Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan yapacak hacı gönderecek resimleri ben msnden ilettim bekliyoruz bakalim sagolasin
    Hehe ozan koymuş az ama öz olmuş fotolar elim değişken ben de bizim geziden fotolardan koyayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tek başima yolculuk yaptigmdan fazla resim çekemiyorum birde foto makinem olmadigindan resim çekme hevesi kalmiyor insanda
    evet sende haklısın.... ama hava sağlam sogukmuş... kuryelik başkada otobandaki soğuk babmbaşka....

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sende haklısın.... ama hava sağlam sogukmuş... kuryelik başkada otobandaki soğuk babmbaşka....
    otoban pek soguk olmuyor hatta biran önce otobana giriyim diye ne kadar dua ettim ne varsa köy yollarinda gidiş gelişli yollarda var herşey otoban gibi yok yapişiyorum otobüslere 100-110 allah ne verdiyse hamam gibi arkasi hiç rüzgar yokdikkat gerektren bişey marifet degil tabi bu şekilde yolculuk yapmak ama soguktan insanin gözü karariyor biraz tehlikeyi göz önüne aliyosunuz mecburen
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    mondi 150MC
    Helal olsun bizim hacıya

Memleket özlemiyle yanıp tutuşan sedat;
    kar-kış dinlemeden YıBıR'ıyla 1314 km'yi hiçe sayarak köyüne gitti

Helal olsun sedat ve sedat gibilerine
    (Duygusalmı oldu ne)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun bizim hacıya

Memleket özlemiyle yanıp tutuşan sedat;
    kar-kış dinlemeden YıBıR'ıyla 1314 km'yi hiçe sayarak köyüne gitti

Helal olsun sedat ve sedat gibilerine
    (Duygusalmı oldu ne)
    evet hacı duygusal oldu bi an gözlerim doldu

Motosikleti
    otoban pek soguk olmuyor hatta biran önce otobana giriyim diye ne kadar dua ettim ne varsa köy yollarinda gidiş gelişli yollarda var herşey otoban gibi yok yapişiyorum otobüslere 100-110 allah ne verdiyse hamam gibi arkasi hiç rüzgar yokdikkat gerektren bişey marifet degil tabi bu şekilde yolculuk yapmak ama soguktan insanin gözü karariyor biraz tehlikeyi göz önüne aliyosunuz mecburen
    bizde kuryelik yaparken otobüs arkası yada kamyon arkası secerddik.... ama bir arkadasımız önündeki otobüsün fren yapması sonucu otobüse yapıstı... sonuç hiçte hoş olmadı... biraz sanşlı olmak lazım... seninde dediğin gibi risk almak lazım... ben kuryelik yaparken çoook risk aldım....

Motosikleti
    2000 ford
    bizde kuryelik yaparken otobüs arkası yada kamyon arkası secerddik.... ama bir arkadasımız önündeki otobüsün fren yapması sonucu otobüse yapıstı... sonuç hiçte hoş olmadı... biraz sanşlı olmak lazım... seninde dediğin gibi risk almak lazım... ben kuryelik yaparken çoook risk aldım....
    hacı şehir içinde degil otobüs kamyon arkasindan gitmek 5 metre önümde araba olsa rahatsiz oluyorum ya benim bu söyledigim şehirler arasi yolda ve otobüsler için gecerli otobüs şöförleri genelde eksoz frenlerini kullanirlar öyle ciddi şekilde fren yaptiklarini görmedim bu güne kadar tabi dikkat ve tedbiri elden birakmamak gerek

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    sedatım gerçekten dayıyla güzel bi gezi yapmışsın bu gezide yanında olamadığım için kötüyüm fakat bıravo sana... zaten senin bu çılgınlıklarına en yakın şahit benimdir herhalde hatırlıyormusun o yağmurda kartal oto pazarına gittiğimiz günleri hey gidi günler heyyyy...
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

Motosikleti
    arkadaşlar motorcu dedinmi türkiyede yaşıyorsan zaten çılgınsındır... dünyada bu kadar zalim araç söförlerinin bulunduğu başka bir ülke yoktur....

Motosikleti
    mondi 150MC
    arkadaşlar motorcu dedinmi türkiyede yaşıyorsan zaten çılgınsındır... dünyada bu kadar zalim araç söförlerinin bulunduğu başka bir ülke yoktur....
    Dogru diyorsun valla..
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gozümle grmedim ama gidip motorla gezenlerin yalancısıyım."Dunyada motorcıya en cok saygı gosterilen ulke Yunanistan" diyorlar.Aynada motoru goren yol veriyormuş.
    Şeytan diyor" al bir YBR,git Yunanistan'a".

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gozümle grmedim ama gidip motorla gezenlerin yalancısıyım."Dunyada motorcıya en cok saygı gosterilen ulke Yunanistan" diyorlar.Aynada motoru goren yol veriyormuş.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu ara yunanistan karışık tavsiye etmem

len sedat olm söyleseydin otobüs parası ayarlardık sana,bu soğukta o kadar yol hasta olacan sonra
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    savaşkayan sebeb ve sonuç ne olursa olsun türkiye gibi vatan yoktur.. öleceksemde türkiyede öleyim.....

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ara yunanistan karışık tavsiye etmem

len sedat olm söyleseydin otobüs parası ayarlardık sana,bu soğukta o kadar yol hasta olacan sonra
    otobüsle işim olmaz benim coşkun abi daraliyorum ben gidis dönüş 90 ytl lik benzin aldim toplamda otobüsle gitseydmde 100 ytl idi

Tüm YBR'lilere merhaba.

Bayram Tatilinde kücük bi karadeniz gezmesi yaptim Arkadaslar İstanbuldan-Kastamonuya kadar gideyim dedim(600km) Pazar Günü sabah 5:30 sedat_57 yollarda hava karanlik vurmuşum kendimi otobana Bir hevesle gidiyorum İlk mola mi 230 km sonra verdim...80-90 sabit... boluda bi mola verdim 20 dk sonra tekrar devam Ve soınradan her 100 km gittikten sonra mola verdim artık yorulmuştum hele yolculugun son 100 km lik kısmı bitmek nedir bilmedi aşırı virajli yollar beni bitik düşürmüştü ama köyüme geldigimi anlayinca bi hevesle daha sabir dedim ve 600 km lik yolu tam 9 saatte tamamladim köye vardigimda saatim 14.30 du....5 gün olan bayram tatilimin 2 günü yolda 3 günü memleketimde geçti Herşey cok Güzeldiki Geri dönüş yolunu bi an için unutmuştum... bu 3 günlük tatilde vicudumdaki agrilar geçmişti ve takrar yoldayim geri dönüyorum ama beni kar ve sis bekliyormuş 100 km yolu yoldaki buzlanma+sis+0 derece hava sicakligiyla 4 saat gibi bi sürede zar zor tamamladim... bundan sonra Allah şu çilgin kuluna acidi ve güneş çikti ısıtmıyordu belki ama varligi yetiyordu güneşi görünce kastamonu merkezden bi soluk karabük'e vardim orda benzin aldiktan sonra gerede-bolu-düzce- sakarya izmit derken 12 saat sonra evimdeydim eve geldigimde koltuga bile oturamaz durumdaydim nedense toplamda yapmiş oldugum yol 1314 km bunun 1200 km si sadece gidip gelmeyle yapildi...şu an motorum 21.500 km de... Biraz uzun oldu ama resim yüklemesini bilseydim resimleride paylaşirdim sizlerle....
    Keşke Gezi Yazıları bölümünde bol fotoğrafla ayrıntılı olarak yolculuğunuzu aktarsaydınız. Kış şartlarında 1200 km bunu fazlasıyla hakediyor.

Duyduğuma göre orada tüm motorcular psikopatmış, adamlar korkudan yol veriyormuş.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı voyagerx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm YBR'lilere merhaba.

Keşke Gezi Yazıları bölümünde bol fotoğrafla ayrıntılı olarak yolculuğunuzu aktarsaydınız. Kış şartlarında 1200 km bunu fazlasıyla hakediyor.

Duyduğuma göre orada tüm motorcular psikopatmış, adamlar korkudan yol veriyormuş.
    haklisin aslinda ama ne biliyim böyle daha iyi gibi hem 1200 km uzun ama ustalarimin yaninda benimki bişey sayilmaz

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    haklisin aslinda ama ne biliyim böyle daha iyi gibi hem 1200 km uzun ama ustalarimin yaninda benimki bişey sayilmaz
    o kadar km yaptıktan sonra bu kış şartlarında helal olsun derler ustalar ne diyecekler...
    4

Motosikleti
    Yaz Kış Hiç Fark Etmez.... Ybr Aşkı Hiç Bir Zaman Bitmez........ Biz Ybr Mizi Laf Olsun Diye Değil Alemlere ,bret Olsun Diye Aldık....

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    imzam nasıl ama ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler