Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    @ILoveBass
    arkadaşım önce korumalarını al kask eldiven mont dizlik bot vs.vs kalan parayla motor alırsın bu zımbırtılar birkez lazım olur onda da üstünde olsun motoru da temiz 2.ellere bak gerek yok bidünya fark ödemeye 1 sene sonra bu yetmiyor diye sızlanmaya başlıyacaksın nasıl olsa
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keeway Sl 150 'lere Kolayca Montaj Olabilen Çiftli Koltuk takımı ve Chopper Gidon gelmiştir. Koltuk ve Gidon'lar Kawasaki 250'liklerin Orijinal parçaları olup Taiwan malı'dır. Ayrıca Uzun Tip Sisibar, Uzun Kollu Chopper ayna (Yuvarlık ve kare tip nikelajlı), Taiwan malı kaliteli debriyaj balataları, Taiwan malı Ön Fren balatası, Taiwan malı arka fren balatası mevcuttur.

Koltuk Takımı (Arka Bağlantı Aparatı ile birlikte)..................100.00ytl.
    Gidon (Chopper Model bağlantı Aparatı ile birlikte).............. 90.00ytl.
    Uzun Tip Sisibar........................................... ............... 70.00ytl.
    Chopper ayna (Yuvarlak veya kare tip nikelajlı)Takımı......... 30.00ytl.
    Taiwan Malı Debriyaj Balatası (Kaliteli)............................ 15.00ytl.
    Taiwan Malı Ön Fren Balatası (Kaliteli)............................ 10.00ytl.
    Taiwan Malı Arka Fren Balatası (Kaliteli).......................... 20.00ytl.
    Ön Cam Orijinal ile aynı ebat (Beyaz ve Füme)................... 40.00ytl.
    Ön Cam Uzun Tip (Chopper İçin)..................................... 40.00ytl.
    Ön Cam 250 chopperler (jinlun vb.Makinalarda kullanılan)..... 20.00ytl. (Bağlantı aparatları ile)
    Takım Sinyal Lambaları (Nikelajlı Chopper için 4 Adet Fiyatı).. 30.00ytl. (Tane fiyatı 7.5ytl.)
    Su Geçirmez ve Deforme olmaz Yan Çanta(Takım).............. 85.00ytl.
    http://img72.imageshack.us/img72/1646/resim4908zs3.jpg
    http://img135.imageshack.us/img135/1...sim4939vk1.jpg
    http://img207.imageshack.us/img207/2373/resim423kb9.jpg
    http://img207.imageshack.us/img207/295/resim419uv6.jpg
    http://img135.imageshack.us/img135/9655/resim426yw0.jpg
    http://img209.imageshack.us/img209/6...72smallet6.jpg
    http://img207.imageshack.us/img207/6...sim4904tz4.jpg
    http://img135.imageshack.us/img135/2...sim4940zr5.jpg
    http://img207.imageshack.us/img207/4...sim4941kr6.jpg
    http://img135.imageshack.us/img135/4...et60ytlnx4.jpg
    http://img209.imageshack.us/img209/9...sim4485fg9.jpg

Not. İhtiyacı olan arkadaşlar bana msn.den(jameka_34@hotmail.com),Pm atarak özelden yada Cep tel'den (0506 374 68 31) Hakan.
    sıralamış olduğunuz parçalar dikkatimi çekti gidon sisibar ve çiftli koltuk düşünüyorum görüşmek üzere

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    abi bunlar ne malı çin mi yaa?
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar Son iki Koltuk Takımı (Çiftli) ve Son iki takım Gidon (chopper Modeli-Çaylak Tip) kalmıştır. Bilgilerinize.

Not. Koltuk ve Gidon Takımı Kawasaki 250 chopper'lerde kullanılan Taiwan Malı Malzemelerdir.
    Kurtların Olduğu Yerde...Çakallara Asla Yer Yoktur....

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150

Özgürlük karakterimdir.

19 Haziran sabahı Balıkesir/Akçay'dan MARMOK Marmaris festivaline gitmek üzere yola çıkıyorum. 45 gün Bodrum-Antalya arasında kamp yapacağım. O bölgede bulunan arkadaşlarla karşılaşıp, tanışmak isterim. Makinem bej sl 150, üzerinde blueberry yazar ve kolumda avatarda bulunan dövme vardır. (Yani aramayın, kolay bulun diye yardımcı oluyorum. )
    Olursa sevinirim birer çay kahve içeriz.
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    Alıntı blueberry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 Haziran sabahı Balıkesir/Akçay'dan MARMOK Marmaris festivaline gitmek üzere yola çıkıyorum. 45 gün Bodrum-Antalya arasında kamp yapacağım. O bölgede bulunan arkadaşlarla karşılaşıp, tanışmak isterim. Makinem bej sl 150, üzerinde blueberry yazar ve kolumda avatarda bulunan dövme vardır. (Yani aramayın, kolay bulun diye yardımcı oluyorum. )
    Olursa sevinirim birer çay kahve içeriz.
    arkadasım bende ayın 22 sınde mersın uzerınden kibrisa gitmeyi planlıyorum donuste antalyaya uğrıcam benımde motorum bej sl gorusmek uzere yollarda.

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150
    jameika34 arkadaşım, haveleni çıkardım. Servise montajını yaptırırım.
    onlin durumdasın buradan iletiyorum

Alıntı kemalcolak34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bende ayın 22 sınde mersın uzerınden kibrisa gitmeyi planlıyorum donuste antalyaya uğrıcam benımde motorum bej sl gorusmek uzere yollarda.
    Birgün biryerlerde görüşmek üzere, yolun açık olsun arkadaşım.
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    arkadaslar acele yardıma ihtiyacım var:

dün mi,lli maçtanm sonra motorla taksime cıkalım dedik artcımla beraber yaklasık 160 kilo falandık, dur kalk dur kalk derken motordan acaip sesler gelmeye baslşadı, sagsalim geri döndük ama şimdi motor özellikle birinci vitesteyken motosdan ses ve baya bi titreşim gelio sorun nedir ne kadara patlar bana? yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    herkese selamlar kazasız sorunsuz sürüşler...
    arkadaşlar ben maalesef gs500 e veda etmek zorunda kaldım. aslında muadil bu makine olarak er-5 almayı düşünüyodum ama bütçe imkanları elvermeyince bu sezonu da motorsuz geçirme kararındaydım ama açıkçası pek beceremeyecek gibiyim bunu
    düşük bütçeyle bi motor almaya karar verdim. aslında açık söyleyeyim ki bunu forumda bi çok topikte de yazdım hala da söylediklerimin arkasındayım. asla ve asla çin malı motor almam hiçbişey alamazsam ikinci el ybr alırım diyodum. çünkü suzukiden önce 3 tani çin malı motorum oldu her ne kadar fazla kullanmasam da onları sonları başlangıçlarından belliydi.
    ancak şimdi artçım cruiser bi motor istiyo e ben de onu kırmak istemiyorum ki cruiserın tarzım olmadığını da daha önce test etmiş onaylamıştım. oyüzden mecburen çin malı bi cruiser arayışına girdim çünkü bütçe alım satım dahil 2000 ytl ancak olacak. e bu segmentte de en mantıklı ve çekici model sl150 gibi geldi bana. bi de topiğin eskilerinden wallace la izmirden tanışıyorum beraber gezilere de gittik onun motoru da maşallah hoşuma gidiyodu gördüğümde.
    şimdi ben de tüm söylediklerimi geri alıp çin malı bi cruiser olarak keeway sl150 alıcak gibiyim.
    ankaradaki ilanları takip ediyorum sahibinden.com da. bi kaçıyla görüştüm cuma günü bir iki tanesine bakıp karar vericem büyük ihtimalle...
    çan çin çon olacaksa da keeway olsun bari diyorum.
    aslında bu paraya çok rahat ybr ya da titan vs almak mümkün ve mantıklı olan da bu ama işte hatır gönül söz konusu olunca insan prensiplerinden vaz geçebiliyomuş.
    bakalım hayırlısı olur inşallah. gerçi çok da korkmuyorum çünkü bu motor sadece haftasonları bi kaç saat kullanılacak bi eymire gölbaşına gidip gelicek. yoğun kullanılmayacağıa için çok da sorun çıkarmayacağını düşünüyor ve umut ediyorum.
    sizlerin arasında ya da çevresinde ankarada sl150 satan varsa irtibata geçmek isterim. ciddi ve nakit alıcıyım.
    umarım çok yakında bu topikte izlenimlerimi yazarım.
    herkese selam...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar acele yardıma ihtiyacım var:

dün mi,lli maçtanm sonra motorla taksime cıkalım dedik artcımla beraber yaklasık 160 kilo falandık, dur kalk dur kalk derken motordan acaip sesler gelmeye baslşadı, sagsalim geri döndük ama şimdi motor özellikle birinci vitesteyken motosdan ses ve baya bi titreşim gelio sorun nedir ne kadara patlar bana? yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar

yagına bak.. eksikse ekle.. eksiltiyosa birine göster..

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    @harbiturk; kopyala/yapıştır zor değil de çarşaf boyutunda fotoğrafların açılmasını beklemek oldukça zor..640*480 olarak boyutlandırırsan bir de zor olmayan şekilde daha iyi olur.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    keeway sl 150
    selam arkadaslar bayadır ugramamıstım foruma yatıodu benım motor buralarda deildim. şimdi servise bakım falan yaptırdım. neyse motorda birden devir yukselıo ve motor bagırıo. mesela düz yolda 3. vitesteyim diyelim devir 3000den bir anda 6000-7000 e fırlıo bunun nedeni ne olabilir. debriyaj blatası dicem ama o zaman yokusta devire artıp hızın artmaması gerekir die düşünürum anlamadım sorun ne olabilir sizce

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @harbiturk; kopyala/yapıştır zor değil de çarşaf boyutunda fotoğrafların açılmasını beklemek oldukça zor..640*480 olarak boyutlandırırsan bir de zor olmayan şekilde daha iyi olur.
    Valla o kadarıyla uğraşamam Resim sahibi düşünsün onuda.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

selam arkadaşlar yaklaşık 1 aylık superlight kullanıcıyım en sonunda duşmeyi başardım ve motoru sağa yatırdım keeway yazan mika parça kırıldı ve de firenin altındaki metal ayak bukuldu bunların maliyeti bana ne kadar patlar acaba?Bilgilendirirseniz sevnirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    Alıntı akesta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar yaklaşık 1 aylık superlight kullanıcıyım en sonunda duşmeyi başardım ve motoru sağa yatırdım keeway yazan mika parça kırıldı ve de firenin altındaki metal ayak bukuldu bunların maliyeti bana ne kadar patlar acaba?Bilgilendirirseniz sevnirim.
    arkadasım aramıza hoşgeldın önce maliyeti düşünme derim bulabilmen bı mucıze bulduktan sonra yaz fıyatları bakalım bi çok mu az mı die bu arada geçmiş olsun.

Motosikleti
    keeway sl 150
    Alıntı akesta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan kapakları sirkeci de bulabilirsin yada kızıltoprakta ama ayaklık için bişey diyemeyeceğim düzeltilebilir bi parca ama kapakların fiyatı 40 ytl falandı en son ama sadece grenaj parcayı diyosan biraz zor bulursun çünkü bende bulamadım ))

sağa yatırdıysan eksozlarınada bak derim orta askı da çatlamış olabilir eksozlarda sallanıyosa dikkat et şaseye bağlanan yeri çok zayıf çünkü...

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar kazasız sorunsuz sürüşler...
    arkadaşlar ben maalesef gs500 e veda etmek zorunda kaldım. aslında muadil bu makine olarak er-5 almayı düşünüyodum ama bütçe imkanları elvermeyince bu sezonu da motorsuz geçirme kararındaydım ama açıkçası pek beceremeyecek gibiyim bunu
    düşük bütçeyle bi motor almaya karar verdim. aslında açık söyleyeyim ki bunu forumda bi çok topikte de yazdım hala da söylediklerimin arkasındayım. asla ve asla çin malı motor almam hiçbişey alamazsam ikinci el ybr alırım diyodum. çünkü suzukiden önce 3 tani çin malı motorum oldu her ne kadar fazla kullanmasam da onları sonları başlangıçlarından belliydi.
    ancak şimdi artçım cruiser bi motor istiyo e ben de onu kırmak istemiyorum ki cruiserın tarzım olmadığını da daha önce test etmiş onaylamıştım. oyüzden mecburen çin malı bi cruiser arayışına girdim çünkü bütçe alım satım dahil 2000 ytl ancak olacak. e bu segmentte de en mantıklı ve çekici model sl150 gibi geldi bana. bi de topiğin eskilerinden wallace la izmirden tanışıyorum beraber gezilere de gittik onun motoru da maşallah hoşuma gidiyodu gördüğümde.
    şimdi ben de tüm söylediklerimi geri alıp çin malı bi cruiser olarak keeway sl150 alıcak gibiyim.
    ankaradaki ilanları takip ediyorum sahibinden.com da. bi kaçıyla görüştüm cuma günü bir iki tanesine bakıp karar vericem büyük ihtimalle...
    çan çin çon olacaksa da keeway olsun bari diyorum.
    aslında bu paraya çok rahat ybr ya da titan vs almak mümkün ve mantıklı olan da bu ama işte hatır gönül söz konusu olunca insan prensiplerinden vaz geçebiliyomuş.
    bakalım hayırlısı olur inşallah. gerçi çok da korkmuyorum çünkü bu motor sadece haftasonları bi kaç saat kullanılacak bi eymire gölbaşına gidip gelicek. yoğun kullanılmayacağıa için çok da sorun çıkarmayacağını düşünüyor ve umut ediyorum.
    sizlerin arasında ya da çevresinde ankarada sl150 satan varsa irtibata geçmek isterim. ciddi ve nakit alıcıyım.
    umarım çok yakında bu topikte izlenimlerimi yazarım.
    herkese selam...

özelden görüşelim senle bu yaz büyütmeyi düşünüyorum motorumu yada msn : durmus_26@hotmail.com

ama eskişehirdeyim ben bilgine....
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    arkadaslar direksiyonu degistirmeyi düşünüyorum, şu kanuninin tigerinin gidonunu falan nerden bulabilirim acaba? ve fiyatı ne kadardır? yaptıran bi iki kişi gördüm trafikte ama kask vardı bn kaskı cıkarıp dur arkadas diyene kadar fırttı eleman ayrıca sizce herhangi bir dezavantajı olur mu?

Motosikleti
    keeway sl 150
    arkadaşlar merhaba, ben de yarın itibari ile aranıza katılacağım. bir sl 150 aldım...burayı çok sevdim, herkes gerçekten hem motorunu çok seviyor hem de birbiri ile de çok iyi iletişimde. inşallah benim için de güzel olur. ben sizlerden bir kaç tavsiye rica edeceğim..

alacağım motor, 27000km de..6 aydır yatıyor, bir tanıdıgımın motoru. 500 ytl vereceğim ve biraz da bakıma ihtiyacı var. akü, zincir, yağ, balata, buji vs. komple bir bakım yapacağım. ilk motorum olacak ve hiç tecrübem yok motora binme konusunda, hem öğrenmek, hem bu süre zarfında güzel görünen bir motora binmek, hem de çok fazla para vermemek adına güzel bir tercih olarak düşünüyorum. peki ya siz ne dersiniz?

bu arada bu motorun tüm yedek parçalarını, aksesuarlarını nereden bulabilirim, bana yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok sevinirim. biraz eski yüzlü bir motor, onu düzeltip ayağa kaldırmak istiyorum..

teşekkürler şimdiden..

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    O paraya bedeva derim sende bunun farkındasındır en fazla harcasan bir 500 daha harcarsın uzun sürede binersin motor iyi km yapmış aksesuar derken zaten bunların orjinal aksesuarı var servisler ile görüşürsen sana gereken yardımı yaparlar parça için birşey diyemeyeceğim ama herhangi bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum

Motosikleti
    keeway sl 150
    çok teşekkürler, bakalım inşallah motorda bir aksilik çıkmaz, km si biraz yüksek ama internet sitelerinde 40bin yapmış keewayler gördüm satılık. herhalde bir süre beni götürebilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler