Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi Bunlar Elinde kalan 3 motor Var sarı siyah kırmızı Başkada yok
    demek ki son motolar
    yurt dışında çok var bu motodan . hatta facebook ta ingilizlerin f5 fun clubı da var. ön far kısmı da yenilendi ama getirmiyor firmalar işte. yurtdışında 200cc olanı da var bu motonun

ben bir tek grenajlarını bulamazsam diye düşünüyorum . ama grenajları da var bazı yerlerde şu an bulunuyor. olmadı 2-3 sene sonra grenajları söker 2.motorum yaparım f5i.

daha da olmadı cbr 125 grenajları alırım ilerde bulamazsam

sadece Allah korusun kaza yaparsam bu moto işime yaramaz sanırım. yoksa iş görür gibi uzun seneler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek ki son motolar
    yurt dışında çok var bu motodan . hatta facebook ta ingilizlerin f5 fun clubı da var. ön far kısmı da yenilendi ama getirmiyor firmalar işte. yurtdışında 200cc olanı da var bu motonun

ben bir tek grenajlarını bulamazsam diye düşünüyorum . ama grenajları da var bazı yerlerde şu an bulunuyor. olmadı 2-3 sene sonra grenajları söker 2.motorum yaparım f5i.

daha da olmadı cbr 125 grenajları alırım ilerde bulamazsam

sadece Allah korusun kaza yaparsam bu moto işime yaramaz sanırım. yoksa iş görür gibi uzun seneler.

Senin Motorun 2-3-4-5 yıl daha gider abi sana sen iyi anlıyosun ve dikkatlı sürücüsün Allah Kaza Bela Vermesin
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Senin Motorun 2-3-4-5 yıl daha gider abi sana sen iyi anlıyosun ve dikkatlı sürücüsün Allah Kaza Bela Vermesin
    teşekkür ederim . inşallah kaza görmeyiz hiçbirimiz.

geçen gün amortisör keçesi yağ kaçırıyordu. dedim ya alırken depoda çok yatmış benim moto lastik aksam biraz eskimiş. ama yinede hata bende oldu. amortisör borusuna bantla bir kabloyu tutturmuştum zamanla o bant keçeye sürtmiş amortisör yağ haznesine kaçmış.

neyse keçe 30*40.5 mm ebatında 30*40 olsa bulunuyor bu 40.5 mm . rialli . com a girdim keçenin siparişini verdim birazda aksesuar aldım. keçe 1 lira 15 lira da usta aldı sökmesine ve amortisör yağına 1 saatte halloldu.

işte 1-2 sene de bir veya 6 ayda bir bir yeri bozulsa bile kolayca hallediliyor

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    teşekkür ederim . inşallah kaza görmeyiz hiçbirimiz.

geçen gün amortisör keçesi yağ kaçırıyordu. dedim ya alırken depoda çok yatmış benim moto lastik aksam biraz eskimiş. ama yinede hata bende oldu. amortisör borusuna bantla bir kabloyu tutturmuştum zamanla o bant keçeye sürtmiş amortisör yağ haznesine kaçmış.

neyse keçe 30*40.5 mm ebatında 30*40 olsa bulunuyor bu 40.5 mm . rialli . com a girdim keçenin siparişini verdim birazda aksesuar aldım. keçe 1 lira 15 lira da usta aldı sökmesine ve amortisör yağına 1 saatte halloldu.

işte 1-2 sene de bir veya 6 ayda bir bir yeri bozulsa bile kolayca hallediliyor

KEsinlikle burdakilere Diyorum F5 Alcam Diyorum Manyakısın filan bagırıyolar Hepsine Sizene Çokmu Kullandınız Diom Artık

son olarak Cakalaz geçen sana dedi ya al bu motoru diye. Cakalaz ın vardı bu motodan. ondan sonra cbr 125 aldı sonrada hyo. 1000 liraya alayım mı dedin o da al dedi. cbr 125 3000 lira bu moto 1500. binilmeyecek sinir ve sürüş zevki olmayan bi moto olsa adam alma der. doğru titreşim biraz zevki törpğlğyor ama giderken titrediği hiç aklıma bile gelmiyor alıştığım için. ama titremeyen motodan inip bu motora binen birisi bu motodan nefret edebilir garip geldiği için

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    son olarak Cakalaz geçen sana dedi ya al bu motoru diye. Cakalaz ın vardı bu motodan. ondan sonra cbr 125 aldı sonrada hyo. 1000 liraya alayım mı dedin o da al dedi. cbr 125 3000 lira bu moto 1500. binilmeyecek sinir ve sürüş zevki olmayan bi moto olsa adam alma der. doğru titreşim biraz zevki törpğlğyor ama giderken titrediği hiç aklıma bile gelmiyor alıştığım için. ama titremeyen motodan inip bu motora binen birisi bu motodan nefret edebilir garip geldiği için
    Abimde Al Dio Sorun Çıkarmaz Filan Dio Sen İlgilenirsin Diyo.1000tl Olayi Hatirlamıyorum hangi motor Belki Abimle konusmustur

Abimde Al Dio Sorun Çıkarmaz Filan Dio Sen İlgilenirsin Diyo.1000tl Olayi Hatirlamıyorum hangi motor Belki Abimle konusmustur
    bi arayayım şimdi bulurum mesajı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 PM ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mark...ml#post1769485

burda konuşmuşsunuz güzel motordu demiş

ama 1000 lira lafı geçmemiş atmışım ben

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    bi arayayım şimdi bulurum mesajı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 PM ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mark...ml#post1769485

burda konuşmuşsunuz güzel motordu demiş

ama 1000 lira lafı geçmemiş atmışım ben
    Ewet Bana Önermisti Ve hepsi Aynı Oldugunu Söylemişti :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Oww Motorumu test ederken maşallah 1 günde siz 3 sayfa msj atmışsınız :D Memnunum Motora alıştım ilk başta Bi kaç kez istop ettiriyordum falan alıştık artık Çok sağlam Aslında her türlü şartta deniyorum bakalım nolucak

Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oww Motorumu test ederken maşallah 1 günde siz 3 sayfa msj atmışsınız :D Memnunum Motora alıştım ilk başta Bi kaç kez istop ettiriyordum falan alıştık artık Çok sağlam Aslında her türlü şartta deniyorum bakalım nolucak
    Bana YBR al diodun, nolduda şimdi bu kadar sevdin motorunu

Kaça aldığını hala söylemedin?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı kelaynak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana YBR al diodun, nolduda şimdi bu kadar sevdin motorunu

Kaça aldığını hala söylemedin?
    Usta 1 milyara böyle bi motor alıcam sevinmicem ... hemde Tertemiz makina...1 hafta 1 hafta sonra Motorun Son halini eklicem Bugunde aldığım halini eklerim ybr aL 2 bin + paran varsa kesinlikle ybr aL
    Motor 2007 modeL

2009 Ağustos çıkışlı ayrıca.

Usta 1 milyara böyle bi motor alıcam sevinmicem ... hemde Tertemiz makina...1 hafta 1 hafta sonra Motorun Son halini eklicem Bugunde aldığım halini eklerim ybr aL 2 bin + paran varsa kesinlikle ybr aL
    Motor 2007 modeL

2009 Ağustos çıkışlı ayrıca.
    2 aylık demek. çok ballısın ne diyeyim

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    2 aylık demek. çok ballısın ne diyeyim
    Valla Şimdi Motora Ses Sitemi NASIl yapılır onu araştırıyorum inşallah bulabılırız :D

Valla Şimdi Motora Ses Sitemi NASIl yapılır onu araştırıyorum inşallah bulabılırız :D
    motoru diskoya çevirme

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de 11oo TL ye almıstım; 3ooo km deydi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    motoru diskoya çevirme
    Disko değiL abi Ya :D Ortamına göre Arabeskde açarızz Club de açarız mis
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 11oo TL ye almıstım; 3ooo km deydi
    Sende çok iyi almışsın Tertemiz bulmak bu fiyatlara şaşırtıcı 1 milyar a başka ne alabılırsın Hem dikkat çekici Hem kullanışLı bi motor

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Disko değiL abi Ya :D Ortamına göre Arabeskde açarızz Club de açarız mis

Sende çok iyi almışsın Tertemiz bulmak bu fiyatlara şaşırtıcı 1 milyar a başka ne alabılırsın Hem dikkat çekici Hem kullanışLı bi motor
    Sahibinden.com filanmı buldun ne yaptında Bulduk Bosa Biz 2.350 vermeyelim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar bu motordan ben de kullandım... Bu motorun en temiz ikinci eli 1750 Eder... Her zaman söylüyorum bunu...iyi değil mi??? bakarsan iyi tabi ama bi japonla kıyaslanamaz...
    2250 Liraya arkadasıma 2006 Model CBR 125 aldık biz; halen daha da satılıklar var bildiğim... Bosuna o kadar para vermeyin bu motor için...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu motordan ben de kullandım... Bu motorun en temiz ikinci eli 1750 Eder... Her zaman söylüyorum bunu...iyi değil mi??? bakarsan iyi tabi ama bi japonla kıyaslanamaz...
    2250 Liraya arkadasıma 2006 Model CBR 125 aldık biz; halen daha da satılıklar var bildiğim... Bosuna o kadar para vermeyin bu motor için...
    CakaLaz Abicim Sen Benim Hemşerimsin Ama Napalım PAramız BUna Yetiyo Bunu ALıcaz Bende 0 Bi cbr Binmek İsterdim ama Ögrenciyim 4 ay çalıstım ancak bu kadar biriktirdim

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Valla Ellerimi Dağıttı Bileğim debriyaja basmakdan Feci acıyor Titremeyede alıştım Ama genede dişlileri büyültücez..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler