Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ybr 125 esd lerde mevcut olan lastik dışında daha kalın bi lastik kullanabilirmiyiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:58 ----------

Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim gözükmüyor google dan baktım çok iyi bi motora benziyor ybr den daha cüsseli gibi
    birde resimler arasında honda hunk diye bişey cıktı ybr apachi karısımı gibi ilginc

Apachen Hayırlı olsun simdiden

bu motoru getirmezler ki nerede kötü malzeme var ittir türkiyeye :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Recai o resimdeki far kaç k biliyo musun ? Birde sahibindende var ama 159 a nasıl olur ki.

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 125 esd lerde mevcut olan lastik dışında daha kalın bi lastik kullanabilirmiyiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:58 ----------

bu motoru getirmezler ki nerede kötü malzeme var ittir türkiyeye :D
    Güzel soru bende lastik olayını merak ediyordum gelip motora bakanlar nedense lastikleri kalın değilmiydi bunun diyorlar
    Haklısın ayrıca yamaha türkiyeye kendi geldi avrupa sitesinde her model var türkiye sitesinde bi kaç model

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İnanın beyler yurt dışındaki ybr ler gelse özellikle brezilya olanlar piyasada ne cbf kalır ne tvs.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 ----------

Ybr yiyor hondayı

Buda 2 ncisi

Ybr turbo

Buda benim videom

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    benim egsozdaki krom attı , bir çok yeride kabarık durumda ne yapmak gerekir ?
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Nasıl attı fotoğraflayabilirmisin?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recai o resimdeki far kaç k biliyo musun ? Birde sahibindende var ama 159 a nasıl olur ki.
    dostum istediğin renki alabilirsin 8000 10000 12000 farketmez o sana bağlı ben 10k buz mavisi alıcam sahibindende var ama ben elden alıcam sorun olmasın diye.Çok acayip aydınlatıyor bir önceki msj'ıma bakarsan

ben içi siyah olanı alıcam daha güzel..Hangisini alayım uniqe ?

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Kendınde boyarsın farketmez o ama buz mavisi o kadar iyi olmaz ya Beyaz olsa daha güzel olmazmı yukardaki 5000 k heralde.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    uniqe arkadaşım videolar çok güzel keşke bunlar bizdede olsa o zaman ybr mi cbf mi tvs mi diye yıllarca soru sormazdık direkt bu derdik

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    uniqe arkadaşım videolar çok güzel keşke bunlar bizdede olsa o zaman ybr mi cbf mi tvs mi diye yıllarca soru sormazdık direkt bu derdik
    Hangi şehirdesin ? gel ayarlıyım sanada yok mu sanıyosun bizde böyle ybr 140'ı dayayan ?

Kendınde boyarsın farketmez o ama buz mavisi o kadar iyi olmaz ya Beyaz olsa daha güzel olmazmı yukardaki 5000 k heralde.
    8000k olması lazım beyazı beyazda olur farketmez bana ya xenon güzel icat motoru değiştiriyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Recaİ illaki ayarlanır vardırda ben şimdilik tvs apacheyi bekliyorum bi onu görmem lazım daha öncede vardı bende çok memnun kaldım eğer gelmezse veya beğenmezsem 125 esd alacam

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum istediğin renki alabilirsin 8000 10000 12000 farketmez o sana bağlı ben 10k buz mavisi alıcam sahibindende var ama ben elden alıcam sorun olmasın diye.Çok acayip aydınlatıyor bir önceki msj'ıma bakarsan

ben içi siyah olanı alıcam daha güzel..Hangisini alayım uniqe ?

farlar guzelmıs arkadasım..sıyah olan guzel bence..

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Recai elden alıcaksan bende siyahından alıcam 8000 k olucak bana gönderebilirmisin ordan ama şimdi değil ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Recaİ illaki ayarlanır vardırda ben şimdilik tvs apacheyi bekliyorum bi onu görmem lazım daha öncede vardı bende çok memnun kaldım eğer gelmezse veya beğenmezsem 125 esd alacam
    Tvs iyi motor diyorlar ben kullanmadım hiç iyice araştır sorun çıkartmıyorsa al beğendiğin motoru al ben şahsen ESD almam 0 olarak 3 ay önce eski kasa ybr aldım şuan olsa gene eski kasa alırım..Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz

Uniqe kafayı taktırayım sana söz vermiştim detaylı olarak ses olayını sana resimlerle videolarla anlatıcam Millet ybr sesi duysun ybr'nin sesi meşhurdur mahrum kalmayın

Recai elden alıcaksan bende siyahından alıcam 8000 k olucak bana gönderebilirmisin ordan ama şimdi değil ?
    uniqe sen şöyle yap senin farın var zaten komple farı almana gerek yok ben sana mercek ve parçalarını yollatayım sen onu orda motorcuya taktır hem daha ucuza buluruz kafayı almadığın için Xenonuda ister ben burdan alayım ister sen ordan al farketmez bana Yada komplede alırım

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hacı bu orjinali dursun diyorum yanına komple o içi siyahdan alsam iyi olur.Burda mal herifler çıkma xenon a 150 tl dıyolar.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Hacı bu orjinali dursun diyorum yanına komple o içi siyahdan alsam iyi olur.Burda mal herifler çıkma xenon a 150 tl dıyolar.
    Onlar hiç dayak yememiş ozaman.. Burda uzun kısa xenon 75 lira Çift olarak 120 lira uzun kısa 2 motor birden kullanabilir.. Sadece kısa veya uzun 50 lira 0 fiyatlar bunlar Xenon takıcaksan mercekli takıcaksın zaten baya fark ediyor aydınlatma olayı burdan sana komple yollarım ozaman sen istediğin zaman o içi siyah çok güzel görüyorum arada 2-3 ybrde baya yakışmış

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hazır dimi sadece civatalarla takıcaz

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Hazır dimi sadece civatalarla takıcaz
    Aynen herşeyi hazır halde sen takarsın ben dün taktırıyodum iyice araştırıyım dedim 200 liraya mal olucak bana demiri sinyali cartı curtu yarın kısmetse taktırıcam

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Selamun aleyküm beyler...ben motoru çok sıkıştıran bir kullanım sitiline sahibim...yeni kasa ybr alırsam bu tarz kullanıma makina sizce nasıl tepki verir...yıpranması yağ eksiltmesi vs yani kasa ybr sahiplerinden cevap yazmalarını rica ederim...ne dersiniz...130 kilo boy 1.90 tavsiyelerinize ihtiyacım var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Aleykum selam.Vayy abi senide böyle alalım o zaman Motor aynı bildiğin motor abi değişiklik yok ama sana küçük olabilir sen serviste bir dene.Hayrola abi niye değiştiriyorsun ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler