Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gültekin abi sana bir sey sorcam bu ön tekerden gelen ugultu sesi kesiliyormu ybr de kesılmıyormu ? gercekten sınırımı bozan bır ses gıy gıy gelıp duruyor daha 280 km deyım ilerleyen zamanda gecermi bu ses sizlerdede ses geliyormuydu öyle ,kimseden bu konuyla ılgılı ne t cevap alamadım..
    Bir defasında kilidi diskte takılı unutmuştuk, yürütmek isteyince takıldı ve disk yamuldu. Ses yaptı, diski değiştirdik.
    Onun haricinde bizimkinde ses, seda yok.

Daha çok yeni motorun. Biraz kullanmanı tavsiye ederim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    anlıyorum kullanalım bakalım ehliyet olmayınca cok binemiyorum pazardan pazara sanırım 1000kmden sonra kesilir inşallah..ybr gercekten pratik çok kullanışlı bir motor neden bu kdar ugrasıyorlar anlamıyorum masrafı pahalı motor alsam 600cc alırım neden cbf alayımki cbf 400 tl daha pahalım hem aradaki farka 60 70 binde reflektiye edersin bir 70 bin daha binersin, sonucta 125cc motor önemli olan saat gibi gibi çalışması ayrıca sesini çok seviyorum
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

Dün yaptigimiz şile gezisinden bi kaç Kare....

By_Hirkil ve lucifercood.....

Burasida cross alani.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 AM ----------

Motorumun Kilometresi....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 AM ----------

buda Hirkilin(ömerin ) kilometresi....
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Arkadaşlar tanıdığımda YBR 125 City var.Bu YBR125City'de koltuk altı bagajı var mı acaba?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tanıdığımda YBR 125 City var.Bu YBR125City'de koltuk altı bagajı var mı acaba?
    malesef ybrnin hiç biyerinde bagaj yok

arkadaşlar benim 2005 uzay kafa ybr var motor 23000 km de. şu son zamanlar çok yakmaya başladı.hiç hava filtresini falan degiştirmedim arkadaşlar hava filtresinden olabilir diyolar sibop ayarından yakıt o kadar oynamaz diyolar dogrumudur acaba.bilginiz varsa lütfen paylaşın.şimdiden tşkrlr..

Motosikleti
    Yamaha ybr125
    Selamlar arkadaşlar. Bugün bende ybr lendim. Haydi hayırlısı.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Yamaha Beldeyama baktı ki çakma yedeklerle millet işi götürüyor...yan sanayi devleşince uyarılar yapmış sitede...

Yamaha YBR125 modelde
    1.Orijinal hava filtresi kullanmamak orta vadede motosikletin silindir pistonunun değiştirilmesine neden olabilir.
    2.Orijinal olmayan fren balataları kısa sürede fren diski ile jantın değiştirilmesine yol açabilir.
    3.Orijinal olmayan tahrik zinciri kullanımı kısa sürede ön ve arka tahrik dişlilerine zarar verip orta vadede YBR125 sürücüsünün hayatını tehlikeye atabilir.

Yukarıda son dönemde YBR125 modelimizde orijinal yedek parça kullanılmaması nedeniyle ortaya çıkan sorunlardan birkaç örnek verilmiştir. Yamaha, hayati seviyelere kadar ulaşabilecek bu tarz sorunların meydana gelmesini önlemek ve YBR125 kullanıcılarının motosikletleriyle yaptıkları yolculuğun uzun soluklu olması amacıyla, tüm orijinal Yamaha YBR125 yedek parçalarında %50’yi aşan bir kampanya uygulamaya başlamıştır. Orijinal Yamaha YBR125 yedek parça kampanyasına ilişkin detaylı bilgi için size en yakın noktada bulunan Yamaha Yetkili Satıcı/Servisine başvurmanız tavsiye edilir.

*Orijinal Yamaha parçalarının ve ambalajının üzerinde mutlaka Yamaha logosunu arayın.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Beldeyama baktı ki çakma yedeklerle millet işi götürüyor...yan sanayi devleşince uyarılar yapmış sitede...

Yamaha YBR125 modelde
    1.Orijinal hava filtresi kullanmamak orta vadede motosikletin silindir pistonunun değiştirilmesine neden olabilir.
    2.Orijinal olmayan fren balataları kısa sürede fren diski ile jantın değiştirilmesine yol açabilir.
    3.Orijinal olmayan tahrik zinciri kullanımı kısa sürede ön ve arka tahrik dişlilerine zarar verip orta vadede YBR125 sürücüsünün hayatını tehlikeye atabilir.

Yukarıda son dönemde YBR125 modelimizde orijinal yedek parça kullanılmaması nedeniyle ortaya çıkan sorunlardan birkaç örnek verilmiştir. Yamaha, hayati seviyelere kadar ulaşabilecek bu tarz sorunların meydana gelmesini önlemek ve YBR125 kullanıcılarının motosikletleriyle yaptıkları yolculuğun uzun soluklu olması amacıyla, tüm orijinal Yamaha YBR125 yedek parçalarında %50’yi aşan bir kampanya uygulamaya başlamıştır. Orijinal Yamaha YBR125 yedek parça kampanyasına ilişkin detaylı bilgi için size en yakın noktada bulunan Yamaha Yetkili Satıcı/Servisine başvurmanız tavsiye edilir.

*Orijinal Yamaha parçalarının ve ambalajının üzerinde mutlaka Yamaha logosunu arayın.
    koyu bir ybrci olarak bir kere bile orjinal parca kullanmadim.....ZAten yan sanayi aldigim parcalada ney fren balatalari bi kere zincir dişli seti degiştirdim.... buji her 5 binde bir degişiyor.... bi kerede hava filtresini degiştirdim keyfiiii...........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:07 PM ----------

Alıntı farketmezya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim 2005 uzay kafa ybr var motor 23000 km de. şu son zamanlar çok yakmaya başladı.hiç hava filtresini falan degiştirmedim arkadaşlar hava filtresinden olabilir diyolar sibop ayarından yakıt o kadar oynamaz diyolar dogrumudur acaba.bilginiz varsa lütfen paylaşın.şimdiden tşkrlr..
    2005 ybrler biraz fazla yakabilir size 2 tavsiyem va ilk olarak buji degişimi yapin ikinciside hava filtresi varsa imkanin yenisi yoksa temizle

Motosikleti
    Yamaha ybr125
    Yav bi hayırlı olsun demek bukadar zormu?

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı osbm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee sen bi foto koymazsan kimse görmez tabi

Hayırlı olsun da fotosuz olmaz

Motosikleti
    2000 ford
    aynen fotosuz hayirli öolsunmu olurmuş

Motosikleti
    Yamaha ybr125
    Saolun arkadaşlar. Sıfır aldım yarın teslim alıyorum. Fotonun lafımı olur helebir gelsin.

Saolun arkadaşlar. Sıfır aldım yarın teslim alıyorum. Fotonun lafımı olur helebir gelsin.
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dün yaptigimiz şile gezisinden bi kaç Kare....

By_Hirkil ve lucifercood.....

Burasida cross alani.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 AM ----------

Motorumun Kilometresi....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 AM ----------

buda Hirkilin(ömerin ) kilometresi....
    Hacı güzel geziydi motorda sana yakıştı ver 2000 sana vereyim motoru

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 PM ----------

hayırlı olsun, kazasız nice km lere...
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    koyacak yer yok abi biliyosun yoksa para bende b.k

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 PM ----------

yoksa piyasadaki tüm ybrleri toplayacam kolleksiyon yapacagim

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koyacak yer yok abi biliyosun yoksa para bende b.k

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 PM ----------

yoksa piyasadaki tüm ybrleri toplayacam kolleksiyon yapacagim
    hacı temizlerinden 1-2 tanesini bana getir ben koyarım garaja
    By Hirkil

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı temizlerinden 1-2 tanesini bana getir ben koyarım garaja

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    yeni YBR alanlara hayırlı olsun.
    bugün yakınlarımdan biri daha ikna çabalarım sonucunda YBR aldı.
    ne demiş fb başkanı bir gün herkes YBR'ye binecek
    4

arkadaşlar kısa far kesiklik yapıyor sebebe ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler