Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motosikletlerin ölçüleri Honda cbr125 ile aynı ise, yani arka maşa falan. Duro'nun HF918 130/70 lastiğini öneririm, fiyat olarak 60 veya 70 ytl olması lazım takması ile beraber 70-80 ytl'ye hallolur gibi.

Bence, Hf918'in deseni diğer Duro modellerine göre bu tarz motosikletlere daha çok gidiyor. Alli nickli arkadaş Hf918 modelinin burada fotoğraflarını koymuş (topikteki fotoğraflar katalogdan alınmış motor üzrerinde değil) Cbr125 üzerinde nasıl durduğunu merak eden olursa koyayım, geçen sene lastği ilk taktırdığımda çektiğim fotoğrafları.

Motosikletler tip olarak çok yakın olduğu için en azından fikir oluşturur. Ayrıca lastik değişiminin bence görünüş harici hiçbir olumlu veya olumsuz etkisi yok ya da orijinal lastikle çok az kullandığım için ben bir fikir sahibi olamadım... Ayrıca büyük lastik aldıktan sonra zincir ayarlarınızı kontrol ettirmeyi unutmayın.
    Ben duro 130/70/17 taktım gerçektende hoşuma gitti. Bizim orjinal lastiklerimizin hamuru biraz sert olduğundan yol tutuşu berbat onun için şu anki lastiğim mucize bi alet
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadranda bir sorun yok ki. benim motorumda da 140 yazıyor ama 100 yapabiliyor. sorun firmanın motosikletin maksimum hızını 220 olarak vermesi. sanırım siteye o bilgi konulurken sadece kadrana bakmışlar. kimseyi kandırma amaçlı öyle bir bilgi verdiklerini sanmıyorum. yani en azından öyle olmadığını ümit ediyorum.

muhtemelen şu dialog geçmiştir o bilgi yazılırken:

web site tasarımcısı: abi nedir bu motorun son hızı? ne yazalım?
    firma yetkilisi: valla bilmiyomki dur bizim çocuklara sorayım. la hasan !! neydi yeni gelen motorun son hızı?
    servis sorumlusu: bilmiyomki patron bi sorayım çocuklara. ula memet !! kaç basıyo bizim motor?
    çırak memet: bilmiyomki abi. 220 yazıyo kadranda.
    servis sorumlusu: 220 yazıyomuş kadranda patron.
    firma yetkilisi: yaz 220.
    site tasarımcısı: tamamdır.
    kardeş iiide çelik kendi sitesinde bu motorların hızını 95 olarak gösteriyor. aynı zamnda cbr 125de 200 kadran var 130 u geçemedim ben.

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    slm arakadaşlar bende 2 gün önce arora ks150-23 aldım ancak motosikletimin bir sorunu var gazı bırakınca stop ediyor sizce bunun sebebi ne olabilir bu arada motorum 2006 model 2. el aldım

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Bir kaç ihtimal olabilir. Bunlar arasında: Karbüratörünün mem kısmına pislik gelmiş olabilir. Bu durumda gazı kesince motor stop edebilir.Bir diğeri ise rolanti ayarın düşük olabilir. Bunlara serviste baktırabilirsin. Aklıma gelen şimdilik bunlar diğer arkadaşlar da sanırım fikirlerini söyleyebilir.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arakadaşlar bende 2 gün önce arora ks150-23 aldım ancak motosikletimin bir sorunu var gazı bırakınca stop ediyor sizce bunun sebebi ne olabilir bu arada motorum 2006 model 2. el aldım
    kardeş bujiyi değiştir.rölanti ayarını yaptır.olur

arkadaşlar bizim bu motora ne gibi bi egzost takabiliriz????

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben taktım bi tane wala acaip bi ses veriyoo Tabiii ki bu motorlardan race sesi beklenmez ama bu da herkesi baktırmaya yetiyo ahan da resim

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben taktım bi tane wala acaip bi ses veriyoo Tabiii ki bu motorlardan race sesi beklenmez ama bu da herkesi baktırmaya yetiyo ahan da resim

cakalaz motorun sesini gosteren video falan varmı eger yoksa çekip koysan iyi olur gibi
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aL bakalım arkadaşım Pek uzun deil ama inceden sesi anlarsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ya cakalaz ses cok boguk geliyor galiba telefonla çekmişsin bende cekmıstım aynen boyle olmuştu ama saglık olsun bunuda bulamayanlar var
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun kaç km de ve kaça aldın? Motosikletin sorunuda büyük ihtimalle benzin hava karışım oranının bozulmuş olmasıdır yada rolanti çok düşük çalışıyordur. Karbüratörden anlayan bir ustaya götür.

Cako bu ne kadar sigara izmariti yer sigara izmariti dolmus. Fotoğrafı düğün evindemi çektin yoksa hepsini senmi içtin
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SKYJET racing
    arkadaşlar benim motorun fotolarını gördünüz.arka maşa,akü suyundan dolayı baya bi paslandı.burayı nasıl boyatmalıyım?bu görüntü beni motorumdan soğutuyorbu arada Gökhan abi n'oldu resimler yaw!ekle de hele bi bakalım!

Motosikleti
    saol salton kardeş 9000 kmde 1600 e aldım

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı alli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorun fotolarını gördünüz.arka maşa,akü suyundan dolayı baya bi paslandı.burayı nasıl boyatmalıyım?bu görüntü beni motorumdan soğutuyorbu arada Gökhan abi n'oldu resimler yaw!ekle de hele bi bakalım!
    Akü su kaynatınca arka maşama asitli su akmış ve boyayı sökmüştü. bende zımpara ile iyice zımparaladım ve parlak metalik gri sprey boya alarak tekrar boyadım orjinaline birebir uydu ve şu anda hiç fark edilmiyor. Sprey boya halen duruyor bi zımpara alırsak pazara seninkinide bir elden geçiririz.

Resimleri de bi türlü çekemedim inanınki Motorun üstü branda ile kapalı olduğundan sabahları soğukta üstünü açıp fotoğraf çekmeye eriniyorum. En kısa zamanda fotoğrafları atıcam söz Şurda pazara ne kaldı

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300

hocam bu egzost ne marka.yada bizimkilere tiger falan takılırmı???

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 e takılabilen her eksoz bizim motorlarada takılabilir.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    benim motor sabahları zor çalışıo.hatta bazen kolçak kullanıyorum bu problem sizdede varmı???

Motosikleti
    slm kardeş valla benim motorda sabahları zor çalışma gibi bir sorun yok tek marşta alıyo eminim arakdaşlar senin sorununa yardımcı olurlar

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    benim motor sabahları zor çalışıo.hatta bazen kolçak kullanıyorum bu problem sizdede varmı???
    Aynı sorun Yahya(cycle27) kardeşimizde de vardı. Sabahları motoru çalıştırmak için bi hayli çaba sarf ediyordu karburatöründe problem oldu ve motor karburatör ayarına girdikten sonra problemi düzeldi diye biliyorum.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    yazın öyle bir problemim vardı evet. Benzin musluğu bozlumuştu bende yenisi takılana kadar usta sadece tek gidiş verdi(turboya 7000 devirden sonra fazla benzin veren ikinci kısım) bir problem kalmadı. Öyleki musluk bozlduğunda yağ karterine bile benzin karışmıştı hemen yağını değiştirdik.musluk takıldıktan sonra en soğuk havalarda bile jikleyi açarak gaza basmadan tek marşla çalışışıyor şu an.bir problem yok yani
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    [QUOTE=Cako bu ne kadar sigara izmariti yer sigara izmariti dolmus. Fotoğrafı düğün evindemi çektin yoksa hepsini senmi içtin [/QUOTE]
    Aga burası Sigara içmeye izin veriğimiz odalarımızdan biri Ben sigara kullanmam

waLa markası yok ama görüntüsü ve sesi war tiger takıLır uygun olanından

Buyrun arkadaşlar imacosfx arkadaşımızın Hyo su ve benm aşkım
    Birazcık kullandım da Bugün

Bunlar da videolar

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler