Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar ben yarın için vize randevusu aldım fakat borcu yoktur kağıdı istiyorlarmı tüvtürk ? :s onu almadım bugun unuttum ya :( aklımdaydı o kadar :( orda bakıyorlarmı borcu yoktura cıkarabılıyorlarmı yoksa istemiyorlarmı istiyolarmı pf :S yarın c.tesi bide :S
    borcu yoktur kağıdına gerek yok.... orda işlemler yapılırken borcu var git öde gel diyorlar......

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 PM ----------

birde randevudan 10 dakka önce git... erken gitsende randevu saatinden önce işlem yapmıyorlar...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    ya arkadaslar ben yarın için vize randevusu aldım fakat borcu yoktur kağıdı istiyorlarmı tüvtürk ? :s onu almadım bugun unuttum ya :( aklımdaydı o kadar :( orda bakıyorlarmı borcu yoktura cıkarabılıyorlarmı yoksa istemiyorlarmı istiyolarmı pf :S yarın c.tesi bide :S
    ben bugün yaptırdım ramço nun dediği gibi gerek yok orda kontrol ediyorlar... saat itibariyle dün
    By Hirkil

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    borcu yoktur kağıdına gerek yok.... orda işlemler yapılırken borcu var git öde gel diyorlar......

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 PM ----------

birde randevudan 10 dakka önce git... erken gitsende randevu saatinden önce işlem yapmıyorlar...
    Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugün yaptırdım ramço nun dediği gibi gerek yok orda kontrol ediyorlar... saat itibariyle dün

tşkler arkadaslar borc yok sukur ama ben c.tesi diye tırstım :D 12 de dukkandan cıkarım 1 de ranbdevu hadi kazamız mubarek olsun :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    sinoptan herkese selam... yolculugum dün sabah saat 5:30 itibari ile basladi ve akşam 16:30 da bitti sonucunda 660 km yol geldim son 60 km yolu 2 saatte zor gecebildim berbat bi yolla karşilaştim resmen beni motordan soguttu denebilir... köy yollarinda ybr 125 imle off road yaptik dag bayir hoplayip zıpladik malum yollar böyle allah nazardan saklasın tık demedi yakıtı merak eden arkadaslara söyle diyim 45 liralik benzin aldim toplamda tam uc uca yetti...geri dönüşüm haftaya bu gün olacak allahin izniyle...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    helal olsun arkadaşım yolculuk nasıl geçti. çok uzun saat yolculuk yapmışsın. yol üzdümü seni. selesi rahatsızlık verdimi. kaç sefer mola verdin vb.
    [B][COLOR="DarkGreen"]GÖZÜNÜ KORUMAYANIN GÖNLÜ KARIŞIK OLUR[/COLOR][/B]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Sedat helal olsun kardeşimm 660 km yolu 45 tl ye mi gelmiş oldunn ??

Lem bu aradaa foruma kocaman boyutta fotoları basma..
    Fotoları koyarken yeniden boyutlandır şunları 680 -440 yap ,kota katili olma .. all right

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı rsavkli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun arkadaşım yolculuk nasıl geçti. çok uzun saat yolculuk yapmışsın. yol üzdümü seni. selesi rahatsızlık verdimi. kaç sefer mola verdin vb.
    valla yol uzundu her babayigidin harci degil diyebilirim resmen g.tümü koyacak yr bulamadim koltukta ama motordan yana bir sorun yasamadim cok şükür
    cok kotü harabe yollardan gectim maşşallah tık demedidöşümde taminimi 30 bin km yi bulur motorum onu yeni deb. balatasi ile ödüllndirecegim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:17 AM ----------

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sedat helal olsun kardeşimm 660 km yolu 45 tl ye mi gelmiş oldunn ??

Lem bu aradaa foruma kocaman boyutta fotoları basma..
    Fotoları koyarken yeniden boyutlandır şunları 680 -440 yap ,kota katili olma .. all right
    evet piirim tam 45 tl uc uza yetmiş oldu gerisini siz hesap din artık kaç kurus yakmış ben anlamam şuda gerceki 80 sabit bi şekilde bi kere 120 gördüm yanici madde tankerinin arkasinda araba boştu tabi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    arka lastiği değiştirmek istiyorum bizim servise HENG.SHEN.TIRE marka lastik geldi ama üzerinde çin malı yazıyor. lastik hakkında bilgisi olan yada kullanan arkadaş varmı
    bir gün geldiğimde bakalım sen bilmiyor musun kalitesini yav
    bana da lazım lastik bu arada. arkadaşlar bakıyorlar.
    orta kalite bir şey alacağım.
    4

Motosikleti
    2005 uzay kafa ybr
    sen lastiği ırc yapmamışmıydın. lastiğin kalitesi elle anlaşılırmı, ben anlamam
    iki lastikte senin yenii. niye değiştiriyon ki. dışardan lastik almak istemiyorum tunçbilekte shen tıre var. bvs de de aynı lastiği kullanıyor. bioniklerde bisikletlerde genelde bu lastik kullanılırdı.burdan taksikle alırım lastiği. biri kişi iyi dese alcam.
    senin gelcen yok burlara
    [B][COLOR="DarkGreen"]GÖZÜNÜ KORUMAYANIN GÖNLÜ KARIŞIK OLUR[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet piirim tam 45 tl uc uza yetmiş oldu gerisini siz hesap din artık kaç kurus yakmış ben anlamam şuda gerceki 80 sabit bi şekilde bi kere 120 gördüm yanici madde tankerinin arkasinda araba boştu tabi
    1oo km de 2.20 Lt benzin sarfetmişsin helal olsun

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    sen lastiği ırc yapmamışmıydın. lastiğin kalitesi elle anlaşılırmı, ben anlamam
    iki lastikte senin yenii. niye değiştiriyon ki. dışardan lastik almak istemiyorum tunçbilekte shen tıre var. bvs de de aynı lastiği kullanıyor. bioniklerde bisikletlerde genelde bu lastik kullanılırdı.burdan taksikle alırım lastiği. biri kişi iyi dese alcam.
    senin gelcen yok burlara
    yok, hayır arka lastik prelli idi.
    8bin km oldu. artık epey silindi. yaz günü dağa bayıra gideriz yolda kalmayalım.
    sadece ön irc onu da yanlış takmışlar sanırım sürtüyor kenarlara onu arkaya geçireceğim öne lastik alacağım.
    bu konuda fikri olan var mı arkadaşlar?
    ön kalın oldu biraz yani.
    4

vizede ok 5 dakka sürmedi yaw

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    vizede ok 5 dakka sürmedi yaw
    sana da dediler mi şurada bir arkayı kaydırda fren tutuyor mu görelim diye
    By Hirkil

Motosikleti
    arkadaşlar depo testim bu gün itibari ile bitti... ankara dönüşü ankaradan aldığım benzin 568 km de bu gün bitti..zaten ankara dönüşünde 510 km yapmıştı... 68 kmde şehir içinde ben yaptım... yedekte 80 km civarında gitti... bilgilerinize...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana da dediler mi şurada bir arkayı kaydırda fren tutuyor mu görelim diye
    frene bakmadılar bile

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar depo testim bu gün itibari ile bitti... ankara dönüşü ankaradan aldığım benzin 568 km de bu gün bitti..zaten ankara dönüşünde 510 km yapmıştı... 68 kmde şehir içinde ben yaptım... yedekte 80 km civarında gitti... bilgilerinize...
    Bana da sponsor bulursanız bir depoyla en çok yol gitme rekoru kırarım ..

Motosikleti
    Bana da sponsor bulursanız bir depoyla en çok yol gitme rekoru kırarım ..
    ben sadece denemek istedim... ben sponsoru türkiye turuna çıkmak için istiyorum... bir depo benzin için sponsor arama benim önümü kapatma.....

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Biraz geniş düşün..Melela sen Tr turuna çıkarsan geniş kitleye yayılamazsın ama ben bir depoyla guiness rekorlar kitabına girersem ulaşacağım kitleyi düşün yurt içi - dışı

Motosikleti
    Biraz geniş düşün..Melela sen Tr turuna çıkarsan geniş kitleye yayılamazsın ama ben bir depoyla guiness rekorlar kitabına girersem ulaşacağım kitleyi düşün yurt içi - dışı

bence daha zorunu yapman çok zor olacak.. rampa aşşağılarda boşa falan atmalısın.......

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Sedat bacımız kardeşimiz şu sıralar Sinop semalarında alçak uçuşta
    Tüm ybrcilere selamı var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler