Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı hatta yakın oldugu için normalden fazla yakar
    abi ben 12 binde attiriyorumçok yakarmi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Benim motorum bugün 60 km yi geçti hayırlısıyla. (: Rodajda diye 4000 den sonra değiştiriyorum vites rodajdan sonra 500-600 km 5000de sonrada 500-600 km 6000 binde 7000e kadar yolu var kasarsam 8000 de olur en güzel böyle açılır motor diye öğrendim serviste çalışan bir tanıdığımdan sizlerinde fikirlerinizi dinlerim tabikide. (: Şimdilik 4000 de değiştirdiğim için 5. viteste 60-70 in üstüne çıkmıyor 4000 devirde. Ama ilerde yararı olucak sanırım.

Birde bu rialli denen sitede jantlara çekilen bantlardan ve yan ayaklık var mı?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı !!KING!! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorum bugün 60 km yi geçti hayırlısıyla. (: Rodajda diye 4000 den sonra değiştiriyorum vites rodajdan sonra 500-600 km 5000de sonrada 500-600 km 6000 binde 7000e kadar yolu var kasarsam 8000 de olur en güzel böyle açılır motor diye öğrendim serviste çalışan bir tanıdığımdan sizlerinde fikirlerinizi dinlerim tabikide. (: Şimdilik 4000 de değiştirdiğim için 5. viteste 60-70 in üstüne çıkmıyor 4000 devirde. Ama ilerde yararı olucak sanırım.

Birde bu rialli denen sitede jantlara çekilen bantlardan ve yan ayaklık var mı?
    yan ayaklik varda ben jant şeridi göremedim orda belki vardir ayakligin fiyati 10 ytl idi yanliş hatirlamiyorsam

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Ben lastik yanağı var beyaz ama o değil sanırım. Ya buradan alışveriş yapabilmek için üyelik,kredi kartı numarası falan istiyordur benim kartım yok. (:

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben 12 binde attiriyorumçok yakarmi
    sevgili yavrum sedat çok yakmaz direk mideye indirir seninki

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    arkadaşlar YBR ile yaptığım gezinin linkidir. http://www.motosiklet.net/forum/gezi...e-2210-km.html
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Motosikletleriniz 100 km'de ne kadar yakyor ? Kullanım tarzınız nasıldı ?

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    2004 YBR'em şuanda km'ye (uzun yol yada şehiriçi farketmedi)110 ykr yakıyor.
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içinde agresif kullanırsam çok farkediyor. ama tın-tın gider de 5-6000 devirlerde vites yükseltirsem hem az yakıyor hemde motosiklet zevkimi alıyorum

Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 YBR'em şuanda km'ye (uzun yol yada şehiriçi farketmedi)110 ykr yakıyor.
    aşşa yukarı 5 kuruş oynar işte 105 ile 115 arasında değişiyor

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Motor bendeyken 10 kuruş hatta altında yakıyor :D Kardeşim çok yakıyo diyo , neden acaba

slm can yoldaşlarım sevgili ybr ci dostlarım!!!
    geçenlerde arkadaşım yeni çıkan ybr den aldı. ön kafayı filan değiştirmişler. şerefsizler çok kızdırdı beni. haber etmeden model değiştiriyorlar. bilsem 2 ay öce almazdım şimdi alırdım. lastikler orjinal dubleks, hızlanması daha iyi motor daha sıfır 110 bastı. benimkisi ancak 90 100 zar zor yapmıştı. ateşleme sisteminde değişiklik yapmışlar diyorlar. benim keçi 2600 km yi devirdi. 3000 de subab ayarı istermi arkadaşlar???? bakalım bujiyi değiştirecem belki hızlanmada biraz daha farkeder şimdilik herkese selametle saygılarımla....

yBR 125 e irudyumn buji

Yamaha Ybr 125 E Iridyum Buji Takılabilir Mi?

Sevgili arkadaşlar,
    Giotine arkadaşımızın çektiği gezi fotoğraflarını nasıl izliyorsunuz. Vermiş olduğu linkten gezi notlarını okudum ama fotoğrafları nasıl göreceğimi bilemiyorum.
    Birileriniz bana fotoğraf yükleme ve fotoğrafları izleme konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    Sevgi ve saygılarımla,

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alllah nasip ederse bu hafta bayiden siparişi veriyorum,bu ay sonu veya agustos başları kavuşuyorum ybr me,allah tüm ybr hastalıgınına tutulanlara yardım etsinben nerdeyse sıyırıyordum kendinize iyi bakın,Allaha emanet olun arkadaşlar.kazasız belasız keyifli sürüşler.bu arada bu city hakkında bilgisi olan arkadaşlar veya city alan arkadslar bilgilerinizi ve resimlerinizi paylaşırmısınız.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı xCaddeX60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Ybr 125 E Iridyum Buji Takılabilir Mi?
    Evet ama çok çok bir değişiklik yaratmıyor.

Alıntı taytisus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde arkadaşım yeni çıkan ybr den aldı. ön kafayı filan değiştirmişler. şerefsizler çok kızdırdı beni. haber etmeden model değiştiriyorlar. bilsem 2 ay öce almazdım şimdi alırdım. lastikler orjinal dubleks, hızlanması daha iyi motor daha sıfır 110 bastı. benimkisi ancak 90 100 zar zor yapmıştı. ateşleme sisteminde değişiklik yapmışlar diyorlar. benim keçi 2600 km yi devirdi. 3000 de subab ayarı istermi arkadaşlar???? bakalım bujiyi değiştirecem belki hızlanmada biraz daha farkeder şimdilik herkese selametle saygılarımla....
    YBR kolay kolay sibop ayarı isteyecek bir makina değil.Benimkisi 30.000 oldu daha sorun yok.YBR'ler arasında güç farkı olduğuna gelince.Bunlar çok doğru değil.Eğer ciddi bir modifiye yapılmamışsa hiç bir YBR arasında bariz güç farkı yok.Daha çok sürücünün ağırlığına ve yol durumuna göre YBR'ler en fazla 120 yapar ki o da çok riskli zira motorun yapısı 90'dan sonra güven vermiyor.Yani takma kafana derim.Buji ile, dişli değişimi ile vs. şeylerle hızı da artmaz.Ben iridyum buji dahi denedim.Sonuç olumsuz.

Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi 2.4-2.7 arası.Şehir dışı performanslı kullandığılm için 3 lt.Bu üç litre iki kişi, haddinden fazla yüklü ve sürekli maksimum hız için geçerlidir.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Arkadaşlar,

Biricik motorumu daha yüksek cc bir motosiklet almak maksadıyla satışa çıkardım. Onun sayesinde eşsiz arkadaşlar edindim ve çok güzel yerleri görme imkanı buldum. Bir başka motosiklet tutkunu onu benden alana kadar eminim yine elinden geleni yapacak ve bana güzellikler yaşatmaya devame edecek. Benden sonra, yeni sahibine de aynı yoldaşlığı göstereceğine inanıyorum.

Aşağıdaki linkten internet ilanına ulaşılabilir.

http://www.sahibinden.com/t_i_g_e_r_...XQQdisplayitem

Saygılar...

= = = Be Aprilia racer! = = =

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Biricik motorumu daha yüksek cc bir motosiklet almak maksadıyla satışa çıkardım. Onun sayesinde eşsiz arkadaşlar edindim ve çok güzel yerleri görme imkanı buldum. Bir başka motosiklet tutkunu onu benden alana kadar eminim yine elinden geleni yapacak ve bana güzellikler yaşatmaya devame edecek. Benden sonra, yeni sahibine de aynı yoldaşlığı göstereceğine inanıyorum.

Aşağıdaki linkten internet ilanına ulaşılabilir.

http://www.sahibinden.com/t_i_g_e_r_...XQQdisplayitem

Saygılar...

ilan hata veriyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı taytisus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta 16 bindeyim daha süpap ayari yapilmadi bence bi 20 binden önce makinayi elletme öyle sonra eskiisnden daha kötü halde geri verirlerse üzülürsün söyleyeyim

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Düzeldi mi acaba ilan linki şimdi? kontrol edebilir misiniz?
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzeldi mi acaba ilan linki şimdi? kontrol edebilir misiniz?
    ben yine göremiyorum...... bendemi bi sorun var acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (1 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler