşeyler yaptı şimi çalışmamazlık yapmıyor.

gezi işi n oldu aksaklık feln varmı?
    gezi tarihini son sürat bekliyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 PM ----------

plan değişikligi yok ayın 4 ünde düzcedeyiz allah izin verirse
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle 1 yıLdır Ybr Hastasıyım Sesine bitiyorum Devir Saati (Kesici ) Sesine Hastayım.Çalıştık çabaladık Paramızı çıkarttık..Babamızın Yardımıylada Bir Ybr alıcağım Bu hafta Baya Bi galeri , Elden dolaştık..aslında 1 yıldır araştırıyorum Arkadaşlarda var.. Geziyoruz takılıyoruz ama özel Sorularım var cahiliyet..Öncelikle Gençiz görüntüye Sese Önem veriyorum Sesde görüntüde ybrde var bence..

Ayrıca ' Bugun Gittiğim bir Galeride 2009 Model 0 ybr Vardı..Satıcıyla sohbet ettik Ben Yuvarlak kafa istediğimi 0 'Lara bakmadığımı söyledim..Oda Bana kafasını değiştiririz yuvarlak far yuvarlak kafa yaparız uzay kafa evinde durur dedi.. Sizce Bi aksaklığı Bir sorunu Çıkarmı ?

İstediğim Ybr

Bu şekilde Aynalarını Söküp Parama Göre Air Brush
    Örnek

Böyle düşünüyorum..

Sizce Ses İçin Hava filitresi açtırmak Ayrıca Ne yapılabilir ? Performans Vs Bilgi Verirseniz Yapılabilicek Pek birşey yok biliyorum..Olanaklarımızı sayarsanız sevinirim Ybrci Arkadaşlar Vardır burda mutlaka..

Teşekkürler

Ve ek olarak yazıyorum kafama takılan bir şey bugun Sitede Dylanlara bakarken gormuştum

Gömme Haporlor Ve mp3 çalar ? Bunu nasıL yapıyorlar Ve maliyeti Nekadar tutar
    hava filtresini açarsan hiç iyi olmaz, 50.000 km yi bile göremeyebilirsin.
    uzay kafadan yuvarlak kafaya çevirmede hiç bir problem olmaz. ayrıca 2009'ların arka sinyalleri daha hoş, r1 sinyali kullanmışlar
    yeşil olanı yolda görsem yolumu değiştiririm o ne öyle ya

öneri:
    elta 18-19 2 adet yıldız anahtar aldım bijon anahtarı niyetine. (15 tl tuttu) öneririm arkadaşlar motorla bir verilen o uyduruk 1 karış bijon anahtarıyla uğraşmayın...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzay kafadan yuvarlak kafaya çevirmede hiç bir problem olmaz. ayrıca 2009'ların arka sinyalleri daha hoş, r1 sinyali kullanmışlar

öneri:
    elta 18-19 2 adet yıldız anahtar aldım bijon anahtarı niyetine. (15 tl tuttu) öneririm arkadaşlar motorla bir verilen o uyduruk 1 karış bijon anahtarıyla uğraşmayın...
    evet ben de aynı anahtarla açıyorum bujiyi hep. çok rahat oluyor. ben 3 liraya almıştım

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeşil olanı yolda görsem yolumu değiştiririm o ne öyle ya

öneri:
    Bilgiler için teşekkürler Ybr den vazgeçtim Ne yazikki F5 alıcağım

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayram da yapttığım 5 günlük şöförlüğün çilesini çekiyorum.... gömlek altında 5 gün 12 derece araç sıcaklığında iken 4 saatlik buz gibi bağaj uykusu bana iyi gelmedi.... travegonun üstün gaz yeme kabiliyetinden sonra ne doblodan nede ybrden bir süre zevk alamıyacağım galiba....
    haklısın o aletler başka bir keyif.kullanmak nasip olmadı ama kullanırken gördüğüm kaptanları işten acaip zevk aldıkları belliydi.aletler hakikaten güzel hızlanıyor ve direksiyon büyüklüğünün aksine kullanmak sanıdığı kadar zor değil dönüşler falan acaip rahat diye biliyorum.yanılıyormuyum?

Motosikleti
    yamaha125 ybr
    slm arkadaşlar benim motorda arka tekerde bi sıkıntı var motor sehpada iken lastik dönüyo ama yolda iken teker dönmüyo ve yani gitmiyo 2 hafta oldu debriyaj balatasını degişeli ama neden böyle yaptı anlamış degilim debriyaj telinide degiştim ama bi degişiklik olmadı motoru 1 vitese geçiriyorum masaya alıyorum lastik dönüyo ama motor gitmiyo debriyaja basmadan vitesde kendiliginden geçiyo ve motoru yere koydugum zaman viteste iken devriyaja basmadıgım zaman istop etmesi lazım etmiyo buna nasıl çözüm bulabilirim

Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Merhaba beyler, Öncelikle geçmiş bayramınızı kutluyorum, Yolu ve izi tevafuken denk gelmiş internetin olmadığı Cep telefonunun yer yer çektiği soğuğun illallah ettirdiği bir memleketin köyünde idim bayram boyunca. Uzatmalı da olsa bayramınızı kutlamadan geçmek istemedim.

Saygılar...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için teşekkürler Ybr den vazgeçtim Ne yazikki F5 alıcağım
    Al al kardeş f5 rayzingg ..
    Bu motosikletleri alın ki tamircilere verin alın verin ekonomiye canlılık gelir

Bujiyi açmak için ayrıyetten anahtar almaya gerek yok ybr nin orijinal bakım çantasındaki anahtarla açılıyor

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı travelmate14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim motorda arka tekerde bi sıkıntı var motor sehpada iken lastik dönüyo ama yolda iken teker dönmüyo ve yani gitmiyo 2 hafta oldu debriyaj balatasını degişeli ama neden böyle yaptı anlamış degilim debriyaj telinide degiştim ama bi degişiklik olmadı motoru 1 vitese geçiriyorum masaya alıyorum lastik dönüyo ama motor gitmiyo debriyaja basmadan vitesde kendiliginden geçiyo ve motoru yere koydugum zaman viteste iken devriyaja basmadıgım zaman istop etmesi lazım etmiyo buna nasıl çözüm bulabilirim
    arkadaşım öncelikle merhaba foruma hoşgeldin.problemine ilk defa rastladım çok bilgim olmaması nedeniyle fikirimi belirteyim sanırım debriyaj takılı kalıyor gibi bir problem var senin motorunda anlattıklarına göre ama teknik olarak daha iyi bilen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlar mutlaka...

haydi sedat,ramço...nedir olay abi benimde ilgimi çekti bu problem bi açıklayın bakalım

Motosikleti
    yamaha125 ybr

teker dönmemesi

evet yeni üyeyim öncelikle hoş bulduk ama sorunuma çözüm arıyorum nasıl olacak bilmiyorum bugun yeni denememde kendimce düşündüm debriyaj telini degiştirdim ama yine düzelmedi motoru ayaklıga aldıgım zaman teker dönüyo sanki gidiyomuş gibi vitesde iken ama yere indirdigim zaman gitmiyo gaz veriyorum alıyo gazı ama gitmiyo debriyaj balatalarını yenı degiştirdim bikaç kişi dediki yeni balatada sıyrılır ondan gitmiyodur ama bana pek inandırıcı gelmedi daha iki haftalık balatanasıl sıyrılır yardımcı olursanız sevinirim

Alıntı travelmate14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yeni üyeyim öncelikle hoş bulduk ama sorunuma çözüm arıyorum nasıl olacak bilmiyorum bugun yeni denememde kendimce düşündüm debriyaj telini degiştirdim ama yine düzelmedi motoru ayaklıga aldıgım zaman teker dönüyo sanki gidiyomuş gibi vitesde iken ama yere indirdigim zaman gitmiyo gaz veriyorum alıyo gazı ama gitmiyo debriyaj balatalarını yenı degiştirdim bikaç kişi dediki yeni balatada sıyrılır ondan gitmiyodur ama bana pek inandırıcı gelmedi daha iki haftalık balatanasıl sıyrılır yardımcı olursanız sevinirim
    balatan bitmiş olabilir. kaçırıyordur.

yeni balata nasıl biter dersen biter . halatı çok sıkarsan yarım saatte biter.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler