Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    durmuş allah mesut bahtiyar etsin. Bi yastıkta kocayın. Amma velakin niye çağırmadın arkadaşlarını? Her biri 5 tl taksa köşeliktin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bizde hazırlıklara başlıyoruz. inş düğün yakın..
    kanka senin düğün 1 yıldır yakın zaten
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kız çocukları siz daha iyi bilirsiniz bu işler erkek adamı biraz stresse sokar herkesin gönlü olsun diye uğraşırsinız hıç kimse hiçbirseyden tam memnun olmaz, hali ile damadın da gelinin de tadı kaçar, hatta araları bile bozulur..ben de böyle bir şeyle karşılaşmamak için herseyı eşimle beraber önceden hallettik..söze giderken ben söz, nişan, hatta nikah ve herseyin alışverisıni,neyi nereden ne zaman ne kadara alacağımı ayarladım hatta olur da ailelerden bi taraf birseyleri beğenmezde sorun olursa diye nişan yüzüklerini bile 4 çeşit ayırttim gidip herseyın herkese en uygun olanlarını aldık..hersey hazırdı tabi bi benim bir de eşimin haberi vardı bunlardan ailelerle beraber gidip herseyı hallettık kimsenin gönlü kırılmadı herkesin fikri alındı..ve sıkıntı stress olmadan ve çok rahatca çabucak halloldu..
    maxi97 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    delioğlan en güzeli de bu şekilde düğünde zaten masraf a mı kafa yoracan yoksa aileleri gönlünü iyi tutmayı mı ben de çok uğraştım bu işlerle şimdi evlendim 2.5 yıl oldu coçuk oldu herşey unutuldu gitti hepsi boş iş yani...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol fatihim darısı basına yaslanıyorsun sen de artık demek kı baksana hafıza zayıflıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

sağol motorcu
    evet aynen yaşlanmaya başladık bu yaşda işimiz bitmiş :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durmuş allah mesut bahtiyar etsin. Bi yastıkta kocayın. Amma velakin niye çağırmadın arkadaşlarını? Her biri 5 tl taksa köşeliktin
    düğünü daha yapmadım hacı yumurta abi çift düğün olacak o yüzden biraz durumları ayarlamak lazım öyle elimize yüzümüze bulaştırmadan cart diye 2 düğüne giremem ve askerliğim var zaten ağustos ayında..askerden sonra 2 düğünüm var beklerim 2sıne de yumurta çağıracam herkesi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    çalışıyom yaa. Paranı postayla göndersem olmamı? Düğün hediyesi yani. Para istemiyosan ybr ne bi çift lastik benden

Merhaba arkadaşlar,

Çok ama çok uzun zamandır bu siteyi ve başlığı takip ediyordum, yazdıklarınız ve yazacaklarınız için hepinize çok teşekkür ederim, burası gerçekten çok faydalı bir forum...

Uzunca bir zamandan sonra nihayet bende bir 2012 ybr aldım, aldım ama inanın onu elde edebilmek için gösterdiğim sabır bile almaktan daha güzeldi bence. Motoru aldıktan hemen sonra daha 100 km olmadan garip garip sesler gelmeye başladığını farkettim, hemen servise göturdum, normaldir sibop sesidir dedi, peki ne zaman yapacaksınız? dedim, "zamanı geldiğinde" diye cevap aldım, o şekilde 1000 km yi yapıp bakıma götürdüm, bu meyanda bu abuk subuk sesler iyice çoğalmaya başladı, en sonunda iki gün önce 1250 km'de dayanamayıp servise tekrar göturdum ve seslerin çoğaldığını ve beni rahatsız ettiğini söyledim, tamam deyip sibop ayarı yaptı. ama motor beterin beteri oldu, bildiğin traktör sesi çıkıyor, servis normal bu sesler diyor, beterin beteri ise çok afedersiniz sırtına semer vurulmamış eşeğe döndü, çekiş diye bişeyde kalmadı... Tamamen hayal kırıklığı... artık servise götürmek bile içimden gelmiyor okadar bıktım...

Sonuç olarak bu sorun normalmidir? benzer problemler yaşayan arkadaşlarım varsa bu problemlerle nasıl başa çıktılar, yol gösterirlerse çok sevinirim.

Bu arada arkadaşlar İstanbul anadolu yakasındayım, tanıdık veya bildik iyi bir servis varmıdır.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    pendikteki yamaha servisi geçit bisiklte mi götürdünüz motorunuzu..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pendikteki yamaha servisi geçit bisiklte mi götürdünüz motorunuzu..
    hayır delta'ya götürdüm stadın ordaki..

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı okkes_84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır delta'ya götürdüm stadın ordaki..
    küçükyalıda salgın motor var ben ramçonun apachesini bakıma götürdümden biliyorum çok ilgileniyorlar adamlar sağoun benim herhangi bir sorunum olsa onlara giderim sana tavsiyem oraya git yardım istersen ben yardım ederim adres tarifinde götürmede vs.. öyle süpap ayarını ayak üstü yapmıyorlar motorun çok soguk olması gerekiyor o yüzden motoru bir gün orada bırakıyorsun ...motorunun iyiliğini düşünürsen orayı tavsiye ederim onlarlada bi çıkarım yoktur yalnız çok iyi ilgileniyorlar gittiğinde demek istediğimi anlayacaksın para göz değiller bence...

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim esd 2011 8000 devirde 100km hız yapıyor sizce normal mi .....arkadaşlar
    103 hp

Motosikleti
    2000 ford
    benimkide o hızı yapiyor demekki ikimizin motoru normal ama bende 15 dişli var sendede 15 mi var

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    sözü, nişani, nikahi kısa bi süre zarfında hepsini hallettık çok şükür..hatta korayla pelùşün sünnetini de bizim düğünle beraber yapıcaz darısı sizin basınıza
    ooo abi hayırlı olsun Allah bir yastıkta kocatsın.

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

kız çocukları siz daha iyi bilirsiniz bu işler erkek adamı biraz stresse sokar herkesin gönlü olsun diye uğraşırsinız hıç kimse hiçbirseyden tam memnun olmaz, hali ile damadın da gelinin de tadı kaçar, hatta araları bile bozulur..ben de böyle bir şeyle karşılaşmamak için herseyı eşimle beraber önceden hallettik..söze giderken ben söz, nişan, hatta nikah ve herseyin alışverisıni,neyi nereden ne zaman ne kadara alacağımı ayarladım hatta olur da ailelerden bi taraf birseyleri beğenmezde sorun olursa diye nişan yüzüklerini bile 4 çeşit ayırttim gidip herseyın herkese en uygun olanlarını aldık..hersey hazırdı tabi bi benim bir de eşimin haberi vardı bunlardan ailelerle beraber gidip herseyı hallettık kimsenin gönlü kırılmadı herkesin fikri alındı..ve sıkıntı stress olmadan ve çok rahatca çabucak halloldu..
    abi not aldım, hatta hatunla paylaştım o da hak verdi. ben de böyle yapacağım.

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

benim motor 9000 devirde 103 yapıyor. düzde 90ı zor geçiyorum...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo abi hayırlı olsun Allah bir yastıkta kocatsın.

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

abi not aldım, hatta hatunla paylaştım o da hak verdi. ben de böyle yapacağım.

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

benim motor 9000 devirde 103 yapıyor. düzde 90ı zor geçiyorum...
    ben genelde 80 giderim ara sıra 90 yaparım 90 ıda pek geçmediğim için motor geçiyomu onu bile bilmiyorum öne 15 dişli tak sende8 bin devirde 100 yap

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mutlulugun daim olsun

fatih şimdi tek yastık kalmadı hepsi ikili yastık adı da cok kötü küstüm yastığı
    @ durmuş hayırlı olsun
    Ben özel yaptırdım valla tek uzun yastık bir yastıkta kocuyoruz bayadır
    V@R@D£R0 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Günaydın ve iyi günler arkadaslar bugun 250 km lik bi gezi yapıcaz aksam fotoları atarım
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın ve iyi günler arkadaslar bugun 250 km lik bi gezi yapıcaz aksam fotoları atarım
    günaydın kardeşim
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Allah tatlı yola çıkıyoo. Akşama kafamız şişer artık. Şöyle yaptık,böyle düştük tatlı korumaları tam tak. Hızda yapmayın. Hani geçen ne olduğunu biliyosun sen.
    HERKESE GÜNAYDIN.ben anca yatar.
    sedat_57, TheAzReaL07 ve ReiZzZ bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    maxi97 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler