Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    günaydın arkadaşlar motorlarınıza taş değmesin
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

Uploaded with ImageShack.us

forum şenlensin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben genelde 80 giderim ara sıra 90 yaparım 90 ıda pek geçmediğim için motor geçiyomu onu bile bilmiyorum öne 15 dişli tak sende8 bin devirde 100 yap
    yanlışın var sedat 15dişli ile 6600 devirde 100km hızla seyrediyorum düz yolda..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışın var sedat 15dişli ile 6600 devirde 100km hızla seyrediyorum düz yolda..
    yok abi benim motor 7 bin devirde 90 görüyo zaten anlamadım yanlışlık kimde 8 de 100
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yanlışın var 6600 devirde 100 yapamaz 7600 olmasın o

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben özel yaptırdım valla tek uzun yastık bir yastıkta kocuyoruz bayadır
    Allah ayırmasın abi mutluluğun ebedii olsun
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yanlışın var 6600 devirde 100 yapamaz 7600 olmasın o
    bencede 7600 dür o çünkü ben hep 7 bin devirde 90 gittiğim için ordan o kısma eminim 90km-7000rpm=15 dişli

Motosikleti
    bencede 7600 dür o çünkü ben hep 7 bin devirde 90 gittiğim için ordan o kısma eminim 90km-7000rpm=15 dişli
    evet benim motordada 15 dişli var 7600 de 100 yapıyor ondan yani yanlış yazmıştır durmuş abi

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benim motordada 15 dişli var 7600 de 100 yapıyor ondan yani yanlış yazmıştır durmuş abi
    senin motor ne durumda kaç bin kmdesin ybr gibimi belki çok kişiye anlattın ama ne sorunlarla karşılaştın periyodik bakımların dışında..

kafam güzel de binmiyorum ki motora bi daha bakarım yanlış mı gördüm ben sabah sabah..bi tur binip geleyim..

Motosikleti
    senin motor ne durumda kaç bin kmdesin ybr gibimi belki çok kişiye anlattın ama ne sorunlarla karşılaştın periyodik bakımların dışında..
    şuan 28 binde periyodik bakımlar kaza ve benim bozmam dışında çok şükür bir sorun çıkarmadı aynı siz gibi istediğim zaman her yere gidiyorum korkmuyorum yolda kalacak diye Allah a şükür nazar değdirmesin sipınsor bulsam türkiye dünya turu bile atarım

100ü görmek kısmet olmadı yol yetmedi ama yanlış hatırlıyormuşum 8bin civarı biryere geliyor

Motosikleti
    Yamaha
    Selamın Aleyküm arkadaşlar. Yakın zamanda motor alıcam kısmetse.
    Honda CBF150
    Yamaha YBR125 ESD
    Tvs Apache RTR150
    Bu 3 motor arasında kaldım. Fakat cbf'te yağ yakma sorunundan dolayı eledim. Ama sokağa bile çıktığımdan her yer CBF150 demekki millet memnun. YBR125 ESD hakkında bir fikrim yok. Uzun yolda bu motor nasıl 275-300 km'lik dönüş ile beraber 600 km'lik bir yolum var sık sık memlekete git gel yapıcam ama bg olayıda işin içine girdiği zaman en zayıf olan motorda YBR125 ESD. Ybr ile uzun yol deneyimi olan varmı?
    2-3 arkadaş gezi düzenlemiş ve birinde TVS Apache gördüm içim bir hoş oldu İnsanı cezbediyor resmen o motor
    Kullanan kişi bana motor ile ilgili yorumlarını anlatabilir mi? 2.elinin zayıf olduğu söyleniyor. Apache'de bir sorun problem oluyormu. Araştırmalarım sonucu bazılarının motorunda bozuk yollardan yada titreşimdendi sanırsam dijital göstergeleri bozuluyormuş. Apache'yi kullanan kişi memnun mu acaba motorundan. Motor alıcak olsa tekrar apache'mi alır? Yani ben her ne kadar anlatmaya çalışsam anlatamadığım ifade edemediğim yerler olmuştur. Sizler abilerim, kardeşlerim bilgili olan herkez uzun yol yapmış olan herkez yardımcı olursa beni çok sevindirirler.
    Saygılarımla...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    8100 devir 120 Km = 16 dişli )))))))))))))

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm arkadaşlar. Yakın zamanda motor alıcam kısmetse.
    Honda CBF150
    Yamaha YBR125 ESD
    Tvs Apache RTR150
    Bu 3 motor arasında kaldım. Fakat cbf'te yağ yakma sorunundan dolayı eledim. Ama sokağa bile çıktığımdan her yer CBF150 demekki millet memnun. YBR125 ESD hakkında bir fikrim yok. Uzun yolda bu motor nasıl 275-300 km'lik dönüş ile beraber 600 km'lik bir yolum var sık sık memlekete git gel yapıcam ama bg olayıda işin içine girdiği zaman en zayıf olan motorda YBR125 ESD. Ybr ile uzun yol deneyimi olan varmı?
    2-3 arkadaş gezi düzenlemiş ve birinde TVS Apache gördüm içim bir hoş oldu İnsanı cezbediyor resmen o motor
    Kullanan kişi bana motor ile ilgili yorumlarını anlatabilir mi? 2.elinin zayıf olduğu söyleniyor. Apache'de bir sorun problem oluyormu. Araştırmalarım sonucu bazılarının motorunda bozuk yollardan yada titreşimdendi sanırsam dijital göstergeleri bozuluyormuş. Apache'yi kullanan kişi memnun mu acaba motorundan. Motor alıcak olsa tekrar apache'mi alır? Yani ben her ne kadar anlatmaya çalışsam anlatamadığım ifade edemediğim yerler olmuştur. Sizler abilerim, kardeşlerim bilgili olan herkez uzun yol yapmış olan herkez yardımcı olursa beni çok sevindirirler.
    Saygılarımla...
    ben 85 kilo artçım da 60 lı kilolarda full aksesuar yani yan çanta topcase falan 100-110 la altın oluk izmir gittik döndük sonrada altın oluk çıkışla bandırma uğrayıp istanbul yaptım gayet memnunum sürat istemiyorsan bana 80-90 yeter diyorsan ama gerekirse 100-110 basarım diyosan YBR al titreşim falan hiçbişey yok sadece benzin koy git ha bide 10,4 litre ile 520 km. yapıyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

alette bu https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    ybr zayıf çelimsiz az yakar az kaçar ama sorunsuz bir motor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ybr gibi motorun olsun arıza nedir bilmezsin 600 km yol yapmakta fazla sıkmaz 3 ssat git 3 saat gel hemde hiç gaz kesmeden
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr gibi motorun olsun arıza nedir bilmezsin 600 km yol yapmakta fazla sıkmaz 3 ssat git 3 saat gel hemde hiç gaz kesmeden
    pelùş sen hıç gaz kesmeden 3 saat gidip gelebiliyon yani doğru mu kanka

Motosikleti
    cb 125 kullandım... benim apache den aşşa kalır yani yok titremede.. haatta benimkinden fazla bile titriyor.. gaz ivmesi ybr den kötü... taşa otur cb 125 in koltuğuna oturana kadar.... halis mülis çin malı sadece kapaklarda honda yazıyor... eğzost ta kurumluydu... sonra apache ye bindim aklıma şu söz geldi.. oğlum bak git...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb 125 kullandım... benim apache den aşşa kalır yani yok titremede.. haatta benimkinden fazla bile titriyor.. gaz ivmesi ybr den kötü... taşa otur cb 125 in koltuğuna oturana kadar.... halis mülis çin malı sadece kapaklarda honda yazıyor... eğzost ta kurumluydu... sonra apache ye bindim aklıma şu söz geldi.. oğlum bak git...
    bende bindim ybrden iyi gidiyo diyorlar hiç alakası yok rahatlıkta yok sürüş pozisyonuda ybr gibi rahat değil

Motosikleti
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide 10,4 litre ile 520 km. yapıyo
    şenol abi motora ne ediyon da 2 litre yakıyon abi 100 km de üstelik 100-110 gidiyorum diyorsun ?
    maxi97 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler