Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    gerçi delince egzos garantiden çıkıyor ama; ben de deldim. 4 delik altta 4 delik de üstte var... ama uzun yolda baya bi kafanız şişiyor şimdiden söyliyim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    cobalt dostum ben balatayı garantiden 1 kez yayları 2 kez değiştirttim biliyosun 300-400 km sonra aynı sorun yine başladı şimdi rampada kalkarken de zorlanıyorum iki kişi ise zaten kalkmıyo deli oldum ya,
    bakın bu soruyu 5. kez soruyorum aynı arızadan 3. kez tamire giden motor tüketici haklarına göre değiştirilirmi değiştirilmez mi ?
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    obkavı artık eskıde kaldı bence öle seyler tuketıcı hakları fln yok motorları degıstırıcekler aman abı nerde öle seyler yaa kım degıstırıcek onu sen kaç ay once almısın bınıyorsun bıde mumkun degıl benım dusunceme göre yanı

balayusuf saol kardes yok cnm ne 600 lugu ama saka maka aslında ölede ses cıkarmıyor degıl ben aldıgım ilk aksam deldırmıstım egsozu arızalık ordan gelıyor sanırım fear_factor ben o kadar uzun yola gıttım geldım kafam flan sısmedı ama.herseye alısıyorsun zamanla bence.cunku kafa sısırıcek ses degıl bence gusel bı ses.

ben aynı arızadan kac kes tamıre gıttım bılıyormusun su egsoz olayında tıtresımden yarıldı acıldı kırıldı kaynak oldu en az 5 defa kaynak oldu yaa

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    malı olarak balata degısımını yakın zamanda yapmam ıhtımal dahılınde gorunmuyor bır ıkı ay sonra anca daha once yapan olursa bılgı versın lutfen buna degecekmı
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    beyler su muaneyı daha oncede yaptırma ıhtımalı varmı acaba? bırde nerde yaptırılıyor.gecen seneden 30 ytl vergı borcu kalmıstı onuda ödemek lazım.bıde aslında benım gıdıp bı borcuma bakmam lazım yaw ben 10 kere fln hep kacak gectım kopruden yandık satarken

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    puhahahahahahaha
    bari buradan yazma yahu....
    muhahahahahaha

Motosikleti
    yaw tmm ya gülme bıan aklıma gelmedi

burdan yazsam ne olucak ya kımden cekıncem

he bak bu arada ben senı eklemıstım sen kabul etmedınmı msn

sen ılk basta bı ehlıyet al zuahhahahahaha

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Arkadaşlar şu bendeki sinyal meselesi sizdede varmı diye sormuştuk kimse bir şey demedi yani sinyale tekrar basınca sönüyormu sizinkide benimki sönüyor bu sadece benim motordamı var bu konuda bilgi verirseniz sevineceğim.

Alıntı fear_factor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçi delince egzos garantiden çıkıyor ama; ben de deldim. 4 delik altta 4 delik de üstte var... ama uzun yolda baya bi kafanız şişiyor şimdiden söyliyim...
    Fear_factor bu delikler nasıl matkaplamı açtın orada bir iki tane küçük orjinalinde delik var o genişlikte 2 tane daha açsak birşey değişirmi yani çokta anormal ses istemiyorum sadece biraz daha tok çıksın yeter

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinyaller 2006 nın ikinci yarısında gelen motorlarda ikinci kez basınca sönüyo arkadaşlar.. Benimki ilk yarı da geldi,martta aldım, 25 sn bekliyorum.. Nasıl tekrar basınca sönen hale getirebilirm die servise sorduğumda sadece düğmenin değişmesinin yeterli olmadığını flaşör ve bi parçanın daha değişmesi genektiğini söyledi.. Bunları yapmak 100-120 ytl arasında tutuomuş..

Obkavi senle daha önce değişim konusunda ufak bi konuşmamız olmuştu hatırlarsan burda.. Senin 3-4 kere aynı arızayı vermiş.. Şimdi motorun değiştirilmesi baya zor.. Çünkü arıza sonucunda ürünün kullanılmasının imkansız hale gelmesi veya kendisinden beklenen faydayı sağlayamaz hale gelmesi gerekir.. Yani o kadar arıza veriodur ki 1 kullanırsın 3 kullanamazsın gibi (bu örneği ben verdim tabi sadece açıklamak için ama kural bu).. Bunu da mahkemeye başvurarak talep edebilirsin tabi ki.. Burada önemli olan mahkemenin takdiridir.. Kanunlar açık olsa da hakime takdir yetkisi tanınmıştır ve sorunun önemi hakimin takdirine kalır (bilirkişi raporuna da başvurur).. Biraz karışık anlatmış olabilirim ama her zaman anlamadığınız veya merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.. Saygılar

Motosikleti
    balayyusuf kardes su aynaları almak ıstıyorum aslında ama derı nerden bulucaz aksam gelıcem gene ıstersen görusebılırz

obkavı bende sen tuketıcı hakların pesınde olma abı hangı bırınle ugrascaksınkı amaan sankı japon malımı var çinmi macarmı ne oldugu bellı degıl motorun baska servısler bul falan fln
    chimeraby dedgıne göre ve dolayısıyla bende 25 sn fln beklıyorum ayar oluyorum ama zaten nadır verıyorum sınyal oda donmeden kendı kafama göre 20 sn fln onceden verıyorum

cobalt senı ekledın ben msnye hala yoksun???

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw tmm ya gülme bıan aklıma gelmedi

burdan yazsam ne olucak ya kımden cekıncem

he bak bu arada ben senı eklemıstım sen kabul etmedınmı msn

sen ılk basta bı ehlıyet al zuahhahahahaha
    ehliyete yazıldım, nisanın ilk haftası kısmet olursa elimde...
    msn konusuna gelince, bizim şirket bilgisayarlarında msn yasaklı... internet cafeye de pek girmiyorum... ama akgul.olcay@gmail.com adresinden yazışabiliriz... tıpkı msn gibi...
    Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fear_factor bu delikler nasıl matkaplamı açtın orada bir iki tane küçük orjinalinde delik var o genişlikte 2 tane daha açsak birşey değişirmi yani çokta anormal ses istemiyorum sadece biraz daha tok çıksın yeter
    Ben servise götürdüm orada ustalar egsoza 8 delik açmışlar... motor bas bas bağırıyor.. sokak aralarında iyi de , uzun yolda çekilmiyo...

Motosikleti
    anladım fear_factor ehlıyat sınavında kalayım demede bende kaynakla actırmıstım uzun yoldada bana göre hıc bır rahatsızlık vermıyor yada ben rahatsız oldugum ıcındır

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    gece, üyeliğimin iptali için site sahibine mesaj attım...
    bana akgul.olcay@gmail.com dan cebini atar mısın?

Hoşçakalın dostlar....

Motosikleti
    hayırdır yaa nereye neden öle bısey yaptınkı??? tmm atarım cepi bırazdan

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Balayyusuf benim sl 4 aylık,benimkide basınca sönenlerden. Öğrendiğim kadarıyla daha önceki partide gelen uzun süre yanan tipler hem kullanışsız hem de arıza verdiğinden iptal edilmiş.

Motosikleti
    balayyusuf kardes su aynaları almak ıstıyorum aslında ama derı nerden bulucaz aksam gelıcem gene ıstersen görusebılırz

obkavı bende sen tuketıcı hakların pesınde olma abı hangı bırınle ugrascaksınkı amaan sankı japon malımı var çinmi macarmı ne oldugu bellı degıl motorun baska servısler bul falan fln
    chimeraby dedgıne göre ve dolayısıyla bende 25 sn fln beklıyorum ayar oluyorum ama zaten nadır verıyorum sınyal oda donmeden kendı kafama göre 20 sn fln onceden verıyorum

cobalt senı ekledın ben msnye hala yoksun???

Gece arkadaşım ayna işi kolay zaten benim taktığım derilerde deri değil aslında sünni deri heryerden bulunur yengenin eski kullanmadığı bir çantası mutlaka vardır bende eşimin çantayı kestim bağladım zaten bu hafta sonu bir arkadaşa gideceğim ama bir ara buluşur yaparız ayna işini beraber hiç sorun değil ben arkayı süper görüyorum valla şu sıralar baya iyi oldu.

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balayyusuf benim sl 4 aylık,benimkide basınca sönenlerden. Öğrendiğim kadarıyla daha önceki partide gelen uzun süre yanan tipler hem kullanışsız hem de arıza verdiğinden iptal edilmiş.

tamam arkadaşım sağol benimki mayıs ayından sonra gelenlerden demekki ondan böyle bir özellik var iyi oldu öğrendik sağolun

Chimeraby sağol açıklamalar için bu sinyal meselesi anlaşılmıştır

Motosikleti
    evet balayyusuf karar verdım bende takrırım en iyisi baktım olmadı gene cıkartırım.en azından arkayı görmek ıcın ıkıde bır aynaya dogru yanasmam

Motosikleti
    evet balayyusuf karar verdım bende takrırım en iyisi baktım olmadı gene cıkartırım.en azından arkayı görmek ıcın ıkıde bır aynaya dogru yanasmam
    Gece Bencede istemezsen sökersin sonra.Yalnız aynaları diğer aynaya monte etmek için kelepçeleri sıkıyoruzya o zaman biraz çizlme oluyor onu belirteyim ama güvenlik daha önemli diyorsan ki ben öyle düşünüyorum buluşur yaparız beraber sirkecide dediğim gibi 15-20 ytl civarı bana ogün 15 e verdiler sen kararını ver haberleşir yaparız valla kolay iş.

Motosikleti
    tmm kardes ben kararımı verdım sen al bulustugumuzda ben sana verırım ne kadarsa ok.cızılmesi önemlı degıl cnm ondan bısey olmaz hadl herkese iyi hafta sonları

ebru_soldier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    süperlight 150
    merhaba arkdaşlar ..benim şuan motor kilitlenmiş..4000 km bakım yapıldı fakat işte 5000 de bu sorunla karşılaştık..ben motorun yağını kontrol etme görevi kimindir onu sorcam yani servis bunu 4000 de yapmlaımıydı yapmadıysa bu onun şuçumudur...eğer garantiye girmesse bayağı bir pahalıya patlayaacak gibim ne dersinizz..morelim bozukta çook yine ne varsa forumda var başka türlü nerde terapi yapıcazki motor arızalndı psikolojim çöktü diyerek seans almak çok saçma gelir gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler