Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Rx125SM paylaşımları...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yaya
    tekrar selam arkadaslar... ve aradıgımı buldum bende... artık rx125 im var!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hayırlı olsun, fotoları bekleriz

umarım beraber gezmek de kısmet olur, ben mecidiyeköye yakınım ...

Motosikleti
    yaya
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, fotoları bekleriz

umarım beraber gezmek de kısmet olur, ben mecidiyeköye yakınım ...
    tesekkürederim,şuan motoru biraz bakıma çektim,işi bitince rsimlerini eklerim..
    mecidiyeköydeymissin bende pangaltındayım iyi olur gezi organizasyonu yaparız beraber...

bende merakla beklemedeyım

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı MONTANA72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkürederim,şuan motoru biraz bakıma çektim,işi bitince rsimlerini eklerim..
    mecidiyeköydeymissin bende pangaltındayım iyi olur gezi organizasyonu yaparız beraber...
    nerede bakım yaptırıyorsun? hangi parçalar değişecek, fiyatları nedir? ben eskiden kanuni servisi olan bir yere gidiyordum, bizim motoru pek bilmiyorlardı, yeni kanuni'nin getirdikleriyle motorlar aynı mı farklı mı telaşına düşmüşlerdi, parçaları sipariş vereceklerdi, bende kalsın dedim, yurt dışından daha ucuza sipariş etmiştim, kore'den geldi parçalar

Motosikleti
    yaya
    nerede bakım yaptırıyorsun? hangi parçalar değişecek, fiyatları nedir? ben eskiden kanuni servisi olan bir yere gidiyordum, bizim motoru pek bilmiyorlardı, yeni kanuni'nin getirdikleriyle motorlar aynı mı farklı mı telaşına düşmüşlerdi, parçaları sipariş vereceklerdi, bende kalsın dedim, yurt dışından daha ucuza sipariş etmiştim, kore'den geldi parçalar
    tekrar selam arkadaslar...
    polo34 benim eskiden buyana gittigim motorcu arkadaş var genelde bütün makinaları ona götürüyorum ama hyosung da bazı paçaları dısarıda bulamama sorunu var... mesela manifoltu dışarıda aradım bulamadım... bakımları tamam bitti,biara kuralkandan manifolt sipariş etmem lazım(dışarıda bulabilecegim yer varda bilen varsa ordanda gidip alırım)... şu yurtdişından parça getirtme durumuda fena degil aslında ama bir iki parça için degmez kargosu falan ancak birkaç kişi toplu bişeyler istemek lazım...

Motosikleti
    yaya
    arkadaşlar merhaba, sabahları çalıştırma problemi sizdede varmı?? bu bizim kross lar diger motor türlerine nazaran neden daha zor çalışır??? neden illa jikle ile çalışmak zorunda bundan önce başka bi krossum vardı oda öyle idi.... sizde aynı sorunu yaşıyormusunuz v nasıl bir çözüm buldunuz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:51 ----------

buda benim makina ve oğlum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

Motosikleti
    yaya
    selam arkadaşlar,
    bir soru daha... aranızda bizim motorun dişli oranlarıyla oynayan varmı varsa sonuçları olumlu olumsuz nelerdir... ben arka dişliyi büyütmek istiyorum.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    senin egzoz orjinal mi? orjinal değilse ne marka, sesi nasıl?

Motosikleti
    yaya
    orjinal egzoz... niye renk farklı diyeceksin? sellozik tinerle üzerindeki fabrikasyon boyayı sildim ondan... buara bizim formun ziyaretcisi pek yok..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    boya silinince süper bir görüntü ortaya çıkmış, boyası çok adi duruyor bende değiştirmeyi düşünüyordum ...

evet bizim konunun takipçisi pek yok, uzun yol yapıp fotoları koyarsak o zaman popüler olmaya başlar, benim iş güç bu ara yoğun ama tüm bayram müsaitim, sizde müsait olursanız forumdan diğer arkadaşlarla bir organizasyon yapalım, bir iki gece çadırda kalmalı falan da olabilir, çanakkale, bozca ada, erdek, ayvalık gibi .. ya da kıyıköy, kerpe gibi deniz ağırlıklı günübirlik bir gezi de olabilir ...

Motosikleti
    yaya
    boya silinince süper bir görüntü ortaya çıkmış, boyası çok adi duruyor bende değiştirmeyi düşünüyordum ...

evet bizim konunun takipçisi pek yok, uzun yol yapıp fotoları koyarsak o zaman popüler olmaya başlar, benim iş güç bu ara yoğun ama tüm bayram müsaitim, sizde müsait olursanız forumdan diğer arkadaşlarla bir organizasyon yapalım, bir iki gece çadırda kalmalı falan da olabilir, çanakkale, bozca ada, erdek, ayvalık gibi .. ya da kıyıköy, kerpe gibi deniz ağırlıklı günübirlik bir gezi de olabilir ...
    evet bi sellozik tinere bakıyor buiş...
    senin gezi programı iyide ben ancak günübirlik gezilere katılabilirim,diger yerler cok cok iyi ama bayramda ziyaretler vs den pek uzun gezilere sırsat kalmaz..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bayramda bir günü ayırmak lazım dişli olayını araştırdın mı acaba? nasıl bir değişim bekliyorsun o işten?

Motosikleti
    yaya
    bayramda bir günü ayırmak lazım dişli olayını araştırdın mı acaba? nasıl bir değişim bekliyorsun o işten?
    nette biraz araştırma yaptım,epeyce tefarruatlı bi konu cıktı ama formlarda yazısmalarda gördügüm kadarıyla genelde bilincsiz ve kulaktan duyma uygulama yapılmıs genelde... çünkü dişli değişimi degişen dişliye göre birçok seyi etkiliyor ve farklılaştırıyor... ama benim açımdan kısmen sonuç şu biz kros kullanıcılarının iki tip dişli kullanması lazım,asfalt için ayrı arazi koşulları için ayrı,(yaptıgım araştırmadan cıkarttıgım sonuca göre bizim dişli oranı çok arada kalmış ne asfaltta tatminkar nede arazide)bir süre daha araştırp sonra kullanacağım oranı netliyeceğim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:47 ----------

buarada evet bayramda birgün bende ayırmak istiyorum,birgünde olsa araziye çıkmak lazım keyifli olur.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı MONTANA72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buarada evet bayramda birgün bende ayırmak istiyorum,birgünde olsa araziye çıkmak lazım keyifli olur.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2144853

müsaitsen geziye bekleriz, muhtemelen otoban ağırlıklı sürüş olacak, istanbul-edirne 12 eylül pazar günü...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250

selam arkadaslar

arkadaslar oncelıkle herkese ıyı aksamlar dılıyorum .
    sızlere bır sualı mevzuatım olacak kusuruma bakmassanız .
    ben de bır rx 125 sm kullanıcıyım . benım motor yagını kontrol etmememden kaynaklanan asınma sonucu yag yakmaya basladı . orjınal sılındır pıston segman bı dunya para . hanı ben orjınal yerıne ybr 125 veya cbf 150 parcaları kullanabılırmıyım . benı aydınlatırsanız cok memnun olurum . herkese hayırlı aksamlar .

Motosikleti
    RKS Cruiser 250

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    tekhancer bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung XRX 125
    POLO34 gerçekten fotoğraflar çok güzel. Arka lastiğin ölçütleri orjinalmi ? SM modeli çok çekici gerçekten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

Daha önceden herhangi bir motor bilgim ve kullanmışlığım yok. Daha 4000 km deki motorum yağsız kaldığından dolayı makinası vurdu. Sorun ne bilmiyorum. Servisin de yapacağı işin kalitesine güvenemediğimden motoru kendim açmaya karar verdim. Görüş ve önerileriniz nedir ? Motor Hyo XRX 125. 2007 model.

Memooli arkadaşın sorduğu soruyu bende soracam cevabını kendim dolaylı yolla elbet bulurum 1 haftaya

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    lastikler orjinal, siz neredensiniz? geziler de göremiyoruz

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler