Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayalet_124 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey racing + yamaha ybr 125 + mz 251
    abiler bu motosikletler aynı.benim ramzey yukardaki resimlerle aynı.yemin ediyorum desenlerinden tutun arka lambasından.ön lambası,GÖSTERGELERİ.ve diğer herşeyi.aynı.yani markalar ayrıda olsa aynı motosikleti kullanıyoruz.ramzey,şu yukarıdakiler,honda,çelik motor.hepsi aynı hatlara sahip.sebebini anlamış değilim.niçin hepsi aynı tek bir fark bile yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı hayalet_124 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler bu motosikletler aynı.benim ramzey yukardaki resimlerle aynı.yemin ediyorum desenlerinden tutun arka lambasından.ön lambası,GÖSTERGELERİ.ve diğer herşeyi.aynı.yani markalar ayrıda olsa aynı motosikleti kullanıyoruz.ramzey,şu yukarıdakiler,honda,çelik motor.hepsi aynı hatlara sahip.sebebini anlamış değilim.niçin hepsi aynı tek bir fark bile yok.
    Farkı fiyatı +25 krktr
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

hayalet_124 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey racing + yamaha ybr 125 + mz 251
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkı fiyatı +25 krktr
    fiyat farkının sebebi birazcık kalite farkının olması.onun dışında herşey aynı sayılır.ama hepsini çok seviyorum, hepsi benim motorun kardeşleri.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı hayalet_124 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım öncelikle önerimi dikkate alıp mesaj yazdığın için sağol.Aramıza hoşgeldin

Motosikletler tabiki aynı olacak, çünkü aynı fabrikadan çıkyor ve farklı firmalar tarafından ithal ediliyor.Tabi ufak tefek farklılıklarda yok değil.(örn:beygir vs)
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc

titreşim

merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldı bu arada ben motosikleti 2900 peşin fiyata aldım. Bu titreşim sorununu nasıl ortadan kaldırabilirim 7000 devirdeyken motosiklet çok ama çok titriyor arka bağajdan ve ön granajda felaket bi ses oluyor bana önerileriniz varmı bu arada ilk defa vitesli motosiklet kullanıyorum. rkese selamlar. cok konustum gene cene düştü

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    maksimumu hız 220km/h yok artk bukadar abartı olmaz kimsede inanmaz.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı keskin03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldı bu arada ben motosikleti 2900 peşin fiyata aldım. Bu titreşim sorununu nasıl ortadan kaldırabilirim 7000 devirdeyken motosiklet çok ama çok titriyor arka bağajdan ve ön granajda felaket bi ses oluyor bana önerileriniz varmı bu arada ilk defa vitesli motosiklet kullanıyorum. rkese selamlar. cok konustum gene cene düştü
    Bu sorunu dişli büyütmeyle giderebilirsin

Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşım bu konu defalarca konuşuldu.O kadran oraya estetik açıdan konulmuş.Sonuçta bu cbr de aynı

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    saçmalık. kadrana 400 de yazabilirim. ozaman motorun maximum hızı 400 mü olacak?

firmanın bu motor 220 yapar diye bir iddiası varsa gülüyorum sadece. 220'yi boşverin düz yolda 120 yaparsa (kendi kadranıyla değil sağlam bir kadranla) öpüp başınıza koyun.

cbr la karşılaştırmalar komik olmuş...
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçmalık. kadrana 400 de yazabilirim. ozaman motorun maximum hızı 400 mü olacak?

firmanın bu motor 220 yapar diye bir iddiası varsa gülüyorum sadece. 220'yi boşverin düz yolda 120 yaparsa (kendi kadranıyla değil sağlam bir kadranla) öpüp başınıza koyun.

Ülkemizde bu tip motorlar yeni satılmaya başlandığı için alışık olmadığımız bir durum olabilir diye düşünüyorum.Zira bu kadran olayına bu kadar tepki gelmezdi.Bu motosikletler racing görünümlü street bıke motosikletlerdir.Kadranda dış görünümüne uygun olarak dizayn edilmiştir. Cbr karşılatırmayı komik bulmuşsun ama, cbr de 200 km kadran koymuş ancak 140 yapabiliyor.

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde bu tip motorlar yeni satılmaya başlandığı için alışık olmadığımız bir durum olabilir diye düşünüyorum.Zira bu kadran olayına bu kadar tepki gelmezdi.Bu motosikletler racing görünümlü street bıke motosikletlerdir.Kadranda dış görünümüne uygun olarak dizayn edilmiştir. Cbr karşılatırmayı komik bulmuşsun ama, cbr de 200 km kadran koymuş ancak 140 yapabiliyor.
    kadranda bir sorun yok ki. benim motorumda da 140 yazıyor ama 100 yapabiliyor. sorun firmanın motosikletin maksimum hızını 220 olarak vermesi. sanırım siteye o bilgi konulurken sadece kadrana bakmışlar. kimseyi kandırma amaçlı öyle bir bilgi verdiklerini sanmıyorum. yani en azından öyle olmadığını ümit ediyorum.

muhtemelen şu dialog geçmiştir o bilgi yazılırken:

web site tasarımcısı: abi nedir bu motorun son hızı? ne yazalım?
    firma yetkilisi: valla bilmiyomki dur bizim çocuklara sorayım. la hasan !! neydi yeni gelen motorun son hızı?
    servis sorumlusu: bilmiyomki patron bi sorayım çocuklara. ula memet !! kaç basıyo bizim motor?
    çırak memet: bilmiyomki abi. 220 yazıyo kadranda.
    servis sorumlusu: 220 yazıyomuş kadranda patron.
    firma yetkilisi: yaz 220.
    site tasarımcısı: tamamdır.

Motosikleti
    GT250R
    E tabiki böyle yazacaklar.Bu motorun gerçek hızı 140 kadranda 220 yazdığına bakmayın mı diyecekler

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc

kardeş benim mtosiklet 130 yaparsa ruhsatına girebiliriz. Demek o kadar iddan varsa geç karşıma daha 200 km de bunuda belirteyim düz yolda 130 yaptım. Kardeş bisanın modifiyesiz 100 cc motosikletiyle ben 120 yaptım gerisini sen düşün.

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Arkadaşlar bu kadar ortamı germeye gerek yok son sürat muhabetti insanı ecele götürür isterse motor üçyirmi yapsın kadranı 400 olsun n fark eder.Zaten karayollarımızda yapabileceğiniz hız hem kurallarla belli hemde yollarım durumu anlatıyor hız sınırını.Ama internet stesinde son sürat ibaresine firmanın 220km/h yazması yanlıştır tüketiciyi yanlış bilgilendirmektir yoksa aşikardır ki bu tip motorlar 220 yapmaz,ama bizler geyiğini illaki yaparız.Herkese kazasız belasız sürüşler.

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    merhabalar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bu arada ben motosikleti 2900 peşin fiyata aldım. Bu titreşim sorununu nasıl ortadan kaldırabilirim 7000 devirdeyken motosiklet çok ama çok titriyor arka bağajdan ve ön granajda felaket bi ses oluyor bana önerileriniz varmı bu arada ilk defa vitesli motosiklet kullanıyorum. herkese selamlar. cok konustum gene cene düştü
    Merhaba aramıza hoşgeldin. Motorunda hayırlı olsun kazasız belasız binmen dileğiyle. Titreşimi ön dişlini değiştirerek iki diş büyüterek azaltabilirsin. grenajların ve bağajınada bir sabitleme yapman gerekiyor.

Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse gerçektende 220 ye doğrudur demedi. Cbr 125cc 200 km ibre koymuslar ona nedense kimse abartı demiyor.

Bence senin yazın komik olmus. Tüm konuyu baştan okuyarak gelseydin heralde böyle tez canlı olmazdın.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    kardeş benim mtosiklet 130 yaparsa ruhsatına girebiliriz. Demek o kadar iddan varsa geç karşıma daha 200 km de bunuda belirteyim düz yolda 130 yaptım. Kardeş bisanın modifiyesiz 100 cc motosikletiyle ben 120 yaptım gerisini sen düşün.
    hahaha... gençlik işte. aynen böyle devam. firmanın yanlış davranışını söylüyorum size, siz bana egolarınızdan bahsediyorsunuz. yazılarınızı okuyunca görüyorumki firma doğru yapmış, iyi yapmış, iyiki yapmış. kumar oynamak istiyorsanız daha güvenli yolları var. iddia oynayın, poker oynayın...

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    motor tırt makinedir yoruma gerenk yokdur

Motosikleti
    GT250R
    @keskin03

Aramıza hoşgeldin...

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc

sizinkiler ne kadar yakıyor

arkadaşlar 28 ytl lik benzin aldım 236 km de bitti. galiba fazla yakıyor benim makina sizinkiler ne kadar yakıyor arkadaşlar.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    500 cclik kawasaki er5 in bile max hızı 180-200 arası
    150cc çin işi için siz bu lafları nasıl edebiliyorsunuz.
    kendinizi kandırmaya çok meraklısınız, biri bişey yazmaya görsün
    kimse motorunuza kötü demiyor zaten, ne kadar ekmek o kadar köfte açısından güzel motor ama fazla havalanmayın lütfen...
    iyiki 300 yazmamışlar kadrana, ki o kadran da zaten gene çin yapımı, düzgün göstermediği gayet aşikar
    o kadar kendinize güveniyorsanız korlas motor da dinamometre var, sokun oraya motoru görün son hızı, gerçek beygiri, hızlanmayı...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 cclik kawasaki er5 in bile max hızı 180-200 arası
    150cc çin işi için siz bu lafları nasıl edebiliyorsunuz.
    kendinizi kandırmaya çok meraklısınız, biri bişey yazmaya görsün
    kimse motorunuza kötü demiyor zaten, ne kadar ekmek o kadar köfte açısından güzel motor ama fazla havalanmayın lütfen...
    iyiki 300 yazmamışlar kadrana, ki o kadran da zaten gene çin yapımı, düzgün göstermediği gayet aşikar
    o kadar kendinize güveniyorsanız korlas motor da dinamometre var, sokun oraya motoru görün son hızı, gerçek beygiri, hızlanmayı...
    luxor adamlar dememişki bizim kadran 220 gösteriyor 220 yide köküne kadar görüyor. konuyu baştan beri okuyup gelmedin belli. Ben Ybr ile 120 de giderken Gökhan(SaLToN) yanımdan beni sollayabiliyor buda o anki gerçek hızı 130-140 civarı olduğunu gösteriyor. 220 biraz abartı olmuş orası doğru fakat övünülecek bir durum yok ortada. her göstergede biraz fazlalık vardır mutlaka. 160 yazanlar 120 yapıyor 180 - 130 yapıyo vs vs 220 yazıpta 140 yapmasıda abartı diğer tüm motosikletler gibi. Senin Göstergede kaç yazıyor kaç yapıyor peki?..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler